Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Hrjk

Hrjk

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 84690
  • Znaleziska 5764
  • Mikroblog 78926
  • Obserwujący 29
  • Obserwowane 21
Hrjk
Hrjk 5 godz. i 1 min temu
  • 5
Moi sąsiedzi słuchają muzykę na cały blok.

Najpierw poleciał Nothing Else Matters, potem Sultans of Swing, a teraz Wind of Change.

Nie mogę być zły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wygryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

user42
user42
user42
8 godz. i 7 min temu
  • 6
Dzietność wzrosła o 60% w firmie Booyoung, która wprowadziła baby-bonus $75k

Koreańska firma Booyoung wprowadziła w 2024 bonus dla dzieci pracowników w wysokości $75k (przyznawany też retroaktywnie dla dzieci od 2021). Bonus przyznawany jest bez względu na staż pracowników. Roczna liczba nowych dzieci wśród pracowników firmy wzrosła o 60%. Ilość aplikacji do firmy wzrosła x5. Czyli jednak wychodzi na to, że Koreańczycy chcą mieć dzieci, tylko problemem są bezduszne korporacje zwalniające kobiety
user42 - Dzietność wzrosła o 60% w firmie Booyoung, która wprowadziła baby-bonus $75k...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk 8 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 4
@user42: Areczku, dzieci są dla zarządu. Dla Ciebie jest samotność w wynajmowanej kawalerce, a potem eksmisja, jak już przestaniesz zarabiać.
  • Odpowiedz
Headcrab_B
Headcrab_B
przedwczoraj, 10:53:46
  • 4
Napadanie na inne kraje i mordowanie niewinnych ludzi dobre. Black metal i modlitwy do Ojca Szatana by dostać Rolexa to wielkie zbrodnie.

#ukraina #rosja #neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #bekazprawakow #polskieonuce
Headcrab_B - Napadanie na inne kraje i mordowanie niewinnych ludzi dobre. Black metal...

źródło: 4176

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk przedwczoraj, 11:05:02 via Android
  • 0
@Headcrab_B:
Hrjk - @Headcrab_B:
  • Odpowiedz
Hrjk
Hrjk przedwczoraj, 11:00:27
  • 7
Niech ktoś patusowi wytłumaczy, że stosunki międzynarodowe nie działają jak "kosy" miedzy kibolami.

#bekazpisu #ukraina #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
przedwczoraj, 11:02:12 via Wykop
  • 3
@Hrjk: Myslisz, ze jest taka osoba na siwecie, ktora by to potrafila tak prosto wylozyc zeby zrozumial?
No ja nie jestem tego pewien :D
  • Odpowiedz
b_milejkowski
b_milejkowski
przedwczoraj, 11:02:14 via Wykop
  • 2
@Hrjk: POPiSowi nie wytlumaczysz
  • Odpowiedz
Hrjk
Hrjk przedwczoraj, 10:42:41
  • 13
Stan pogody #wroclaw
Hrjk - Stan pogody #wroclaw

źródło: 1000034970

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wfyokyga
wfyokyga
18.06.2026, 01:09:25
  • 33
Świeże jajka
wfyokyga - Świeże jajka

źródło: temp_file8336456355438320411

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk 18.06.2026, 03:05:51 via Android
  • 2
@wfyokyga: kury sie przyzwyczaiły
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773
17.06.2026, 05:20:42
  • 640
Mam znajomych w Niemieckim T-Mobile i Makro.. sytuacja jest tragiczna, zaczęły się pierwsze zwolnienia, firmy są na skraju bankructwa

XD

#bekazpisu #tvrepublika #polityka
radek7773 - Mam znajomych w Niemieckim T-Mobile i Makro.. sytuacja jest tragiczna, za...

źródło: 1000006561

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk 17.06.2026, 06:14:15 via Android
  • 237
@radek7773: a Passata też sprzeda?
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
16.06.2026, 08:46:56
  • 137
Kompromitacja, blamaż, hańba.

Nic innego nie można napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #heheszki
ATAT-2 - Kompromitacja, blamaż, hańba. 

Nic innego nie można napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk 16.06.2026, 09:06:40 via Android
  • 274
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Niesondzem
Niesondzem
15.06.2026, 12:44:49
  • 3
Analizy ośrodków badających wojnę hybrydową i dezinformację wskazują że ruchy takie MGTOW czy szerzej pojęta „manosfera” nie zostały od zera stworzone przez obce służby, ale są przez nie niezwykle efektywnie wykorzystywane jako narzędzie do pogłębiania polaryzacji i rozbijania spójności społecznej na Zachodzie.

Rosyjski aparat propagandowy od lat opiera swoją strategię na tzw. wojnie kulturowej (Kulturkampf), a punkty styczne między narracją Kremla a radykalnymi środowiskami męskimi są bardzo wyraźne.

Jak manosfera wpisuje się w dezinformację?
Narracja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk 15.06.2026, 14:44:55 via Wykop
  • 1
@Infirmusest: samo nie. Ale po dodaniu paru składników, okazuje się że ta "własna droga" to przede wszystkim nienawiść do kobiet i chęć zapędzenia ich do kuchni.
  • Odpowiedz
bigbuck
bigbuck
bigbuck
15.06.2026, 07:49:18
  • 504
#samochody #motoryzacja
Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem.
Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi.
Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1.
Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.

Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
  • 236
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk 15.06.2026, 09:24:16 via Android
  • 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
15.06.2026, 07:37:46
  • 47
#usa #polityka #bekazpisu #codziennynawrocki
bylo warto XD
CipakKrulRzycia - #usa #polityka #bekazpisu #codziennynawrocki
bylo warto XD

źródło: 1000000858

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk 15.06.2026, 07:53:18 via Android
  • 32
@CipakKrulRzycia: fotka z więzienia?
  • Odpowiedz
PanLodowegoOgrodu
PanLodowegoOgrodu
14.06.2026, 10:52:39
  • 0
Tldr: dam radę w trzy dni, czy średnio?

Wymyśliłem sobie, żeby zrobić r10 w jeden weekend śpiąc na polach namiotowych. Pytanie, czy na tej trasie, która nie jest super asfaltem, jestem w stanie to zrobić i jeszcze mieć czas na rozłożenie namiotu itd? Nigdy aż takich dystansów nie robiłem, zwłaszcza załadowany rowerem, ale chce się pakować w miarę na lekko, czyli rower plus graty koło 22-23kg.

#bikepacking
PanLodowegoOgrodu - Tldr: dam radę w trzy dni, czy średnio? 

Wymyśliłem sobie, żeby ...

źródło: image_picker_834BD6BE-3F82-4C38-87A0-696ACCC6C022-44355-000007B4449C5594

Pobierz

czy da radę

  • na spokojnie 26.3% (5)
  • ciężko powiedzieć 21.1% (4)
  • nie da 52.6% (10)

Oddanych głosów: 19

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk 14.06.2026, 11:20:58 via Android
  • 0
@PanLodowegoOgrodu: jaki rower? Jakie opony? Bo mtb moze byc ciężko.
  • Odpowiedz
Hrjk
Hrjk 14.06.2026, 12:52:46 via Android
  • 0
@PanLodowegoOgrodu: brzmi jak realny plan na gravelu
  • Odpowiedz
Neocaridina
Neocaridina
14.06.2026, 09:18:20
  • 2
Neocaridina

źródło: comment_1635283893gwIC16FuWJX5jBOy17yMdd

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk 14.06.2026, 09:36:38 via Android
  • 0
@Neocaridina: a pod nim schron masonów.
  • Odpowiedz
dzem_z_rzodkiewki
dzem_z_rzodkiewki
14.06.2026, 08:26:25
  • 0
Dawniej jak każdy dom na wsi miał niezarejestrowaną dłubaną motorynkę lub motorower i gówniarze na nich śmigały to każdy machnął ręką bo tak po prostu było. Teraz jak ktoś skrajem uliczki jedzie hulajnogą elektryczną i niedajboże przekracza 20km/h to już leci nagranie jak można tak coś robić - po jezdni nie można a po chodniku też nie można bo masz jechać prędkością pieszego xD
Ergo: Polak nienawidzi jak ktoś robi coś nowego czego
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk 14.06.2026, 08:37:40 via Android
  • 1
@dzem_z_rzodkiewki: gówniarze na motorynkach śmigali rozpędzeni do 70-90 kmh miedzy pieszymi po chodnikach?

Ty w ogole wiesz jak niestabilna jest taka hulajnoga w porownaniu do motorynki czy roweru? Male koła + wysoko położony środek ciężkości. Byle wybój albo dziura i niedoświadczony hulajnogarz leci jak pocisk z procy.
  • Odpowiedz

680

Więzienia w Europie są przepełnione obcokrajowcami

Pokaż treści 18+

Więzienia w Europie są przepełnione obcokrajowcami

Kraje takie jak: Luksemburg (78%), Szwajcaria (73%), Cypr (54%), Austria (53%), Słowenia (52%), Katalonia (Hiszpania) (52%), Grecja (52%), Malta (51%), Niemcy (47%) i Belgia (43%) odnotowują wyjątkowo wysoki odsetek więźniów zagranicznych.

matixrr
z
coe.int
dodany: 13.06.2026, 11:13:15
  • 106
  • #
    europa
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    granica
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    policja
Hrjk
Hrjk 14.06.2026, 08:13:21 via Android
  • 4
@masz_fajne_donice: @KubaGrom poczekajcie aż się dowiedzą że Polacy to też obcokrajowcy, a nie jak u nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hrjk
Hrjk 11.06.2026, 16:25:21
  • 30
PERYSKOPOWA!

#wroclaw #burza
Hrjk - PERYSKOPOWA!

#wroclaw #burza

źródło: 1000034822

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viking-
Viking-
Viking-
11.06.2026, 16:28:06 via Android
  • 4
@Hrjk: klasyka gatunku
  • Odpowiedz
nabbek
nabbek
11.06.2026, 16:42:02 via Wykop
  • 2
@Hrjk: (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
nabbek - @Hrjk: (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
10.06.2026, 14:48:32
  • 3
Ostatniej nocy na Grabiszyńskiej dowiedziałem się, że nocna prohibicja nie istnieje. Wystarczy mieć "zaproszenie" i sobie możesz kupić browary. Taktyki covidowe nadal działają. #wroclaw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk 10.06.2026, 15:00:56 via Android
  • 2
@fornson23: i jak darli ryja, tak drą, tylko że nie tylko pod sklepem i ciezko sie do kogos przywalić, bo grupki się przemieszczają.

Ale w statystykach policji wyjdzie mniej interwencji, bo przeciez jak przyjadą to nikogo juz tam nie będzie.
  • Odpowiedz
Killson
Killson
07.06.2026, 16:37:38
  • 18
#artysci #sztuka #bekazlewactwa #polityka #bekazpo
Killson - #artysci #sztuka #bekazlewactwa #polityka #bekazpo

źródło: 1000017031

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk 07.06.2026, 17:56:13 via Wykop
  • 4
@Killson: a do huty dokładali...
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
07.06.2026, 12:19:26
  • 15
lądowanie do kanału La Manche, 6 czerwca 1944r.
#heheszki #bekazprawakow #aislop
Kieranz - lądowanie do kanału La Manche, 6 czerwca 1944r.
#heheszki #bekazprawakow #a...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk 07.06.2026, 13:09:54 via Android
  • 1
@Kieranz: czy to kaligula referencja?
Hrjk - @Kieranz: czy to kaligula referencja?

źródło: 1000034727

Pobierz
  • Odpowiedz
cheture
cheture
06.06.2026, 18:20:23
  • 8
kto mi opowie bajeczkę na dobranoc
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk 06.06.2026, 19:54:49 via Android
  • 0
@cheture: będzie dobrze. Koniec
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >
  • Założyłem konto żeby kłócić sie w internetach i walić do #ladnapani. I właśnie skończyłem walić ...

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.07.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.10.2023

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking