Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Zjadacz_Mysli

Zjadacz_Mysli

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1972
  • Znaleziska 814
  • Mikroblog 1158
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 23
Dragnipurake
Dragnipurake
13 godz. i 43 min temu
  • 15
W sumie depresja i anhedonia cały rok, ale jak jest wiosna i okropne lato, to się niesamowicie źle czuję. No wszystkiego się odechciewa.
Natomiast jak już wchodzi jesień i zima to się odżywa i lepiej jest z samopoczuciem.

#przegryw #depresja #l-------------j #z-------------j
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli 13 godz. i 37 min temu via Android
  • 8
Też kiedyś lubiłem lato cieszyłem się słońcem, a teraz, ten okres to dla mnie katorga.
  • Odpowiedz
Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli 13 godz. i 39 min temu
  • 12
W lutym ukończyłem pobyt na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym i chyba udam się tam ponownie.
Poszedłem do nowej pracy po wyjściu z oddziału i wracają wszystkie objawy jak apatia, anhedonia, lęk wolnopłynący.
Biorę Mirtazapinę 30mg i Sulpiryd 200mg, do tego benzo doraźnie i czuję, że leki przestają działać.
Martwi mnie tylko to, że po tak długim zwolnieniu lekarskim będę musiał szukać roboty od nowa.
1 lipca mam wizytę u nowej psychiatry i chyba
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_TiniMini_
_TiniMini_
13 godz. temu via Android
  • 2
@Zjadacz_Mysli:
TiniMini - @Zjadacz_Mysli:

źródło: 1000001049

Pobierz
  • Odpowiedz
MojaTorebka
MojaTorebka
MojaTorebka
wczoraj, 22:19:31
  • 6
W wielkim skrócie: #ssri chyba pomogło mi zaakceptować swoje życie i wybory. Koniec ze wstydem i dobijaniem się wymyślonym ideałem.

Kilka lat leczenia #depresja chyba w końcu przyniosły jakiś skutek. Zaakceptowałam swoje ułomności, pogodziłam się z fatalną przeszłością i przestałam się katować opiniami innych. Nie ścigam się już też sama ze sobą - godzę się z tym, co mam i przestaję się katować albo porównywać.
Nie znoszę sportu (poza
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli 16 godz. i 3 min temu via Android
  • 0
@MojaTorebka: jakie SSRI bierzesz?
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
18.06.2026, 08:40:45
  • 6
po escitalopramie, wortioksetynie, bupropionie i arypiprazolu, za miesiac przechodze na moklobemid,

jestem skonczony.

#depresja #przegryw #zaburzeniaosobowosci
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli 18.06.2026, 12:44:57 via Android
  • 1
@pomelobezkaca2: brałem moklobemid, strasznie słaby. W porównaniu do w/w leków nawet go nie odczujesz
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
17.06.2026, 16:46:13
  • 9
W ogóle w przyszłym miesiącu czeka mnie wizyta u Tajskiego psychiatry xD

Przecież jak mi nie przepisze moich leków to będę je musiał odstawić a to będzie gruba misja bo ledwo przeżyłem kiedyś dwa dni bez moich cukierków.

#depresja #psychiatria
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli 17.06.2026, 16:54:26 via Android
  • 6
@lubie-sernik: i to tego ciągle chlasz a-----l? Niezbyt mądre.
  • Odpowiedz
Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli 16.06.2026, 13:27:25
  • 3
#kolchoz #przegryw
Jak się odnajdujecie w swoich kołchozach w interakcjach z współpracownikami?
Bierzecie czynny udział w rozmowach, small talk, gadki szmatki czy robicie swoje bez emocji z nikim nie gadacie, ewentualnie zdawkowe odpowiedzi, odbijacie karte i do widzenia?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
16.06.2026, 13:37:03 via Wykop
  • 3
@Zjadacz_Mysli:
Mechamaru - @Zjadacz_Mysli:

źródło: images(118)

Pobierz
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU
16.06.2026, 15:37:32 via Wykop
  • 1
@Zjadacz_Mysli: odpowiedź b definitywnie i ostatecznie
  • Odpowiedz
qew12
qew12
15.06.2026, 12:38:51
  • 18
Podróż do wojewódzkiego, zderzenie rzeczywistością i przelotne myśli samobójcze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

(Jestem pod opieką lekarza psychiatry)

#depresja #przegryw #blackpill #gorzkiezale
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli 15.06.2026, 13:07:44 via Android
  • 1
Mam podobnie jakie leki aktualnie bierzesz?
  • Odpowiedz
Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli 15.06.2026, 13:35:54 via Android
  • 1
@Zjadacz_Mysli: za 2 tygodnie mam wizytę u nowej psychiatry i też właśnie chcę poprosić o dulokseryne i pregabaline.
Jak ci się sprawdza ten zestaw?
  • Odpowiedz
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
14.06.2026, 11:43:34
  • 2
Oglądam zawody sportowe z USA i Meksyku - Mistrzostwa Świata w piłce nożnej i powiem wam szczerze, że popadam w depresję. Dlaczego nie ma tam Polski? Dlaczego gra Curacao? Czy to sprawiedliwe? Jedni grają inni nie! Dlaczego zaraz ktoś odpadnie tylko dlatego, że miał gorszy dzień? Nie wstrzelił się w formę? Dlaczego na końcu tylko jedna drużyna dostanie nagrodę? I dlaczego to wszystko jest transmitowane w mediach?

Jednak w Polsce jesteśmy znacznie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli 14.06.2026, 11:49:21 via Android
  • 0
Tak czy siak jest dobrze, bo nie musimy oglądać pseudopiłkarzyków z reprezentacji narodowych kalek.
  • Odpowiedz
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
13.06.2026, 16:01:54
  • 5
Co powinien zapewnić pracodawca? Ja zaczynam - możliwość wzięcia prysznicu po zmianie.

#kolchoz #praca #areczek #januszebiznesu
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli 13.06.2026, 17:09:16 via Android
  • 2
@zazdrosny: zawsze r---------a mnie to w ogłoszeniach
  • Odpowiedz
Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli 11.06.2026, 16:08:24
  • 0
Był ktoś w Łodzi / Pabianicach na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym?
#depresja #psychiatria
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anonim927
Anonim927
11.06.2026, 16:21:41 via Android
  • 0
@Zjadacz_Mysli: ktoś był na bank
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
10.06.2026, 10:32:01
  • 0
Nocne zmiany w kołchozach są beznadziejne. Zimą praktycznie nie widzisz słońca, latem nie idzie zasnąć bo o 6stej rano jest już często 24 stopnie. Ten cały dodatek nocny to powinna być druga dniówka a nie śmieszne 30 zł, za tydzień takiego zajeżdżania własnego organizmu wpada jakieś 180 złotych których i tak na wypłacie nie odczujesz. Obrzydlistwo. Ostatni raz dałem się wrobić w uop i to jeszcze roczny.
#kolchoz #praca
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli 10.06.2026, 10:39:11 via Android
  • 0
@Zopyross: mój psychiatra mówi, że nie ma nic gorszego dla organizmu fizycznie i psychicznie niż praca zmianowa na nocki.
A już czterobrygadówka to gwóźdź do trumny.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
10.06.2026, 09:48:18
  • 2
✨️ Jaki jest cel w życiu bez rodziny? Ⓘ
Jaki macie cel w życiu? No bo skoro nie macie żony i dzieci to musicie mieć jakiś cel.. a może nie ma innego, dlatego każdy #depresja? Bo dziwnym trafem sporo w pewnym wieku już nie cieszy granie w gry.

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli 10.06.2026, 09:59:55 via Android
  • 0
Ciężko znaleźć ten cel. Na początku nie przeszkadzała mi samotność, cieszyłem się z wolności i niezależności.
Ale im człowiek starszy tym ciężej się z tym pogodzić.
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
10.06.2026, 07:32:41
  • 5
Byłem na wstępnym szkoleniu w pracy w ochronie. Ogólnie praca zajebista. Pilnujesz placu budowy. Siedzisz w budce, gdzie jest prąd, mikrofalówka i lodówka. Praca polega na tym, że wpisujesz samochody, które wjeżdżają i wyjeżdżają, wpisując przy tym jaki ładunek posiadają. Trzeba pilnować też BHP wśród pracowników budowy. Tak naprawdę nic się nie robi, można czytać książki, wziąć laptopa i oglądać filmy. Tak samo obok budki jest popielniczka, więc można sobie spokojnie palić.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli 10.06.2026, 07:46:14 via Android
  • 0
A co ty jesteś Państwowa Inspekcja Pracy żeby pilnować BHP?
  • Odpowiedz
MetalowyBieg
MetalowyBieg
09.06.2026, 17:17:38
  • 4
Czemu na tagu #przegrywpo40tce tak malo obserwujących czyżby miedzy 30 a 40 rokiem życia wychodziło się z przegrywu? #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli 09.06.2026, 19:54:32 via Android
  • 1
Część wyszła może z przegrywu, w tym wieku dużo chłopów już gryzie ziemię, część naturalną koleją rzeczy opuściła to miejsce
  • Odpowiedz
PanKleks123
PanKleks123
08.06.2026, 11:52:41
  • 31
No za chwilę moja żona wróci z pracy i decydujemy czy idę do psychiatryka. Jeżeli ktoś może to proszę pomódlcie się za mnie bo nie daję już rady.
#adhd #depresja #przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli 08.06.2026, 11:58:49 via Android
  • 2
@PanKleks123: co się podziało w Twoim życiu? Jakie objawy?
  • Odpowiedz
Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli 08.06.2026, 17:26:16 via Android
  • 0
@tomek001Hej: leki ADHD na depresję?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 13:14:09
  • 7
✨️ Kryzys po 30: Jak się czuję w obliczu rzeczywistości Ⓘ
To kto to tam mówił że peak u chłopa zaczyna się na 30 lvl? ( ͡° ͜ʖ ͡°) u mnie tak to się skończyło:
- przerzedzone włosy, z wiekiem większe zakola (w gimbazie czupryna jak u konia)
- nawet wzrost zmniejszył xD bo zgarbiony od siedzącego trybu życia
- brak libido
-
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli 08.06.2026, 13:16:13 via Android
  • 2
Mam to samo tylko #przegrywpo40tce
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 25.12.2025

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 08.03.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking