pięknie się ludzie zesrali, ze w elitarnym mega odpowiedzialnym zawodzeni zarabia się w miarę elitarne pieniądze xd Lepiej niech wykopki nie dowiedzą się ile potrafi wyciągać elektryk albo mechanik. Wtedy dopiero się zesraja #programista15k (co 3 wpis jest od użytkowników powiązanych z programowaniem ( ͡°͜ʖ͡°) , którzy na wykopie wzajemnie lizali się po jajkach jak to zarabiają krotność tego co lekarz a rzeczywistość to
@nabla-delta: Że też wam się chce oglądać jakichś przychlastów.
I jeszcze te zwroty jak to niby "śledzi każdą wzmiankę z rynku ai" i musi zachować "chłodna głowę" - k---a brzmi to bardziej gejowo od najbardziej gejowskiego ETFa.
#lemans #wec #f1 Nie podoba mi się to co się dzieje z piekarzami. Jak Kubica nie wygrał lę mą to było tysiące artykułów o nim. Jak Śmiechowski wygrywa 3 lę mą w 4 lata (chyba nikt tego nie dokonał, chyba że tojota bez konkutencji w stawce) to jest medialna cisza. Wiadomo, że wygranie lę mą zółtym ferrari gnębionym przez własny zespół to jest coś historycznego, ale
Ukrainka prowadząca żabkę w Warszawie chwali się, że zatrudnia w pierwszej kolejności Ukraińców co jest niezgodną z prawem dyskryminacją ze względu na narodowość.
@WielkiNos: A to nie było tak, że przygłupy z tagu ukraina przekonywali że Polacy będą mogli znaleźć pracę w biznesie prowadzonym przez ukraincow w Polsce?
Ta pani to chyba podesłana przez putina(znowu on, bo ukraincy by nigdy czegos takiego nie zrobili), bo coś się narracja nie klei.
Milan Pawelec #44 prowadził także w drugim zaciętym wyścigu na Estoril, niestety popełnił niewielki błąd, przez który spadł na 10 miejsce, a ostatecznie zajął 9 miejsce ratując kilka punktów do klasyfikacji, w której zajmuje 2 miejsce ze strata 4 ok do lidera mistrzostw.
Kochająca żona/mąż, zdrowe dziecko i swoje mieszkanie/dom.
Dopiero później są to podróże, kariera i inne hobby ( ͡º ͜ʖ͡º)
#zwiazki #niepopularnaopinia #niebieskiepaski #rozowepaski
Własne zdrowie to jest coś co cię może spotkać najlepszego.
Jak ono się p------i to c--j z małżeństwem bo się może okazać że ta kochająca żona to się inwalidą nie będzie zajmować.
Przestań p-------c normiku z bożej łaski.