Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LadySandra

LadySandra

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 949
  • Znaleziska 591
  • Mikroblog 358
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 17
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
20.06.2026, 09:07:32
  • 6
Znacie SearXNG ?

To metawyszukiwarka, która pomija cały szajs od google i za jednym "zamachem" zbiera dane z rożnych zródeł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pan_Slon - Znacie SearXNG ?

To metawyszukiwarka, która pomija cały szajs od google i...

źródło: searxng

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LadySandra
LadySandra 20.06.2026, 10:00:48 via Wykop
  • 0
@Pan_Slon: wywaliłam to ze systemu. bo przy szukaniu inne wyszukiwarki co jest searxng podczepiony robily jakies problemy z niezalogowaniem czy captcha. wiec i tak mi nic niewyszukalo.
  • Odpowiedz
LadySandra
LadySandra 20.06.2026, 10:22:05 via Wykop
  • 0
@Pan_Slon:

Takie błedy mi wyskakują przy wiekszosci wyszukiwarek, wiec lepiej i tak uzyc google. ;-)
LadySandra - @Pan_Slon: 

Takie błedy mi wyskakują przy wiekszosci wyszukiwarek, wiec...

źródło: Zrzut ekranu z 2026-06-20 12-22-33

Pobierz
  • Odpowiedz
LadySandra
LadySandra 19.06.2026, 10:40:08
  • 15
Świat zmierza do samounicestwienia.

#przegryw #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow
LadySandra - Świat zmierza do samounicestwienia.

#przegryw #blackpill #redpill #logi...

źródło: 8d3zp177578h1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
19.06.2026, 10:42:23 via Wykop
  • 22
@LadySandra: Wygląd jest wszystkim, nic innego się nie liczy, brutalne
  • Odpowiedz
rdestowiec_ostrokonczysty
rdestowiec_ostrokonczysty
19.06.2026, 13:56:36 via Wykop
  • 4
@LadySandra: na szczęście w USA dostał grubą pajdę i teraz może zasilać harem z taką ładną buźką
  • Odpowiedz
oficjalniemartwa
oficjalniemartwa
18.06.2026, 10:44:16
  • 10
Hehe jajdzo ;-D
oficjalniemartwa - Hehe jajdzo ;-D

źródło: 1000039651

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LadySandra
LadySandra 18.06.2026, 10:45:16 via Wykop
  • 1
@oficjalniemartwa: .... buźie widzę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

20

Unreal Engine 6 nadchodzi. Epic stawia na AI i zapowiada koniec C++

Unreal Engine 6 nadchodzi. Epic stawia na AI i zapowiada koniec C++

Epic Games oficjalnie ujawniło pierwsze szczegóły dotyczące Unreal Engine 6, jednego z najważniejszych silników wykorzystywanych przez twórców gier. AI ma odegrać w nim kluczową rolę. Epic zapowiada też stopniowe odejście od C++ do języka Verse.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 18.06.2026, 10:17:58
  • 29
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    ciekawostki
  • #
    gry
  • #
    programowanie
  • #
    informacje
LadySandra
LadySandra 18.06.2026, 10:26:23 via Wykop
  • 7
Verse. Jak widze te wcięcia na wzór pythona to mnie az mdli.

https://dev.epicgames.com/documentation/fortnite/basics-of-writing-code-1-basic-programming-terms-in-verse
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

445

Nowa CAPTCHA wymaga machania ręką przed kamerą. Google już przesadza

Nowa CAPTCHA wymaga machania ręką przed kamerą. Google już przesadza

Google testuje nową funkcję reCAPTCHA, która wymaga zezwolenia na dostęp do kamery i wykonywania prostych gestów dłonią. Ma to na celu lepsze wykrywanie użytkowników i blokowanie zaawansowanych botów. Eksperci od prywatności alarmują...

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 17.06.2026, 18:48:29
  • 124
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    google
LadySandra
LadySandra 18.06.2026, 06:14:28 via Wykop
  • 28
Tak tak już pędze robić im zdjęcie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LadySandra
LadySandra 15.06.2026, 18:20:25
  • 3
Robię sobie mały research, czy w ogóle opłaca się robić gry w pełni generowane przez AI. Mam na myśli wszystko: dźwięk, grafikę, muzykę, assety, nawet cutscenki.

Przeglądam itch.io pod tagiem AI Generated i tego jest tam po prostu pełno. Trafiłam nawet na typa, który wrzuca "darmowe” visual novele z gołymi babami, wszystkie materiały z AI, a i tak ma Patreona i zgarnia z tego ponad 2000 zł miesięcznie.

Ludzie oczywiście narzekają, że
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LadySandra
LadySandra
Autor
17.06.2026, 13:34:17 via Wykop
  • 1
@GabrielOcello: Jak nie podołasz (bo np będzie cie to męczyło pisanie kodu) to ostatecznie zawsze to możesz zrobić w RenPy czy RpgMaker, gdzie już nie ma takich wymagan programistycznych. W tych silnikach ostateczine mozna napisać pluginy zeby rozszerzyc o mini-gierki i inne takie. Ale życzę Ci sukcesu. Ja sama planuje podobną gre-film zrobić, i też podobne do "to the moon". Pisałam wczesniej to w godot, teraz pisze to w C,
  • Odpowiedz
aptitude
aptitude
17.06.2026, 06:48:58
  • 1
diffusiongemma jest okay, ale bardzo głodne na vram :/
jeżeli każdy llm zacznie używać diffusion model, to prawdopodobnie za kilka lat nasza planeta będzie martwa

23GB VRAM za 2048 context...
trzeba napisać lepszy model, w sumie mamy już JEPA (i myśli w laten space, dużo wydajniejsze, bo jakby patrzy z góry na dane), może zacznijmy używać zamiast LLM

szczerze?
aptitude - diffusiongemma jest okay, ale bardzo głodne na vram :/
jeżeli każdy llm za...

źródło: Screenshot from 2026-06-17 08-45-10

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LadySandra
LadySandra 17.06.2026, 06:56:32 via Wykop
  • 0
@aptitude: podobno diffusion ma gorszą jakosc od zwyklych gemma, do tej szybkosci moim zdaniem sie nieoplaca, mozna poczekac na tokeny i miec lepszą jakosc
  • Odpowiedz

25

Europa szykuje nowy model cyfrowej identyfikacji

Europa szykuje nowy model cyfrowej identyfikacji

Hashgraph i Truesense zgłosiły patent na system łączący fizyczną obecność z cyfrową tożsamością.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 17.06.2026, 02:37:10
  • 8
  • #
    blockchain
  • #
    unia
  • #
    przepisy
LadySandra
LadySandra 17.06.2026, 06:25:27 via Wykop
  • 6
A ci tylko kombinują, jak ludzi upodlić jeszcze bardziej...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

598

Komisja Europejska kapituluje przed wydawcami w sprawie Stop Killing Games.

Komisja Europejska kapituluje przed wydawcami w sprawie Stop Killing Games.

Komisja nie będzie zmieniać prawa. Pomimo sukcesów organizatorów, zebrania 1.3 mln podpisów, płomiennych wypowiedzi w europarlamencie, koalicji ze wszystkich stron politycznych, to urzędnicy w Komisji uznali że poprzestaną na zachęcaniu do współpracy. U lobbystów strzelają właśnie korki od szampana.

planarize
z
ec.europa.eu
dodany: 16.06.2026, 18:58:55
  • 72
  • #
    stopkillinggames
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    playstation
  • #
    polityka
  • #
    pcmasterrace
LadySandra
LadySandra 16.06.2026, 21:14:35 via Wykop
  • 65
ale chat-control 2.0 z chęcią wprowadzi...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anonim5
Anonim5
16.06.2026, 20:42:05
  • 15
#przegryw częstujcie się chuopy #czekolada #jedzzwykopem
Anonim5 - #przegryw częstujcie się chuopy #czekolada #jedzzwykopem

źródło: temp_file6196974396029928409

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LadySandra
LadySandra 16.06.2026, 20:45:25 via Wykop
  • 0
@Anonim5: ktoś tu chyba ma urodziny?
  • Odpowiedz

36

Wielka Brytania chce skanować nawet stare telefony. Wszyscy mówią, że to niereal

Wielka Brytania chce skanować nawet stare telefony. Wszyscy mówią, że to niereal

Brytyjski rząd szykuje jedno z najbardziej kontrowersyjnych rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa cyfrowego ostatnich lat. Nowe przepisy mają doprowadzić do sytuacji, w której mechanizmy analizujące obrazy będą obecne nie tylko w nowych smartfonach trafiających do sprzedaży, ale również na ogromnej l

Korda
z
ithardware.pl
dodany: 16.06.2026, 16:12:21
  • 6
  • #
    cenzura
  • #
    wielkabrytania
  • #
    polityka
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    prywatnosc
  • #
    smartfon
LadySandra
LadySandra 16.06.2026, 16:32:23 via Wykop
  • 29
politykom z UK już cały peron odjechał razem z kablami i torami.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

36

Tablety Juno Tab 4 z systemem Linux są dostępne

Tablety Juno Tab 4 z systemem Linux są dostępne

Firma Juno Computers odświeżyła swoją ofertę tabletów z systemem Linux, wprowadzając dwa nowe modele.

PytanieZaPytaniem
z
notebookcheck.pl
dodany: 16.06.2026, 10:52:05
  • 32
  • #
    linux
  • #
    ubuntu
  • #
    debian
  • #
    informatyka
LadySandra
LadySandra 16.06.2026, 11:48:31 via Wykop
  • 22
trzeba sie zwijać z androida na inne systemy - gdy google planuje zamknąć system do side-loadingu.
  • 15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LadySandra
LadySandra 16.06.2026, 14:49:22 via Wykop
  • 3
dumbphone


@tamlinek: Ja się boje ze banki odejdą od potwierdzen SMSowych na rzecz appek w telefonie. Podajrze satander juz tak ma ale tylko dla nowych klientów. Też mam dumbphone i niechce kupowac smartfona.
Ulquiorra
Ulquiorra
16.06.2026, 14:04:56
  • 1
Nigdy nie będziesz samotny jeśli posiadasz zmyślonego kolegę, nie?

#przegryw #samotnosc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LadySandra
LadySandra 16.06.2026, 14:11:52 via Wykop
  • 0
@Ulquiorra: znajdz sobie okreslenie czym jest "tulpa" ;-)
  • Odpowiedz
bo-banley
bo-banley
16.06.2026, 12:39:58
  • 9
#polityka #elonmusk #tesla #usa #chwalesie #gielda

Jak tam wykopki, pęka wam dupka z zazdrości?
bo-banley - #polityka #elonmusk #tesla #usa #chwalesie #gielda

Jak tam wykopki, pęka...

źródło: 1000020643

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LadySandra
LadySandra 16.06.2026, 12:42:43 via Wykop
  • 4
@bo-banley: o retty! toć to sam elon musk! zazdro...
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
16.06.2026, 10:01:51
  • 5
Huopecek już na służbie jest, porządku pilnujem coby ludzie bezpieczne byli #przegryw
Holetoanother_universe - Huopecek już na służbie jest, porządku pilnujem coby ludzie ...

źródło: 1000009011

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LadySandra
LadySandra 16.06.2026, 10:08:19 via Wykop
  • 1
@Hole_to_another_universe: We miss You, miss. @itslilanka
  • Odpowiedz
LadySandra
LadySandra 16.06.2026, 10:30:44 via Wykop
  • 1
@Hole_to_another_universe: super! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

5

Keir Starmer ogłasza zakaz mediów społecznościowych dla osób poniżej 16. roku ży

Keir Starmer ogłasza zakaz mediów społecznościowych dla osób poniżej 16. roku ży

Premier Wielkiej Brytanii Keir Starmer ogłosił dziś ambitną i kontrowersyjną inicjatywę: całkowity zakaz dostępu do mediów społecznościowych

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 15.06.2026, 09:55:51
  • 1
  • #
    wielkabrytania
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    socialmedia
  • #
    nastolatki
  • #
    swiat
LadySandra
LadySandra 15.06.2026, 11:07:08 via Wykop
  • 1
Te pajace chcą zablokować nawet youtube dla osób ponizej 16-. Pytanie tylko gdzie dzieci w takim razie mają oglądać bajki? bo ta ustawa jest tak napisana ze nawet bajek zakaże na youtube dla osób ponizej 16-. A co z ludzmi co chcą sie degooglowac? Bo to wymusi obowiazkowo logowanie kontem google'a zeby zobaczyc filmik. A UE wcale nie jest lepsza - pewnie u nas podobnie będzie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

path0g3nix
path0g3nix
15.06.2026, 05:35:32
  • 14
Największym scamem i bullshitem dla zacofaneg autystycznego mirka są wszelkiej maści poradniki samorozwoju i nawet z tym nie dyskutujcie xD Normalni ludzie poznają się i uczą budować relacje w sposób organiczny, metodą prób i błędów. Na początku na podworku za dzieciaka, potem szkoła, studia itd. Jak ktoś musi się uczyć takich rzeczy z książek (patrz ja) to potem kończy w jeszcze większym bagnie xD Mam wrażenie, że to są ksiązki pisane przez
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LadySandra
LadySandra 15.06.2026, 07:23:43 via Wykop
  • 1
zadawaj pytania i nie mów o sobie.


@path0g3nix: to jest najgorsza rzecz co mozesz zrobic. Jak ktoś niemówi nic o siebie, i cały czas ja mam mówić, to potem takiej osobie nie ufam. I mam poprostu wrazenie ze taka osoba nic sobą niereprezentuje bo nic o sobie niegada - wiec jest nudna.
  • Odpowiedz
shenzi-kedda
shenzi-kedda
14.06.2026, 19:23:35
  • 7
Siemanko Wykopowicze!

Jako pasjonat starych gier via-WWW (spędziłem setki godzin w Gladiatusa, Margonem, Blood Wars czy stare gry na silniku Vallheru), postanowiłem stworzyć coś własnego, co przywróci ten unikalny klimacik, ale w nowoczesnym wydaniu.

Projekt nazywa się Krucza Wieża (https://kruczawieza.com.pl
shenzi-kedda - Siemanko Wykopowicze!

Jako pasjonat starych gier via-WWW (spędziłem s...

źródło: krucza_wieza_banner

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LadySandra
LadySandra 15.06.2026, 06:31:12 via Wykop
  • 1
@shenzi-kedda: Napewno sprawdze. Ostatnio tez polubiłam takie gry.
  • Odpowiedz
LadySandra
LadySandra 14.06.2026, 10:08:14
  • 1
Pytanie do osób chorujących na #schizofrenia
Czy zdarzyło wam się, że ktoś, kto wcześniej był bardzo kontaktowy z wami, zagadywał, zaczepiał, po usłyszeniu o twojej diagnozie nagle zaczął was unikać? I miałeś wrażenie dosłownie ze od Ciebie ucieka mówiąc tylko suche "cześć"?
Jestem ciekawa, czy to częste doświadczenie.

Miałeś/Miałaś tak?

  • Tak. 40.0% (10)
  • Nie zdarzyło się. 24.0% (6)
  • Nie jestem chory/chora (chce sobie kliknąć). 36.0% (9)

Oddanych głosów: 25

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
14.06.2026, 10:12:52 via Android
  • 1
@LadySandra:

Ja mam w bliskiej rodzinie z 6 osób chorych na schizofrenię i nic mnie bardziej nie zniszczyło w życiu niż do co oni robią lub gadają. Wiadomo że tyle osób to skala giga - ale dla własnego zdrowia i spokoju uznaje te osoby za zwyczajnie niebezpieczne. A jeśli ktoś ma jedną osobę chora w otoczeniu to może myślec inaczej 🤷.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • nerdy tech girl.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.12.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 18.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking