• 7
@Krzewiciel_prawdy: Elegancko mordko, ciekawe kiedy syna pierwszy raz policja do domu przyprowadzi, albo gdzieś na winklu pierwszego pacjenta oprawi sprzętem, to pewnie dla ojca niezapomniane chwile dumy.
Trzymajta się mordki zdrowo i wesoło
z fartem
  • Odpowiedz
Wstałem o 11.00, zjadłem sobie śniadanko na luzie, dobiłem się słodyczami i teraz leżę sobie na kanapie. U mnie od zawsze miękka gra. #dobryprzekaz #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach