Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Huopski_Nieudacznik: Elegancko dałeś sobie wgrać do głowy jedyny model i scenariusz na życie dla normików. Co z tego że go nie spelniasz?
Żyj po swojemu i nigdy do nikogo się nie porównuj.
Znajdź sobie pasję, zajęcie, poświęć się czemuś, ucz się a przestaniesz myślec o głupotach.
Żyj po swojemu i nigdy do nikogo się nie porównuj.
Znajdź sobie pasję, zajęcie, poświęć się czemuś, ucz się a przestaniesz myślec o głupotach.
- 0
@mik-jj: no ok, ale mówisz tylko o tych co ruchali, robili dzieci, żenili sie. Mi nie chodzi o to, głupi nie jestem zeby robic dzieci i sie zenic, w zyciu bym tego nie zrobił nawet będąc normikiem. Chodzi o przeżywanie życia. Imprezy, ogniska, wracanie o 5 rano ze znajomymi, pisanie z ludzmi na messengerze, przynależność. Tez mam aspergera, brzydszy ode mnie kuzyn ma mega ładną laskę i miał przed nią
Potrzebowałbym awaryjnie ogarnąć pregabalinę (przynajmniej pakę 150mg), ktoś coś pomoże? - Zaklepałem se konsultację w luxmedzie (tam się leczę) na jutro jakby nie było innej opcji, ale 400zł to trochę przesada...
Nie wiem, może jakiś receptomat? Może komuś zalega? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wiadomo mam na koncie pacjenta historię leczenia/recepty, a nie że se wpadłem na pomysł "naćpania" się.
#psychiatria #leki #depresja
Nie wiem, może jakiś receptomat? Może komuś zalega? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wiadomo mam na koncie pacjenta historię leczenia/recepty, a nie że se wpadłem na pomysł "naćpania" się.
#psychiatria #leki #depresja
- 3
Mały update robię do swoich problemów z leczeniem, w sumie sam już nie wiem czego. Najpierw zdiagnozowana depresja, potem coraz gorzej, zdiagnozowane adhd z podejrzeniem autyzmu. Leczenie jakie przerobiłem to venlafaksyna, bupropion, bromozepam doraźnie, depratal, anafranil nawet trochę. Na adhd to coś na L, potem ten medikinet różne dawki, różne wchłaniania. Staneło na tym że mam depratal 60-90 mg, medikinet cr2 2x dziennie. No i jest do kitu, mam dalej korbę w
- 1
@maggotbrain15: Po latach, latach... Leczenia się psychiatrycznie to dochodzę do podobnego wniosku. Pomagało na początku, potem zjazdy, zmiany i problemy. A mam znajomych którym całkiem się odkleiło od leczenia, gość latał po świecie jakieś biznesy robił, teraz boi się wsiąść do samolotu, albo wpada w takie ataki paniki że kilka dni z łóżka nie wychodzi i nic do nikogo nie mówi. Co dalej, ośrodek zamknięty? Boję się że też tak
@maggotbrain15 @Heinevar spoko koleś prowadzi kanał na yt healthygamergg, btw też jest psychiatra po harvardzie, ale w młodości pojechał medytować do Indii i chciał zostać mnichem, i część z takich hinduistycznych filozofii przekłada na współczesny świat i tłumaczy na swoim kanale. Z tego co kojarzę, to ma też adhd, więc gada dość dynamicznie i nie ma zamuły na jego filmikach :p no i adresowane są głównie do facetów
ciepło jest a siedzę na chacie #przegryw
Co robią normiki w takie dni?
#polska #pytanie #niebieskiepaski #depresja
Co robią normiki w takie dni?
#polska #pytanie #niebieskiepaski #depresja
@vanschout: pewnie nad jakąś wodą siedzą i podziwiają płodne julki w skąpych strojach kąpielowych
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
przez czasy jaskiniowe ukształtowany do wykrywania zagrożeń
@MakiawelicznyAltruista: Raczej przez wczesne dzieciństwo i otoczenie. No chyba że to miałeś na myśli.
- 4
@scout-scout: No to się zgadza. Do mnie się co chwilę ktoś przez całe życie przypi3rdalał. Nawet od dzieciństwa. Miałem bardzo surowych, nieubłaganych starych. Nie było przemocy fizycznej, natomiast psychiczna. Opi3rdol, straszenie, ciągła krytyka.
Wynika to z tego, że w moim domu z pokolenia na pokolenie kult zapi3rdolu przechodził i wyznacznikiem wartości było to, że trzeba było cały dzień zapi3rdalać aż padniesz ze zmęczenia.
Jazgot i pi3rdolenie mojej starej śni mi
Wynika to z tego, że w moim domu z pokolenia na pokolenie kult zapi3rdolu przechodził i wyznacznikiem wartości było to, że trzeba było cały dzień zapi3rdalać aż padniesz ze zmęczenia.
Jazgot i pi3rdolenie mojej starej śni mi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ZielonaOna: ogólnie płacz na social media i publikowanie tego pod zasięgi to jest najbardziej żałosna próba zwrócenia na siebie uwagi. Stare pudło zapomniało, że już nie ma 18 lat tylko 42 i najbardziej to obrzydliwe z jej zachowań jak babcia z młodymi się zadaje, to jak Madonna, która pocałowała Drake’a, a ten się porzygal prawie
Komentarz usunięty przez moderatora
#pingwin #wernerherzog #depresja #youtube #niewiemjaktootagowac #kiciochpyta
Czy ma ktoś może zachomikowane oryginalne wideo z pingwinem i z wersją na organy L’Amour Toujours Gigi D’Agostino? Okazuje się, że youtube z jakiegoś powodu usunął ten filmik mimo że miał miliony wyświetleń, teraz ta wersja jest nie do odnalezienia.
Czy ma ktoś może zachomikowane oryginalne wideo z pingwinem i z wersją na organy L’Amour Toujours Gigi D’Agostino? Okazuje się, że youtube z jakiegoś powodu usunął ten filmik mimo że miał miliony wyświetleń, teraz ta wersja jest nie do odnalezienia.
@matka_boska_w_klapie: chociaż to wideo w oryginalnym edicie było chyba inne
- 0
@CultedelaRaison: No było ewidentnie inne, pamiętam na końcu samuraja z mieczem - o to mi chodzi. Poza tym tu masz 238,841 wyświetleń a tam było grubo ponad milion, może nawet kilka. Jeśli ktokolwiek ma wideo INNE niż to o którym mówię nie załączajcie go w komentarzu bo ktoś kto faktycznie je ma pomyśli że wcale nie zniknęło i zignoruje post. Dziękuję.
- 96
@Chupa__Chups: A ja zazdrosny
@Mechamaru: spokojnie, gniję w chacie bo nie mam kasy na wyjazdy XD
Ma ktoś z Was tak, że po pracy śpi ze dwie godziny, później idzie normalnie spać i wstaje zmęczony i niewyspany? (╯︵╰,)
#depresja #psychologia
#depresja #psychologia
@SamotnikPospolity każdy jest normalny na swój sposób. No, poza oczywistymi p------i ;)
@SamotnikPospolity: wolę nie ucinać sobie drzemek. Może śpię krócej i do tego do wieczora praktycznie bywam zombie, ale kiedy utnę drzemkę, to jest gorzej, bo nie mogę zasnąć
- 10
- 4
Mam depresję przez to, że w wieku 30 lat wynajmuję pokój, bo mnie nie stać na nic innego. Pracuję w kulturze, a tam hajsu nie ma.
Budzę się i sobie myślę, k---a, znowu w tej klitce. Żeby to chociaż była g------a kawalerka. Albo żebym chociaż miał balkon. Jak jestem w domu rodzinnym, to wstaję, biorę psa, idę się przejść, gdzie nie ma ludzi, wszędzie zielono, przy domu ogród, przestrzeń. Można funkcjonować. A
Budzę się i sobie myślę, k---a, znowu w tej klitce. Żeby to chociaż była g------a kawalerka. Albo żebym chociaż miał balkon. Jak jestem w domu rodzinnym, to wstaję, biorę psa, idę się przejść, gdzie nie ma ludzi, wszędzie zielono, przy domu ogród, przestrzeń. Można funkcjonować. A
@budep: mam podobnie, a mogliśmy się biologi uczyć i iść na konowała tak pół żartem pół serio xDDD
@budep
Dodaj do tego, że nie znajdziesz nawet tej alternatywki po ASP czy jakiejkolwiek partnerki bo dla nich bez własnego mieszkania albo zdolności na najem w wieku 30 lat jesteś nikim.
Dodaj do tego, że nie znajdziesz nawet tej alternatywki po ASP czy jakiejkolwiek partnerki bo dla nich bez własnego mieszkania albo zdolności na najem w wieku 30 lat jesteś nikim.
- 1
Prof. Andrzej Cechnicki i dr Marek Balicki podczas posiedzenia Rady ds. Zdrowia Psychicznego przy Ministrze Zdrowia 2026 r.
#zdrowiepsychiczne #depresja #chlopakinieplacza
#zdrowiepsychiczne #depresja #chlopakinieplacza
źródło: 1000008100
Pobierz- 32
@maateusz123 I ❤️ kołchoz
źródło: images(135)
Pobierz- 2
Pieniądze szczęścia nie dają, tylko luksus #depresja
Przyczyny mojego przegrywu są zasadniczo trzy:
- wycofany mindset (wynik wielu innych czynników, w tym również tych poniższych)
- dziecięcy i mało męski wygląd (zarówno jako dzieciak jak i teraz jako prawie czarodziej)
- mieszkanie na zadupiu (z dala od wszystkiego, co sprawiło, ze nigdy nie mogłem się usamodzielnić)
Jestem dzisiaj przekonany, że eliminacja dowolnej z powyższych cech diametralnie odmieniłaby moje życie. Mowa o okresie 16-23, kiedy to człowiek odkrywał siebie, kształtował swój charakter, wchodził w
- wycofany mindset (wynik wielu innych czynników, w tym również tych poniższych)
- dziecięcy i mało męski wygląd (zarówno jako dzieciak jak i teraz jako prawie czarodziej)
- mieszkanie na zadupiu (z dala od wszystkiego, co sprawiło, ze nigdy nie mogłem się usamodzielnić)
Jestem dzisiaj przekonany, że eliminacja dowolnej z powyższych cech diametralnie odmieniłaby moje życie. Mowa o okresie 16-23, kiedy to człowiek odkrywał siebie, kształtował swój charakter, wchodził w
@ToJestNiepojete: ale co by to zmeinilo przeniosl bys sie do duzego miasta to z brzydmim wygladem co by to mialo zmienic
- 1
@Henson_: Oczywiście mój wpis był właśnie o hipotetycznym wychowaniu się w mieście zamiast na zadupiu.
Czy dwa-trzy piwa wypite 2h przed snem źle wpłyną na sen i regeneracje po wczorajszym treningu?
#silownia #mikrokoksy #zdrowie #przegryw #depresja
#silownia #mikrokoksy #zdrowie #przegryw #depresja
@andrzej-tata-000000: każda ilość alkoholu źle wpłynie na sen
@andrzej-tata-000000: musisz załadować 6 i wtedy błogi sen



























źródło: two-nihilists-in-a-bus-v0-3y0fw0187b691
Pobierz