Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ssas78487

ssas78487

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1191
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 1191
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 27
ssas78487
ssas78487 1 godz. i 45 min temu
  • 1
#sluchajzwykopem
Life, it's bigger
It's bigger than you
ssas78487 - #sluchajzwykopem
Life, it's bigger
It's bigger than you
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487
Autor
1 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 1
ssas78487

źródło: not so nice cat screamin

Pobierz
  • Odpowiedz
ssas78487
ssas78487 1 godz. i 52 min temu
  • 0
#sluchajzwykopem
Can you hear the music
ssas78487 - #sluchajzwykopem
Can you hear the music
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487
Autor
1 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 1
ssas78487

źródło: cat floating hehe

Pobierz
  • Odpowiedz
baltonoski
baltonoski
baltonoski
10 godz. i 49 min temu
  • 1
c-----------t.jpg (ಠ‸ಠ)
#l-------------j
baltonoski - c-----------t.jpg (ಠ‸ಠ)
#l-------------j

źródło: 25289

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487 10 godz. i 47 min temu via Android
  • 0
@baltonoski: nie mów tak. Po to jest lato żeby było lato
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym
13 godz. i 21 min temu
  • 35
księżyc i wenus teraz
DrJudym - księżyc i wenus teraz

źródło: 1000028020

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487 13 godz. i 19 min temu via Android
  • 18
@DrJudym: o ja też mam, dosłownie minutę temu robiłam
ssas78487 - @DrJudym: o ja też mam, dosłownie minutę temu robiłam

źródło: 1265

Pobierz
  • Odpowiedz
ssas78487
ssas78487 13 godz. i 11 min temu via Android
  • 1
@DrJudym: u ciebie kolory lepiej łapie:)
  • Odpowiedz
mazx
mazx
13 godz. i 26 min temu
  • 6
właśnie obejrzałem po latach nagranie z harambe i tam wpadł CZARNUCH. JPRDL. Jeszcze rozumiem strzelić żeby uratować człowieka, ale ONI ZABILI TEGO GORYLA ŻEBY URATOWAĆ CZARNE DZIECKO.
https://www.youtube.com/watch?v=23um2h4YUwU
#przegryw
mazx - właśnie obejrzałem po latach nagranie z harambe i tam wpadł CZARNUCH. JPRDL. J...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487 13 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 2
@mazx: jak w ogóle możesz tak pisać
  • Odpowiedz
Solsith
Solsith
14 godz. i 42 min temu
  • 34
#pokazkota #spaslak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Solsith - #pokazkota #spaslak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000008156

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487 14 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 3
@Solsith: ale ma ładne, zdrowe ząbki
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
14 godz. i 50 min temu
  • 6
#przegryw Chcielibyście być przestępcą i mieć tyle floty na mieszkaniu? Pały rozbiły jakiś gang lekarzy co wystawiali lewe recepty na benzo i inne leki na losowe konta pacjenta, a reszta chłopaków skupowała te leki i je rozprowadzała po kraju i za granicą. Zdjęcie fajne
Felixu - #przegryw Chcielibyście być przestępcą i mieć tyle floty na mieszkaniu? Pały...

źródło: 8933

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487 14 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 0
@Felixu: ile dotychczas łącznie zarobiłeś z opakowań kaucyjnych, liczyłeś?
  • Odpowiedz
haloczymnieslychac
haloczymnieslychac
haloczymnieslychac
15 godz. i 46 min temu
  • 0
#gpt
Bardzo sztuczna inteligencja
Awaria chatgpt
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487 15 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@haloczymnieslychac: działa przecież
  • Odpowiedz
ssas78487
ssas78487 15 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 0
@haloczymnieslychac: jak nie działa jak działa normalnie. co nie działa?
  • Odpowiedz
ssas78487
ssas78487 15 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 0
@haloczymnieslychac: dziwna sprawa w takim razie
  • Odpowiedz
ja_jesio_ne
ja_jesio_ne
16 godz. i 54 min temu
  • 12
Pamiętaj, że jeśli Ci smutno, to gdybyś był różową, to napisałbyś post i od razu dostał atencję
Mam nadzieję, że poprawiłem humor

#przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487 16 godz. i 52 min temu via Android
  • 0
@ja_jesio_ne: i jak to ma komuś poprawić humor?
  • Odpowiedz
oginn
oginn
oginn
18 godz. i 11 min temu
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487 17 godz. i 20 min temu via Android
  • 0
@oginn: a czemu nie z jakiejś zielonki
  • Odpowiedz
oxymirek
oxymirek
19 godz. i 10 min temu
  • 11
Włochy - 7 EUR (niecałe 30 PLN) za pizzkę w turystycznej miejscowości nad jeziorem Garda. W Polsce danie luksusowe bo inaczej psieciembiorca musi dopłacać. #pizza
oxymirek - Włochy - 7 EUR (niecałe 30 PLN) za pizzkę w turystycznej miejscowości nad ...

źródło: 1000024919

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487 19 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 6
@oxymirek: a w PL za małą pizzę zapłacisz dziś minimum około 40 zł.. i jeszcze całuj po dłoniach lokalnego gastro-męczennika, bo przecież chłop ledwo wiąże koniec z końcem, dokłada do każdego placka, a lokal prowadzi wyłącznie z dobroci serca
  • Odpowiedz
m0rdeczka
m0rdeczka
21 godz. i 33 min temu
  • 0
Bez zbędnych, które miejsce do życia lepiej, ew czemu w kom.
#slupsk czy #koszalin

Które miasto z tych 2 uznajesz za lepsze do żucia

  • Słupsk 44.4% (12)
  • Koszalin 55.6% (15)

Oddanych głosów: 27

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487 21 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@m0rdeczka: źle zagłosowałam, Słupsk jest brzydki a Koszalin bliżej morza
  • Odpowiedz
ssas78487
ssas78487 20 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
@m0rdeczka: porównać nie mogę, bo w Koszalinie nie byłam osobiście, ale Słupsk bardzo słabe wrażenie na mnie zrobił
  • Odpowiedz
ssas78487
ssas78487 19 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
@ssas78487: l.y


@26admin26: last year byłeś tam?
  • Odpowiedz
ToJestNiepojete
ToJestNiepojete
19 godz. i 36 min temu
  • 4
Jakieś 3 lata temu napisałem piosenkę o swoim s----------u. Wydawałoby się, że przez ten czas zmienić się może dużo. I zmieniło. Jest jeszcze gorzej niż było. Wtedy s----------e utrapiało mnie tylko chwilami, były lepsze i gorsze dni. Generalnie żyłem obok tego bólu. Obecnie dni są tylko gorsze. Pociąg odjechał jeszcze bardziej, a ból i świadomość odrealnienia stały się nieodłączną częścią mojej egzystencji. Jak kiedyś się łudziłem, że to wszystko za chwilę przeminie,
ToJestNiepojete - Jakieś 3 lata temu napisałem piosenkę o swoim s----------u. Wydawał...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487 19 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
@ToJestNiepojete: wrzuć jak śpiewasz, co ci szkodzi?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
19 godz. i 57 min temu
  • 0
✨️ Czy trzeba mieć 200 IQ, żeby prowadzić własny biznes? Ⓘ
Czy żeby mieć własny #biznes trzeba mieć 200 IQ? Na stare lata dochodzę do wniosku że etat to współczesne niewolnictwo i nigdzie na świecie nikt się nie dorobił na etacie. Jednocześnie zawsze uważałem że posiadanie własnego biznesu to jakaś metafizyka i trzeba być mega inteligentnym żeby ogarniać cały biznes, znać się na prawie, finansach, podatkach i zarządzaniu a jeszcze mieć
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487 19 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 6
@mirko_anonim: często niższe IQ pomaga, bo nie widzisz X powodów, dla których się nie da (ale to nie jest zależność liniowa do zera, wiec ostrożnie!)
  • Odpowiedz
ssas78487
ssas78487 20 godz. i 52 min temu
  • 6
#sluchajzwykopem
When people run in circles, it's a very, very mad world
ssas78487 - #sluchajzwykopem
When people run in circles, it's a very, very mad world
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487
Autor
20 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 5
ssas78487

źródło: 83399a803483096e

Pobierz
  • Odpowiedz
ssas78487
ssas78487
Autor
20 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 1
@koneser_progresywnego_discopolo: a ja lubię obie wersje, w zależności od humoru :))
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

ssas

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 08.05.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking