Trochę brak pudełka z płytą mnie zmartwił - brak płyty może spowodować (tak jak i mnie) brak chęci zamówienia gry szybciej. Zamówię ją we wrześniu, może październiku. Wersji pudełkowej i tak nie zabraknie. No i właśnie, to jest problem.
Wersja fizyczna bez płyt, będzie wysyłana od 12 listopada więc będzie można zrobić preload. Trochę szkoda bo liczyłem na nocną premierę w sklepach a w takim przypadku to jest raczej bez sensu. #gta6 #gry #gtavi #gta
@Areooo51: jako że nie gram w ogóle i gta to będzie jedyna gra i pod nią chcę kupić konsole to mam pytanie - to po co teraz kupuje się wersje pudełkowa jak nie ma płyty? Myślałem że są wersje elektroniczne i normalne, tak jak kiedyś ( ͡°ʖ̯͡°)
@MisPluszowyZWadaWymowy: Ale lipa. Myślałem że nadal są dodatki typu mapa, może jakaś torba itd xd a widzę że wersje droższe mają dodatkowe ubrania dla bohaterów. Co się dzieje z tym światem
@KukiScotland: a to nie był fake? Bo znaleźli jej twarz i była dosyć ładna i coś nie pasowało. Przeszukali i ktoś pisał że fake xd ale to było dawno temu
Krótka piłka, jaki macie PT dla TTWO? Juz mnie irytuje to odbijanie się od 250. Z drugiej strony, jak na dniach na X zapostują, że w 24h poszły miliony preorderów to raczej pompen machen? Czy znowu sell the news? #gielda
wystarczyło pokonać 8.5km żeby osiągnąć ciszę może na następny sezon przerobię rower na taki do wypraw krótkich będę brał namiot i inne i siedział całe dnie w spokoju
#kiciochpyta