Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
przyjacielklienta

przyjacielklienta

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1516
  • Znaleziska 314
  • Mikroblog 1202
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 12
przyjacielklienta
przyjacielklienta 14 godz. i 44 min temu
  • 0
#mecz o k---a
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777
14 godz. i 51 min temu
  • 5
#mecz
Ogółem to co mnie najbardziej dziwi w tym meczu to absolutny brak kartek. Czyżby czarni to jakaś kultura wyższa?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przyjacielklienta
przyjacielklienta 14 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@Klima777: szczególnie w Paryżu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przyjacielklienta
przyjacielklienta 14 godz. i 53 min temu
  • 1
#mecz boras takie „ciekawostki „ bierze na bieżąco szukając w necie czy ma notatek w c--j i podczas meczu losowo czyta coś z tej kartki?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman
14 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 9
@przyjacielklienta: bierze z mirko
  • Odpowiedz
przyjacielklienta
przyjacielklienta 15 godz. temu
  • 1
#mecz 100% szansa dla Senegalu xddd co on p------i
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przyjacielklienta
przyjacielklienta 15 godz. i 13 min temu
  • 1
#mecz boras takie wywody i wnioski stwierdza, że z jego wiedzą i doświadczeniem Polska byłaby mistrzem świata
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurasik201
Jurasik201
15 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@przyjacielklienta: p0lska mistrzem gówna na pastwisku co najwyżej
  • Odpowiedz
przyjacielklienta
przyjacielklienta 15 godz. i 14 min temu
  • 0
#mecz no i c--j, no i cześć
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przyjacielklienta
przyjacielklienta 15 godz. i 42 min temu
  • 2
Do tej pory europejskie drużyny grają piach na poziomie ekstraklasy, aż jestem w szoku co się z nimi dzieje. #mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

strikte
strikte
15 godz. i 41 min temu via Wypiek
  • 0
@przyjacielklienta nic nie może przecież wiecznie trwać
  • Odpowiedz
Das_Ungeheuer_von_Danzig
Das_Ungeheuer_von_Danzig
15 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
@woj_st: ale to wszyscy mają ten problem prawie
  • Odpowiedz
KingRagnar
KingRagnar
13.06.2026, 21:09:06
  • 5
Autentycznie poczulem sie jak po meczu polski xD. Zawod i oczekiwanie na #mecz o wszystko xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przyjacielklienta
przyjacielklienta 13.06.2026, 21:10:52 via Wykop
  • 2
@KingRagnar: w naszym przypadku tym szwajcarskim obrońcą byłby betonowy Jan- nikt inny nie mógłby tego zrobić
  • Odpowiedz
przyjacielklienta
przyjacielklienta 11.06.2026, 21:06:40
  • 0
#mecz otwarcie powinno być Meksyk - Czechy to mogłoby ciekawiej wyglądać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MinisterKoryto
MinisterKoryto
11.06.2026, 20:03:41
  • 2
To jest mega niesprawiedliwe, że takie RPA może się kompromitować, a nasi nie...
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przyjacielklienta
przyjacielklienta 11.06.2026, 20:06:40 via Wykop
  • 0
@MinisterKoryto: balonik byłby pompowany jak zawsze: mecz otwarcia, o wszystko o honor. Szkoda nerwów
  • Odpowiedz
RealnyMadrysta
RealnyMadrysta
11.06.2026, 19:57:58
  • 13
#mecz jeśli myslicie ze RPA jest slabe to poczekajcie na mecz Republiki Zielonego Przylądka z Hiszpanią XDDDD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przyjacielklienta
przyjacielklienta 11.06.2026, 20:00:46 via Wykop
  • 0
@RealnyMadrysta: na wyniku 3-0 pewnie się zakończy
  • Odpowiedz
bolsonn
bolsonn
11.06.2026, 19:55:11
  • 2
Miała być niebotyczna atmosfera, ale wiem jaki jest tego powod, bilety wykupili janusze tak jak na narodowym #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przyjacielklienta
przyjacielklienta 11.06.2026, 19:59:48 via Wykop
  • 0
@sebastian-rogalski: jakby tam pozamykać wszystkich Meksykańcow to nagle problem dragow i przestępczości zostałby rozwiązany
  • Odpowiedz
przyjacielklienta
przyjacielklienta 11.06.2026, 19:50:08
  • 5
#mecz chociaż RPA g---o gra to jest bardziej niż pewien, że nasi męczyliby się z nimi niemiłosiernie. Natomiast z Meksykiem to byłby pogrom
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przyjacielklienta
przyjacielklienta 11.06.2026, 19:41:11
  • 10
#mecz Uwaga Bednarek! Ajjj niestety
przyjacielklienta - #mecz Uwaga Bednarek! Ajjj niestety

źródło: IMG_1146

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcelus
marcelus
11.06.2026, 19:26:12
  • 13
Chciałoby się mieć znowu te 12 lat i złapać mega zajawkę na taki turniej, kupić jakiś skarb kibica, znać wszystkich piłkarzy, notować wyniki, oglądać tyle ile się da, ech... #mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przyjacielklienta
przyjacielklienta 11.06.2026, 19:27:46 via Wykop
  • 0
@marcelus: chętnie obejrzałbym większość meczy to te godziny odstraszają, wstawać w nocy by oglądać to odpada
  • Odpowiedz
przyjacielklienta
przyjacielklienta 11.06.2026, 19:20:25
  • 10
#mecz „ źle weszliśmy w mecz, widać zdenerwowanie w naszej obronie, ale wciąż dopóki piłka w grze to wszytsko jest możliwe „
przyjacielklienta - #mecz „ źle weszliśmy w mecz, widać zdenerwowanie w naszej obroni...

źródło: B8C19BFD-F9CE-40AE-8290-690B135A0063

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
11.06.2026, 19:20:57 via Android
  • 1
@przyjacielklienta: niestety
  • Odpowiedz
Neto
Neto
11.06.2026, 19:21:01 via Wykop
  • 0
@przyjacielklienta: znów mecz otwarcia z gospodarzem
  • Odpowiedz
samdydio
samdydio
11.06.2026, 19:15:53
  • 1
#mundial ja j---e, ale to RPA jest słabe xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przyjacielklienta
przyjacielklienta 11.06.2026, 19:16:31 via Wykop
  • 1
@samdydio: z naszymi i tak mieliby dość łatwo i Bednarek byłby w ciągłej presji xd
  • Odpowiedz

626

"Mandat za pizzę z krewetkami. Fiskus tłumaczy się z podatkowych prowokacji"

"Mandat za pizzę z krewetkami. Fiskus tłumaczy się z podatkowych prowokacji"

"Urzędnicy podszywają się pod klientów i sprawdzają, czy sprzedawca wypełnia podatkowe obowiązki. Za błędy są mandaty. Mamy prawo do prowokacji, musimy też dbać, aby pieniądze na zakupy były wydawane efektywnie tłumaczy Krajowa Administracja Skarbowa."

paramedix
z
rp.pl
dodany: 05.06.2026, 10:51:22
  • 183
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    pizza
  • #
    vatowcy
przyjacielklienta
przyjacielklienta 05.06.2026, 20:25:48 via Wykop
  • -4
@PabloEscobar: zamów kuchnie na wymiar u dobrego stolarza- dostaniesz u niego opcje z VAT i bez VAT. Rozumiem, że jesteś tak uczciwy i bogaty, że spokojnie dopłacisz :)

403

Putin został ostrzeżony. Rosji nie stać na finansowanie wojny

Putin został ostrzeżony. Rosji nie stać na finansowanie wojny

Wysocy rangą rosyjscy urzędnicy państwowi ostrzegli prezydenta Władimira Putina, że wydatki na wojnę w Ukrainie zagrażają stabilności kraju - podaje agencja Bloomberga. To najpoważniejszy sygnał wewnętrznego rozłamu w Moskwie od początku pełnoskalowej inwazji. Podczas gdy Ministerstwo Finansów i Ban

KapitanTorpedal
z
rmf24.pl
dodany: 02.06.2026, 01:33:28
  • 107
  • #
    wydarzenia
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
przyjacielklienta
przyjacielklienta 02.06.2026, 15:19:01 via Wykop
  • 15
@viNci_: doskonale pokazali swój potencjał w Iranie, koszty masakra a efektów niewiele
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.01.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking