@Krankenwagen: no ja tak samo jakieś 174/175 zależy jaki dogarbiony. Teraz całe młodsze pokolenie to już moggują wzrostem po całości, a jestem lvl jak ten nieszczęśnik z opisu
Nomadmum pozyskała dane z biura księgowego obsługującego lekarskie JDG. Dane na podstawie 1 tys. JDG pokazują, że średnio miesięcznie z wszystkich faktur lekarze z tego biura mają 80 tys. miesięcznie. Rekordzista 400 tys. zł miesięcznie. Pokrywają się one z oświadczeniami majątkowymi innych lekarzy.
@P4ncak3: nie no kazali właśnie się uczyć wszystkiego, ale uczyć, żeby mieć 5 i 6 tylko, a nie że cel że najlepszy zawód w Kukoldstanie dla etatowca. Może jakby cel był zarysowany byłoby inaczej. Można gdybać. Chuop w rezultacie jest biednym pracującym jak większość ludzi w tym kukoldstanie co ten p--------k jest ciągnięty na ich garbie.
Według danych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, nastąpił spadek o 87 proc. w liczbie wydanych wiz pracowniczych dla cudzoziemców. W pierwszym kwartale 2022 r. Polska wydała 123 tys. wiz pracowniczych, podczas gdy w pierwszym kwartale 2026 r. jest to już tylko 16 tys. tego typu wiz.
@Gjbgghbhhjj: nie wiem czemu cię minusują jak to są fakty. Nikt nie przeprowadzi podmianki populacyjnej lepiej niż te prawackie knury od memcena i brauna na spółę z pisem. Wszystko, żeby choć trochę zaspokoić niezaspokojoną chciwość wyznawców niewidzialnej ręki wolnego rynku - januszexy i korpomontownie. Prywatyzacja zysków i uspołecznienie strat. Import samych mężczyzn z krajów 3 świata to fakt, a nie wymysły wykopka, który ma jeszcze mniejsze szanse, że będzie dla
moim największym i najskrytszym marzeniem jest zjedzenie kebaba wspólnie z użytkownikiem tagu o nazwie @PustynnyWilk w lodzi ale on sie boi do mnie przyjechac bo wie ze sie we mnie zakocha over
Czy mieszkając z babą duzo łatwiej w zyciu pod wzgledem finansowym? No bo kredyt na mieszkanie czy wynajem płacicie w dwie osoby to juz duzo lzej macie. Moim zdaniem duzo łatwiej jest ale ktos pisał ze baby przewalaja cały hajs na swoje zachcianki xd #przegryw #blackpill #tinder #zwiazki
@Henson_: oczywiście, że łatwiej, ale jak są dziecka to już się pod górke robi i się kończy "miłość", a jest proza codzienności i niektózy mają potem problem pospinać budżet i oczywiście czasowe poogarnianie.
@Henson_: toś ty młody, z troski napiszę tylko, że jak tkwisz w jakiś lękowych, depresyjnych stanach i w jakimś dziwnym zawieszeniu możesz trwać przez lata to możesz p-------ć system i jakieś julki psycholożki czy psychiatrów z odklejającym gównem. Przywal sobie grzybów psylo, żeby głowę ci pomogły naprawić z dobrymi intencjami. Mi też tak kiedyś ktoś powiedział, i żałuję, że tak późno taką decyzję podjąłem.
✨️ Jak przetrwać kryzys w związku?Ⓘ Ech anoni doradźcie rozwiązanie, podpowiedzcie, jak się zachować. Jestem od 8 lat z #rozowypasek, mamy 2-letnie dziecko. Od wielu miesięcy relacje układają się fatalnie. Non stop kłótnie, ona uważa, że źle się wywiązuję z obowiązków, jestem nudny i ciągle popełniam błędy, nie mam dystansu do siebie i krytyki. Ja ją uważam za czepialską, stereotypową kobietę, przebywanie z nią to tylko czekanie na drwiny
@mirko_anonim: dyktafon kolego i uważaj, żebyś z własnego domu nie był w------y z niebieską kartą i kartą przemocowca. Ona już szykuje podkład pod rozstanie. Głupio to brzmi bo emocje buzują, ale tylko spokój cię ratuje i chłodne reakcje. To jest taki klasyk, że głowa mała. Na braciasamcy takich historii jak twoja jest "milion500sto900"
@czescmampytanie: spokojnie, tam są grane koleżaneczki, siostry/mamusie czy wyoskie obcasy/p0lka.pl/mamadu i inne od kręcenia korbą. Pierwsze lepsze babskie forum jej powie jak dobrze chuopa ugotować, zniszczyć go finansowo i odciąć od potomstwa i upokorzyć. Może taka nie jest, może jest mniej kumata, ale jak już były rękoczyny to lepiej obrać jakąś strategię działania w konfrontacji z żywiołem, a nie że yolo bo "my się kiedyś kochali". Od miłości do nienawiści
Nie no, #lewandowski mi się wyświetlił w reklamie inteligentnego inwestowania, tego jeszcze nie grali. Co chłopu się biznesy sypią jeden za drugim i przewala miliony z dotacji państwowych xD
@elonthiel: nie mogę na niego patrzeć. Jak się cieszę, że nie dostali się na te igrzyska to przynajmniej na każdym rogu nie straszą reklamy z tymi kopaczami nadmuchanej szmaty/
Lekarz medycyny ratunkowej zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy" "Niczego nie ukradłem, ciężko pracowałem - mówi Robert Górski, lekarz pogotowia. Przez dwa lata pandemii zarobił blisko 6 mln zł. Ostatnio zarabia około miliona rocznie. Lekarz jest zielonogórskim radnym.
Dlaczego jest tak mało chłopów którzy znają się na naprawach w domu? Ja sobie nie wyobrażam, żebym nie umiała ugotować, uprać czy umyć okna. A chłopów którzy nie potrafią naprawić szafki, kranu albo spłuczki w kiblu jest na pęczki. O aucie nie wspomnę. Skąd to się bierze?
źródło: temp_file1992222250608067987
Pobierz