Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
thomeq

thomeq

Dołączył 13 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33637
  • Znaleziska 26799
  • Mikroblog 6838
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 36

656

Lekarze dużo zarabiają, bo ich praca jest wymagająca i są surowo rozliczani

Lekarz, który zaszył dwie chusty w ciele pacjenta we Wrocławiu jest prawomocnie niewinny. Sąd apelacyjny podtrzymał wyrok uniewinniający dla pana doktora, bo przecież nie może on liczyć każdej chusty, która przechodzi przez jego ręce w czasie operacji.

adenrno
z
wroclaw.eska.pl
dodany: 23.06.2026, 17:23:04
  • 127
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    prawo
  • #
    polska
thomeq
thomeq 24.06.2026, 06:15:09 via Wykop
  • 6
W sumie chirurdzy to jedna z niewielu lekarskich specjalizacji, gdzie jeszcze jakos da sie cos udowodnic. U miażdżącej wiekszosci lekarzy (od internisty do specjalisty w AOS) odpowiedzialnosc za leczenie/bledy rozmywa sie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

777

Profesor o szpitalach: dlaczego mam siedzieć w tej samej kolejce?

Profesor o szpitalach: dlaczego mam siedzieć w tej samej kolejce?

Pozornie krzyk przeciwko tzw. "salonikom VIP" w zakładach leczniczych to krzyk w obronie sprawiedliwości społecznej. Poz

Wouxus
z
money.pl
dodany: 19.06.2026, 12:03:02
  • 130
  • #
    szpital
  • #
    lekarze
  • #
    nfz
  • #
    tusk
  • #
    po
  • #
    polska
thomeq
thomeq 19.06.2026, 20:35:11 via Wykop
  • 0
Czyli taki strażak jest gorszy od hmm.. erotycznej masazystki na wlasnej dzialanosci? :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

475

Koszty pracy w 2026 r. czyli jak państwo doi pracodawców i pracowników

Koszty pracy w 2026 r. czyli jak państwo doi pracodawców i pracowników

Mirki, często w dyskusjach o zarobkach zapominamy o drugiej stronie medalu, czyli o tym, ile faktycznie kosztuje zatrudnienie pracownika w 2026 roku. Przyjrzyjmy się twardym liczbom, bez zbędnych emocji, żeby zobaczyć, jak zmieniły się realia prowadzenia biznesu w ostatnich latach. Od stycznia 2026

snorli12
z
wykop.pl
dodany: 16.06.2026, 15:46:53
  • 130
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
  • #
    pracbaza
  • #
    januszebiznesu
  • #
    januszex
  • #
    finanse
thomeq
thomeq 17.06.2026, 21:36:09 via Wykop
  • -2
W ciągu 7 lat koszt utrzymania czterech pracowników na minimalnej wzrósł

Where inflacja?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

539

Korporacje mają czerwone dywany, małe firmy mają kontrole i kary

Korporacje mają czerwone dywany, małe firmy mają kontrole i kary

Mikrofirmy tworzą prawie 30% PKB, zatrudniają więcej ludzi niż korporacje, a mimo to niemal połowa właścicieli dokłada do biznesu. Państwo funduje im kolejne obowiązki, bo ktoś postanowił, że łatwiej prowadzić korporację z działem prawnym niż rodzinny biznes zatrudniający kilka osób.

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 15.06.2026, 05:48:33
  • 88
  • #
    korporacje
  • #
    mikrofirmy
thomeq
thomeq 15.06.2026, 07:28:37 via Wykop
  • 1
Jeśli ja w ciagu ostatniego roku bylem swiadkiem brania obiadu rodzinnego w restauracji 'na fakturke', mialem 3 fachowcow sugerujacych, ze bez faktury bedzie taniej, poznalem kilku pracujacych na B2B jak ja na etacie i znam przynajmniej 2 osoby pracujace w januszeksie 'minimalna na reke i reszta pod stolem', to oznacza, ze te male firmy zamiast 30% powinny wnosic 60% jesli bylyby uczciwe (sa takie, ale wychodzi mi, ze jest ich mneijszosc).
Wg
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

thomeq
thomeq 15.06.2026, 08:36:24 via Wykop
  • 0
@avatarr: Z klientem to akurat jakos uprawnione, ale to bylo na rodzinny obiad.
thomeq
thomeq 15.06.2026, 19:22:43 via Wykop
  • 0
jeżeli ta rodzina u kolesia robi w firmie


@Senex: Pewnie ma kopalnie i ten szesciolatek w niej robi po szkole...

678

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Pokaż treści 18+

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Liczba szczątków płodów odnalezionych na posesji w miejscowości Lutoryż pod Rzeszowem miała wzrosnąć do 50.

Kosmita123
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 12.06.2026, 15:04:00
  • 211
  • #
    lekarz
  • #
    polska
thomeq
thomeq 13.06.2026, 06:05:18 via Wykop
  • -3
@ArnoldZboczek: blyskawice byly pozniej niz 2020 rok :)

275

Sztuczny liść produkuje paliwo z powietrza. Badacze z Yale ujarzmili fotosyntezę

Sztuczny liść produkuje paliwo z powietrza. Badacze z Yale ujarzmili fotosyntezę

Nowy sztuczny liść zamienia energię słoneczną bezpośrednio w metanol bez konieczności korzystania z zewnętrznego źródła energii elektrycznej. Rozwiązanie naśladuje naturalną fotosyntezę, ale pod względem wydajności znacząco przewyższa wcześniejsze technologie tego typu.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 10.06.2026, 16:05:55
  • 58
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    innowacje
  • #
    technologie
thomeq
thomeq 11.06.2026, 12:38:41 via Wykop
  • 5
a taki naturalny liść to jaką ma sprawność?


@pwone: i ile kosztuje jego produkcja i utylizacja? ;)

4679

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.

cepheus
z
edukacja.rp.pl
dodany: 10.06.2026, 13:13:06
  • 550
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
thomeq
thomeq 10.06.2026, 20:02:13 via Wykop
  • 1
@dr_Batman: Ale wez pod uwage dwie rzeczy - nikt na prawde nie wie ilu jest lekarzy w Polsce (np. ilu pracuje za granica czy w zawodzie w ogole), a po drugie - juz zaczyna wchodzic w wieku chorobowy wyz lat 80, co wymagac bedzie zwiekszenia dostepnosci do lekarzy (za 20 lat - do niepopularnej specki jaka jest geriatria)
thomeq
thomeq 05.06.2026, 09:41:09
  • 0
Czesc,
Czy ktos z Was używał i poleca sofy amerykanki (konieczne), o powierzchni spania o szerokosci minimum 160 cm (lub wieksza). Mebel do codziennego spania.
Budżet tak do 4k pln.

Pytam, bo w sumie wszedzie widze te same modele mimo deklaracji wlasnej produkcji w roznych miejscach. I jakos przez to średnio im ufam.

#meble #wystrojwnetrz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a6riz
a6riz
a6riz
05.06.2026, 14:31:35 via iOS
  • 1
@thomeq: napisz mi na priv swojego maila to ci wyślę katalog :) robię meble tapicerowanez
  • Odpowiedz

69

Gdynia Jak KONFITURA. Mam Pozwolenie i Ucieka Chodnikiem Diagnostyka

Gdynia Jak KONFITURA. Mam Pozwolenie i Ucieka Chodnikiem Diagnostyka

Mam pozwolenie ... I ucieka chodnikiem.... Wielki ciężarowy samochód z szarżą po chodniku i nie tylko . Wszystko na jednym skrzyżowaniu w Gdyni koło szkoły i Ymka gdzie chodzą dzieci i rodzice, oraz osoby niepełnosprawne, chodnik śliski więc ucieczka mogłaby być wręcz niemożliwa. No zobaczycie też f

zawisza
z
youtube.com
dodany: 04.06.2026, 19:27:13
  • 13
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
thomeq
thomeq 04.06.2026, 21:17:31 via Wykop
  • 3
@LudzieToDebile: Moze zaniesc, komenda jest jakies 300 m dalej ;)

5

33% dzieci w Polsce nie ma własnego pokoju

33% dzieci w Polsce nie ma własnego pokoju

33% dzieci w Polsce nie ma własnego pokoju

PIAN--A_A--KTYWNA
z
bs.net.pl
dodany: 01.06.2026, 06:58:58
  • 12
  • #
    dzieci
  • #
    rodzice
  • #
    polska
  • #
    zwiazki
thomeq
thomeq 01.06.2026, 07:27:57 via Wykop
  • 6
I nie bedzie mialo - nowe budownictwo to max 3 pokoje. Szukac trzeba ew. w wielkiej plycie, ale wiele tego nie ma.
Przy trojce dzieci to juz dom...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jest_agrest-nie_ma
jest_agrest-nie_ma
01.06.2026, 02:56:55
  • 1678
Rodzina albo chociaż alimenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pieklokobiet #heheszki
jestagrest-niema - Rodzina albo chociaż alimenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pieklokobiet #heheszki

źródło: IMG_4684

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thomeq
thomeq 01.06.2026, 07:20:10 via Wykop
  • 1
Czterdziestolatek moze juz miec dzieci i po prostu nie chce zaprzatac sobie glowy antykoncepcja (uwaga - takze w zwiazku malzenskim)
  • Odpowiedz

359

Gorąco wokół wieku emerytalnego. Policzyli zyski i straty

Gorąco wokół wieku emerytalnego. Policzyli zyski i straty

Ministerka funduszy Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz proponuje zrównanie wieku emerytalnego. A co z wysokością przyszłych świadczeń? Obliczenia wskazują, że część osób zyska na zmianie kilkaset złotych miesięcznie. Będą też osoby, które stracą na rewolucji.

MakiawelicznyAltruista
z
next.gazeta.pl
dodany: 29.05.2026, 11:05:38
  • 101
  • #
    demografia
  • #
    emerytura
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    polska
thomeq
thomeq 30.05.2026, 18:54:23 via Wykop
  • 1
Ministerka


@d0x8h7: od dawna postuluje feminatyw "ministrzyca" (wampir - wampirzyca).

1319

Gigantyczne pensje lekarzy ujawnione. Państwowy szpital opublikował dane

Gigantyczne pensje lekarzy ujawnione. Państwowy szpital opublikował dane

Samodzielny Szpital Wojewódzki w Piotrkowie Trybunalskim ujawnił szczegółowe dane dotyczące pensji lekarzy. Okazuje się, że w 2025 r. placówka przeznaczy na pensje medyków aż 69 mln zł, co stanowi niemal 28 proc. całego budżetu szpitala. Najwyższe miesięczne wynagrodzenia przekraczały 100 tys. zł.

VoxClamantisInDeserto
z
medonet.pl
dodany: 30.05.2026, 11:20:55
  • 332
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    piotrkowtrybunalski
  • #
    praca
thomeq
thomeq 30.05.2026, 18:28:44 via Wykop
  • 19
28% budżetu na prawie 300 lekarzy co wychodzi 20k na głowę.


@dr_Batman: Ale oni na caly etat sa zatrudnieni? Bo 20k za np. 1/5 etatu to cos innego niz 20k za caly etat.

Na kontrakcie bez prawa do urlopu i chorobowego dla lekarza?


@dr_Batman: Zazwyczaj jest to dogadane ne gębę jesli działa to jak na B2B w wielu innych miejscach niemedycznych. Tj nie wiem czy tak jest w

442

zełenski nadał jednostce wojskowej imię "Bohaterów UPA"

- Stoimy na stanowisku, że każde państwo ma prawo kształtować własną pamięć historyczną i wybierać swoich bohaterów, przy świadomości konsekwencji takich decyzji w relacjach międzynarodowych - przekazała Wirtualnej Polsce Ambasada RP w Kijowie.

zawodowy_grzybiarz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 29.05.2026, 04:25:19
  • 83
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    seks
  • #
    polityka
  • #
    szantaz
thomeq
thomeq 29.05.2026, 20:03:27 via Wykop
  • 2
Ja tam widze proste riposte - od teraz szybka deportacja kazdego ukrainca ktory popelni powazniejsze wykroczenie. Najlepiej w szeroko otwarte ramiona ichniejszego wku (czy jak sie teraz to nazywa). I nie kryc sie dlaczego to robimy. Dwie pieczenie na jednym ogniu - wzmacniamy armie ukrainska i oslabiamy rosjan, a po drugie pokazujemy obywatelom ukrainy, co i dlaczego nie powinno miec miejsca.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

thomeq
thomeq 30.05.2026, 09:15:34 via Wykop
  • 1
@JoBackManhorse: mam na mysli intensyfikacje :)
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
27.05.2026, 05:43:55
  • 289
Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury niesie mniejsze ryzyko i powikłan niz cesarskie cięcie
Konsensus:cięcie cesarskie jest zabiegiem ratunkowym

Tymczasem polki: zesransko
Ja wiem lepiej,cesarka na zyczenie, a bo koleżance matki siostry wypadł płuco przez odbyt.
DoktorMorela - Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury...

źródło: Screenshot_20260527_072033_Samsung Internet

Pobierz
  • 505
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thomeq
thomeq 27.05.2026, 06:42:15 via Wykop
  • 13
Nie mam nic przeciwko cc na życzenie jeżeli poprawiło by to dzietnosc


@albis1o2: sęk w tym, że cc na zyczenie wpływa na obniżenie dzietności. (wiek urodzenia pierwszego dziecka i fakt, ze po CC nie zawsze można szybko zajśc w druga ciążę)
  • Odpowiedz
thomeq
thomeq 27.05.2026, 07:20:37 via Wykop
  • 15
Cc jest zabiegiem, w którym zostaje naruszonych kilka warstw tkanek,


@Gerard_z_Rivivy: 11 jesli dobrze pamietam ze szkoly rodzenia. Co do szybkosci wstawania z lozka - zona po drugim porodzie po godzinie szla sie myc po prysznic. Siostra po CC (wymog medyczny, chciala SN) przez tydzien brała srodki przeciwbolowe, na nogi tez szybko nie stanela.

Zamiast straszyc kobiety 'aktywistki' CC powinnyy uczyc o cwiczeniach z oddychania, masazach itp - naprawde bardzo pomaga przejść łagodniej
  • Odpowiedz
thomeq
thomeq 27.05.2026, 07:28:29 via Wykop
  • 2
jeden poród trwa godzine, jeden 12 godzin


@Pawel993: ale wiesz, ze piszesz o pierwszej fazie porodu (skurcze) a nie o drugiej ('wyciskanie' dziecka)? Nikt nie pozwoli, zeby druga faza trwala kilka godzin.
  • Odpowiedz
thomeq
thomeq 27.05.2026, 07:39:37 via Wykop
  • 0
Druga faza porodu średnio trwa 3 godziny u pierworódek


@peszek_leszek: ale nie 11...
  • Odpowiedz
thomeq
thomeq 27.05.2026, 08:31:56 via Wykop
  • 1
@peszek_leszek:

Drugi okres porodu jest o wiele krótszy, niż pierwszy, ale to nie znaczy, że mniej wyczerpujący dla kobiety. Na ogół nie trwa dłużej, niż dwie godziny.

https://porody.medicover.pl/poradnik/fazy-porodu/
W przypadkach pryz ktorych bylem, pierworodka - 1h, drugie - 30 min. Ogolnie drugiporod bywa tak szybki, ze juz kilka razy slyszalem od znajomych, ze zlekcewazyli pierwsze skurcze i 'ledwie dojechali' do szpitala. Oczywiscie wtedy nici ze znieczulenia dooponowego.
  • Odpowiedz
thomeq
thomeq 27.05.2026, 10:08:21 via Wykop
  • 2
Średnio to 12–14 godzin.


@IksdeHeheh: druga faza? Ty wiesz co piszesz? :D
  • Odpowiedz
thomeq
thomeq 27.05.2026, 11:33:05 via Wykop
  • 1
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: no ladna manipulacja - porownac ekstremalny przypadek SN z kazda CC :D
  • Odpowiedz
thomeq
thomeq 27.05.2026, 11:44:28 via Wykop
  • 1
no a skąd pomysł ze kazda cesarka tak wyglada jak opisales


@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: są takiem gdzie nei rozcina sie 11 warstw tkanek?
  • Odpowiedz
thomeq
thomeq 27.05.2026, 11:59:22 via Wykop
  • 2
Za przeproszeniem pier..lisz.


@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: nie przepraszaj za przedstawienie sie :P
To, ze po SN szybciej co do zasady dochodzi sie do siebie wynika nie tylko z mojego doswiadczenia ale z wypowiedzi osob zawodowo zajmujacych sie porodami - wielu poloznych z ktorymi mielismy do czynienia. Wiec osobami ktorych wypowiedzi sa bardziej wiarygodne niz zdanie wykopka.
  • Odpowiedz
thomeq
thomeq 27.05.2026, 20:12:32 via Wykop
  • 1
Poród to często kilkanaście godzin rozrywania tkanek,


@Famine: Pomylilo ci sie z ogladaniem pierwszego Obcego w mocno zwolnionym tempie :)
(podpowiem: relaksyna)

150'000 lat
  • Odpowiedz
thomeq
thomeq 27.05.2026, 20:30:18 via Wykop
  • 1
No mem


@DoktorMorela: W ogole ta cała histeria niczym sie nie rózni od tego obrazka ktory dales na samym początku :)

Jak my istniejemy jako gatunek, skoro porod SN jest taki niebezpieczny dla matki, dziecka i zaraz sie dowiemy, ze calego otoczenia :)
  • Odpowiedz

377

Pacjent zapomina (lub nie dożywa), a rejestracja nie odpowiada

Pacjent zapomina (lub nie dożywa), a rejestracja nie odpowiada

Ministerialne dane, które podaje Menedżer Zdrowia, obnażają prawdę o liczbie nieodwołanych wizyt u lekarzy. Winne jednak są nie tylko nawyki chorego, ale też system pacjent nie może dodzwonić się do placówek medycznych, a w skrajnych przypadkach nie dożywa umówionych terminów.

wykopowicz19870808
z
termedia.pl
dodany: 25.05.2026, 06:09:11
  • 130
  • #
    lekarz
  • #
    pacjenci
  • #
    nfz
  • #
    leczenie
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
thomeq
thomeq 25.05.2026, 12:10:33 via Wykop
  • 1
od biedy konieczność potwierdzenia 2/3 dni wcześniej.


@Kobcxdaa: mysle, ze to glownie jest przyczyna mniejszej liczby niewykorzystanych skierowan - prywata prywatna dzwoni i pyta.
W wypadku uslug na NFZ to zalezy jaka prywata (czesto to podmioty prywatne) - wtedy dzwoni albo i nie.

Co do IKP - najpierw musisz zmusic wszystkie podmioty do dolaczenia do systemu (niekoniecznie przez wskazana apke, tylko okreslajac jak i jakie informacje maja dostarczac - np.

3421

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

Człowiek, który według złożonych dokumentów miałby 162 lata, otrzymał urzędowe zaświadczenie że żyje i odzyskał kamienicę.

enterprize
z
msn.com
dodany: 25.05.2026, 07:23:13
  • 303
  • #
    krakow
  • #
    kamienice
  • #
    nieruchomosci
  • #
    przekret
  • #
    afera
  • #
    oszustwo
thomeq
thomeq 25.05.2026, 08:08:29 via Wykop
  • 1
@kukold: ile masz aktow zgonu ludzi zamordowanych w obozach koncentracyjnych podczas 2 w. ś.?

46

Sąsiad zastawił sąsiada. Wziął taxi do pracy. Ja usiadłem do kodu.

Sąsiad zastawił sąsiada. Wziął taxi do pracy. Ja usiadłem do kodu.

Mirki, krótka historia. Jakiś czas temu stałem rano z kawą na balkonie. Pode mną sąsiad próbował wyjechać do pracy nie dało się, sąsiadka zastawiła go w nocy. Pukał, dzwonił domofonem, nic. Numeru za szybą jej auta nie było (i dobrze kto dziś wystawia prywatny numer obcym?). Skończyło się tym, ż

MyQaR
z
wykop.pl
dodany: 24.05.2026, 20:34:44
  • 63
  • #
    motoryzacja
  • #
    startup
  • #
    polska
  • #
    kierowcy
  • #
    ochrona
  • #
    auta
thomeq
thomeq 24.05.2026, 20:41:21 via Wykop
  • 27
Nie lubie sasiada - wlasnie dostalem narzedzie, zeby go wkur... ciaglymi nieprawdziwymi wiadomosciami :D
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

thomeq
thomeq 24.05.2026, 20:53:53 via Wykop
  • 3
właściciel może ustawić, że tylko wiadomości z podanym numerem/mailem nadawcy idą do niego.


@MyQaR: Co za problem podac nieistniejaca numery?
thomeq
thomeq 25.05.2026, 05:16:00 via Wykop
  • 2
@MyQaR: do glowy na ten moment przychodzi tylko SMS z haslem na tel wyslajacego.

501

Nowa Zelandia likwiduje koty na wolności.

Nowa Zelandia likwiduje koty na wolności.

Nowa Zelandia kontra koty, masakra rozpoczęta. Oficjalnie uznano, że każdy kot żyjący na wolności stanowi poważne zagrożenie dla lokalnej przyrody.

PiotrPiter
z
planeta.pl
dodany: 23.05.2026, 15:39:51
  • 261
  • #
    koty
  • #
    nowazelandia
thomeq
thomeq 23.05.2026, 19:33:20 via Wykop
  • 101
@gokihar: Tobie sie wydaje, ze koty tępią szczury?

562

System chroni nieuczciwych lokatorów. "Nie da się wyegzekwować nawet złotówki

System chroni nieuczciwych lokatorów. "Nie da się wyegzekwować nawet złotówki

Nie płacą czynszu ani mandatów, a mimo to często nie ponoszą realnych konsekwencji. Jak mówi komornik

etepetete
z
biznes.interia.pl
dodany: 20.05.2026, 04:48:18
  • 104
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    nieruchomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
thomeq
thomeq 20.05.2026, 11:40:18 via Wykop
  • 2
@guilmonn: wiem, ze sa firmy oferujace lokale zastecze do wpisania do aktu notarialnego. Nie wiem jak to dziala w wypadku, gdy trzeba z tego skorzystac.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >
  • :)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.09.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 18.04.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking