Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kimbo_slice
Kimbo_slice

Kimbo_slice

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33658
  • Znaleziska 3882
  • Mikroblog 29776
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 11
PierwszySpartanin
PierwszySpartanin
5 godz. i 27 min temu
  • 5
Oby zleciało w kołhozie, a dziś dużo zadań jeszcze szef wspominał, że o 17 przyjezdzają jakieś serwery i przydałaby mu sie moja pomoc. A ja wiem jak to bedzie, on zacznie to podlączać i przenosić usługi na te nowe maszyny przy pomocy Gemini, bo przecież "to proste" wszystko jebnie i do wieczora bedzie trzeba siedzieć, szykuje sie 16h w biurze
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 4 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 1
@PierwszySpartanin: To nie jest ważne. Praca biurowa=oski
Tu nawet nie ma o czym dyskutować ;)
P.S Gratulacje. Też o tym marzę, ale wiem, że zawsze będę robolem fizycznym.
  • Odpowiedz
kamileon25-2
kamileon25-2
17 godz. i 43 min temu
  • 3
Jaki cel w życiu może mieć brzydki manlet odrzucony przez społeczeństwo?

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 17 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
@kamileon25-2: Zadnego. Nie ma się co łudzić.
  • Odpowiedz
Best_One
Best_One
18 godz. i 7 min temu
  • 8
#przegryw
Jestem zmęczony, muszę odpocząć.
Od niecałych dwóch miesięcy pracuję fizycznie, a już mam dość, chciałbym wyjechać i się od tego na chwilę odciąć.
Best_One - #przegryw 
Jestem zmęczony, muszę odpocząć.
Od niecałych dwóch miesięcy pr...

źródło: 1000003948

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 17 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@Best_One: praca fizyczna = upodlenie
  • Odpowiedz
Dinkozaur30
Dinkozaur30
19 godz. i 8 min temu
  • 9
Co wy robicie całymi dniami jak nie czytacie książek i nie gracie w gry?
#przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 19 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 6
@Dinkozaur30: Jesteśmy w robocie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ff99plpowrot
ff99plpowrot
19 godz. i 30 min temu
  • 21
#przegryw #mecz założe sie ze ci wszyscy mulaci w kadrze niemiec to krzyżówki brunetek/blond białych niemek i mokebiaków #natura #blackpill
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 19 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@Zopyross: Co Ty gadasz chłopie, jakie mnóstwo ;)
Przecież dzietność Niemek w okresie międzywojennym przed dojściem do władzy Adolfa szorowała po dnie. Byla na poziomie współczesnych Niemiec.
Jakieś tam mulaty na pewno się rodziły, ale na pewno nie było ich mnóstwo.
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 19 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wonsz337
wonsz337
przedwczoraj, 21:40:14
  • 7
Trochę tak w środku tabeli prestiżu. Niestety wojna z Francją jest i dylemat - mam tłuc Szweda i zdobyć Hannover czy połasić się na Paryż.
#nocnestrategie #grykomputerowe #totalwar #empiretotalwar
wonsz337 - Trochę tak w środku tabeli prestiżu. Niestety wojna z Francją jest i dylem...

źródło: 20260613233430_1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 19 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@wonsz337: Które pliki z moddb trzeba pobrać, by w to zagrać? Wystarczy Platinum part 1 i 2?
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 19 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@wonsz337: dzięki za pomoc
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
przedwczoraj, 21:26:32
  • 26
#przegryw

Taka by wystarczyła (?) ( ͡° ᴥ ͡°)
Mechamaru - #przegryw 

Taka by wystarczyła (?) ( ͡° ᴥ ͡°)

źródło: 454656464765

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice przedwczoraj, 21:28:15 via Wykop
  • 2
@Mechamaru: Ee no nie przesadzaj. Chyba nikt nie jest na tyle zdesperowany ;)
  • Odpowiedz
przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
przedwczoraj, 20:48:27
  • 4
#przegryw
ostatnio jestem bardziej napalony pomimo brania większej dawki finasterydu ehhh
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice przedwczoraj, 21:08:30 via Wykop
  • 0
@przybysz_miedzygwiezdny: W moim przypadku to chemiczna kastracja. Po jakimś miesiącu stosowania libido spadło do 0 absolutnego.
  • Odpowiedz
nieudacznikzyciowy
nieudacznikzyciowy
przedwczoraj, 02:54:40
  • 2
#przegryw

Wypiłbym perłę export
nieudacznikzyciowy - #przegryw 

Wypiłbym perłę export

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice przedwczoraj, 03:44:42 via Wykop
  • 1
@nieudacznikzyciowy: Szerokiej drogi ;)
  • Odpowiedz
sxilll
sxilll
12.06.2026, 18:39:34
  • 9
Piątek wieczór i na tagu pusto, no kto by się spodziewał...
#przegryw
sxilll - Piątek wieczór i na tagu pusto, no kto by się spodziewał...
#przegryw

źródło: ahaa

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 12.06.2026, 18:41:36 via Wykop
  • 0
@sxilll: Co się dziwić. Z pewnością duża część idzie jutro do roboty.
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 12.06.2026, 18:58:57 via Wykop
  • 0
@AgentGRU: A Ty nie pracujesz nigdy w soboty?
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 12.06.2026, 19:11:10 via Wykop
  • 0
@AgentGRU: To masz szczęście. U mnie będzie 60 godzinny tydzień pracy teraz.
  • Odpowiedz
Wykladzina55
Wykladzina55
Wykladzina55
12.06.2026, 18:54:21
  • 2
#przegryw #zakola
mając takie włosy, z kobieca linia wlosow w kształcie odwroconego U chłop robi sobie przeszczep, to musi byc jakies prowo
Wykladzina55 - #przegryw #zakola 
mając takie włosy, z kobieca linia wlosow w kształc...

źródło: IMG_1872

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 12.06.2026, 19:04:37 via Wykop
  • 2
@Wykladzina55: Bez kitu. Chlop ma linie włosów jak od linijki a przeszczep robi.
  • Odpowiedz
Michael_Jackson_
Michael_Jackson_
12.06.2026, 17:42:05
  • 10
Jeszcze 20 min kołhozu.
#przegryw
MichaelJackson - Jeszcze 20 min kołhozu.
#przegryw

źródło: 8770

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 12.06.2026, 17:49:23 via Wykop
  • 0
@Michael_Jackson_: Czym się zajmujesz w tym kołchozie?
  • Odpowiedz
hbfjhsdgjh
hbfjhsdgjh
11.06.2026, 19:46:06
  • 12
czerwiec wieczór, jest k---a chłodno na zewnątrz

#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 11.06.2026, 19:47:44 via Wykop
  • 0
@hbfjhsdgjh: Planeta płonie.
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
11.06.2026, 18:28:09
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 11.06.2026, 18:33:21 via Wykop
  • 0
@Anonim5: Ale co, uważasz, że taka osoba ma być sama do końca życia i nikt nie ma prawa się nią zainteresować?
  • Odpowiedz
Czosnkov
Czosnkov
11.06.2026, 17:40:37
  • 16
Nie mam co ze sobą zrobić, straciłem zainteresowanie światem. Mam kupione kilka książek ale po przeczytaniu dwóch jakoś mi się odechciało czytać kolejnych. Maks co mogę od siebie dać po pracy to siłownia lub spacer i nauka niemieckiego. Nie mam żadnego sposobu na relaks. Kupiłem nowego gothica to tylko się w-------m bo raz, że pierwsze wrażenia miałem takie, że mi się po prostu nie spodobał, a jak już coś zaczęło klikać to
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 11.06.2026, 17:58:30 via Wykop
  • 1
@Czosnkov: Mam podobnie. Książki przestałem czytać, bo jakoś wolę audiobooki. W ciągu ostatnich kilku lat jedyna gra, która mnie zainteresowała to KCD 1 i 2.
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 11.06.2026, 18:11:31 via Wykop
  • 1
@Czosnkov: Ja od EU się odbiłem. Zagrałem może ze 2 godziny, ale nie znałem mechanik i dałem se spokój.
  • Odpowiedz
DoktorNauk
DoktorNauk
11.06.2026, 17:03:35
  • 42
Zaczynają się dziewiąte z rzędu mistrzostwa w piłkę, które będę oglądał sam w swoim pokoju przed komputerem.

Dokładnie 20 lat temu pierwszy raz świadomie oglądałem mistrzostwa. Pierwszy mecz jaki obejrzałem od początku do końca to mecz Polska - Ekwador 0:2. Tak zrodziła się na porażce moja pasja futbolowa. Wspaniałe to były mistrzostwa 2006 i wspaniałe lato dzieciństwa.

Później Euro 2008, które oglądałem na zielonej szkole z kolegami z klasy.

Po
DoktorNauk - Zaczynają się dziewiąte z rzędu mistrzostwa w piłkę, które będę oglądał ...

źródło: pepmist

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 11.06.2026, 17:05:16 via Wykop
  • 15
@DoktorNauk: Może i dobrze, że Polska nie gra. Przynajmniej człowiek nie będzie smutny po odpadnięciu z grupy.
  • Odpowiedz
Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 11.06.2026, 17:21:52 via Wykop
  • 1
@n0spRezydenta: Wyszliśmy, bo mieliśmy trenera, który myśli i gra defensywną piłkę z czwórką obrońców. A nie jak następni idioci z wahadłowymi.
  • Odpowiedz
HuopskiRozum
HuopskiRozum
HuopskiRozum
11.06.2026, 16:34:30
  • 5
Huop po kołchozie poszon na zakupy i do paczkomatu. Nie wiem ile to wszystko razem ważyło, może 5 kg.
Huop wracając do piwnicy myślał, że ducha wyzionie.
Huop przez całą drogę się zastanawiał, jak on mógł robić te spacery po 10-15 km, gdy ważył dobrze ponad 100 kg, gdzie dziś raptem 5 km z dodatkowymi 5 kilogramami na plecach mało Huopa nie zabiło.

Gówniane geny, to gówniane geny... ehhh...

#przegrywpo30tce
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 11.06.2026, 16:54:32 via Wykop
  • 2
@HuopskiRozum: Po prostu się zestarzałeś ;)
  • Odpowiedz
Krzych1921
Krzych1921
Krzych1921
11.06.2026, 15:58:59
  • 6
#przegryw Tak się żyje na tej wsi .. Życie jest bezsensu z takim ryjcem ehh..
Krzych1921 - #przegryw Tak się żyje na tej wsi .. Życie jest bezsensu z takim ryjcem ...

źródło: 1000005118

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 11.06.2026, 16:07:39 via Wykop
  • 0
@revoolution: Ee trochę się różnią ;)
  • Odpowiedz
michal1498
michal1498
11.06.2026, 03:55:12
  • 21
Byle do 14, w goticzka trzeba pograć se i do lumpa iść po jakie spodnie do kołchozu
#przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kimbo_slice
Kimbo_slice
Kimbo_slice 11.06.2026, 03:58:39 via Wykop
  • 3
@michal1498: Dobry plan
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.06.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 08.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia