Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pan_Hieronim

Pan_Hieronim

Dołączył 1 rok i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5849
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 5841
  • Obserwujący 60
  • Obserwowane 21
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 10 godz. i 6 min temu
  • 7
Panie, Pan nie jesteś chory!

Pan jesteś zwyczajnie niedoje[ ]bany.

500 złotych. Kartą czy gotówką?

#przegryw
Pan_Hieronim - Panie, Pan nie jesteś chory! 

Pan jesteś zwyczajnie niedoje[   ]bany....

źródło: images

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
Autor
9 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
poproszem rachunek


@zaspanyziom: Za to doliczę Panu do rachunku jeszcze 300 złotych, boś Pan niespełna rozumu.
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
Autor
9 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
blikiem mozna?


@dzikikowal: 50 złotych blikiem, reszta pod stołem albo zapakuję Pana w kaftan.
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 10 godz. i 29 min temu
  • 38
Za niespełna trzy miesiące będę trzydziestoletnim dziesięciolatkiem.

#przegryw #neet
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
Autor
10 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 6
ile razy w tych latach życie było peklowane


@nikodem14: Mnie los skazał na życie w czystości.
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 10 godz. i 41 min temu
  • 72
Uwielbiam to pier[ ]dolenie: „Bądź wdzięczny za takie życie, bo inni mają gorzej.” Od razu wiem, że taki człowiek tylko nieznacznie przekroczył granicę dzielącą go od upośledzenia.

Stosując tę retorykę możemy powiedzieć polskiej dziewczynce chorej na raka, żeby była wdzięczna, bo ma rodziców i jest leczona, a w Indiach jej „rówieśniczka” jest gwa[ ]łcona 8 razy dziennie w bur[ ]delu w slumsach.

Facetowi, który defekuje pod siebie w hospicjum można powiedzieć, że inni
Pan_Hieronim - Uwielbiam to pier[   ]dolenie: „Bądź wdzięczny za takie życie, bo inni...

źródło: IMG_0312

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czud
czud
10 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 34
@Pan_Hieronim: Czarnoskórzy potomkowie niewolników w Ameryce powinni być wdzięczni że biali zapewnili ich dziadkom dach nad głową, miejsca pracy i pożywienie. Przecież by pewnie umarli na malarie czy coś gdyby w Afryce zostali!
  • Odpowiedz
przystanek_choroszcz92
przystanek_choroszcz92
9 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 37
@Pan_Hieronim: przecież taki normik by zrobił magika max po tygodniu życia jako przegryw z zaburzeniami psychicznymi i fobiami XD
już widzę jak typ docenia objawy autyzmu czy schizofrenii w połączeniu z ryjem 2/10 i byciem traktowanym jak śmieć nawet przez własną rodzinę xD
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 18 godz. i 57 min temu
  • 22
Chłop zbiera kwiaty czarnego bzu, bo będzie pierwszy raz ocet kwiatowy robił.

#przegryw #neet
Pan_Hieronim - Chłop zbiera kwiaty czarnego bzu, bo będzie pierwszy raz ocet kwiatowy...

źródło: IMG_0311

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
Autor
18 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 3
@CCH5OH: Sok mam już zrobiony, jak co roku.

Teraz chcę sprawdzić, jak wyjdzie ocet. Ponoć dobry jest do sałatek.
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
Autor
18 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 1
lepiej to byłoby w ogóle nie pic octu xd


@revoolution: Pić go można dodając np. do wody, ale też używa się go m.in. do sałatek, do inhalacji lub do nacierania podczas przeziębienia, można go też użyć jak płyn do płukania ubrań itp.
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
Autor
18 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 1
U mnie już dawno przekwitł i zaczął zawiązywać owoce


@PawelW124: U mnie też. Zbieram końcówkę, która została w zacienionych miejscach.
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 22.06.2026, 21:58:54
  • 15
Liczy się tylko: duży khutas, wysoki wzrost i dobra morda, a wtedy możesz prześlizgać się przez życie nawet będąc gołodu[ ]pcem.

#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LisekUrwisek
LisekUrwisek
22.06.2026, 22:06:22 via Wykop
  • 3
@Pan_Hieronim: potwierdzam
  • Odpowiedz
niewiadomocowscenariuszujest
niewiadomocowscenariuszujest
przedwczoraj, 02:39:16 via Android
  • 1
@Pan_Hieronim: Prędzej już kasa, hiszpański ryj i duża knaga a cała reszta to szczegóły.
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 22.06.2026, 13:43:22
  • 292
#blackpill #przegryw #polityka
Pan_Hieronim - #blackpill #przegryw #polityka

źródło: aux4u9

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
22.06.2026, 13:51:54 via Wykop
  • 133
@Pan_Hieronim: Chciałbym zobaczyć jego sparing z tym bokserem
Mechamaru - @Pan_Hieronim: Chciałbym zobaczyć jego sparing z tym bokserem

źródło: 1000245733

Pobierz
  • Odpowiedz
Cesc
Cesc
Cesc
22.06.2026, 14:19:23 via Wykop
  • 167
@Pan_Hieronim: Nałroki to wręcz archetyp polskiego kukolda, nic dziwnego, że rodacy tak go polubili. A jak jeszcze dodamy niższą intencjonalność to już wiadomo skąd brak zrozumienia współczesnych problemów, zbyt szybko zmieniającego się świata i chłopskorozumowe recepty na wszystko.
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 21.06.2026, 22:33:49
  • 2
Taka francuska myszka, by chłopu wystarczyła.

#przegryw #muzyka
Pan_Hieronim - Taka francuska myszka, by chłopu wystarczyła.

#przegryw #muzyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 21.06.2026, 22:23:28
  • 70
Ej…przedsiębiorco sprowadzić Ci takiego Hindusa? Ja będę zadowolony, Ty będziesz zadowolony i Twoja córka będzie najbardziej zadowolona.

#przegryw #blackpill
Pan_Hieronim - Ej…przedsiębiorco sprowadzić Ci takiego Hindusa? Ja będę zadowolony, T...

źródło: d7e6576c05de23bf03817c73969846d7c16169e422f9c63ca5bbe67793f29f8b

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ff99plpowrot
ff99plpowrot
21.06.2026, 22:24:39 via Wykop
  • 21
@Pan_Hieronim: ten hindus pewnie chciał mentzena zrekrutować do działu odpowiedzialnego za p---------e głupot
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
21.06.2026, 22:27:11 via Wykop
  • 40
@Pan_Hieronim: to nieprawda. memcenowcy nigdy by czegoś takiego nie zrobili, prawda? prawda?
nieparzystokopytny - @Pan_Hieronim: to nieprawda. memcenowcy nigdy by czegoś takiego ...

źródło: 8938376f8a7858bb5551cd23d64fcb3b14c2ad819e8f512586f442a723c7c6e5

Pobierz
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 19.06.2026, 11:06:12
  • 50
Chłop zbiera poziomki ze swojej „plantacji” ( ͡º ͜ʖ͡º)

#przegryw #neet
Pan_Hieronim - Chłop zbiera poziomki ze swojej „plantacji” ( ͡º ͜ʖ͡º)

#przegryw #nee...

źródło: IMG_0301

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
Autor
21.06.2026, 22:21:15 via Wykop
  • 2
sprzedajesz potem?


@shadowping: Nie, wszystko na własny użytek albo jem świeże albo mrożę i takie zmrożone miksuję z kefirem lub maślanką. Genialne na upał.

świeżo zebrane przez prywatnych niewolników?


@mr-dawid Własnymi neetowskimi rękoma zbierane.
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 09.06.2026, 09:58:47
  • 54
Los chłopski

#przegryw #neet
Pan_Hieronim - Los chłopski

#przegryw #neet

źródło: IMG_0270

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
Autor
09.06.2026, 09:59:37 via Wykop
  • 79
Jest też klasa panująca
Pan_Hieronim - Jest też klasa panująca

źródło: IMG-0269

Pobierz
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
Autor
09.06.2026, 19:52:38 via Wykop
  • 2
@LisekUrwisek: Oczywiście, że tak.
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
Autor
19.06.2026, 11:07:30 via Wykop
  • 0
A to twoje te hektary?


@andrzej-andrzej3: Nie, to wszystko jest rodziców.
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 17.06.2026, 22:44:20
  • 8
Ale się to wszystko sypie.

#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 17.06.2026, 21:24:04
  • 9
Niektórzy z tych Synów Albionu chyba byli w dzieciństwie wkładani do pieca na trzy zdrowaśki, bo tacy mocno spieczeni.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 17.06.2026, 21:01:10
  • 147
Mimo wszystko przypominam, że Polska nie przegrała ani jednego meczu na tegorocznym mundialu.

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
17.06.2026, 21:03:12 via Android
  • 12
@Pan_Hieronim Polska GUROM
  • Odpowiedz
Mipeciak
Mipeciak
17.06.2026, 21:08:15 via Wykop
  • 11
@Pan_Hieronim: tyle samo co Włosi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chuopijak
Chuopijak
17.06.2026, 13:16:05
  • 18
#przegryw kiedy odpada siusiak mleczny i na jego miejscu wyrasta prawdziwy wielki naganiacz jak w tych hehe filmach, wiecie. Mam 34 lata i zaczynam się niepokoić.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 17.06.2026, 13:25:44 via Wykop
  • 8
@Mechamaru: Nie, no w tym wieku to trzeba wyrwać. Niech ojciec Passata odpala i zapina łańcuch.
  • Odpowiedz
CocoaGrower
CocoaGrower
17.06.2026, 13:14:42
  • 5
Młodych kobiet w Polsce jak na lekarstwo to jeszcze je zabijają

#przegryw
CocoaGrower - Młodych kobiet w Polsce jak na lekarstwo to jeszcze je zabijają 

#prze...

źródło: 1000003799

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 17.06.2026, 13:19:20 via Wykop
  • 6
@CocoaGrower: Piekielnia południowa jest jak dziki zachód, kto tam mieszka ten wie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przetrwają tylko najsilniejsi to nie przedszkole jak północ Vandera, gdzie tylko wiatr piź[ ]dzi.
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 16.06.2026, 11:10:21
  • 21
Właściwie to już nie mam pozytywnych cech. Pod względem fizycznym zawsze było mizernie i często o swej brzydocie byłem uświadamiany. Pod względem charakteru było kiedyś lepiej. Nawet najgorsze momenty potrafiłem znieść ślepo wierząc, że to taki etap, po którym przyjdą lepsze czasy i wystarczy to wszystko pokornie znieść. Ta pokora wpojona mi przez matkę była wprawdzie czymś w rodzaju poddaństwa wobec losu, ale był ten element nadziei, który był blaskiem latarni majaczącym
Pan_Hieronim - Właściwie to już nie mam pozytywnych cech. Pod względem fizycznym zaws...

źródło: ocean-wave-w-storm

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
Autor
17.06.2026, 09:28:43 via Wykop
  • 3
@mr-dawid: Czytam dokładnie wskazaną przez Ciebie wersję i właśnie wybrałem, ją też ze względu na opinię o kompletności w tym temacie.
  • Odpowiedz
vantablank
vantablank
16.06.2026, 09:08:11
  • 2
#przegryw
#kompromitacjaoplatkowa

Codzienne przypomnienie o kompromitacji cwela użytkownika tagu o nazwie @Synco w postaci odłamania zbyt dużej części opłatka dziewczynie kuzyna podczas Wigilii 2025.

Numer 6, 16 czerwca 2026.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 16.06.2026, 09:17:48 via Wykop
  • 3
@vantablank: Ja bym z kraju wyjechał po takiej akcji i uciął kontakt z rodziną.
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 15.06.2026, 16:38:21
  • 13
Na mundialu nie ma już słabych drużyn.

Może by była taka jedna, ale się nie dostała.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 15.06.2026, 10:48:51
  • 41
Gdy dwanaście lat temu składałem wniosek o pierwszy dowód osobisty to skłamałem na temat wzrostu pisząc, iż mam 170 cm, choć miałem 168 cm licząc przy tym, że urosnę.

Nie urosłem.

#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
Autor
15.06.2026, 11:36:12 via Wykop
  • 1
w 2014 trzeba było podać wzrost?


@qew12: Wtedy na tych plastikowych był jeszcze kolor oczu.
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim 15.06.2026, 10:44:15
  • 11
Ten standard 179 cm vs. 180 cm jest już przestarzały. Obecnie niski wzrost to ten poniżej 185 cm, więc trzeba ustanowić nowe ramy wzrostowe w memach.

#przegryw
Pan_Hieronim - Ten standard 179 cm vs. 180 cm jest już przestarzały. Obecnie niski wz...

źródło: IMG_0296

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CocoaGrower
CocoaGrower
15.06.2026, 10:47:16 via Android
  • 3
@Pan_Hieronim: mając 180 cm czuję się jak podczłowiek
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 22.04.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 24.12.2025

    Rocznica
  • VIP
    od 24.02.2026

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking