Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PodniebnyMurzyn

PodniebnyMurzyn

Dołączył 5 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 105118
  • Znaleziska 3580
  • Mikroblog 101538
  • Obserwujący 118
  • Obserwowane 143
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
3 godz. i 16 min temu
  • 49
Słyszeliście co się stało w Bardzie?

Chłop r------ł się w gokarcie.

#trzecieoko
PrzodownikPracyZaGrosze - Słyszeliście co się stało w Bardzie?

Chłop r------ł się w ...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn przed chwilą via Wykop
  • 0
Najgorsze ze chłop widział, że coś się o--------a i się jeszcze odsunął. Maił olej w głowie, żeby uciekać a i tak zginął.


@w3n5zu: @saib75 uwielbiam takie komentarze internetowych ekspertów od siedzenia na dupie przed komputerem xD JAKIM CUDEM PIESZY NIE WIDZAL WYPADKU, PRZECIEZ JA SOBIE OBEJRZAŁEM FILMIK 3 RAZY I WIEM ZE BĘDZIE WYPADEK!11
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
2 godz. i 36 min temu
  • 19
XTB wydłuża godziny handlu WTF

https://x.com/i/status/2065690634678415493

#gielda #meczennicyxtb
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn 1 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 28
@nabla-delta: @dzony77: ja wam mowie, dajcie tylko xtb czas, a bedzie premarket, bedzie inne zrodło dochodu niz tylko j-----e akcjomariuszy na cfd i przewalutowaniach, beda opcje (juz wchodzą pomału), bedzie bardziej zaawansowana apka webowa. Omar ufam tobie
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn 32 min temu via Wykop
  • 1
Przecież to jest dosłownie ich model biznesowy.


@Sarza01: to go zaktualizują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakim cudem mają na opcjach zarabiać?


opcje były po przecinku, nie łączyły sie z zarabianiem
  • Odpowiedz
Goronco
Goronco
2 godz. i 4 min temu
  • 10
#gielda
Nigdy nie oglądałem wywiadu z Omarem. W sumie fajny wywiad, Omar przyjemniaczek
Goronco - #gielda
Nigdy nie oglądałem wywiadu z Omarem. W sumie fajny wywiad, Omar pr...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn 1 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 2
@magnus_rex: ok peroniage
PodniebnyMurzyn - @magnus_rex: ok peroniage

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn 3 godz. i 21 min temu
  • 13
Jeśli nie jesz latem grahamki z twarogiem, rzodkiewką, szczypiorkiem i serkiem wiejskim i pomidorem to nie nazywaj się więcej Polakiem
#jedzzwykopem
PodniebnyMurzyn - Jeśli nie jesz latem grahamki z twarogiem, rzodkiewką, szczypiorkie...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
Autor
1 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
@KreZUSik: a gdzie ja napisalem, ze juz jest? xD
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
Autor
1 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
@Dzesidzejms: ale co to za insynuacje?!
PodniebnyMurzyn - @Dzesidzejms: ale co to za insynuacje?!

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
nykkjen
nykkjen
3 godz. i 34 min temu
  • 12
byłem poleżeć pod samochodem chwilę na uspokojenie no i odkryłem nieszczelność wydechu
nykkjen - byłem poleżeć pod samochodem chwilę na uspokojenie no i odkryłem nieszczeln...

źródło: 54022

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn 3 godz. i 11 min temu via iOS
  • 8
@nykkjen: leżenie pod samochodem uspokaja? Chyba muszę spróbować
  • Odpowiedz
ibleedforyou
ibleedforyou
3 godz. i 24 min temu
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn 3 godz. i 13 min temu via iOS
  • 1
@ibleedforyou: patologia jest wśród nas
  • Odpowiedz
Wuuuwuuu
Wuuuwuuu
5 godz. i 49 min temu
  • 65
W piątek Elon Musk, wraz z uruchomieniem handlu akcjami SpaceX na Wall Street, stał się pierwszym bilionerem w historii świata. Jego majątek to ponad 1 bilion dolarów. Tym samym fortuna Muska napęczniała do rozmiaru większego niż majątek trzech kolejnych osób na liście najbogatszych.

Gdyby jego majątek podzielić na wszystkich ludzi na świecie to każdy by dostał


Cieszy fakt, że to osiągnięcie trafiło do niego, a nie do jakiegoś nafciarza, czy kogoś kto odziedziczył
Wuuuwuuu - W piątek Elon Musk, wraz z uruchomieniem handlu akcjami SpaceX na Wall Str...

źródło: Elon-Musk-is-planning-to-visit-Mexico-City

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn 5 godz. i 14 min temu via iOS
  • 1
@perfumowyswir: ???
PodniebnyMurzyn - @perfumowyswir: ???

źródło: IMG_9568

Pobierz
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn 15 godz. i 9 min temu
  • 3
Ale jak to nie mogę patrzeć na swoje przychody 24h na dobę ;_;
#gielda
PodniebnyMurzyn - Ale jak to nie mogę patrzeć na swoje przychody 24h na dobę ;_;
#gie...

źródło: IMG_9565

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzesidzejms
Dzesidzejms
15 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 6
@PodniebnyMurzyn: zostaw te xtb, lecimy na magnesie na hiszpanie na strzała
Dzesidzejms - @PodniebnyMurzyn: zostaw te xtb, lecimy na magnesie na hiszpanie na str...

źródło: 1000030289

Pobierz
  • Odpowiedz
kreeker
kreeker
15 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 5
@PodniebnyMurzyn: Przychody? Na gieldzie? Ja myslalem, ze my to robimy z pasji
  • Odpowiedz
rakaniszu
rakaniszu
18 godz. i 30 min temu
  • 25
#gielda #synektik

Kolejne notatki, dziś uzupełnienie do https://wykop.pl/wpis/86436397/gielda-synektik-wrzucam-swoje-notatki-po-wynikach- po czacie inwestorskim z zarządem (czat ze spotkania można przeczytać tutaj: https://strefainwestorow.pl/czaty-inwestorskie/2026-06-12/synektik-wyniki-finansowe-2025-2026).
Niestety, przez pracę przegapiłem spotkanie i nie zadałem swoich pytań. Może uda się dosłać je mailem i dostać odpowiedzi.

Guidance w górę
@rakaniszu +9
#gielda #synektik

Wrzucam swoje notatki po wynikach Syntektiku.

Po pierwsze - wyniki wrzucone przez PAP zawierają zysk z wyodrębnienia Syn2Bio. Dla jasnego obrazu należy spojrzeć na skorygowane wyniki (grafika #1
więcej
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn 17 godz. i 54 min temu via iOS
  • 3
@rakaniszu: A se pozwolę zawołać @Zawod_Inwestor, może będzie zainteresowany albo się odniesie i podzieli swoimi spostrzeżeniami
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
18 godz. i 40 min temu
  • 29
#gielda szybkie wyleszczenie i niech sobie teraz spada
Skipi1111 - #gielda szybkie wyleszczenie i niech sobie teraz spada

źródło: IMG_7242

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn 17 godz. i 57 min temu via iOS
  • 1
@rps861: każdy ma inny apetyt na ryzyko
  • Odpowiedz
Frygus96
Frygus96
21 godz. i 31 min temu
  • 6
#facebook K---A PADŁ DOWNDETECTOR XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn 21 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 1
@Frygus96: u mnie dziala
PodniebnyMurzyn - @Frygus96: u mnie dziala

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
21 godz. i 34 min temu
  • 7
#gielda a my w mikronie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn 21 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@Ryzcel: i w synektiku
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn 21 godz. i 40 min temu
  • 18
#synektik #gielda
UWAGA PRZECIĄZENIE SYSTEMU
PodniebnyMurzyn - #synektik #gielda 
UWAGA PRZECIĄZENIE SYSTEMU

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damer135
damer135
21 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 1
@PodniebnyMurzyn: humor gitowa
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
21 godz. i 51 min temu
  • 3
✨️ Ile milionów kary dostało XTB? Ⓘ
Przypomni ktoś ile milionów kary dostało XTB? Zondacrypto sie tez reklamowało wszędzie aż spadło z rowerka. Reklama xtb leci na co drugim kanale yt. Kare dostali za konkretne przewinienia.
#gielda #xtb #bitcoin

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn 21 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: zawsze z anonima xD
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik
23 godz. temu
  • 1
Czy xtb można już sprzedać i dostanie sie dewidente?
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn 22 godz. i 55 min temu via iOS
  • 3
@wojstenik: można ale nie warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
levzor
levzor
23 godz. i 19 min temu
  • 2
Sami spejsoscy na tym tagu

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn 23 godz. i 18 min temu via iOS
  • 0
@levzor: ja nie
  • Odpowiedz
notakjakbytotalnie_
notakjakbytotalnie_
wczoraj, 06:04:00
  • 10
śniadanie chłopskie
notakjakbytotalnie_ - śniadanie chłopskie

źródło: 1000010339

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn wczoraj, 06:21:51 via iOS
  • 7
@saib75: to jest śniadanie pajeeta
PodniebnyMurzyn - @saib75: to jest śniadanie pajeeta

źródło: IMG_9559

Pobierz
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn wczoraj, 11:12:56 via iOS
  • 0
@qwertyczek: a nie wiem, wziąłem jakieś randomowe zdj z neta xd
  • Odpowiedz
the_good_guy
the_good_guy
wczoraj, 10:14:03
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn wczoraj, 10:29:31 via Wykop
  • 0
@the_good_guy: baba nakazała, kukold wykonał
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn wczoraj, 10:04:47
  • 3
jeszcze 3h omg
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
Autor
wczoraj, 10:08:10 via Wykop
  • 0
@IceGuy: omg
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
Autor
wczoraj, 10:20:05 via Wykop
  • 0
@Famine: pewnie na krening siłowniany, a ty odp wazne
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
Autor
wczoraj, 10:24:44 via Wykop
  • 1
jutro góry, sowy, groby, lasy


@Famine: najlepiej
  • Odpowiedz
Milanek93
Milanek93
wczoraj, 10:10:32
  • 9
#gielda #benefit Multisporciorz kolejne ATH 4770
Milanek93 - #gielda #benefit Multisporciorz kolejne ATH 4770

źródło: 1000015340

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn wczoraj, 10:24:18 via Wykop
  • 2
@Milanek93: ZA ROBOTE SIE WEZ
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >
  • Zajebistx, przystojnx, szczerx, skromnx. Nienawidzę tego portalu.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.03.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.12.2023

    Mikroblogger
  • VIP
    od 13.07.2025

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking