Kolejna dobra wiadomość do porannej kawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Holandia kupuje 700 pocisków manewrujących Ruta Block 2 dla Ukrainy w ramach umowy o wartości 250 milionów euro, poinformowała NRC. B--ń, produkowana przez holenderską firmę Destinus, ma zasięg ponad 700 km, przenosi głowicę o masie 250 kg i wykorzystuje rozpoznawanie celów wspomagane sztuczną inteligencją. Ukraińscy urzędnicy poinformowali, że pociski będą wspierać ataki na ważne cele wojskowe położone głęboko za
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#holandia #pracazagranica jadę do holandii przez otto, stawka 15,5 brutto mam nadzieje ze sobie odłożę miesięcznie z 1000 euro. mieskznaie ok 160 euro, 40 euro ubezp. liczę że w jedzeniu wyjdzie z ok 50 euro tyg. co sądzicie o tej agencji chce w-----c na pół roku. pakuje sobie hantle zajebiste książki i w międzyczasie będę przygotowywał się do studiów. jak oceniacie plan
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#muzyka #rock #blackmetal #embracedbydarkness #holandia #muzykazyxx

Embraced By Darkness to holenderski zespół black metalowy łączący agresywny, melodyjny black metal z wpływami death metalu. Grupa powstała w okresie pandemii i szybko zaczęła rozwijać działalność koncertową w europejskim podziemiu metalowym.

Label: Non Serviam Records
Album: Ex Inferis
Zyxx_1 - #muzyka #rock #blackmetal #embracedbydarkness #holandia #muzykazyxx

Embrace...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TYPUJEMY #mecz #tunezja - #holandia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkomundial (zachęcam do obserwowania!) #mundial #pilkanozna
@plackojad +254
MIRKI! MIRABELKI!
Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej czterolecia w #pilkanozna - #mundial!
Niestety zabraknie na nim naszej reprezentacji. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony emocji.
Oto bowiem wraca największa wykopowa zabawa w typowanie wyników #mecz i różnych zwariowanych zdarzeń... #mirkomundial!
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanPancerzII: ja po prostu tak koło 20-21 jak się robi nieco chłodniej na zewnątrz to otwieram wszędzie okna, przez noc się wietrzy i chłodzi i z rana tak do 7-8 zamykam wszystko szczelnie (wtedy mam w domu około 23°C), zasłaniam rolety, żeby jak najmniej światła wpadało i jakoś się żyje pod wiatraczkiem. Niestety klimy nie mamy, jakiś przenośny klimatyzator jest, ale to skomplikowane jak tę rurę wyprowadzić, żeby
  • Odpowiedz
Jak mnie supervisor wypytuje przy zgłaszaniu chorobowego co mi jest, albo ze ma mało ludzi na zmianie i czy nie mogłbym się pojawić to normalne czy mam jakąś nerwicę? Praca to magazyn oczywiście.
#holandia #praca
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oknoe: Normalne w tym sensie, że to robią, ale to też zależy od firmy. Na pewno Ty nie masz obowiązku tłumaczyć się, nawet jak Cię spytają i nie jest to żadnym "przewinieniem", jeśli tego nie zrobisz. A myślę, że takie tworzenie presji, przyjdź, bo mało ludzi, to jest przegięcie. Zgłaszasz, że jesteś chory i oni muszą "przyjąć to do wiadomości". Potem firma albo agencja może, ale nie musi zgłosić to
  • Odpowiedz
@oknoe: Ja to chciałbym żeby tak mnie męczyli. Brat takie rzeczy wykorzystywał. Chodził od jakiegoś czasu do psychologa, bo miał nerwicę. No i opowiadał tez o tym, że z pracy go dręczą telefonami, że naciskąją pośrednio na powrót do pracy.
Psycholog to przekazał dalej do lekarza zakładowego i potem było 0 telefonów.
W tym kraju, to jeśli rzeczywiście uważasz, że podupadasz na zdrowiu psychicznym, to bardzo łatwo iść na wypalenie
  • Odpowiedz
@MF81: ostatnio się zastanawiałem, skoro na dworzu będzie odczuwalna 40,to ile w szklarni... 50, 60? Przecież w takich warunkach chyba nikt nie powinien pracować. Albo jeśli już, to z obowiązkowymi częstymi przerwami
  • Odpowiedz
@greenballz: Kiedyś słyszałam od kogoś kto kiedyś tam pracował, że normą było to, że ktoś mdlał w szklarni.
Pomyśleć, ze to było gdy pogoda była normalna i temperatury tak 25 stopni.
Nie potrafię sobie wyobrazić że ktoś w takich upałach miałby tam iść.
  • Odpowiedz
TYPUJEMY #mecz #holandia - #szwecja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkomundial (zachęcam do obserwowania!) #mundial #pilkanozna
@plackojad +254
MIRKI! MIRABELKI!
Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej czterolecia w #pilkanozna - #mundial!
Niestety zabraknie na nim naszej reprezentacji. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony emocji.
Oto bowiem wraca największa wykopowa zabawa w typowanie wyników #mecz i różnych zwariowanych zdarzeń... #mirkomundial!
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dostałam awans w pracy, ale nie wiem czy go przyjmę, bo współpracownice to jakieś dzikie baby xD strasznie wulgarne i nie wiem czy moj komfort psychiczny jest warty tych 300€ miesięcznie wiecej xD dam se tydzien i potem zadecyduje #szpejuwholandii #holandia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale miło, agencja z którą współpracowałem ostatni raz ok. 3 lata temu właśnie napisała czy jestem dostępny do pracy ( ͡ ͜ʖ ͡) jednak warto być normalnym gościem i nie palić mostów #holandia #pracbaza
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TYPUJEMY #mecz #holandia - #japonia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkomundial (zachęcam do obserwowania!) #mundial #pilkanozna
@plackojad +254
MIRKI! MIRABELKI!
Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej czterolecia w #pilkanozna - #mundial!
Niestety zabraknie na nim naszej reprezentacji. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony emocji.
Oto bowiem wraca największa wykopowa zabawa w typowanie wyników #mecz i różnych zwariowanych zdarzeń... #mirkomundial!
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach