Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi

MatyasHunyadi

Dołączył 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2055
  • Znaleziska 54
  • Mikroblog 2001
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 31 min temu
  • 0
Ech, pogladalby se takom formułe, że na pitstopach ladujom im te bateryjki z gniazda 50KV - takom szybkom ładowarkom że trwa to ino 30-45 sekund i starcza na 15-20 okrążeń.

Zabrali nam tankowania, że niby niebezpieczne, to niech dadzom ładowanie bateryjek bynajmniej.

Co uważacie?

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
10 min temu via Android
  • 1
@MatyasHunyadi: Ja to się brzydzę bateryjek ugułem
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 41 min temu
  • 1
Zaczynam czerpać z tego krachu perwersyjną przyjemność.

Czuję, że nie jestem w tym sam, i wy też lubicie giełdę z nutką pikanterii.

#gielda
MatyasHunyadi - Zaczynam czerpać z tego krachu perwersyjną przyjemność. 

Czuję, że n...

źródło: 1000030798

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tryb_graficzny
tryb_graficzny
40 min temu via Android
  • 0
@MatyasHunyadi: fiu fiu, aż mi wykres dygnął
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 46 min temu
  • 0
Gruby - to personifikacja tego małego, tłustego prosiaka, którego wyzywaliście, wytykali palcami, śmiali z jego tuszy i nie wybierali do drużyny trampkarzy.

A on dorósł i pozostał nienasycony, tylko teraz role się odwróciły i ssie was jak sasha grey pałe rocco.

Stworzyliście potwora.

#gielda
MatyasHunyadi - Gruby  - to personifikacja tego małego, tłustego prosiaka, którego wy...

źródło: 1000030797

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goatifi
Goatifi
4 godz. i 36 min temu
  • 3
acosta oficjalnie w ducati lenovo od przyszłego sezonu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#motogp
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 52 min temu via Wykop
  • 0
@Goatifi:
No w sumie kontrakt na rok to bezpieczna opcja dla obu stron. Dla ducati bo nie wiadomo do końca jak sobie Acosta poradzi, dla niego, bo nie wiadomo czy Ducati pozostanie konkurencyjne.

A przedłużyć można zawsze, gorszy od #63 nie będzie.
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi wczoraj, 09:14:25
  • 4
#93 na kolejne 2 lata w Ducati Corse

https://www.motogp.com/en/news/2026/06/23/marc-marquez-confirmed-with-the-ducati-lenovo-team-in-2027-and-2028/1074782

#motogp
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
Autor
56 min temu via Wykop
  • 0
@schwarzstork:
Myślałem że spagetti, albo pizzy.
  • Odpowiedz
golomb13
golomb13
2 godz. i 47 min temu
  • 0
#gielda

A my w NVO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 2 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 0
@golomb13:
Wyszedles już na 0?
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 1 godz. temu via Wykop
  • 0
@golomb13:
Czyli sprzedałeś czy narazie patrzysz na zielon?
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 29.05.2026, 16:03:54
  • 63
Żegnam ozięble, ty śmieciu pie*dolony.

#gielda #nvo #meczennicynvo #starokurvisk
MatyasHunyadi - Żegnam ozięble, ty śmieciu pie*dolony. 

#gielda #nvo #meczennicynvo ...

źródło: 1000030221

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
Autor
2 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@czainek:
Póki nie sprzedałeś nie jesteś
  • Odpowiedz
123_
123_
5 godz. i 34 min temu
  • 6
Pamiętajcie Mireczki - kiedy Adam był samotny, bóg dał mu dziewicę, a nie matkę z dzieckiem
#zwiazki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 5 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 1
@123_:
Dał mu ewe - ewa znaczy w semickich językach wąż.
  • Odpowiedz
milliebobbybrown666
milliebobbybrown666
6 godz. i 20 min temu
  • 1
Ala boly
#rhm #rheinmetall #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 5 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@milliebobbybrown666:
Grubas tam miał nieprawdopodobny procent, to się keszuje. A spółka nadal zawalona robota.
  • Odpowiedz
Aneta199292
Aneta199292
Aneta199292
13 godz. i 10 min temu
  • 1
Mam do oddania kod rabatowy -40% na pierwsze zamówienie Psi Bufet.Zamawiam dla swojego psa niejadka i u nas fajnie się sprawdziło. Można sobie najpierw policzyć cenę i zobaczyć czy pasuje, bez zobowiązań.Jak ktoś potrzebuje, podeślę
Aneta199292 - Mam do oddania kod rabatowy -40% na pierwsze zamówienie Psi Bufet.Zamaw...

źródło: 1000004480

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 11 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 1
@Aneta199292:
Pies niejadek xD
  • Odpowiedz
kondonowiczwojciech
kondonowiczwojciech
13 godz. i 34 min temu
  • 4
Taka by starczyła dla huopa ehh
#przegryw
kondonowiczwojciech - Taka by starczyła dla huopa ehh 
#przegryw

źródło: B77CD00F-6637-4DFC-B3F1-15D624001C7E

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 11 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@kondonowiczwojciech:
Echh, az by possal jej baczusie

Mariusz trzdbinia
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
20 godz. i 53 min temu
  • 3
#gielda ale jutro będzie pompa pokoleniowa ʕ•ᴥ•ʔ
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 20 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 1
@NimooZysku:
Nie ma opcji do końca tygodnia kibel
  • Odpowiedz
Ciasto_z_Truskawkami
Ciasto_z_Truskawkami
wczoraj, 17:14:29
  • 3
Lekko stuknąłem się z gościem podczas przejazdu przez wieś. Jechaliśmy w kolumnie: pierwsza babeczka, za nią gość busem, a na końcu ja – też busem. Na prostej drodze, przy prędkości około 70 km/h, baba nagle dała po hamulcach do zera, dopiero po całkowitym zatrzymaniu wrzuciła kierunek i skręciła w lewo na swoją posesję.

Gość przede mną po hamulcach odbił w prawo na pobocze (brakowało milimetrów, żeby w nią wjechał), ja zrobiłem to samo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 23 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 1
@Ciasto_z_Truskawkami:
Jadąc za wiejską Grażyna przez wieś trzeba być przygotowanym na wszystko, w tym to, że 2km przed zjazdem na swoją posesję zwolni do 25 km/h i będzie tak jechać, jechać, i jechać. Albo jebnie nagle po heblach zanim do mózgu dotrze sygnał żeby wrzucić kierunek.
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi wczoraj, 17:10:03
  • 10
Pożrę te 1.5kg zmrożonego arbuza albo pęknę próbując

#przegryw #jezdzwykopem #lato #warzywa
MatyasHunyadi - Pożrę te 1.5kg zmrożonego arbuza albo pęknę próbując 

#przegryw #jez...

źródło: 1000030786

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_tykam_sniegu
nie_tykam_sniegu
wczoraj, 17:00:50
  • 9
Muszę znaleźć i zabić komara

#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi wczoraj, 17:04:43 via Wykop
  • 1
@nie_tykam_sniegu:
Niełatwe zadanie sobie wyznaczyłeś
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi wczoraj, 16:54:10
  • 10
Na giełdzie jak na giełdzie, raz nie realizujesz zysku, raz musisz uśrednić, raz gruby robi kibel, raz tracisz cierpliwość do śmiecia i sprzedajesz ze stratą - i tak to się kręci, tak to się (nie) zarabia.

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisiontgroszy
pisiontgroszy
wczoraj, 14:20:57
  • 2
#gielda #asts zapraszamy na pokład!
pisiontgroszy - #gielda #asts zapraszamy na pokład!

źródło: 1000021315

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi wczoraj, 16:49:18 via Wykop
  • 0
@pisiontgroszy:
Ale zrzynają, Birdy są tylko jedne: hot birdy
  • Odpowiedz
202492
202492
wczoraj, 15:36:02
  • 1
co ten j----y micron robi

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi wczoraj, 16:36:53 via Wykop
  • 0
@202492:
Uspokój się, w ciągu miesiąca zrobi 1400.
  • Odpowiedz
Cinoski
Cinoski
wczoraj, 16:10:13
  • 2
Przypomniał mi się tag #kasztany na który mirasy wrzucały gołe baby z sinymi cyckami związanymi liną.
#gownowpis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi wczoraj, 16:31:27 via Wykop
  • 2
@Cinoski: @kingcel
Przynajmniej scatu nie usuwają
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Mátyás Hunyadi

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 24.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking