Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Hexenbrenner

Hexenbrenner

Dołączył 2 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 34198
  • Znaleziska 187
  • Mikroblog 34011
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 9
kamil-tika
kamil-tika
47 min temu
  • 8
- Jedno co moge powiedziec to to, ze na tych mistrzostwach bedzie takie cos czego zes pan jeszcze nigdy nie widzial.
- Taaa? A niby co?
- A kurakao drink mowi to panu cos?
- Kura co?
- Jajco.
#mecz #pilkanozna #mundial #swiatwedlugkiepskich
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner 24 min temu via Wykop
  • 1
@kamil-tika: Panie kamil-tika, gardze Panem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PieknyChuligan
PieknyChuligan
1 godz. i 13 min temu
  • 14
#kononowicz
PieknyChuligan - #kononowicz

źródło: 1000014599

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner 1 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 5
@PieknyChuligan: Krzysiek czy pozdrowisz Karola z Gdańska, Aron trzymaj się tam ugułem całe te. Pozdro Mleczny.
  • Odpowiedz
B1ES
B1ES
6 godz. i 10 min temu
  • 27
#raportzpanstwasrodka Niewyraźny Gospoś wpadł zatankować jeszcze trochę Cambodii zanim pojedzie odebrać Cukrową...
B1ES - #raportzpanstwasrodka Niewyraźny Gospoś wpadł zatankować jeszcze trochę Cambod...

źródło: 20121927981278

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner 5 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 4
@wuadek: Główna ulica Cienistych Piasków
  • Odpowiedz
wsiokom
wsiokom
11 godz. i 18 min temu
  • 33
#kononowicz Pamiętajcie - jedyną osobą, która bez pieniędzy z Kononowicza skończyłaby zapomniana pod płotem byłby Sławek. Nie oszukujmy się, to bardziej on potrzebował Krzyśka, niż Krzysiek jego i jego 'pomocy'.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner 10 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 9
@wsiokom: A dlaczego pod płotem, musisz tak dokuczać, nie możesz normalnie porozmawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) A może by kontunuował tradycje rodzinną i skoczyłby pod Lewiatanem z plamką w wiadomym miejscu?
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
15 godz. i 44 min temu
  • 219
Ciekawe jaki poziom niepełnosprawności należy posiadać żeby zostać przyjętym do Braunistów. Typ nagrywa tunel pod dworcem zachodnim i pyta czemu łon je taki duży? Czy to bunkier?
Taa od razu dla Żydów i Ukraińców
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpodludzi
Gilgamesz69 - Ciekawe jaki poziom niepełnosprawności należy posiadać żeby zostać przy...

źródło: 1000018876

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner 13 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 2
@Gilgamesz69: On taki duży bo to krypta 0 zbudowana przez KryptoMirex dla rządu, w ramach projektu "Bezpieczny dom".
  • Odpowiedz
Chilli_Heatwave
Chilli_Heatwave
wczoraj, 11:58:05
  • 6
#raportzpanstwasrodka

Ha tfu na starego Moomina - pożyczył kasę od Klapka i nie oddał, i to jest jego karma że siedzi w gorącu, gapi sie tępym wzrokiem w ekran i czyta przekręcone donejty aby wpadło trochę floty. Pięknie go podsumowała ta sytuacja - prosi o donaty na kelycha ale nie łasił się oddać i widz klapka Tomasz Pe zapłacił za niego xD. Te dwa thermomoxy pewnie wzięte na raty i
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner wczoraj, 12:36:50 via Wykop
  • 14
@Chilli_Heatwave: Tomasz Pe powinien zostać pilnie zbadany w Choroszczy.
  • Odpowiedz
Hexenbrenner
Hexenbrenner wczoraj, 15:02:10 via Wykop
  • 1
@Bimbas: Order Kelycha Welkego
  • Odpowiedz
Midnight_Animal
Midnight_Animal
przedwczoraj, 14:51:01
  • 34
W głowie się zakrąciło już olszewskiemu od dowodów na znencanie i pan olgierd bedzie musiał iść wyjaśnić co się stało się na szkolnej. #kononowicz #patostreamy
Midnight_Animal - W głowie się zakrąciło już olszewskiemu od dowodów na znencanie i p...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner przedwczoraj, 15:06:50 via Wykop
  • 7
@Midnight_Animal: Będzie herbatka, z cukrem i cytrynką, tak Proszę Pana, Oczywiście Proszę Pana.
  • Odpowiedz
zdrajczyciel
zdrajczyciel
przedwczoraj, 14:10:47
  • 40
RaportZFrajera odc. 6:

Najmocniejszy fragment tego filmu to nie budowa. To sposób, w jaki Spuchlak próbuje obrócić każdą uwagę w dowód cudzej zazdrości albo niekompetencji.

Ktoś pyta o szambo, izolację, pożar, kanalizację, dach, internet. Normalne pytania przy budowie na odludziu. Odpowiedź?
„U nich tak robią”, „jakoś to działa”, „przyjedź i zobacz”, „wy tego nie macie”. To nie jest argumentacja. To jest obrażanie się na rzeczywistość.
zdrajczyciel - RaportZFrajera odc. 6:

Najmocniejszy fragment tego filmu to nie budow...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-23 o 16.10.35

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner przedwczoraj, 14:22:43 via Wykop
  • 4
@zdrajczyciel: Panie, panele to można założyć w Nuuk albo Władywostoku, pod Kulen Mountain takie słońce że się spalą w mgnieniu oka.
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
przedwczoraj, 10:43:38
  • 10
#raportzpanstwasrodka Szambo prezesa znowu wywala. Słuchajcie - im więcej łże na ten temat tym bardziej jest to intrygujące. Znowu skłamał, zapytany o brak khmerskiego prawa jazdy ze ma "ważne polskie prawo jazdy" - jak tu wielokrotnie o tym mówiliśmy, legalne wyrobienie khmerskiego prawa jazdy na podstawie aktualnego prawka jest zwykłą formalnością. Ale Machaj znowu deflektuje pytanie pyerdolac farmazony o "konwencji genewskiej"
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka Szambo prezesa znowu wywala. Słuchajcie - im więc...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner przedwczoraj, 12:02:22 via Wykop
  • 3
@imtiredboss: On ma polskie prawo jazdy na taczkę z dmuchanym kółkiem i wóz drabiniasty.
  • Odpowiedz
Knoblauch
Knoblauch
przedwczoraj, 05:31:42
  • 28
#raportzpanstwasrodka
Uuu dzisiaj bardzo smutny odcinek :/
​Przemyślenia o gotowaniu i rodzinie: Na początku odcinka autor dzieli się refleksją, że choć bardzo lubi gotować i eksperymentować w kuchni, to rzadko ma dla kogo to robić [04:10]. Wspomina, że jego córka Dżuna uważa jego dania za zbyt kwaśne [03:33], Brenda woli proste, zachodnie jedzenie (np. burgery) [03:50], a Asia rzadko ma ochotę na jego potrawy [04:00].

Szczere podsumowanie: Na sam koniec
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner przedwczoraj, 06:58:25 via Wykop
  • 16
@B1ES: Gotuje breje jak typowy alkon, byle coś ciepłego i zdziwiony że nikt tego nie chce jeść.
  • Odpowiedz
B1ES
B1ES
przedwczoraj, 06:49:05
  • 53
#raportzpanstwasrodka Gospoś nagrał jeszcze specjalne przesłanie do Grażyn po koniec gniota, że: ciężko jest, coraz ciężej rano wstawać, coraz gorzej ze zdrowiem... tylko łez zabrakło i cygańskich skrzypiec.
B1ES - #raportzpanstwasrodka Gospoś nagrał jeszcze specjalne przesłanie do Grażyn po ...

źródło: 298280982092

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner przedwczoraj, 06:54:16 via Wykop
  • 7
@B1ES: Znowu wątroba niedomaga i podagra przydusza (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
PanZuo
PanZuo
22.06.2026, 20:48:14
  • 32
#raportzpanstwasrodka Tajemnicza khmerska technologia budowlana wstawiania okien ( ͡° ͜ʖ ͡°) Machajowane.
PanZuo - #raportzpanstwasrodka Tajemnicza khmerska technologia budowlana wstawiania o...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner 22.06.2026, 21:09:12 via Wykop
  • 18
@PanZuo: Tajemnicza technologia: Srej Srak, dawaj diaksa, musimy wyciąć te jeb*ne kraty, zapomniałem o oknach.
  • Odpowiedz
eMinimi
eMinimi
22.06.2026, 20:53:55
  • 16
#raportzpanstwasrodka jak ma sie nazywać Hasienda, czy też cała ta posiadłość
??? KL Pieczarowisko? DaGouda Borey Farm? jak to ma być ochrzczone?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner 22.06.2026, 21:07:58 via Wykop
  • 33
@eMinimi: Komhija SPA & Resort
  • Odpowiedz
PieknyChuligan
PieknyChuligan
22.06.2026, 18:53:24
  • 19
#kononowicz Prezes na utkanej od wczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°) #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner 22.06.2026, 19:01:55 via Wykop
  • 9
@PieknyChuligan: Możne ktoś okularkami poksrobał o chodnik, albo telefon wpał do choboka a serwis GSM hejtuje nie pomaga i nie chce przyjąć telefonu zalanego zgniłym sokiem z pieczarki.
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
22.06.2026, 17:06:04
  • 9
Panie ferdku, na tłusty czwartek to ja normalnie se mogę dwadzieścia pączków zjeść albo nawet trzydzieści pączków naraz, ale tylko herbata gorzka musi być żeby mnie nie zemdliło.

#swiatwedlugkiepskich
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner 22.06.2026, 18:49:08 via Wykop
  • 3
@Uuroboros: *zemgliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Blame
Blame
22.06.2026, 17:02:00
  • 33
Dziadek Barneja służył w sowieckiej armii.
I dziękuję za tę wypowiedź.

#kononowicz #barney #patostreamy
Blame - Dziadek Barneja służył w sowieckiej armii.
I dziękuję za tę wypowiedź.

#kono...

źródło: 1000222020

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner 22.06.2026, 17:31:41 via Wykop
  • 22
@Blame: Ale co ty p--------z Tuchaczewski, ja p------e nie będę spod Lwowa uderzał na Warszawę. Sami sobie k---a atakujcie Polskę.
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
22.06.2026, 14:41:10
  • 12
#raportzpanstwasrodka hehe...chłop się martwi jakąś "wentylacja" - w kuchni gdzie jest "dziura w podlodze" na butle gazowa i brak cieplej wody.
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka hehe...chłop się martwi jakąś "wentylacja" - w ku...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner 22.06.2026, 16:58:31 via Wykop
  • 6
@imtiredboss: Kominy to wymysł zgniłego zachodu
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
22.06.2026, 14:42:42
  • 20
#raportzpanstwasrodka A tam, jakby ktoś zapomniał jest 16 tysięcy m2.. 😂
Vendigoo - #raportzpanstwasrodka A tam, jakby ktoś zapomniał jest 16 tysięcy m2.. 😂

źródło: 16

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner 22.06.2026, 16:58:10 via Wykop
  • 3
@Vendigoo: 16 k metrów piachu i węży, rooobi wrażenie
  • Odpowiedz
Scybulko
Scybulko
22.06.2026, 16:06:47
  • 27
#kononowicz #patostreamy
Scybulko - #kononowicz #patostreamy

źródło: f226c8e4d1cd03ab18ba963dfe8b8d92c79c6d1e9d6aeda14ca12cb087f75bc4

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner 22.06.2026, 16:57:02 via Wykop
  • 5
@Scybulko: Przepraszam bardzo, proszę się nie w---------ć w moje nagrywanie
  • Odpowiedz
Martinoz
Martinoz
22.06.2026, 16:55:29
  • 31
#kononowicz #patostreamy
Martinoz - #kononowicz #patostreamy

źródło: c3328df8e78426f40e1bd05377439b08c4630d0f54b4b4e55486ba7c3456bb03

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner 22.06.2026, 16:55:53 via Wykop
  • 2
@Martinoz: o wuaaaaśnie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 18.04.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 02.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.01.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking