Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mezon123
mezon123
Profil firmowy

mezon123

Dołączył 4 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 345
  • Znaleziska 343
  • Mikroblog 2
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

1425

Czarne chmury nad lekarzem

Czarne chmury nad lekarzem

W poniedziałek złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu opuszczenia dyżuru - powiedział rzecznik NIL (Naczelna Izba Lekarska). Pora się wziąć za oszustów...

konkarne
z
money.pl
dodany: wczoraj, 07:56:50
  • 165
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    pieniadze
mezon123
mezon123
mezon123 wczoraj, 15:10:00 via Wykop
  • 1
@warsaw: W szpitalach są kamery. Zatrudnić do pomocy sztuczną inteligencje. Płacić tylko za realne czynności medyczne a nie "gotowość do pracy" polegajacą na siedzeniu przy biurku albo przerwie obiadowej.
Myslę że zarobki lekarzy będą jedna z ważnych osi w kampanii wyborczej. A ona się zacznie w praktyce za 4-5 miesięcy.

1665

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: przedwczoraj, 16:01:51
  • 622
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
mezon123
mezon123
mezon123 wczoraj, 04:33:28 via Wykop
  • 4
@julian69: Przestań wymyślać i cudować. Zacznij od rzeczy podstawowej, ile obecny rząd stworzył inwestycji rozwojowych?
Odpowiem ci żeby było szybciej, ZERO. Zaczynasz łaczyć kropki czy to za mało?

456

CEO i deweloperzy potwierdzają: AI przynosi zwykle zgównowacenie oprogramowania

CEO i deweloperzy potwierdzają: AI przynosi zwykle zgównowacenie oprogramowania

Choć narzędzia AI zwiększają produktywność, to prowadzą do obniżenia jakości bazy kodu, wzrostu błędów i generują znaczne obciążenia konserwacyjne dla zespołów. AI tworzy również nierealistyczne oczekiwania biznesowe i niespójne przyrosty produktywności w różnych kulturach organizacyjnych.

klocus
z
newsletter.pragmaticengineer.com
dodany: 11.06.2026, 08:59:39
  • 213
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    chatgpt
  • #
    programowanie
  • #
    programista15k
mezon123
mezon123
mezon123 12.06.2026, 09:50:17 via Wykop
  • 9
Ja tworze oprogramowanie wbudowane na układy fpga. FPGA to powiedzmy taki "Olimp bogów" ma granicy programowania i prawdziwej fizycznej elektroniki. Strefa "tylko dla orłów". Zacząłęm korzystać z AI to tworzenia kodu.
Krótkie fragmenty kodu, proste funkcje tworzy nawet dosyć przyzwoicie.
Niestety kiedy trzeba napisać duży kawał kodu to dostaje sie kod amatorski, dobry do zabawy na biurku. Absolutnie nie jest to kod produkcyjny klasy 24/7 10+ lat. Żeby taki kod uzyskać na
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mezon123
mezon123
mezon123 przedwczoraj, 06:50:58 via Wykop
  • 1
Coś mi mówi że żyjesz w innym świecie. Zobaczyć mojego kodu nie mozesz. Możesz go kupic. Moduł IP napisny w Systemverilogu 2017, obsługuje uart, Rs-485, Modbus RT. Ma wbudowane zabezpieczenia do pracy w trudnych warunakch przemysłwoych. Bardzo wysoka odporność na śmieci na liniach sygnałowych,EMI, SEU. Wbudowany moduł "samoleczenia", diagnostyki. Wersja full wypas dla ModbusRT zabiera mniej niż 1500 LUT. Chcesz kupić jednorazowo kod czy licencję ? Licencja 1500 euro, Jednorazowo 5000 euro.

287

Boom w polskich firmach kosmicznych. Tokarz dostanie 16 tys., inżynier 35 tys

Boom w polskich firmach kosmicznych. Tokarz dostanie 16 tys., inżynier 35 tys

rzemysł kosmiczny w Polsce przestał być mitem po latach posuchy dynamicznie rośnie. Branża pilnie poszukuje programistów C/C++, ekspertów od systemów czasu rzeczywistego, elektroników, ale też operatorów maszyn. Bankier.pl ujawnia stawki: od 6-9 tys. zł dla początkujących do nawet 35 tys. zł dla d

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.05.2026, 07:05:40
  • 92
  • #
    polska
  • #
    kosmos
  • #
    astronomia
  • #
    technologia
  • #
    praca
  • #
    wiadomosci
mezon123
mezon123
mezon123 29.05.2026, 08:58:21 via Wykop
  • 1
@DoktorMorela: Ta ja ci powiem z drugiej strony. 35000zł dla inżynera od programowani mikrokontrolerów albo jescze lepiej układów FPGA + znajomość linuksa, 1534-ech programów, który każdy kosztuje po 20-50000zł za licencję na 1/2 lata, znajomość układów fpga Xilinx czyAltera i programów takich jak Quartus czy Vivado na poziomie eksperckim. Pozkazanie 5-10 projektów zrobionych na poziomie eksperckim i wdorżonych do produkcji :) itd.... itd...
A ty uważasz że ktoś kto ma
mezon123
mezon123
mezon123 29.05.2026, 14:53:22 via Wykop
  • 0
Ludzie ktorzy maja część umiejętności o jakich napisałem jak mają głowę na karku to pracują na zlecenia a nie na etcie. Biorą na kontrakcie B2B po 150-300 euro za godzine pracy.


@DoktorMorela: Napisłem ci wcześniej że : Ludzie ktorzy maja część umiejętności o jakich napisałem jak mają głowę na karku to pracują na zlecenia a nie na etcie. Biorą na kontrakcie B2B po 150-300 euro za godzine pracy. A to

492

Co druga polska firma rozczarowana wdrożeniem sztucznej inteligencji

Co druga polska firma rozczarowana wdrożeniem sztucznej inteligencji

Co drugie polskie przedsiębiorstwo (49 proc.) było w minionym roku rozczarowane wdrożeniem sztucznej inteligencji - wynika z badania firmy EY. Jednocześnie większość przedsiębiorstw chce zwiększyć wydatki na wprowadzenie narzędzi opartych na AI.

Marcepanowy_Detektyw
z
bankier.pl
dodany: 17.05.2026, 18:01:53
  • 214
  • #
    technologia
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ciekawostki
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
mezon123
mezon123
mezon123 18.05.2026, 09:06:19 via Wykop
  • 3
@Gjbgghbhhjj: Przestań opowiadać bajki. Ja piszę projekty na systemy wbudowane. Zatrudniłem do pomocy Opusa 4.7 żeby klepał i testował moduły kody. W ciagu jednego dnia kosztował mnie to około 700zł !!! Cały limit dzienny wykorzystuję w kilka godzin. A dokupowanie ekstra dostępu za ekstra pieniądze to jest autostrada do bankructwa.
Na sczęście ratuję się modelami chińskimi.
Nie wierze że z takimi cenami jak są zachodnie firmy utrzymaja sie na rynku.

460

Koniec sprawy "krzyża" wyrzuconego do kosza w szkole.

Koniec sprawy "krzyża" wyrzuconego do kosza w szkole.

A tak bardzo prawki grzały temat... Rzecznik Dyscyplinarny dla Nauczycieli przy Wojewodzie Pomorskim umorzył postępowanie wyjaśniające wobec nauczycielki. Nauczycielka wyjaśniała, że przedmiot był plastikową zabawką, nie symbolem religijnym.

Kempes
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 16.05.2026, 05:11:27
  • 181
  • #
    bekazkatoli
  • #
    bekazprawakow
  • #
    neuropa
  • #
    bekazpisu
mezon123
mezon123
mezon123 16.05.2026, 11:32:40 via Wykop
  • -7
@RuchaczSpychacz: Nie kłam. Najważniejsze jet żeby pe;,da;;ły mogły się r,.;uch;;ać gdzie popadnie i żeby panstwo jeszcze m za to płacło socjal. Oraz tym podobne postępowe dewiacje idące od zje;,ba,,ej UE.
W tym samym czasie reszta świta zapierdziela do przodu aż się kurzy w robieniu pieniedzy i poprawie życia.
Kilka lat temu robiłem projkety elektorniczne na układach fpga amerykanskich producentów. Dzisiaj robię projkety na ukłądch fpga chińskich prducentów.
Parę lat temu

1257

6 godzin na SOR w USA, koszt: 180 tys. zł :)

6 godzin na SOR w USA, koszt: 180 tys. zł :)

Z pozdrowieniami dla fanów prywatyzacji służby zdrowia. Dziewczynę rozbolał brzuch w USA i pojechała na ER. Narobili badań, wykryli infekcję nerek i wysłali rachunek na 49 323 USD :) Na dziś to jakieś 178 799 PLN.

nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi
z
onet.pl
dodany: 30.04.2026, 20:33:35
  • 522
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    us
  • #
    nfz
  • #
    usa
mezon123
mezon123
mezon123 02.05.2026, 07:24:47 via Wykop
  • 0
@lukasol84: Chcę sie wyleczyć ale nie zostać okradzionym z dorobku życia i wyjść ze szpitala jako żebrak i dziad.

1329

Wchodzi podatek od smartfonów

Wchodzi podatek od smartfonów

Marta Cienkowska minister potwierdza wprowadzenie tzw. opłata reprograficzna 1-3% na nowoczesne urządzenia i nośniki służące do kopiowania i odtwarzania treści, smartfony, tablety itd. Kasa trafi do "artystów". I cyk pora na majóweczkę.

fabek
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.05.2026, 19:42:25
  • 296
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
mezon123
mezon123
mezon123 02.05.2026, 07:19:10 via Wykop
  • 2
@Pomorski_Wilk: Z dumą zapłacisz kolejny podatek reżimowy sekciarzu, chory z nienawiści.
mezon123
mezon123
mezon123 02.05.2026, 07:20:27 via Wykop
  • 1
@duzy240: Jakich uśmiechnietych? To są członkowie sekty, chorzy z nienawiści.

481

Nowa opłata staje się faktem. Obejmie m.in. smartfony

Nowa opłata staje się faktem. Obejmie m.in. smartfony

"Polscy twórcy latami czekali na tę decyzję. Dziś z satysfakcją ogłaszam: mamy to!" - napisała w mediach społecznościowych minister kultury i dziedzictwa narodowego Marta Cienkowska. W ten sposób oznajmiła, że podpisała rozporządzenie dotyczące nowelizacji opłaty reprograficznej.

VoxClamantisInDeserto
z
zero.pl
dodany: 01.05.2026, 12:08:42
  • 191
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    podatki
  • #
    smartfon
  • #
    kultura
  • #
    gospodarka
mezon123
mezon123
mezon123 02.05.2026, 07:15:55 via Wykop
  • 8
@morgan-kot: To daj mi też 100zł. Co to dla ciebie z wydatek w skali istnienia wszechświata czy chociażby twojego życia. to nic.
Dawaj stówę.

1819

Pracownicy ochrony zdrowia w Polsce są jednymi z najlepiej wynagradzanych w UE

Pracownicy ochrony zdrowia w Polsce są jednymi z najlepiej wynagradzanych w UE

względem średniej. W Polsce pracownicy ochrony zdrowia zarabiają średnio 2,9x przeciętnego wynagrodzenia, co plasuje ich wśród najwyżej wynagradzanych w Europie w relacji do średniej krajowej. Co istotne, dane dotyczą etatów a >70% lekarzy pracuje na kontraktach, gdzie stawki są jeszcze wyższe.

kastrator2
z
x.com
dodany: 27.04.2026, 09:25:18
  • 270
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pieniadze
mezon123
mezon123
mezon123 27.04.2026, 11:35:47 via Wykop
  • 3
@gregory-mcstevens: Przelicznik wartośći waluty Niemcy-Polska jest 3:1 . Teraz sobie weź niemieckie 60 000zł podziel przez 3 i wychodzi odpowiednik w złotówkach ile zarabia niemiecki lekarz.( Po przeliczeniu na siłę nabywczą pieniądza). wychodzi 20 000zł.
Czyli polski "lekarza" zarabia więcej niz niemiecki.
mezon123
mezon123
mezon123 27.04.2026, 13:35:17 via Wykop
  • 0
@gregory-mcstevens: 3:1 to przelicznik siły nabywczej pieniądza.
Jeżłi myśłisz że ( w przeliczeniu) 60 000zł w Niemczech i w Polsce to to sam to jesteś dziecko z przedszkola.
mezon123
mezon123
mezon123 27.04.2026, 15:46:32 via Wykop
  • 0
@gregory-mcstevens: Skoro wyzywamy sie tgo przykro mi , to ty jesteś debilem. Koszty życia a siła nabywcza to nie jest to samo. Koniec przekazu.

396

"Pomagają nam bardziej niż Amerykanie". Wskazał na ten kraj

"Pomagają nam bardziej niż Amerykanie". Wskazał na ten kraj

Zełenski nazwał Niemcy "największym partnerem strategicznym w Europie". Zaznaczył, że Niemcy dokonują największych wysiłków na rzecz wsparcia Ukrainy, przewyższając pomoc ze strony Polski, a nawet USA. Dla przykładu, Polska od początku wojny przekazała Ukrainie, w 48 pakietach, pomoc wojskową o szac

KapitanTorpedal
z
tech.wp.pl
dodany: 15.04.2026, 18:26:51
  • 189
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
mezon123
mezon123
mezon123 16.04.2026, 14:47:41 via Wykop
  • -1
@TheDziobaker: Niemcy swój sprzęt wojskowy z magazynów liczą jak za nowy. Po drugi oni licża wszystko, łacznie z kanapkami, kocami, skarpetkami itd. A Polska liczy tylko to co "grube".
Zełeński zapomnial do pomocy doliczyć pracę lotniska w Jasionce pod Rzeszowem.
Jak to doliczysz to nasza pomoc wyjdzie znacznie więcej niz Niemiecka
mezon123
mezon123
mezon123 16.04.2026, 15:14:05 via Wykop
  • 0
Jasionka jest własnością Polski. Jeżeli Polska użyczyła jasionkę NATO to też ma swoją rynkową cenę. Przez ponad 4 lata to użyczenie idzie w miliardy dolarów.
mezon123
mezon123
mezon123 16.04.2026, 15:44:02 via Wykop
  • 1
@jacekowski: Do handlu to ty głowy nie masz.

3563

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?

Dwa dni temu na polskim subreddicie portalu reddit.com pojawiła się bardzo obszerna analiza naukowej "działalności" Kornelii Wieczorek podważająca jej "osiągnięcia". Dzień później artykuł został usunięty, a w sieci pojawiła się informacja o krokach prawnych podjętych w kierunku autora.

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 16.04.2026, 05:14:25
  • 602
  • #
    polska
  • #
    oszukujo
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    afera
  • #
    nauka
mezon123
mezon123
mezon123 16.04.2026, 12:23:44 via Wykop
  • -3
Mam dostęp do płatnej wersji LLM Sonnet 4.6.
Z ciekawości zadałym pytania o ta panienkę.
oto kilka urywków. Podaje kawałki romowy ponieważ w całości rozmowa wyszła bardzo długa.
Byłem dociekliwy :).

Zaczynamy :
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mezon123
mezon123
mezon123 16.04.2026, 12:46:11 via Wykop
  • 13
@powalonykorwin: Problemów z tą dziewczynką jest dużo. Choćby taki że przypisuje sobie, a przynajmniej sugeruje że to ona prowadziłą jakeiś badania a wychodzi, że ona była tylko współautorką "badań" Druga panienka Dianą Serjant z jakiegoś powodu została zapomniana !!!
A to podobno ona była inicjatorką "badań".
Dziwne że Dianą Serjant jest wymazywana z przestrzeni medialnej.
Wnioski prawidłowe każdy wyciągnie sam...
mezon123
mezon123
mezon123 16.04.2026, 14:49:56 via Wykop
  • 1
Chyba źle zrozumiałeś. Sonnet mówi, że to był w sumie projekt szkolnego kółka naukowego i nic więcej.
mezon123
mezon123
mezon123 16.04.2026, 15:06:19 via Wykop
  • 0
Kolejny "projekt naukowczyni " :)
jeden wielki przekręt !!!!

„Skóra bez obaw"

Oto co wyciągnąłem za pomocą LLM Sonnet 4.6 ( wersja rozszerzona)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mezon123
mezon123
mezon123 16.04.2026, 15:15:43 via Wykop
  • -3
Jedziemy dalej :

Badania neurodegeneracyjne i współpraca z Harvardem.
(za LLM Sonnet 4.6)

⚖️ Rzetelna ocena
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mezon123
mezon123
mezon123 16.04.2026, 15:25:13 via Wykop
  • 0
Jedziemy dalej
(LLM Sonnet 4.6)

Projekt aplikacji do brachyterapii :

Czego absolutnie nie udało się ustalić — i dlaczego to alarmujące
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

508

Wyborcza broni patologii z Bystrzycy!

A na podstawie fajkowiej rozmowy z rzekomym znajomym Borysa tworzy narrację, że specjalnie chodził w niebezpieczne miejsca żeby być szeryfem. Obrona przed bandytami to "zły sen". Park przyosiedlowy niebezpieczny? Gdzie policja, gdzie władze, gdzie państwo?

Kowal13
z
walbrzych.wyborcza.pl
dodany: 15.04.2026, 08:04:09
  • 117
  • #
    policja
  • #
    afera
  • #
    bron
mezon123
mezon123
mezon123 16.04.2026, 06:47:53 via Wykop
  • 0
@Kabutops: Ulżyło, już wylałeś cała nienawiść którą w sobie masz czy jeszcze zostało coś do upuszczenia. Sekciarzu , fanatyku, chory z nienawiści jeb--ać--pisie.

456

Holandia: Rząd zdecydował o całkowitym zniesieniu obostrzeń związanych z Covid19

Holandia: Rząd zdecydował o całkowitym zniesieniu obostrzeń związanych z Covid19

COVID-19 będzie teraz traktowany i leczony w taki sam sposób jak każda inna infekcja dróg oddechowych. "COVID-19 nigdy nie zniknie, ale teraz naprawdę można go nazwać rodzajem grypy”– powiedział minister zdrowia Holandii. "Także zdecydowałem o całkowitym zniesieniu obostrzeń związanych z Covid-19".

Kumpel19
z
nos.nl
dodany: 12.03.2023, 13:20:52
  • 153
  • #
    holandia
  • #
    koronawirus
  • #
    szczepienia
  • #
    covid19
  • #
    medycyna
  • #
    ciekawostki
mezon123
mezon123
mezon123 12.03.2023, 22:58:11 via Wykop
  • 8
@uprzejmyklerosceptycyzm: Rozumiem, że cały czas nosisz maskę i będziesz ją nosił do końca życia. Ten wirus zawsze juz będzie i nigdy nie wiadomo kiedy uderzy. Prawda? Dlatego tacy wyznawcy "nowej nauki" dla pewności będziecie nosić szmaty do końca życia.
Logiczne, prawda. Życzę powodzenia. Odmawiam leczenia psychologicznego i psychiatrycznego z publicznych pieniędzy ciebie. Lecz się psychiatrycznie sam, za swoje prywatne pieniądze.

560

Osoby trans, niezadowolone z tranzycji cierpią na „zinternalizowaną transfobię”

Pokaż treści 18+

Osoby trans, niezadowolone z tranzycji cierpią na „zinternalizowaną transfobię”

W nowym badaniu przeprowadzonym w Holandii obwiniano za problemy ze zdrowiem psychicznym pacjentów transpłciowych „zinternalizowaną transfobię”.

Akwinata
z
dailycaller.com
dodany: 15.01.2023, 11:35:12
  • 272
  • #
    europa
  • #
    nauka
  • #
    clownworld
  • #
    holandia
  • #
    transfobia
  • #
    postzachod
mezon123
mezon123
mezon123 16.01.2023, 10:36:12
  • 0
@R187: Jak wygląda ta Koreanka?
Jak manekin na sklepowej wystawie?

409

Dramatyczny atak na 11-latka. Psy wyrwały mu 80 proc. skóry głowy

Dramatyczny atak na 11-latka. Psy wyrwały mu 80 proc. skóry głowy

A mówili że nie gryzie...

mat9
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 14.01.2023, 13:30:48
  • 157
  • #
    swiat
  • #
    psy
  • #
    usa
  • #
    zwierzeta
  • #
    ciekawostki
  • #
    ameryka
mezon123
mezon123
mezon123 14.01.2023, 21:42:49
  • -10
Po co tworzone są takie treści, którym jedynym celem jest wkładane do głowy człowiekowi strachu?
To jest obrzydliwe.
Z każdej strony jesteśmy codziennie straszeni. Ludzie zachowują się jak małe dzieci.
Uważają, ze w życiu wszystko jest dokładnie ułożone i zaprogramowane.
Tak mogą myśleć tylko kretyni i takich kretynów obecnie hoduje się na masową skalę.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mezon123
mezon123
mezon123 14.01.2023, 23:24:00
  • -1
@voke-sotem: Co dała ci wiedza o tym incydencie?
mezon123
mezon123
mezon123 15.01.2023, 09:44:16
  • -1
@voke-sotem: Chory na umyśle jesteś?
mezon123
mezon123
mezon123 15.01.2023, 09:48:21
  • -1
@voke-sotem: Tobie lekarz nie pomoże, tutaj tylko egzorcysta może pomóc.

Pytam się jeszcze raz. Co dała ci wiedza o tym incydencie. Słowo wszystko, to żadna odpowiedź.

3588

Egzorcyzmy polskie - cały film

Egzorcyzmy polskie - cały film

Film dokumentalny o działalności egzorcystów we współczesnej Polsce i o poszkodowanych przez tę działalność.

pkostowski
z
youtube.com
dodany: 14.01.2023, 07:38:39
  • 566
  • #
    polska
  • #
    egzorcyzmypolskie
  • #
    afera
  • #
    kosciol
  • #
    ciekawostki
  • #
    film
mezon123
mezon123
mezon123 14.01.2023, 10:15:08
  • -72
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mezon123
mezon123
mezon123 14.01.2023, 10:32:26
  • -43
@Gladoo: Jeszce spotyka się nowoczesne egzorcyzmy ateistyczne u modnego"psychoanalityka".
Te egzorcyzmy trwają najczęściej do końca życia ofiary takiego szarlatana i kosztują po przynajmniej 500zł za każdą rozpoczętą godzinę.
mezon123
mezon123
mezon123 14.01.2023, 11:59:35
  • -37
@JaNieGejJaPapiesz: Konkretnie co ma być krzywdą? To że stosują procedury przewidziane w postępowaniu egzocystycznym?
Problemem ma być to, że dziewczynka się zestresowała? Poważny jesteś czy udajesz małe dziecko?
Ja stresuję się jak idę do dentysty. Robię wszystko żeby tam nie iść. Dla mnie to jest ogromnie taraumatyczne przeżycie.
Uważam, że dentyści są gorszymi zbrodniarzami nie egzorcyści.

Na dziecinny argument z twojej strony podałem dziecinny argument z mojej strony.
mezon123
mezon123
mezon123 14.01.2023, 15:43:58
  • -8
@JaNieGejJaPapiesz: A jak chcesz namaścić ciało olejem bez dotykania go ? :).
mezon123
mezon123
mezon123 14.01.2023, 15:49:31
  • -10
@juzwakruzwa: Znam przypadki gdzie dentysta nie wyleczył a zniszczył zęby. A więc twoje argumenty legły w gruzach.
Dla chrześcijan duchy i demony to nie są gusła. Dlaczego nie szanujesz zdania innych ludzi. Gdzie twoje postępowe zasady?
katolicy mają tolerować twoje przekonanie że liczy się tylko to co widzisz.
A ty już nie musisz szanować przekonań chrześcijan?

Idź do islamisty i powiedz mu że ich boga nie ma :). Masz odwagę
mezon123
mezon123
mezon123 14.01.2023, 15:52:16
  • -9
@Gladoo: w internecie jest całkiem sporo egzorcyzmów islamskich i żydowskich. Twoja teoria coś się rozjeżdża z rzeczywistością.
Jakie znaczenie ma czy egzorcyzmów jest wiele czy jeden ? Po prostu są i tyle.
mezon123
mezon123
mezon123 14.01.2023, 19:59:06
  • -6
@JaNieGejJaPapiesz: Z tego co jest pewne to takie praktykie z podekstem seksualnym to wiemy, że z całą pewnością stosują szarlatani od "psychoanalityki" w całym cywilizowanum multikulti świecie. To wiemy na pewno ponieważ parę lat temu kilku "psychoanalityków" takich bardzo postępowych i nowoczesnych zostało skazanych sądownie za przestępstwa seksualne.

Co do tego co robił egzorcysta wiemy tylko z filmu kóry jest propagandowym dopier...dala...niem katolikom. Mówmy prawdę jak jest, doskonale wiesz po
mezon123
mezon123
mezon123 14.01.2023, 20:05:32
  • -18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mezon123
mezon123
mezon123 14.01.2023, 23:24:35
  • -2
@Serrrek: Damy radę.

611

Tereny przygraniczne z Białorusią zalane. Nieoczekiwany sojusznik Ukraińców

Pokaż treści 18+

Tereny przygraniczne z Białorusią zalane. Nieoczekiwany sojusznik Ukraińców

Pomimo ostatnich ostrzeżeń z Kijowa, perspektywa rosyjskiego ataku z terenu Białorusi jest na razie mało prawdopodobna – stwierdziła agencja Reutera. Ma to związek z przelewającymi się brzegami rzek, gęstym błotem i podmokłymi polami w promieniu wielu kilometrów wokół północno-zachodniej...

Nokimochishii
z
tvn24.pl
dodany: 14.01.2023, 10:26:49
  • 59
  • #
    bialorus
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    przyroda
  • #
    ciekawostki
mezon123
mezon123
mezon123 14.01.2023, 20:48:10
  • 0
@cez0niebieskooki: Bobry walczą z ruskimi i bronią Ukrainy a Niemcy nie chcą.
Niemcy 100 lat za bobrami.
mezon123
mezon123
mezon123 14.01.2023, 20:48:30
  • 1
Bobry walczą z ruskimi i bronią Ukrainy a Niemcy nie chcą.
Niemcy 100 lat za bobrami.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3487

Aktor Bogusław Linda krótko wyjaśnia co imponuje dzisiejszym kobietom

Pokaż treści 18+

Aktor Bogusław Linda krótko wyjaśnia co imponuje dzisiejszym kobietom

Linda nie ukrywa swojego zdania w dyskusji na temat hipergamii kobiet.

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 11.01.2023, 13:31:36
  • 495
  • #
    polska
  • #
    przegryw
  • #
    hipergamia
  • #
    bekazrozowychpaskow
  • #
    p0lka
  • #
    blackpill
mezon123
mezon123
mezon123 11.01.2023, 15:30:49
  • 1
@cichyobserwator: Meżczyzna ( nie chłopczek) oczekuje wiążc sie z kobietą, że jak wróci do domu to będzie miałw tym domu spokój.
Mężczyzna nie chce w domu jeszcze po całym dniu pracy walczyć z kobietą. Po prostu chce spokoju. DOm to ma być miejsce odpoczynku a nie starcia.
Kobiety z jakiegoś powodu oczekują, że jak mężczyzna wróci wieczorem do domu to będzie promieniował energią i rzucał jak z rękawa pomysłami jak
mezon123
mezon123
mezon123 11.01.2023, 15:34:16
  • 10
@blend: A co w tym złego? magazynier to coś gorszego?

928

Uniewinniony ksiądz chce pozwać Tomasza Sekielskiego, założył zbiórkę

Pokaż treści 18+

Uniewinniony ksiądz chce pozwać Tomasza Sekielskiego, założył zbiórkę

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających. W październiku 2018 roku moje 55 letnie życie legło w gruzach w wyniku fałszywych oskarżeń o pedofilię. Za pomocą portalu pomagam. pl zwracam się do ludzi dobrej woli, którzy wrażliwi są na niesprawiedliwość i krzywdę ludzką. Bardzo proszę o...

SmutnyBlack1235325235
z
pomagam.pl
dodany: 08.01.2023, 19:32:02
  • 318
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    4konserwy
  • #
    katolicyzm
  • #
    religia
mezon123
mezon123
mezon123 08.01.2023, 22:51:51
  • -4
@Marioston: Pozdrawiamy osobistego wroga Boga. Idź w pokoju :).
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking