Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Famine

Famine

Dołączył 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16009
  • Znaleziska 1440
  • Mikroblog 14569
  • Obserwujący 51
  • Obserwowane 79
-SCHlZOFRENlCYZM-
-SCHlZOFRENlCYZM-
12 min temu
  • 4
Paulina z okolic Opatowa

Gdzieś w osciennej gminie mieszka na 100%
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine 10 min temu via Android
  • 1
@-SCHlZOFRENlCYZM-

@amozetoostatniraz co masz wspólnego z krówkami z Opatowa?
  • Odpowiedz
Famine
Famine 1 godz. i 27 min temu
  • 0
Coś z tego będzie?

#finasteryd #lysienie #minoxidil #wlosy
Famine - Coś z tego będzie?

#finasteryd #lysienie #minoxidil #wlosy

źródło: temp_file2805848601147482706

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda
1 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 0
@Famine: nie
  • Odpowiedz
Famine
Famine 7 godz. i 25 min temu
  • 488
#heheszki #humorobrazkowy #nieruchomosci #polska #lekarz #konowalposting
Famine - #heheszki #humorobrazkowy #nieruchomosci #polska #lekarz #konowalposting

źródło: temp_file2859937004327034529

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
Autor
6 godz. i 2 min temu via Android
  • 1
@AtlantyQ

@Famine: A była ostatnio jakaś inba z deweloperami czy coś mnie ominęło?


Tak, cały 2024 i 2025 rok xD
  • Odpowiedz
Famine
Famine
Autor
5 godz. i 58 min temu via Android
  • 53
@AtlantyQ

@Famine: Aaaaaa to melduję, że szkalowalem deweloperów równo i nawet pojechałem na protest pod budynek MRiT ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No i za to Cię lubię. Trzymaj, to dla Ciebie.
Famine - @AtlantyQ
@Famine: Aaaaaa to melduję, że szkalowalem deweloperów równo i naw...

źródło: temp_file1329828205409659262

Pobierz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
Autor
3 godz. temu via Android
  • 1
@Esior

@Famine: gościuuu co znowu na polecenie kremla podburzasz i dzielisz polskich Polaków z Polski? Zaraz przyjdzie masz wykopowy Herr Otto Flick i Cię znowu wyjaśni xD


ABWhwera jak zobaczy przelew do empiku tytułem "Ebook Kłopot z Zełenskim" to od razu mnie zamknie w Szumie xD
A i kupowałem mamie saletrę pod iglaki więc nie dość, że dzielę Polaków to jeszcze tworzę
  • Odpowiedz
isoverr
isoverr
isoverr
3 godz. i 12 min temu
  • 1
Blakpyl nie bierze jeńców

#blackpill
#p0lka
#zydkrecikorba
#incel
#truecel
isoverr - Blakpyl nie bierze jeńców

#blackpill
#p0lka
#zydkrecikorba
#incel
#truecel

źródło: 21620

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine 3 godz. i 7 min temu via Android
  • 2
@isoverr

Konieca jedynka nie ma par bo chce 10 a max na co może liczyć to mięskie 3 - 4
  • Odpowiedz
Famine
Famine 3 godz. i 47 min temu
  • 12
XDDDDD

#polityka #warszawa #konowalposting #polska #lekarz #lekarz100k
Famine - XDDDDD

#polityka #warszawa #konowalposting #polska #lekarz #lekarz100k

źródło: temp_file6796019027917731012

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123
3 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 7
@Famine: Przecież było TAKIE właśnie pytanie na konferencji prasowej.
Po pierwsze Tusk nie polecił bo nie ma takich uprawnień, nie pamiętam jakiego słowa użył ale to bardzej wniosek
Po drugie rzeczony wniosek dotyczy WIELU szpitali, a nie jednego

Tusk dostał DOKŁADNIE O TO PYTANIE, dokładnie PONOWNIE wytłumaczył, ale takie wpisy idą w świat.
Swoją drogą Tusk mówił dokładnie, że chodzi o wiele szpitali, więc dziwnie facet zrozumiał
  • Odpowiedz
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
2 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
więc dziwnie facet zrozumiał


@ipkis123: przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Famine
Famine 3 godz. i 55 min temu
  • 3
Synu, mamy Metallikę w Polsce ( ͡º ͜ʖ͡º)

#muzyka #metal #muzykametalowa #thrashmetal #kat
Famine - Synu, mamy Metallikę w Polsce ( ͡º ͜ʖ͡º)

#muzyka #metal #muzykametalowa #th...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
3 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 2
@Famine: Metallica nie ma podjazdu do KATa i taka jest prawda.
  • Odpowiedz
lajsta77
lajsta77
2 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
@Famine: nie ma kata bez kaptura (lub topora)
  • Odpowiedz
sztywny_misza
sztywny_misza
4 godz. i 21 min temu
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine 4 godz. i 19 min temu via Android
  • 2
@sztywny_misza

Jeszcze lepsze jest to, że ma tu konto xD

  • Odpowiedz
Famine
Famine 4 godz. i 16 min temu via Android
  • 0
@walicwasss

Przestań się ukrywać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Famine
Famine 4 godz. i 12 min temu via Android
  • 1
@walicwasss: podpaska ci klaska femku**iszonie


XDDDDD
Famine - >@walicwasss: podpaska ci klaska femku**iszonie 

XDDDDD

źródło: fire-writing

Pobierz
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
4 godz. i 26 min temu
  • 1
Heh

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski

Czy umówilibyscie sie z dziewczyną która jest od was wyższa?

  • Tak 76.0% (38)
  • Nie 24.0% (12)

Oddanych głosów: 50

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine 4 godz. i 26 min temu via Android
  • 0
@walicwasss

Tak, w przeciwieństwie do kobiet patrzę na charakter a nie wzrost czy pieniądze xD
  • Odpowiedz
Famine
Famine 4 godz. i 23 min temu via Android
  • 2
@walicwasss

@Famine: ooo @cierpka-rzodkiewka ma fajny charakter będzie co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ona zajęta po za tym ja zarabiam minimalną :)
  • Odpowiedz
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator
4 godz. i 36 min temu
  • 6
Im większy klucz, tym lepiej pani kierownik!
#przegryw #heheszki
Baczny_Obserwator - Im większy klucz, tym lepiej pani kierownik!
#przegryw #heheszki

źródło: 1781567053348866

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine 4 godz. i 33 min temu via Android
  • 5
@Baczny_Obserwator

Za niski jak na dzisiejsze standardy
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
4 godz. i 46 min temu
  • 15
Ile według was powinni zarabiać bogowie życia i śmierci?
Ile porodówek i szpitali trzeba zamknąć aby lekarze byli godnie wynagradzani?

#lekarz100k #polska #afera #szpital #pracbaza
Nighthuntero - Ile według was powinni zarabiać bogowie życia i śmierci?
Ile porodówek...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine 4 godz. i 39 min temu via Android
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
moll
moll
4 godz. i 56 min temu
  • 14
Biorę kredki i z trzylatkiem idę kolorować traktorki, a Wy zazdrośni (o te traktorki i kredki) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dzieci #rodzicielstwo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine 4 godz. i 51 min temu via Android
  • 4
@moll

Ja uczyłem rysować k-------y
  • Odpowiedz
Famine
Famine 4 godz. i 53 min temu
  • 6
rozkminka 🤔

#przegryw #ladnapani
Famine - rozkminka 🤔

#przegryw #ladnapani

źródło: temp_file1095982780757007918

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulquiorra
Ulquiorra
5 godz. i 5 min temu
  • 6
#przegryw

Luty miesiącem dumy manletów!
Ulquiorra - #przegryw

Luty miesiącem dumy manletów!

źródło: B1XaZIOXLfL._CLa_2140,2000_51wCJfBBMOL.png_0,0,2140,2000+0.0,0.0,2140.0,2000.0_AC_SX466_

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine 5 godz. i 1 min temu via Android
  • 0
@Ulquiorra

Ile masz wzrostu?
  • Odpowiedz
Nemayu
Nemayu
5 godz. i 12 min temu
  • 9
psy są lepsze od ludzi
#takaprawda #oswiadczenie #smiesznypiesek
Nemayu - psy są lepsze od ludzi
#takaprawda #oswiadczenie #smiesznypiesek

źródło: 0ed54befba3938741682135b12b145e1f2845417b912f018c12635aefb478415

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine 5 godz. i 11 min temu via Android
  • 1
@Nemayu

( ͡º ͜ʖ͡º)
Famine - @Nemayu

( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: hq720

Pobierz
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
5 godz. i 32 min temu
  • 23
Minister może określić ile zarabia nauczyciel. Policjant. Sędzia! Co do grosza. Może miliardowym koncernom, nakazać, że benzyna dziś ma być za 5,99 zł a w weekend 6,35 (bo jest promocja) i ma w dupie, czy ropa zdrożała czy staniała.
Ale lekarzom, nadludziom, NIC nie może.

#lekarz100k #polska #afera #szpital #pracbaza
Nighthuntero - Minister może określić ile zarabia nauczyciel. Policjant. Sędzia! Co d...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine 5 godz. i 28 min temu via Android
  • 0
@Nighthuntero

Ale Patecki to akurat u prywaciarza c---i robi więc trochę manipulacja IMO
  • Odpowiedz
Famine
Famine 5 godz. i 13 min temu via Android
  • 1
@Nighthuntero

A z tym to do spodu!
  • Odpowiedz
Famine
Famine 5 godz. i 16 min temu
  • 87
Polska wersja casting couch gdzie cały naród jest dymany

#heheszki #humorobrazkowy #polska #konowalposting #lekarz #lekarz100k
Famine - Polska wersja casting couch gdzie cały naród jest dymany

#heheszki #humorob...

źródło: temp_file8537744886375905847

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobrys13
kobrys13
kobrys13
4 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 34
@paluszki_rybne: widzę, że nie jesteś w temacie - to jest salon VIP na SOR gdzie przyjmowano polityków KOni znajomych Pana Dawida
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
4 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
5 godz. i 54 min temu
  • 3
W niedziele powiedziałam chłopakowi mojej znajomej ze gdyby nie ona i on to ja bym nigdzie z domu nie wychodziła i to jest prawda

#przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine 5 godz. i 54 min temu via Android
  • 6
@walicwasss

Masz znajomych.
Ok Oski.
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
6 godz. i 5 min temu
  • 18
Dla pana platformiarza prywatny pokoik z kawką i w spokoju czekanie kilkanaście minut na przyjęcie, a dla plebsu zdychanie w kilkugodzinnej kolejce
#lekarz100k #takaprawda #polska #afera #bekazlewactwa #szpital
Nighthuntero - Dla pana platformiarza prywatny pokoik z kawką i w spokoju czekanie ki...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine 6 godz. i 1 min temu via Android
  • 12
@Nighthuntero

Brakuje tam tylko obrazu namalowanego przez koleżankę Cieńkowskiej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >
  • Koty, brutalizm, obrazy Willmanna, moskiewskie metro.
  • Łysa Góra ll Warszawa
  • https://wykop.pl/tag/leflaneur

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 11.12.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.05.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 03.04.2026

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 04.05.2026

    Kałasznikow
  • Złotousty
    od 01.06.2026

    Złotousty

Autorskie tagi

  • #leflaneur

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking