Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dastamit
Dastamit

Dastamit

Dołączył 2 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3179
  • Znaleziska 135
  • Mikroblog 3044
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 1
mik-jj
mik-jj
wczoraj, 23:07:06
  • 8
#przegrywpo40tce #przegryw #blackpill #incel (bo autyści to 0.5% procent społeczeństwa a ponad 50% na forum inceli ) #przegrywpo30tce #autyzm #asperger

Tłumaczenie czyjegos wpisu z USA

"Jednym z obszarów, z którym miałem ogromne problemy, były relacje romantyczne. Gdy dobijałem do czterdziestki, pogodziłem się z tym, że jestem w tym kompletnym nieudacznikiem, i uznałem, że będę żył samotnie i nigdy nie będę
mik-jj - #przegrywpo40tce #przegryw #blackpill #incel (bo autyści to 0.5% procent spo...

źródło: Screenshot_20260623-010609

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dastamit
Dastamit
Dastamit 13 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Dastamit
Dastamit
Dastamit 13 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@lord-nihilus: tylko kwestia w drugą stronę, że taka babka od autysty dostanie
- odwracanie wzroku, patrzenie wszędzie tylko nie w oczy, i odbierze to jako słaba psychikę lub brak zainteresowania
- pusty wzrok/ spojrzenie tysiąca jardów/ robotyczne spojrzenie z robotycznym brakiem mimiki i odbierze to jak alert że coś jest nie tak.
  • Odpowiedz
Dastamit
Dastamit
Dastamit 2 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
@HuopskiRozum: s----------e s----------u nierówne.

Możesz nie wiedzieć o autyzmie bo względnie dobrze funkcjonujesz społecznie , nie każdy autysta nie ma przyjaciół, znajomych, pracy. Masz branże pełne neuroatypowych jak it, gamedev czy jakieś mocno ściśle rzeczy gdzie diagnozę i świadomość tego mają nieliczni, bo autyzm w mainstreamie to świeży temat. Wystarczy trafić na sprzyjające warunki i zostaje ci problem tylko z kobietami.

Jak jesteś na etapie analizowania że czytasz o autyzmie
  • Odpowiedz
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
5 godz. i 39 min temu
  • 0
Za tydzień idę po medikinet. Chyba ostatnia deska ratunku.
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dastamit
Dastamit
Dastamit 5 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@-SCHlZOFRENlCYZM-: u mnie działa nadal a biorę rok. Tylko że porównuje swój stan sprzed roku, a nie w trakcie brania, bo faktycznie nie widać już działania, więc chyba osiągnąłem "normalność" której nie zauważam, w każdym razie dołków nie ma.
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
wczoraj, 13:43:22
  • 291
#blackpill #przegryw #polityka
Pan_Hieronim - #blackpill #przegryw #polityka

źródło: aux4u9

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dastamit
Dastamit
Dastamit wczoraj, 20:31:11 via Wykop
  • 3
@HumanBeing: okazuje się że jedynym nie kukoldem w polityce jest "kobiety walą w szyję" Kaczyński ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
centerario
centerario
wczoraj, 12:02:36
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dastamit
Dastamit
Dastamit wczoraj, 13:21:47 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
przedwczoraj, 10:29:11
  • 1
https://x.com/linahuaa/status/2068418557445394593?s=46&t=9fwmDbm9o1vRVQTTM-sVEw

#blackpill #gielda #przegryw #looksmaxing #rozowepaski
orientalist-jack - https://x.com/linahuaa/status/2068418557445394593?s=46&t=9fwmDbm9o...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dastamit
Dastamit
Dastamit przedwczoraj, 16:22:41 via Wykop
  • 0
@pysznewpierdalator: tak to dokładnie działa u autystów. Baby to rozpoznają po kilku sekundach i przez to mozna sobie odjąć kilka pkt że skali od 1 do 10. Taki high tier normik/ failed Chad będzie miał pary na tindedze, kobiety będą się do niego uśmiechać, nawet zagadywać a gdy dojdzie do interakcji to po nastu sekundach ich gadzi mózg uruchomi alarm.
  • Odpowiedz
san-francisco
san-francisco
20.06.2026, 19:12:06
  • 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dastamit
Dastamit
Dastamit 20.06.2026, 21:07:41 via Wykop
  • 37
@lord-nihilus: to jest pewnie jakieś USA. W Polsce na faceta zaraz rzuciłaby się armia białorycerzy, a jak nie to policja potraktowalaby sprawę priorytetowo w końcu to kobieta, później sąd przyklepałby jakiś kuriozalny wyrok. A poza tym byłaby to sprawa na skalę kraju, filmiki w social mediach, telewizji itp.
  • Odpowiedz
Dastamit
Dastamit
Dastamit przedwczoraj, 16:05:47 via Wykop
  • 2
@konto-dologowania: mówimy nie o rycerzu tylko białorycerzu. A upadek moralności to mamy w całej kulturze zachodniej, indywidualizm zbiera swoje żniwo , u nas dochodzi do tego jakiś kult maryjny i ogólne zbieranie wad z zachodu i wschodu, reakcja wykopków to raczej reakcja na ten upadek.
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
20.06.2026, 19:11:15
  • 6
Ludziom sie po prostu nie chce pracowac tak po prostu uczciwie, dajac cos dobrego dla swiata.
Smieszy mnie jak ktos mowi ze 99% ludzi jest dobra, uczciwa. a ten 1-2% to sa ci co robia zle rzeczyXD

Jeden drugiego prubuje wykorzystac wykiwac na kase,
Rozdwody i ukradzenie majatku meza, alimenty na nierobow,harpie,placenie za randki kobietom w restauracjach.
Te cale Ngosy co zasysaja kase i robia zamet, nie robiac nic pozytecznego w krajach.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dastamit
Dastamit
Dastamit 20.06.2026, 21:11:53 via Wykop
  • 1
@adamsowaanon: nawet w normalnych firmach masz masę ludzi którzy obijają się kosztem innych. 98 proc jest dobra i uczciwa we własnym mniemaniu, bo ego im nie pozwala zaakceptować natury ludzkiej która jest jaka jest. Umiemy współpracować, być dobrymi tylko w wąskim gronie typu rodzina a nie w większej skali
  • Odpowiedz
Isouwa
Isouwa
Isouwa
14.06.2026, 14:46:55
  • 210
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dastamit
Dastamit
Dastamit 14.06.2026, 18:43:12 via Wykop
  • 7
@SoplicaTadeusz: te "ogarnięcie życiowe" to z reguły bycie jakas kierowniczką w korpo i problem ze znalezieniem faceta który ma takie same lub wyższe zarobki i prowadzi równie konsumpcyjny tryb życia.

Bo facet który dużo zarabia częściej ten hajs przeznacza na jakieś nieruchomości, inwestycje lub znajduje sobie tradwife i ma ileś dzieci, lub robi wszystko inne zamiast wywalać wszystko na drogi samochód, ubrania i podróże by utrzymać poziom - bo to
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
11.06.2026, 11:59:10
  • 75
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dastamit
Dastamit
Dastamit 11.06.2026, 16:09:38 via Wykop
  • 0
@centerario: i co to da ? Znajoma z mniejszego miasta jest z niskim chłopem bo algorytm na tinderze jej podpowiadał samych z jakiś dalekich wiosek i dała temu gościowi szansę.Krótki mówiąc kobiet za wiele nie ma, ale i konkurencja jest nizsza. W Wojewódzkim taki gość miałby przesrane, bo ilość potencjalnych par byłaby taka że trzebaby odfiltrować żeby przynajmniej części się pozbyć a najprościej ustawić filtr na wzrost.
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
11.06.2026, 09:06:41
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dastamit
Dastamit
Dastamit 11.06.2026, 10:20:47 via Wykop
  • 0
@MecenasMarcinNajman: to nie kwestia kebabów, tylko cywilizacji. Facetom rośnie testosteron gdy trafiają do więzienia ze względu na zagrożenie, to samo pewnie masz w Afryce, bo tam życie jest bardziej zbliżone do pierwotnego i naturalnego.

Trudno oczekiwać od facetów wysokiego testosteronu jeżeli robi się wszystko by go systemowo zbić. Na każdym kroku facet jest upupiany.
Od matek pilnujących by jej dziecko się nie spociło,zmęczyło, skaleczylo, by nie miało stresu.
Przez szkołe
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
11.06.2026, 07:55:54
  • 17
https://x.com/michaldworczyk/status/2064257363641590195

#pis #polityka #pieklomezczyzn #obowiazkowecwiczeniawojskowe #neuropa #wojna #rosja #gownowpis #polityka #konfederacja #polska #depresja #ukraina #wojna #wojsko
Lukardio - https://x.com/michaldworczyk/status/2064257363641590195

#pis #polityka  #...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
Lukardio - https://x.com/michaldworczyk/status/2064257363641590195

#pis #polityka  #...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dastamit
Dastamit
Dastamit 11.06.2026, 09:26:49 via Wykop
  • 0
@Aster1981: te kilkadziesiąt tysięcy wypadającej rezerwy g---o pamięta po tylu latach do tego odbywało g---o szkolenie które było w większości fikcja bo papier wszystko przyjmie.

Wszystko zależy czego chcemy.

-Ludzi przeszkolonych znających jakieś podstawy - to wprowadzić do programu nauczania realne przeszkolenie wojskowe z wiedzą teoretyczną i od czasu do czasu jakieś wyjazdy na strzelnice/poligon - trening strzelecki, obsługa drona itp. Nie potrzeba do tego stawiać osobna infrastrukturę. I powtarzajmy
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
10.06.2026, 06:21:26
  • 4
✨️ Jak radzić sobie z brakiem męskiego wzorca? Ⓘ
Wiele chłopów zapłaciłoby za spędzanie czasu z kobietami a ja bym zapłacił za dołączenie do męskiego grona xD Po prostu od zawsze brakowało mi męskiego wzorca, więc chętnie doświadczyłbym takiego chamskiego towarzystwa gdzie kipi testosteron xd. Inaczej mówiąc jestem po prostu ciapowaty. Wychowałem się bez ojca, z siostrą, w szkole zawsze damskie towarzystwo. Nie umiem być męski.. od zawsze byłem romantykiem, uczuciowcem, łatwo mnie
mirko_anonim - ✨️ Jak radzić sobie z brakiem męskiego wzorca? Ⓘ
Wiele chłopów zapłaci...

źródło: 15693528847125

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dastamit
Dastamit
Dastamit 10.06.2026, 22:26:08 via Wykop
  • 2
@mirko_anonim: nawet jakbyś miał ojca, to jeszcze trzeba trafić na normalnego a nie przemocowca (bo wtedy jest duże ryzyko że staniesz się unikowym), albo beciaka terroryzowanego przez zone. Wiec krótko mówiąc masa facetów ma ten problem.

Wątpię że to da się zmienić, a już na pewno jakąś zwykła siłownia by podnieść testosteron nie wystarczy, bo to nie sam niski poziom testosteronu, testosteron pewnie masz w normie, niskiej ale normie jak
  • Odpowiedz
ozzi91
ozzi91
09.06.2026, 20:37:35
  • 0
Wykopki, pytam w imieniu narzeczonej. Czy można w jakiś legalny sposób ogarnąć sprawę UOP i wypłaty w wakacje, nawet jak się tej pracy nie świadczy, bo to szkoła językowa i nie ma kursów? Żeby było ubezpieczenie. Jakieś postojowe czy coś?

#praca #pracbaza #ksiegowosc #prawo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dastamit
Dastamit
Dastamit 10.06.2026, 11:36:26 via Wykop
  • 0
@ozzi91: to jest prywatna szkoła językowa ? Jak tak to norma w takich szkołach jest to że jest się zatrudnianym na zlecenie czy nawet o dzieło czy jakieś B2b czy inkubatory płatności. Masz prywatny biznes w którym nie wiesz ile kursantów/uczniów będziesz miał za jakiś czas, nie wiesz ile godzin dany lektor będzie miał do wyrobienia a w wakacje masz przerwę - wynagrodzenie caly czas się zmienia, jak ty chcesz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
10.06.2026, 04:34:40
  • 697
Takie nocne przemyślenia:

Dla pani Anety są urlop menstruacyjny, praca do 60. roku życia i wyjazd do Hiszpanii w razie W. Dla ciebie, Panie Areczku, są z-------l do 65. roku życia, wyśmiewanie lub deprecjonowanie twoich problemów i umieranie w Przesmyku Suwalskim za ludzi, którzy mają ciebie za nic.

#niebieskiepaski #polska #przemyslenia
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dastamit
Dastamit
Dastamit 10.06.2026, 10:14:10 via Wykop
  • 3
@Famine: dlatego jako mężczyźni ostatnią rzeczą jaką powinniśmy robić to z---------ć na ten system.

Wywalić na śmietniku ten cały redpillowski grind ku uciesze kobiet i systemu, wbito facetom do głowy ten zapieprz za "nagrodę" która jest kobietą - to miało może sens że 100-150 lat temu ale nie teraz. Wszędzie mówi się kobietom że mogą żyć jak chcą, są silne i niezależne. Tylko facetom wmawia się że muszą mieć partnerkę,
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
09.06.2026, 07:21:32
  • 206
Powtóreczka z rozrywki?

Dopiero co PO rękami i nogami za wszelką cenę próbowało dopchać dopłaty dla deweloperów pomimo ogromnego sprzeciwu ludności i wymyślało 38 sposobów dziennie co by to zrobić.

To co? Teraz pora na emerytury dla artystów! 74% Polaków jest przeciwna więc róbmy akcje promocyjne, nagłasniajmy i wałkujmy dzień w dzień jaki to dobry pomysł. Co może pójść nie tak?

A
ATAT-2 - Powtóreczka z rozrywki? 

Dopiero co PO rękami i nogami za wszelką cenę prób...

źródło: image

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dastamit
Dastamit
Dastamit 09.06.2026, 13:35:42 via Wykop
  • 5
@MateMizu: nie da się tego robić jako hobby weekendowo - to niech odpala OLX filtr niepełny etat i idą do jakiegoś sklepu pracować na pół etatu, albo zostawić ten zawód dla bandy oskarków i Julek z bogatych domów którzy będą mieć dochody z chociażby najmu nieruchów.
Zarobki niskie bo jest wysoka podaż pracowników - zbyt wielu chętnych, dodając im emerytury tylko zwiększysz ta podaż.

Idąc tym krokiem powinniśmy finansować wolontariuszy,
  • Odpowiedz

1969

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Rząd UK chce skanowania zdjęć i wiadomości jeszcze przed ich wysłaniem. Firmy odmawiające wprowadzenia takiego rozwiązania, mogą odpowiadać karnie, włącznie z więzieniem. To propozycja przepisów mająca oczywiście chronić dzieci.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 08.06.2026, 13:59:13
  • 279
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
Dastamit
Dastamit
Dastamit 09.06.2026, 11:53:37 via Wykop
  • 0
@MateMizu: tylko w jednym systemie masz inwigilację dla utrzymania władzy i porządku społecznego w narodzie z którego mozna wykazać jakieś korzyści dla narodu a drugi jest projektowany tak aby ten naród rozwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dastamit
Dastamit
Dastamit 09.06.2026, 12:24:23 via Wykop
  • 0
@paw1470: problem jest w tym że to co dzisiaj nie jest przestępstwem jutro nim może być.

Przestępca wiedząc że popełnia przestępstwo się do tego przygotuje i zmieni sposób komunikacji i prędzej ty bekniesz za to że napisałeś na wykopie "w Lublinie zrobiło się czarno" - bo ktoś to zinterpretuje jako mowę nienawiści) niż jakiś p-----l przesyłający zdjęcia, bo oni wiedząc o tym będą stosowali odpowiednie zabezpieczenia, a gdy system będzie
Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem
06.06.2026, 17:19:12
  • 6
Jak wygląda ostatnia prosta przed magikiem? Czym się przejawia? Anhedonią, czy wręcz przeciwnie? Obserwowaliście już może kiedyś taki stan?

#depresja #samotnosc #anhedonia #samobojstwo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dastamit
Dastamit
Dastamit 08.06.2026, 20:41:29 via Wykop
  • 1
@olokynsims: czy wiesz może coś o tych samotnych chłopach około 40 ? Czy byli całe życie/większość życia sami czy bardziej sa to rozwodnicy po długich związkach ?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 12:28:03
  • 1
✨️ Jak poradzić sobie z wypaleniem zawodowym? Ⓘ
Czy ktos z was przezyl wypalenie zawodowe albo mial podobna sytuacje jak ja? Mam ogromny kryzys psychiczny, zwiazany jest on z moja praca i nie moge sobie z tym poradzic.

W skrocie, trafilem na pozycje ktora byla na tyle szeroka, ze jej zakres to jednoczesnie wszystko i nic - korpo... Do tego toksyczny menadzer ktory skupial sie tylko na bledach, co wprowadzilo mnie w taki stan
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dastamit
Dastamit
Dastamit 08.06.2026, 20:28:44 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: zmiana pracy i porzucenie obsługi klienta korporacyjnego. Lekkie przebranżowienie a właściwie cofnięcie się z wyspecjalizowanego zawodu do bardziej ogólnego który jest dostępny w małych i średnich przedsiębiorstwach. Popularniejsza branża, niższe stawki i mniejsza presja.
  • Odpowiedz
vympayer
vympayer
vympayer
07.06.2026, 20:47:36
  • 65
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dastamit
Dastamit
Dastamit 08.06.2026, 10:31:46 via Wykop
  • 5
@vympayer: to jest nic nowego, jak zobaczysz TVP kultura to jest tego tam pełno. Czasami jest to przekaz podprogowy jak np teatr telewizji z nowymi "sztukami" typu samotna matką walcząca o dziecko otoczona mężczyznami pierdołami (że niby humorystycznie) a czasem bezpośredni jak programy gdzie feministki w otoczeniu innych feministek i feministow narzucają swoją wizję relacji. Czasem nawet pokusza się o zaproszenie jakiegoś redpillowca by w tym samym gronie jak wyżej
  • Odpowiedz
Dastamit
Dastamit
Dastamit 08.06.2026, 15:21:15 via Wykop
  • 1
@gorobei: nie mówię że się odwróci, ale pewnie przycichnie a to już coś. Do tego jakieś twory typu ministra równosci może zostaną zlikwidowane. No i nie będzie więcej nowych programów typu babciowe, renta wdowia (zamiast tego kolejna nasta emerytura) albo niższego VAT dla branży beuty. Ogólnie nie spodziewam się jakichś benefitów dla mężczyzn ale przynajmniej nie powinno być więcej nowych programów które dotyczą w 90 tylko kobiet.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.07.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 03.06.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking