Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi

MatyasHunyadi

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1725
  • Znaleziska 43
  • Mikroblog 1682
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
HoroLive
HoroLive
22 godz. i 21 min temu
  • 563
Przypominam, że najlepsze w życiu co może Cię spotkać, to:

Kochająca żona/mąż, zdrowe dziecko i swoje mieszkanie/dom.

Dopiero później są to podróże, kariera i inne hobby ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #niepopularnaopinia #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 9 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@HoroLive:
Własne zdrowie to jest coś co cię może spotkać najlepszego.

Jak ono się p------i to c--j z małżeństwem bo się może okazać że ta kochająca żona to się inwalidą nie będzie zajmować.

Przestań p-------c normiku z bożej łaski.
  • Odpowiedz
le_kuk
le_kuk
19 godz. i 26 min temu
  • 3
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 9 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@le_kuk:
Dobre xD
  • Odpowiedz
LewCyzud
LewCyzud
12 godz. i 18 min temu
  • 25
pięknie się ludzie zesrali, ze w elitarnym mega odpowiedzialnym zawodzeni zarabia się w miarę elitarne pieniądze xd Lepiej niech wykopki nie dowiedzą się ile potrafi wyciągać elektryk albo mechanik. Wtedy dopiero się zesraja #programista15k (co 3 wpis jest od użytkowników powiązanych z programowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) , którzy na wykopie wzajemnie lizali się po jajkach jak to zarabiają krotność tego co lekarz a rzeczywistość to
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 9 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@LewCyzud:
Coś ty jakiś taki niedowartościowany, mama cię nie kochała, czy co?
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
10 godz. i 11 min temu
  • 31
Oświadczam, że w dniu 2026-06-16 stałem się współwłaścicielem spółki Rocket Lab (ticker: RKLB). Z góry przepraszam za spadki.

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 10 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 1
@IlikeTrains:
To ile ty akcji nabył, że od razu współwłaściciel kiedy my skromni akcjonariusze zaledwie, aa?
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 10 godz. i 7 min temu
  • 0
Ech, no i jutro trzeba jechać poprawiać wyważenie nowego tyłu bo podskakuje.

A wszystko miało być cacy.

#motocykle
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam128256
adam128256
przedwczoraj, 18:36:24
  • 43
#heheszki #ukraina #humorobrazkowy
adam128256 - #heheszki #ukraina #humorobrazkowy

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi przedwczoraj, 21:57:11 via Wykop
  • 0
@adam128256:
Świeże to jest xD
  • Odpowiedz
thisguy1
thisguy1
przedwczoraj, 18:24:30
  • 3
#gielda piżmowy rokieciorz to w tym tempie w przyszłym tygodniu zieloną k---ę przeskoczy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi przedwczoraj, 21:47:56 via Wykop
  • 1
@thisguy1:
Hamuj się
  • Odpowiedz
pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
przedwczoraj, 18:46:32
  • 0
Co się stało z LFVN, cały Reddit na to naganiał, na wykopie też ktoś o tym pisał, tymczasem -45% w tydzień xdddd
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi przedwczoraj, 21:45:01 via Wykop
  • 0
@pahamakaa:
Wrzuciłem nazwę tickera w Google.

Czytam: niefarmaceutyczne suplementy diety i kosmetyki do pielęgnacji ciała.

No jak to według kogoś miało lecieć na księżyc to xD
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
przedwczoraj, 18:49:22
  • 6
#gielda widzę jak już piąty raz chłop się tym Micronem flexuje xD
nabla-delta - #gielda widzę jak już piąty raz chłop się tym Micronem flexuje xD

źródło: 1000017866

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi przedwczoraj, 21:41:37 via Wykop
  • 3
@nabla-delta:
Że też wam się chce oglądać jakichś przychlastów.

I jeszcze te zwroty jak to niby "śledzi każdą wzmiankę z rynku ai" i musi zachować "chłodna głowę" - k---a brzmi to bardziej gejowo od najbardziej gejowskiego ETFa.
  • Odpowiedz
Goatifi
Goatifi
przedwczoraj, 08:34:08
  • 12
⏱️Odliczanie do startu 24h Le Mans 2027.
🏁 Do startu wyścigu pozostało 362 dni.
#lemans
#odliczaniedolemans
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi przedwczoraj, 18:17:13 via Wykop
  • 1
@Goatifi:
(╥﹏╥)
  • Odpowiedz
Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
przedwczoraj, 11:14:25
  • 53
#lemans #wec #f1
Nie podoba mi się to co się dzieje z piekarzami.
Jak Kubica nie wygrał lę mą to było tysiące artykułów o nim. Jak Śmiechowski wygrywa 3 lę mą w 4 lata (chyba nikt tego nie dokonał, chyba że tojota bez konkutencji w stawce) to jest medialna cisza.
Wiadomo, że wygranie lę mą zółtym ferrari gnębionym przez własny zespół to jest coś historycznego, ale
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi przedwczoraj, 18:09:08 via Wykop
  • 0
@Jonasz-Kiszke-Mikke:
Wszyscy tam jeżdżą takim samym samochodem, może to jest problem.

Gdyby były dostępne poza oreca jakieś pescarolo, dallara, lieger czy coś w tym stylu - to byłoby większe zainteresowanie.

No i poza lemans nie ma tej klasy jako osobnej serii a gt3 i hypercar jest.
  • Odpowiedz
FLAC
FLAC
przedwczoraj, 14:36:22
  • 85
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi przedwczoraj, 17:47:06 via Wykop
  • 13
@FLAC:
Nie widze problemu, niech sie przeprowadzi ale żeby nie wracała tu z czokapikowym bombelkiem, na którego będzie wyciągać od nas kasę z socjali.
  • Odpowiedz
Jamniki2
Jamniki2
przedwczoraj, 16:17:26
  • 31
#gielda
Jamniki2 - #gielda

źródło: IMG_7648

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi przedwczoraj, 17:33:53 via Wykop
  • 0
@Jamniki2:
Nie uwzględnił, że wysyłają DWIE misje w przeciągu kilku minut w sobotę.

Sell the news.

Co nie wyklucza że nie spadnie w ciągu tygodnia.
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
przedwczoraj, 06:06:44
  • 985
Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic #patologiazmiasta
josedra52 - Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic  #patologiazmia...

źródło: image

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi przedwczoraj, 07:53:16 via Wykop
  • 8
@josedra52:
Zesranie lewactwa na widok bluzy moro - bezcenne.
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
przedwczoraj, 06:36:26
  • 863
Ukrainka prowadząca żabkę w Warszawie chwali się, że zatrudnia w pierwszej kolejności Ukraińców co jest niezgodną z prawem dyskryminacją ze względu na narodowość.

#zabka #afera #polska #prawo #praca
WielkiNos - Ukrainka prowadząca żabkę w Warszawie chwali się, że zatrudnia w pierwsze...

źródło: 1000131790

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi przedwczoraj, 07:51:12 via Wykop
  • 12
@WielkiNos:
A to nie było tak, że przygłupy z tagu ukraina przekonywali że Polacy będą mogli znaleźć pracę w biznesie prowadzonym przez ukraincow w Polsce?

Ta pani to chyba podesłana przez putina(znowu on, bo ukraincy by nigdy czegos takiego nie zrobili), bo coś się narracja nie klei.
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 14.06.2026, 16:58:06
  • 3
Milan Pawelec #44 prowadził także w drugim zaciętym wyścigu na Estoril, niestety popełnił niewielki błąd, przez który spadł na 10 miejsce, a ostatecznie zajął 9 miejsce ratując kilka punktów do klasyfikacji, w której zajmuje 2 miejsce ze strata 4 ok do lidera mistrzostw.

Could be worse
Could be better

#motogp
#moto2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BArtus
BArtus
14.06.2026, 14:12:03
  • 29
#lemans Rzepaira z Inter Eurpolu 😌
BArtus - #lemans Rzepaira z Inter Eurpolu 😌

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 14.06.2026, 16:48:52 via Wykop
  • 3
@BArtus:
Potezna orka, eee, oreca
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
14.06.2026, 14:43:39
  • 6
Typowy Cadillac
#lemans
JednaRenkaJedenKaleka - Typowy Cadillac
#lemans

źródło: 0qhjdabga87h1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 14.06.2026, 16:46:41 via Wykop
  • 1
@JednaRenkaJedenKaleka:
W tym roku było odwrotnie. W sensie, eee, proporcje.
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 14.06.2026, 13:11:44
  • 6
No i chyba mu nie starczy paliwa #83 jednak
#lemans
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ziom075
Ziom075
14.06.2026, 13:13:10 via Wykop
  • 3
@MatyasHunyadi: potrzebne FCY na jakieś 10 minut
  • Odpowiedz
fevo
fevo
14.06.2026, 13:13:15 via Android
  • 2
@MatyasHunyadi: spisek Ferrari
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi 14.06.2026, 12:52:31
  • 3
Dajcie jakie SC i potem dwa ogóry po f1 buemi z kobayashim zrobią rytualne bukkake po restarcie

#lemans
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Mátyás Hunyadi

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 24.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking