PodniebnyMurzyn via Wykop
- 28
@nabla-delta: @dzony77: ja wam mowie, dajcie tylko xtb czas, a bedzie premarket, bedzie inne zrodło dochodu niz tylko j-----e akcjomariuszy na cfd i przewalutowaniach, beda opcje (juz wchodzą pomału), bedzie bardziej zaawansowana apka webowa. Omar ufam tobie
PodniebnyMurzyn via Wykop
- 1
Przecież to jest dosłownie ich model biznesowy.
@Sarza01: to go zaktualizują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakim cudem mają na opcjach zarabiać?
opcje były po przecinku, nie łączyły sie z zarabianiem
- 10
#gielda
Nigdy nie oglądałem wywiadu z Omarem. W sumie fajny wywiad, Omar przyjemniaczek
Nigdy nie oglądałem wywiadu z Omarem. W sumie fajny wywiad, Omar przyjemniaczek

PodniebnyMurzyn via Wykop
- 2
@magnus_rex: ok peroniage
źródło: image
PobierzJeśli nie jesz latem grahamki z twarogiem, rzodkiewką, szczypiorkiem i serkiem wiejskim i pomidorem to nie nazywaj się więcej Polakiem
#jedzzwykopem
#jedzzwykopem
źródło: image
Pobierz
PodniebnyMurzyn via Wykop
- 1
@KreZUSik: a gdzie ja napisalem, ze juz jest? xD
PodniebnyMurzyn via Wykop
- 1
@Dzesidzejms: ale co to za insynuacje?!
źródło: image
Pobierz- 12
PodniebnyMurzyn via iOS
- 8
@nykkjen: leżenie pod samochodem uspokaja? Chyba muszę spróbować
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
PodniebnyMurzyn via iOS
- 1
@ibleedforyou: patologia jest wśród nas
- 65
W piątek Elon Musk, wraz z uruchomieniem handlu akcjami SpaceX na Wall Street, stał się pierwszym bilionerem w historii świata. Jego majątek to ponad 1 bilion dolarów. Tym samym fortuna Muska napęczniała do rozmiaru większego niż majątek trzech kolejnych osób na liście najbogatszych.
Gdyby jego majątek podzielić na wszystkich ludzi na świecie to każdy by dostał
Cieszy fakt, że to osiągnięcie trafiło do niego, a nie do jakiegoś nafciarza, czy kogoś kto odziedziczył
Gdyby jego majątek podzielić na wszystkich ludzi na świecie to każdy by dostał
Cieszy fakt, że to osiągnięcie trafiło do niego, a nie do jakiegoś nafciarza, czy kogoś kto odziedziczył
źródło: Elon-Musk-is-planning-to-visit-Mexico-City
Pobierz
PodniebnyMurzyn via iOS
- 1
@perfumowyswir: ???
źródło: IMG_9568
Pobierz@PodniebnyMurzyn: zostaw te xtb, lecimy na magnesie na hiszpanie na strzała
źródło: 1000030289
Pobierz@PodniebnyMurzyn: Przychody? Na gieldzie? Ja myslalem, ze my to robimy z pasji
- 25
#gielda #synektik
Kolejne notatki, dziś uzupełnienie do https://wykop.pl/wpis/86436397/gielda-synektik-wrzucam-swoje-notatki-po-wynikach- po czacie inwestorskim z zarządem (czat ze spotkania można przeczytać tutaj: https://strefainwestorow.pl/czaty-inwestorskie/2026-06-12/synektik-wyniki-finansowe-2025-2026).
Niestety, przez pracę przegapiłem spotkanie i nie zadałem swoich pytań. Może uda się dosłać je mailem i dostać odpowiedzi.
Guidance w górę
Kolejne notatki, dziś uzupełnienie do https://wykop.pl/wpis/86436397/gielda-synektik-wrzucam-swoje-notatki-po-wynikach- po czacie inwestorskim z zarządem (czat ze spotkania można przeczytać tutaj: https://strefainwestorow.pl/czaty-inwestorskie/2026-06-12/synektik-wyniki-finansowe-2025-2026).
Niestety, przez pracę przegapiłem spotkanie i nie zadałem swoich pytań. Może uda się dosłać je mailem i dostać odpowiedzi.
Guidance w górę
PodniebnyMurzyn via iOS
- 3
@rakaniszu: A se pozwolę zawołać @Zawod_Inwestor, może będzie zainteresowany albo się odniesie i podzieli swoimi spostrzeżeniami
- 29
PodniebnyMurzyn via iOS
- 1
@rps861: każdy ma inny apetyt na ryzyko
- 6
#facebook K---A PADŁ DOWNDETECTOR XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
PodniebnyMurzyn via Wykop
- 1
- 7
#gielda a my w mikronie
PodniebnyMurzyn via Wykop
- 0
@Ryzcel: i w synektiku
@PodniebnyMurzyn: humor gitowa
✨️ Ile milionów kary dostało XTB? Ⓘ
Przypomni ktoś ile milionów kary dostało XTB? Zondacrypto sie tez reklamowało wszędzie aż spadło z rowerka. Reklama xtb leci na co drugim kanale yt. Kare dostali za konkretne przewinienia.
#gielda #xtb #bitcoin
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
Przypomni ktoś ile milionów kary dostało XTB? Zondacrypto sie tez reklamowało wszędzie aż spadło z rowerka. Reklama xtb leci na co drugim kanale yt. Kare dostali za konkretne przewinienia.
#gielda #xtb #bitcoin
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
PodniebnyMurzyn via Wykop
- 0
@mirko_anonim: zawsze z anonima xD
Czy xtb można już sprzedać i dostanie sie dewidente?
#gielda
#gielda
PodniebnyMurzyn via iOS
- 3
- 2
PodniebnyMurzyn via iOS
- 0
@levzor: ja nie
śniadanie chłopskie
źródło: 1000010339
Pobierz
PodniebnyMurzyn via iOS
- 7
PodniebnyMurzyn via iOS
- 0
@qwertyczek: a nie wiem, wziąłem jakieś randomowe zdj z neta xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
PodniebnyMurzyn via Wykop
- 0
@the_good_guy: baba nakazała, kukold wykonał
jeszcze 3h omg
PodniebnyMurzyn via Wykop
- 0
@IceGuy: omg
PodniebnyMurzyn via Wykop
- 0
@Famine: pewnie na krening siłowniany, a ty odp wazne
PodniebnyMurzyn via Wykop
- 1
źródło: 1000015340
Pobierz
PodniebnyMurzyn via Wykop
- 2
@Milanek93: ZA ROBOTE SIE WEZ
- Zajebistx, przystojnx, szczerx, skromnx. Nienawidzę tego portalu.
Osiągnięcia
Komentator
od 30.09.2022Komentator Rocznica
od 16.06.2025Rocznica Gadżeciarz
od 09.03.2022Gadżeciarz Mikroblogger
od 09.12.2023Mikroblogger VIP
od 13.07.2025VIP



















Chłop r------ł się w gokarcie.
#trzecieoko
@w3n5zu: @saib75 uwielbiam takie komentarze internetowych ekspertów od siedzenia na dupie przed komputerem xD JAKIM CUDEM PIESZY NIE WIDZAL WYPADKU, PRZECIEZ JA SOBIE OBEJRZAŁEM FILMIK 3 RAZY I WIEM ZE BĘDZIE WYPADEK!11