Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Grits

Grits

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1350
  • Znaleziska 38
  • Mikroblog 1312
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 7
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
18 min temu
  • 8
W związku z zatrzymaniem Bąkiewicza przypominam jakie dawał instrukcje w przypadku zatrzymania żeby robić z siebie ofiarę

https://tvn24.pl/fakty-artykuly/ruch-obrony-granic-robert-bakiewicz-instruuje-jak-krzyczec-i-zaslaniac-sie-flaga-st8569083

#bekazpisu #polityka #patologiazewsi #bekazprawakow #wiadomosci
ciagleloginzajety - W związku z zatrzymaniem Bąkiewicza przypominam jakie dawał instr...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits 16 min temu via Wykop
  • 5
@ciagleloginzajety: to są totalne jełopy, mają taki dobry temat do grzania z tym lekarzem samorządowcem z PO to będą teraz robić jakaś upośledzona prowokacje xd
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
22 min temu
  • 7
Gasniczaki mówią że Rosja nic od nas nie chce. Że to bratni naród. Że nie jesteśmy wrogami.

To nie bycie wrogami polega na tym że mówią nam że mamy wyjść z NATO czy na tym że głoszą że Warszawa to tradycyjne rosyjskie miasto?

PS. Czy ktoś wie co słychać u łysej golumowej i brodatego hycla z Czeczenii?

Grzesiok - Gasniczaki mówią że Rosja nic od nas nie chce. Że to bratni naród. Że nie ...

źródło: Simonian_chemioterapia-235x132

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits 19 min temu via Wykop
  • 3
@Grzesiok: w sumie to ten post możnaby łatwo obrócić na Ukraińców. Po prostu nikt na wschód od nas nie jest nam przyjacielem i nigdy nie będzie, może tylko Białoruś pod normalnymi rządami. Z Ukrainą wiążą nas tylko chwilowe interesy strategiczne
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
27 min temu
  • 6
#heheszki
Afrobiker - #heheszki

źródło: 1000006924

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits 26 min temu via Wykop
  • 1
@Afrobiker: p0000lkaaaaa
  • Odpowiedz
gram_w_mahjonga
gram_w_mahjonga
1 godz. i 35 min temu
  • 10
#polityka

- Gdy w USA agent ICE zastrzelił obywatelkę własnego kraju bo najechała w jego stronę autem, patoprawica klaskała uszami, że takie PRAWO i sama sobie to kobieta uczyniła.

- Gdy w Niemczech policja zajęła się grupą demonstrantów, która chciała złamać tamtejsze prawo, patoprawica płacze rzewnymi łzami nad NIESPRAWIEDLIWOŚCIĄ.

Równocześnie we własnym kraju patoprawica nawołuje do BEZPRAWIA - vide "bojówki" łażące po dworcu i zaczepiające obcokrajowców, tzw. ROG, czy obrońcy
gramwmahjonga - #polityka

- Gdy w USA agent ICE zastrzelił obywatelkę własnego kraju...

źródło: bakiewicz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits 42 min temu via Wykop
  • 0
@galicjanin: gdzie jadą po polskich służbach?
  • Odpowiedz
olgierdano_peto_gaszano
olgierdano_peto_gaszano
1 godz. i 26 min temu
  • 0
Ciekawe jakby to wyglądało wtedy jakby nie goniły terminy i nie było cięć w grze, nawet oficjalny multiplayer miał być
#gothic
olgierdanopetogaszano - Ciekawe jakby to wyglądało wtedy jakby nie goniły terminy i n...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits 47 min temu via Wykop
  • 0
@olgierdano_peto_gaszano: jak ten goblin elegancko się turla
  • Odpowiedz
PanMaglev
PanMaglev
1 godz. i 10 min temu
  • 2
PanMaglev

źródło: IMG_2697

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits 59 min temu via Wykop
  • 0
@PanMaglev: chłop śląski w dupie szeroki w barach wąski
  • Odpowiedz
kochamcovid
kochamcovid
16 godz. i 26 min temu
  • 78
Brawa dla niemieckiej Polizei! Nasz krajowy odpowiednik powinien brać przykład jak rozprawiać się z awanturnikami i bandziorami zagrażającymi bezpieczeństwu publicznemu. #polityka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits 14 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@kochamcovid: ten ruski troll widze dalej tu hula jakby nigdy nic xD
  • Odpowiedz
Grits
Grits 12 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
@kochamcovid: przypomnij sobie stare wpisy towarzyszu
  • Odpowiedz
Grits
Grits 11 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
@kochamcovid: a jednak wszystkie je usunales :)
  • Odpowiedz
san-francisco
san-francisco
12 godz. i 14 min temu
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits 12 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 8
@san-francisco: zrzygalem sie
  • Odpowiedz
vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
14 godz. i 19 min temu
  • 3
Co za faszystowski kraj ta Szwecja - wyrzucać imigrantów bo nie chcą dostosować się do szwedzkiej kultury

ps. ciekawe jakie fikołki będzie bydle odstawiało czy jednak jak jest niewygodny temat to jak zawsze go zamilczy

#napierala
vZGLSjkzfn - Co za faszystowski kraj ta Szwecja - wyrzucać imigrantów bo nie chcą dos...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits 12 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32
wczoraj, 08:14:30
  • 93
W Stalowej Woli odbył się marsz dla życia i rodziny. Jakieś 80% uczestników to emeryci. W komentarzach na fejsie wiele wpisów, że Ci starsi to ostatnie normalne pokolenie które miało dzieci i teraz cieszą się wnukami.
Ale jak się stwierdzi, że to oni przecież tak wychowali własne dzieci, że z jakichś powodów nie chcą się teraz rozmnażać albo mają max po jednym dziecku to oczywiście dostaniesz odpowiedź, że to wina propagandy a
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits wczoraj, 08:18:23 via Wykop
  • 20
@Nobody32: co ty pier**lisz
  • Odpowiedz
Pantagruelion
Pantagruelion
wczoraj, 08:08:22
  • 0
Ta nagła nagonka na lekarzy to się źle skończy. To nie tak się robi. Nie napuszcza się ludzi na lekarzy tylko się prowadzi śledztwa i karze wg prawa. A to ewidetnie chodzi o to ,żeby ukrócić proceder bo trzeba zrobić miejsce dla nowych lekarzy z bangladeszu ukrainy i uzbekistanu.

Jak rząd albo media robią coś nagle "dla nas" to należy być pewnym ,że to tylko narracja a rezultat będzie zgoła inny. Nabierają
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits wczoraj, 08:09:21 via Wykop
  • 0
@Pantagruelion: to dawaj tych nowych lekarzy ja pie**ole
  • Odpowiedz
jz25
jz25
jz25
przedwczoraj, 09:40:36
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits przedwczoraj, 11:19:20 via Wykop
  • 2
@jz25: mało tego Polacy do tej pory nie wymyślili jeszcze sprawnie działającego państwa
  • Odpowiedz
Grits
Grits przedwczoraj, 16:02:02 via Wykop
  • 2
@karol-maroszczyk: no widzisz wolny rynek, a to wlasnie holendrzy wynalezli wolny rynek
  • Odpowiedz

1587

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

Pokaż treści 18+

Więzienie dla protestujących po śmierci Henryego Nowaka

W UK już zapadły wyroki po proteście, który odbył się 2 TYGODNIE TEMU! w Southampton. 2 do ponad 3 lat więzienia za udział w zamieszkach. Sędzia stwierdził, że była to przemoc motywowana nienawiścią do policji. 11 policjantów rannych, ale nie podano jak poważne były te obrażenia.

kami888
z
news.sky.com
dodany: 13.06.2026, 22:11:30
  • 213
  • #
    nowak
  • #
    uk
  • #
    policja
Grits
Grits 14.06.2026, 11:33:12 via Wykop
  • -1
@Orbis83: Białorusi czy innych normalnych krajach xDDD jakich? Korea Północna? xD
johnblaze12345
johnblaze12345
14.06.2026, 07:33:05
  • 144
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits 14.06.2026, 07:34:29 via Wykop
  • 9
@johnblaze12345: wow
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
14.06.2026, 07:22:01
  • 3
Mega_Smieszek

źródło: 1000016726

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits 14.06.2026, 07:33:46 via Wykop
  • 0
@Ddddddddddf: przecież Gandalf szary wysłany był tylko po to by wykonać misję
  • Odpowiedz

1183

UK: 17-latka dźgnięta nożem w szyję (eng)

UK: 17-latka dźgnięta nożem w szyję (eng)

"It was reported that a 17-year-old girl had been assaulted and suffered a stab injury to her neck. "Officers, some of them armed, attended and a 30-year-old man was arrested shortly afterwards on suspicion of attempted murder.

MagicznyMariusz
z
birminghammail.co.uk
dodany: 13.06.2026, 08:28:24
  • 174
  • #
    anglia
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
Grits
Grits 14.06.2026, 01:33:13 via Wykop
  • 11
@Y3ll0w69: ale morda
zmij30
zmij30
zmij30
13.06.2026, 23:56:28
  • 2
Smród z P---Y zniewolił, wygubił, posłał na zatracenie miliardy nieszczęsnych dusz! Wznieście modły do miłosiernego Boga Najwyższego, a ocali Was przed śmierdzącymi, obrzydliwymi, obślizgłymi, śluzowatymi POCHWAMI kobiet, które to stworzył, na naszą zgubę, Złowrogi Demiurg.

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits 14.06.2026, 00:02:10 via Wykop
  • 2
@zmij30: kolega z tagu ładnetranski?
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
13.06.2026, 17:58:00
  • 8
#gielda

Na tagu nic się nie dzieje, więc sprawdzam reddita, a tam koleś co zaczynał od 250k USD i rzucił sobie wczoraj 200k na ruletkę pod SpaceX. Pozycja zamknięta -164k$ straty XD

TLDR

Niski
perfumowyswir - #gielda 

Na tagu nic się nie dzieje, więc sprawdzam reddita, a tam k...

źródło: IMG_1411

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits 13.06.2026, 18:03:38 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: raz na wozie raz pod wozem
  • Odpowiedz
JAuStURYErSE
JAuStURYErSE
12.06.2026, 08:11:18
  • 0
o kurde, a więc to już
#warszawa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits 12.06.2026, 08:12:28 via Wykop
  • 0
@JAuStURYErSE: ale to glosne
  • Odpowiedz
RobertPupica
RobertPupica
11.06.2026, 09:04:25
  • 5
Jeden dzień bez filtra się opalałem i już czarny jestem jeszcze mnie pomylą z jakimś Kolumbijczykiem w Polsce i przekopę dostanę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits 11.06.2026, 09:06:56 via Wykop
  • 2
@RobertPupica: może ty nie polak
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking