Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kojot2077

Kojot2077

Dołączył 2 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 29961
  • Znaleziska 4904
  • Mikroblog 25057
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 62
Anonim5
Anonim5
10 godz. i 40 min temu
  • 13
#przegryw spaghetti chuopskie dla chuopa #jedzzwykopem #gotujzwykopem #spaghetti
Anonim5 - #przegryw spaghetti chuopskie dla chuopa #jedzzwykopem #gotujzwykopem #spag...

źródło: temp_file1992222250608067987

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojot2077
Kojot2077 9 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 2
@Anonim5: pięknie, makaron, keczup, przyprawy i kiełbasa ślONska. Prawdziwe chuopskie danie. Smacznego dla jego
  • Odpowiedz
Kojot2077
Kojot2077 9 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 1
@Anonim5: ok, wierzę. Mam nadzieję, że cały gar chuopski jest, żeby były ze dwie dokładki
  • Odpowiedz
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
10 godz. i 14 min temu
  • 2
Tanio nawet. Może by się ożenił.

#przegryw
ZielonaOna - Tanio nawet. Może by się ożenił.

#przegryw

źródło: 4569

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojot2077
Kojot2077 10 godz. temu via Wykop
  • 1
@ZielonaOna: lepiej zobacz po ile pierścienie to ci się odechce xD
  • Odpowiedz
nie_tykam_sniegu
nie_tykam_sniegu
16 godz. i 55 min temu
  • 22
Natura

#przegryw
nietykamsniegu - Natura 

#przegryw

źródło: 1000000291

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojot2077
Kojot2077 15 godz. temu via Wykop
  • 1
@Michael_Jackson_: w każdym razie tanio d--y nie sprzedała. Dosłownie 5 dni temu jechałem przez ten Lututów, a tam taka historia się działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
menzwykop
menzwykop
menzwykop
16 godz. i 54 min temu
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojot2077
Kojot2077 15 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 0
@menzwykop: już to wrzucałem dzisiaj
  • Odpowiedz
Kojot2077
Kojot2077 17 godz. i 6 min temu
  • 11
#przegryw #blackpill #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow kiedy jesteś chędożonym ideałem dla karakanicy poza jednym, dosłownie niewielkim szczegółem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natura.
Kojot2077 - #przegryw #blackpill #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow kiedy jesteś c...

źródło: 1000007137

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojot2077
Kojot2077
Autor
15 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
@Krankenwagen: no ja tak samo jakieś 174/175 zależy jaki dogarbiony. Teraz całe młodsze pokolenie to już moggują wzrostem po całości, a jestem lvl jak ten nieszczęśnik z opisu
  • Odpowiedz
Dequstator
Dequstator
wczoraj, 10:59:58
  • 10
#przegryw
Dequstator - #przegryw

źródło: Screenshot_20260613-175511_Chrome

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojot2077
Kojot2077 wczoraj, 13:35:35 via Wykop
  • 1
@Dequstator: Lirianie jacyś czy czort wie z jakiej Andromedy
  • Odpowiedz
Przypadek44
Przypadek44
Przypadek44
wczoraj, 12:16:17
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojot2077
Kojot2077 wczoraj, 12:27:32 via Wykop
  • 0
@Przypadek44: Natura
  • Odpowiedz
eehomonto
eehomonto
wczoraj, 09:13:27
  • 615
A jak u was dzień ojca? #heheszki
eehomonto - A jak u was dzień ojca? #heheszki

źródło: image_picker_351ED051-6693-42CC-9AA3-F1E261385FDF-73289-00000B9D464EA3FA

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojot2077
Kojot2077 wczoraj, 10:52:06 via Wykop
  • 5
@eehomonto: hdzie łun ma szyje XD
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
wczoraj, 09:31:15
  • 1817
Polska LEKARSKO‑DEWELOPERSKA Anno Domini 2026

• Darmowe studia 🎓

• musisz zdac chemie i biologie na maturze dobrze

•
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojot2077
Kojot2077 wczoraj, 10:38:12 via Wykop
  • 32
@Czoso: niby pasta, ale ciężko z nią dyskutować, bo to rel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

2340

Średnie miesięczne zarobki lekarzy z wszystkich faktur to 80 tys. zł.

Średnie miesięczne zarobki lekarzy z wszystkich faktur to 80 tys. zł.

Nomadmum pozyskała dane z biura księgowego obsługującego lekarskie JDG. Dane na podstawie 1 tys. JDG pokazują, że średnio miesięcznie z wszystkich faktur lekarze z tego biura mają 80 tys. miesięcznie. Rekordzista 400 tys. zł miesięcznie. Pokrywają się one z oświadczeniami majątkowymi innych lekarzy.

Stulejman_Beznadziejny
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 07:39:47
  • 267
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    konowalposting
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
Kojot2077
Kojot2077 przedwczoraj, 09:04:00 via Wykop
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kojot2077
Kojot2077 wczoraj, 10:04:29 via Wykop
  • 0
@P4ncak3: nie no kazali właśnie się uczyć wszystkiego, ale uczyć, żeby mieć 5 i 6 tylko, a nie że cel że najlepszy zawód w Kukoldstanie dla etatowca. Może jakby cel był zarysowany byłoby inaczej. Można gdybać. Chuop w rezultacie jest biednym pracującym jak większość ludzi w tym kukoldstanie co ten p--------k jest ciągnięty na ich garbie.

277

Osiem razy mniej wiz pracowniczych dla cudzoziemców w 2026 r.

Osiem razy mniej wiz pracowniczych dla cudzoziemców w 2026 r.

Według danych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, nastąpił spadek o 87 proc. w liczbie wydanych wiz pracowniczych dla cudzoziemców. W pierwszym kwartale 2022 r. Polska wydała 123 tys. wiz pracowniczych, podczas gdy w pierwszym kwartale 2026 r. jest to już tylko 16 tys. tego typu wiz.

Bill_Bohater_Galaktyki
z
forsal.pl
dodany: wczoraj, 06:00:59
  • 75
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    praca
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
Kojot2077
Kojot2077 wczoraj, 09:34:43 via Wykop
  • -8
@Gjbgghbhhjj: nie wiem czemu cię minusują jak to są fakty. Nikt nie przeprowadzi podmianki populacyjnej lepiej niż te prawackie knury od memcena i brauna na spółę z pisem. Wszystko, żeby choć trochę zaspokoić niezaspokojoną chciwość wyznawców niewidzialnej ręki wolnego rynku - januszexy i korpomontownie. Prywatyzacja zysków i uspołecznienie strat. Import samych mężczyzn z krajów 3 świata to fakt, a nie wymysły wykopka, który ma jeszcze mniejsze szanse, że będzie dla
vantablank
vantablank
wczoraj, 07:57:11
  • 3
#przegryw

moim największym i najskrytszym marzeniem jest zjedzenie kebaba wspólnie z użytkownikiem tagu o nazwie @PustynnyWilk w lodzi ale on sie boi do mnie przyjechac bo wie ze sie we mnie zakocha over
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojot2077
Kojot2077 wczoraj, 08:10:18 via Wykop
  • 1
@vantablank: gdzie ten kebab to sam go przetestuję jak będę w łodzi
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
przedwczoraj, 13:19:23
  • 23
Ale zaręczyny sa beciakowe klekasz przed babą jak jakis pies xd
#blackpill #przegryw
Henson_ - Ale zaręczyny sa beciakowe klekasz przed babą jak jakis pies xd
#blackpill ...

źródło: IMG_1700

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojot2077
Kojot2077 wczoraj, 08:06:54 via Wykop
  • 0
@Henson_: też zawsze bekę miałem z tego upokorzenia
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
przedwczoraj, 16:48:46
  • 8
Czy mieszkając z babą duzo łatwiej w zyciu pod wzgledem finansowym? No bo kredyt na mieszkanie czy wynajem płacicie w dwie osoby to juz duzo lzej macie. Moim zdaniem duzo łatwiej jest ale ktos pisał ze baby przewalaja cały hajs na swoje zachcianki xd
#przegryw #blackpill #tinder #zwiazki
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojot2077
Kojot2077 wczoraj, 08:03:39 via Wykop
  • 0
@Henson_: oczywiście, że łatwiej, ale jak są dziecka to już się pod górke robi i się kończy "miłość", a jest proza codzienności i niektózy mają potem problem pospinać budżet i oczywiście czasowe poogarnianie.
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
przedwczoraj, 17:10:50
  • 18
ile macie lat? ja 25 i uważam że już its over jak będe miał 30 lat to nie wyobrażam sobie dalej tego ciągnąć
#przegryw
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojot2077
Kojot2077 wczoraj, 07:59:13 via Wykop
  • 0
@Henson_: toś ty młody, z troski napiszę tylko, że jak tkwisz w jakiś lękowych, depresyjnych stanach i w jakimś dziwnym zawieszeniu możesz trwać przez lata to możesz p-------ć system i jakieś julki psycholożki czy psychiatrów z odklejającym gównem. Przywal sobie grzybów psylo, żeby głowę ci pomogły naprawić z dobrymi intencjami. Mi też tak kiedyś ktoś powiedział, i żałuję, że tak późno taką decyzję podjąłem.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
wczoraj, 07:16:36
  • 3
✨️ Jak przetrwać kryzys w związku? Ⓘ
Ech anoni doradźcie rozwiązanie, podpowiedzcie, jak się zachować. Jestem od 8 lat z #rozowypasek, mamy 2-letnie dziecko. Od wielu miesięcy relacje układają się fatalnie. Non stop kłótnie, ona uważa, że źle się wywiązuję z obowiązków, jestem nudny i ciągle popełniam błędy, nie mam dystansu do siebie i krytyki. Ja ją uważam za czepialską, stereotypową kobietę, przebywanie z nią to tylko czekanie na drwiny
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojot2077
Kojot2077 wczoraj, 07:42:03 via Wykop
  • 6
@mirko_anonim: dyktafon kolego i uważaj, żebyś z własnego domu nie był w------y z niebieską kartą i kartą przemocowca. Ona już szykuje podkład pod rozstanie. Głupio to brzmi bo emocje buzują, ale tylko spokój cię ratuje i chłodne reakcje. To jest taki klasyk, że głowa mała. Na braciasamcy takich historii jak twoja jest "milion500sto900"
  • Odpowiedz
Kojot2077
Kojot2077 wczoraj, 07:52:17 via Wykop
  • 4
@czescmampytanie: spokojnie, tam są grane koleżaneczki, siostry/mamusie czy wyoskie obcasy/p0lka.pl/mamadu i inne od kręcenia korbą. Pierwsze lepsze babskie forum jej powie jak dobrze chuopa ugotować, zniszczyć go finansowo i odciąć od potomstwa i upokorzyć. Może taka nie jest, może jest mniej kumata, ale jak już były rękoczyny to lepiej obrać jakąś strategię działania w konfrontacji z żywiołem, a nie że yolo bo "my się kiedyś kochali". Od miłości do nienawiści
  • Odpowiedz
elonthiel
elonthiel
wczoraj, 07:01:24
  • 0
Nie no, #lewandowski mi się wyświetlił w reklamie inteligentnego inwestowania, tego jeszcze nie grali. Co chłopu się biznesy sypią jeden za drugim i przewala miliony z dotacji państwowych xD
elonthiel - Nie no, #lewandowski mi się wyświetlił w reklamie inteligentnego inwestow...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojot2077
Kojot2077 wczoraj, 07:47:17 via Wykop
  • 3
@elonthiel: nie mogę na niego patrzeć. Jak się cieszę, że nie dostali się na te igrzyska to przynajmniej na każdym rogu nie straszą reklamy z tymi kopaczami nadmuchanej szmaty/
  • Odpowiedz

937

Lekarz medycyny zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy"

Lekarz medycyny zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy"

Lekarz medycyny ratunkowej zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy" "Niczego nie ukradłem, ciężko pracowałem - mówi Robert Górski, lekarz pogotowia. Przez dwa lata pandemii zarobił blisko 6 mln zł. Ostatnio zarabia około miliona rocznie. Lekarz jest zielonogórskim radnym.

KONONOWlCZ
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 10:01:34
  • 118
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    zielonagora
  • #
    lubuskie
Kojot2077
Kojot2077 przedwczoraj, 13:08:48 via Wykop
  • 0
@roman-swoboda: pamiętam, bronili jak niepodległości niestety
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
przedwczoraj, 11:22:00
  • 0
Dlaczego jest tak mało chłopów którzy znają się na naprawach w domu? Ja sobie nie wyobrażam, żebym nie umiała ugotować, uprać czy umyć okna. A chłopów którzy nie potrafią naprawić szafki, kranu albo spłuczki w kiblu jest na pęczki. O aucie nie wspomnę. Skąd to się bierze?

#przegryw #niebieskiepaski

Umiesz naprawiać rzeczy w domu?

  • Tak, na luzie 32.4% (24)
  • Coś tam umiem 35.1% (26)
  • Nie, mam cztery lewe nogi 32.4% (24)

Oddanych głosów: 74

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojot2077
Kojot2077 przedwczoraj, 12:04:31 via Wykop
  • 2
@ortalionowy: chyba większość z nas miała tego samego ojca
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >
  • Jak coś to ja się tylko przejęzyczyłem

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.07.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia