Uwielbiam to pier[ ]dolenie: „Bądź wdzięczny za takie życie, bo inni mają gorzej.” Od razu wiem, że taki człowiek tylko nieznacznie przekroczył granicę dzielącą go od upośledzenia.
Stosując tę retorykę możemy powiedzieć polskiej dziewczynce chorej na raka, żeby była wdzięczna, bo ma rodziców i jest leczona, a w Indiach jej „rówieśniczka” jest gwa[ ]łcona 8 razy dziennie w bur[ ]delu w slumsach.
Facetowi, który defekuje pod siebie w hospicjum można powiedzieć, że inni
@Pan_Hieronim: Czarnoskórzy potomkowie niewolników w Ameryce powinni być wdzięczni że biali zapewnili ich dziadkom dach nad głową, miejsca pracy i pożywienie. Przecież by pewnie umarli na malarie czy coś gdyby w Afryce zostali!
@Pan_Hieronim: przecież taki normik by zrobił magika max po tygodniu życia jako przegryw z zaburzeniami psychicznymi i fobiami XD już widzę jak typ docenia objawy autyzmu czy schizofrenii w połączeniu z ryjem 2/10 i byciem traktowanym jak śmieć nawet przez własną rodzinę xD
@revoolution: Pić go można dodając np. do wody, ale też używa się go m.in. do sałatek, do inhalacji lub do nacierania podczas przeziębienia, można go też użyć jak płyn do płukania ubrań itp.
@Pan_Hieronim: Nałroki to wręcz archetyp polskiego kukolda, nic dziwnego, że rodacy tak go polubili. A jak jeszcze dodamy niższą intencjonalność to już wiadomo skąd brak zrozumienia współczesnych problemów, zbyt szybko zmieniającego się świata i chłopskorozumowe recepty na wszystko.
#przegryw kiedy odpada siusiak mleczny i na jego miejscu wyrasta prawdziwy wielki naganiacz jak w tych hehe filmach, wiecie. Mam 34 lata i zaczynam się niepokoić.
@CocoaGrower: Piekielnia południowa jest jak dziki zachód, kto tam mieszka ten wie. ( ͡°͜ʖ͡°) Przetrwają tylko najsilniejsi to nie przedszkole jak północ Vandera, gdzie tylko wiatr piź[ ]dzi.
Właściwie to już nie mam pozytywnych cech. Pod względem fizycznym zawsze było mizernie i często o swej brzydocie byłem uświadamiany. Pod względem charakteru było kiedyś lepiej. Nawet najgorsze momenty potrafiłem znieść ślepo wierząc, że to taki etap, po którym przyjdą lepsze czasy i wystarczy to wszystko pokornie znieść. Ta pokora wpojona mi przez matkę była wprawdzie czymś w rodzaju poddaństwa wobec losu, ale był ten element nadziei, który był blaskiem latarni majaczącym
Codzienne przypomnienie o kompromitacji cwela użytkownika tagu o nazwie @Synco w postaci odłamania zbyt dużej części opłatka dziewczynie kuzyna podczas Wigilii 2025.
Gdy dwanaście lat temu składałem wniosek o pierwszy dowód osobisty to skłamałem na temat wzrostu pisząc, iż mam 170 cm, choć miałem 168 cm licząc przy tym, że urosnę.
Pan jesteś zwyczajnie niedoje[ ]bany.
500 złotych. Kartą czy gotówką?
#przegryw
źródło: images
Pobierz@zaspanyziom: Za to doliczę Panu do rachunku jeszcze 300 złotych, boś Pan niespełna rozumu.
@dzikikowal: 50 złotych blikiem, reszta pod stołem albo zapakuję Pana w kaftan.