Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko208
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego

Ten_spod_piatego

Dołączył 1 rok i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2104
  • Znaleziska 165
  • Mikroblog 1939
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego wczoraj, 10:02:32
  • 0
Co robicie w wolnym czasie? Albo - gdybyście nie musieli pracować, to co byście robili?

#kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Palinkka
Palinkka
wczoraj, 10:03:39 via Wykop
  • 1
@Ten_spod_piatego: malowałabym albo rysowała :)
  • Odpowiedz
sberatel
sberatel
22 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
@Ten_spod_piatego: nic
  • Odpowiedz
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego wczoraj, 08:06:51
  • 0
Trochę brak pudełka z płytą mnie zmartwił - brak płyty może spowodować (tak jak i mnie) brak chęci zamówienia gry szybciej. Zamówię ją we wrześniu, może październiku. Wersji pudełkowej i tak nie zabraknie. No i właśnie, to jest problem.

#ttwo #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
wczoraj, 08:55:17 via Wykop
  • 0
@Ten_spod_piatego: na święta pewnie już będzie w promocji.
  • Odpowiedz
k-syy
k-syy
k-syy
przedwczoraj, 21:49:33
  • 0
to za 10min poznamy ceny w PL?
#gta6
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego przedwczoraj, 21:56:49 via Wykop
  • 0
@k-syy: lipa bo bez emocji teraz. Gdyby była normalna wersja z płytą to pewnie bym kupił teraz
  • Odpowiedz
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego przedwczoraj, 14:16:14
  • 1
Ogarnijcie to, że wśród nas są ludzie co się załatwiają w publicznych toaletach i nie myją rąk po tej czynności.

#zalesie #gownowpis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanPancerzII
JanPancerzII
przedwczoraj, 14:17:31 via iOS
  • 1
@Ten_spod_piatego: ogarnijcie to, ze wsrod nas sa europejczycy, ktorzy nie myja d--y po sraniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
x4rgon
x4rgon
przedwczoraj, 14:17:36 via Wypiek
  • 0
@Ten_spod_piatego w ogóle czasem mam wrażenie że podstawowa higiena u niektórych to czarna magia w 21 wieku.
  • Odpowiedz
ZwinnaBetoniara
ZwinnaBetoniara
przedwczoraj, 13:22:33
  • 1
Kolejny raz będziemy witać 250 dolarów na TTWO, niebezpieczna strefa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego przedwczoraj, 13:28:14 via Wykop
  • 2
@ZwinnaBetoniara: nie chce przejść :/
  • Odpowiedz
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego przedwczoraj, 12:28:05
  • 1
#gielda #ttwo ale jest blokada przy 250, nie chce przejść
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego przedwczoraj, 12:27:01
  • 16
Czy ja chcę dużo? Wzrost o 3 tys. procent, więc chcę tylko 3 miliony złotych. Nic więcej.

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Areooo51
Areooo51
przedwczoraj, 10:29:59
  • 3
Wersja fizyczna bez płyt, będzie wysyłana od 12 listopada więc będzie można zrobić preload. Trochę szkoda bo liczyłem na nocną premierę w sklepach a w takim przypadku to jest raczej bez sensu.
#gta6 #gry #gtavi #gta
Areooo51 - Wersja fizyczna bez płyt, będzie wysyłana od 12 listopada więc będzie możn...

źródło: obraz_2026-06-24_122944833

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego przedwczoraj, 10:56:00 via Wykop
  • 0
@Areooo51: jako że nie gram w ogóle i gta to będzie jedyna gra i pod nią chcę kupić konsole to mam pytanie - to po co teraz kupuje się wersje pudełkowa jak nie ma płyty? Myślałem że są wersje elektroniczne i normalne, tak jak kiedyś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego przedwczoraj, 11:50:51 via Wykop
  • 2
@MisPluszowyZWadaWymowy: Ale lipa. Myślałem że nadal są dodatki typu mapa, może jakaś torba itd xd a widzę że wersje droższe mają dodatkowe ubrania dla bohaterów. Co się dzieje z tym światem
  • Odpowiedz
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego przedwczoraj, 11:21:29
  • 0
#ttwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego 23.06.2026, 18:34:44
  • 2
Może i lekarze zarabiają z naszych podatków kupę forsy, ale jak potrzebujesz pomocy to nie pomogą. A tfu na nich.

#lekarz #lekarze300k #zalesie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
23.06.2026, 18:36:34 via Wykop
  • 1
@Ten_spod_piatego: Pomoga... jak zaplacisz prywatnie.
Sypniesz kasa to kazdy pomoze :D nawet jak bedzie musial byc w 3 miejscach rownoczesnie.
  • Odpowiedz
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego 23.06.2026, 08:26:03
  • 0
Co jest kurde?

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0xFFF
0xFFF
0xFFF
23.06.2026, 08:35:17 via Wykop
  • 0
@Ten_spod_piatego: noc jest kurde
  • Odpowiedz
KukiScotland
KukiScotland
22.06.2026, 15:15:04
  • 322
#heheszki #humorobrazkowy #januszex #niania #rozowepaski
KukiScotland - #heheszki #humorobrazkowy  #januszex #niania #rozowepaski

źródło: faee0974cc6282ccd8a060be5aa7fe54a2f58f0e879554ce06a67f8a75f0fa5b

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego 22.06.2026, 16:18:58 via Wykop
  • 15
@KukiScotland: a to nie był fake? Bo znaleźli jej twarz i była dosyć ładna i coś nie pasowało. Przeszukali i ktoś pisał że fake xd ale to było dawno temu
  • Odpowiedz
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego 23.06.2026, 06:34:16 via Wykop
  • 2
@w9rT_wv_bIAn37l: chodziło że to AI był xd
  • Odpowiedz
vorky
vorky
22.06.2026, 18:27:00
  • 17
#mecz #meczgif #mundial #mundial2026
vorky - #mecz #meczgif #mundial #mundial2026

źródło: sha2

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego 22.06.2026, 18:32:08 via Wykop
  • 0
@vorky: ona jest przed 50, masakra
  • Odpowiedz
ww00
ww00
22.06.2026, 15:46:22
  • 0
Krótka piłka, jaki macie PT dla TTWO?
Juz mnie irytuje to odbijanie się od 250.
Z drugiej strony, jak na dniach na X zapostują, że w 24h poszły miliony preorderów to raczej pompen machen? Czy znowu sell the news?
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego 22.06.2026, 15:52:27 via Wykop
  • 0
@ww00: dużo masz? Ja mam przy 260 ale chyba za mało
  • Odpowiedz
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego 22.06.2026, 16:00:49 via Wykop
  • 0
@ww00: cfd? Grubo xd ja mam coś koło 85 akcji
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
22.06.2026, 08:41:02
  • 78
wystarczyło pokonać 8.5km żeby osiągnąć ciszę
może na następny sezon przerobię rower na taki do wypraw krótkich będę brał namiot i inne i siedział całe dnie w spokoju
vieniasn - wystarczyło pokonać 8.5km żeby osiągnąć ciszę 
może na następny sezon prze...

źródło: 1000056351

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego 22.06.2026, 09:54:05 via Wykop
  • 1
@Qurvinox: ja tam się zastanawiam czy jest bezrobotny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego 21.06.2026, 22:58:38
  • 11
#mecz Ale bym sobie kiedyś pojechał do Urugwaju. Ech,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Autor
21.06.2026, 23:00:10 via Wykop
  • 5
@Vinizius: w ogóle Ameryka Południowa mnie bardziej kręci niż Azja czy Afryka
  • Odpowiedz
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego 21.06.2026, 22:44:37
  • 3
#mecz jak go zostawił xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FERDOL
FERDOL
21.06.2026, 22:38:13
  • 1
żeby te nasze patałachy tak grały, to by było dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego 21.06.2026, 22:40:09 via Wykop
  • 0
@FERDOL: przecież grają podobnie jak Urugwaj
  • Odpowiedz
Marcinxxx
Marcinxxx
21.06.2026, 21:58:18
  • 5
Pozdrawiam wszystkich bezrobotnych
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego 21.06.2026, 21:58:33 via Wykop
  • 0
@Marcinxxx: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
21.06.2026, 19:50:27
  • 392
I tak oto moja kolejny dzień w Sierra . Jak dobrze pójdzie to po jutrze będę stal na szczycie mount Whitney .
wiecej zdjęć
#pct #zlomkiemprzezswiat #pacificcresttrail
ChlopoRobotnik2137 - I tak oto moja kolejny dzień w Sierra . Jak dobrze pójdzie to po...

źródło: image_picker_3B793534-7018-45BB-B567-21215E6BC949-27922-00000BFD94FBEB34

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego 21.06.2026, 21:53:12 via Wykop
  • 2
@ChlopoRobotnik2137: Ale bym sobie na koniu pojeździł w takim klimacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

W K

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 21.09.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 26.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking