Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dominium
Profil firmowy

dominium

Dołączył 18 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3200
  • Znaleziska 3059
  • Mikroblog 141
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 0

659

Prawie połowa nauczycieli w II progu podatkowym

Prawie połowa nauczycieli w II progu podatkowym

Czy w Polsce nauczyciel mianowany lub dyplomowany to już finansowa elita? Barbara Nowacka informuje, że blisko 50% nauczycieli wpada w drugi próg podatkowy, który przez brak waloryzacji i inflację stał się pułapką.

Toxicator69
z
youtube.com
dodany: 09.06.2026, 11:29:49
  • 233
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    podatki
  • #
    nauczyciele
  • #
    zarobki
  • #
    finanse
dominium
dominium 10.06.2026, 09:10:13 via Wykop
  • 0
"Barbara Nowacka informuje" - o jaki fokoł... a co robi krul don tuskier? czy przypadkiem nie obiecał zmian w wysokości kwoty wolnej i waloryzacji progów?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

543

System kaucyjny to jeszcze nic. Nowa opłata od śmieci za rogiem. "To jak podatek

System kaucyjny to jeszcze nic. Nowa opłata od śmieci za rogiem. "To jak podatek

Ministerstwo Klimatu szykuje potężną reformę dotyczącą gospodarowania odpadami. Zapewnia, że wzrost cen śmieci ma być minimalny, a skutki praktycznie nieodczuwalne. Coraz więcej pojawia się jednak głosów, że nowe przepisy uderzą w zwykłych obywateli.

rychu-nalepa
z
next.gazeta.pl
dodany: 28.05.2026, 09:36:42
  • 87
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    ekologia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
dominium
dominium 28.05.2026, 18:54:22 via Wykop
  • 10
Do boju rzędzie, bo kasy brakuje i trzeba doić ile wlezie. Polak głupi jak Tusk łupi.
dominium - Do boju rzędzie, bo kasy brakuje i trzeba doić ile wlezie. Polak głupi jak...

źródło: D3D22893-23C6-41E3-9AF1-5BE5669813C4

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1074

Balkonowe OZE. Niemcy kupują w markecie, Polska szykuje zakaz

Balkonowe OZE. Niemcy kupują w markecie, Polska szykuje zakaz

Za Odrą już około miliona gospodarstw domowych produkuje własny prąd na balkonach, a w Polsce bedzie zakaz

whimer
z
money.pl
dodany: 23.05.2026, 13:45:57
  • 288
  • #
    energia
  • #
    fotovoltaika
  • #
    usmiechnietapolska
dominium
dominium 24.05.2026, 04:03:49 via Wykop
  • 6
@papiez_akrobata: ale masz świadomość, że nie chodzi o oze, a o wolność wyboru?!

638

Szef MON apeluje do mieszkańców w sprawie referendum

Szef MON apeluje do mieszkańców w sprawie referendum

Kosiniak nawołuje mieszkańców aby nie odwoływali jego kolegi z którym chodził do tego samego liceum. To właśnie objaw epidemii kolesiostwa w Krakowie.

enterprize
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 22.05.2026, 13:57:26
  • 77
  • #
    polityka
  • #
    krakow
  • #
    referendum
dominium
dominium 23.05.2026, 05:51:55 via Wykop
  • 2
Kur..a, kur..ie łba nie urwie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

489

Pałac Prezydencki idzie w zaparte w sprawie oszustki Kornelii Wieczorek

Pałac Prezydencki idzie w zaparte w sprawie oszustki Kornelii Wieczorek

Oto link do mętnego tłumaczenia pracownicy Kancelarii Prezydenta RP w sprawie nadania odznaczenia oszustce, Kornelii Wieczorek. Zamiast przyznać się do błędu, brną w kłamstwa. Kto więc stoi za tą Wieczorek?

Kotaro
z
x.com
dodany: 21.05.2026, 09:53:13
  • 48
  • #
    prezydentnawrocki
  • #
    wieczorek
  • #
    oszustwo
  • #
    nauka
  • #
    paranauka
dominium
dominium 21.05.2026, 14:44:38 via Wykop
  • 1
(Srebrny Krzyż Zasługi) zostało przyznane „za zasługi w dziedzinie wynalazczości, za aktywność naukową i społeczną”.

Moje najszczersze wyrazy współczucia dla całego grona naukowców, którzy nigdy nie zabiegali i nie otrzymali nigdy odznaczeń „za zasługi w dziedzinie wynalazczości, za aktywność naukową i społeczną”.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

455

Takie są skutki weta Nawrockiego ws. SAFE

Takie są skutki weta Nawrockiego ws. SAFE

Rozstrzygnięte przetargi na sprzęt i wyposażenie dla służb podległych MSWiA, które miały być sfinansowane z funduszu SAFE zostaną unieważnione.

KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
z
rmf24.pl
dodany: 19.05.2026, 12:10:28
  • 211
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    bekazpisu
  • #
    batyr
dominium
dominium 19.05.2026, 16:38:29 via Wykop
  • -1
Mniej kasy dla policji to mniej martwych przy zatrzymaniach.
dominium - Mniej kasy dla policji to mniej martwych przy zatrzymaniach.

źródło: IMG_0789

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

20

AVATAR - pasywny radar

AVATAR - pasywny radar

Politechnika Warszawska, a wlaściwie jej spółka spin-off SkyRad założona przez iznżynierów z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych wrzuciła do sieci film reklamowy ich pasywnego radaru AVATAR.

dominium
z
freakradio.pl
dodany: 19.05.2026, 05:39:12
  • 6
  • #
    ciekawostki
  • #
    radar
  • #
    nauka
  • #
    technologia

2686

Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii

Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii

Cześć Mirki i Mirabelki, Chciałem Wam opisać historię, która idealnie pokazuje, jak w 2026 roku niektórzy specjaliści próbują bezczelnie naciągać klientów, a gdy zostaną przyłapani na gorącym uczynku, przechodzą do otwartego szantażu i prób niszczenia cudzego biznesu. W moim samochodzie pojawił

MercBenc
z
wykop.pl
dodany: 18.05.2026, 10:32:18
  • 311
  • #
    szantaz
  • #
    wawer
  • #
    automatyczneskrzyniebiegowboners
  • #
    boomer
  • #
    mechanikasamochodowa
  • #
    warsztat
dominium
dominium 19.05.2026, 04:26:35 via Wykop
  • 6
Ciekawe zjawisko w serwisach skrzyń automatycznych. Swego czasu dostałem namiar od swojego mechanika do serwisu gdzieś w tej okolicy, nie wiem czy to ten czy inny. Powód: wyciek na łączeniu silnika że skrzynia, prawdopodobnie uszczelniacze skrzyni, nie oglądał tylko przez tel bo zobaczyłem plamę pod silnikiem i mokro na łączeniu skrzyni. Skrzynia klasyczna powershift pierwszej generacji z nalotem 260k. Olej w skrzyni wymieniany regularnie co 50-60k, nie szarpała, nie przeciągała. W serwisie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dominium
dominium 19.05.2026, 05:04:56 via Wykop
  • 9
@PrawdziwyRealista: ech. Czy tylko ja nie rozumiem dlaczego zawsze gdy ktoś nie chce stalkowania firmy to podaje jej dane?

322

Sondaż nie pozostawia złudzeń. Krakowianie ocenili prezydenta miasta

Sondaż nie pozostawia złudzeń. Krakowianie ocenili prezydenta miasta

W referendum, które ma rozstrzygnąć, czy Aleksander Miszalski pozostanie na stanowisku prezydenta Krakowa, udział deklaruje blisko 63 proc. respondentów - wynika z sondażu OGB. Spośród osób, które planują wziąć udział w głosowaniu, 92 proc. zapowiada, że będzie za odwołaniem Miszalskiego.

VoxClamantisInDeserto
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 17.05.2026, 07:18:12
  • 86
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    wydarzenia
  • #
    sondaz
  • #
    spoleczenstwo
dominium
dominium 18.05.2026, 04:06:32 via Wykop
  • 23
@LordRadicalRad: sęk w tym, że zrozumiały. To akcja bez precedensu, a jeśli się powiedzie to będzie dużym problemem dla polityków w innych miastach.
dominium
dominium 18.05.2026, 07:31:42 via Wykop
  • 2
@teqnix: to nie ta skala.

1675

Panstwo w Panstwie w ofensywie do Konfitury

Panstwo w Panstwie w ofensywie do Konfitury

Czy Waszym zdaniem Panowie którzy nazywają siebie Konfitura (Maksym Szewczuk) i Samochodoza (Wojciech Galeński) to społe

Biala_koldra
z
facebook.com
dodany: 15.05.2026, 19:11:20
  • 424
  • #
    konfitura
  • #
    panstwowpanstwie
dominium
dominium 16.05.2026, 15:05:26 via Wykop
  • 17
Ohoo. Pismaka się napalił jak szczerbaty na suchary, Edzia z pazurem chyba musiała płakusiać, że poprzednio nie wyszło... Ciekawe jak ten typ patrzy w lustro?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

602

Polacy muszą płacić w Niemczech podatek od rent w polsce. Niemcy nie.

Polacy muszą płacić w Niemczech podatek od rent w polsce. Niemcy nie.

Polski rząd nie rząda nic. Napisałem zatem pismo do niemieckiej kasy chorych "Chciałbym poinformować Państwa, że jako chora osoba już zapłaciłem podatek od polskich rent na rzecz niemieckiej kasy chorych. Przez to chora osoba w Polsce będzie miała w tym miesiącu mniej pieniędzy. Wszystko w imię Uni

Antydemokrata2
z
wykop.pl
dodany: 15.05.2026, 08:57:31
  • 101
  • #
    unia
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    rownosc
dominium
dominium 15.05.2026, 17:46:58 via Wykop
  • 0
@SubstratPolski: zaciekawiłeś mnie Mirku, opiszesz to bardziej szczegółowo, jak to wygląda w de?
dominium
dominium 15.05.2026, 18:37:05 via Wykop
  • 0
@SubstratPolski: dzięki za info

235

Co się dzieje z rękojmią po likwidacji dewelopera?

Co się dzieje z rękojmią po likwidacji dewelopera?

Rękojmia za wady fizyczne nieruchomości obowiązuje przez 5 lat. Co jednak w sytuacji, gdy w tym czasie firma przestanie istnieć i czy Deweloperski Fundusz Gwarancyjny uratuje oszczędności?

kasia-nowak85
z
gazetaprawna.pl
dodany: 15.05.2026, 07:50:56
  • 66
  • #
    prawo
  • #
    wiadomosci
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
dominium
dominium 15.05.2026, 17:29:30 via Wykop
  • 3
Wielkie odkrycie, dla zaskoczonych... To normalna praktyka ootymali zysku i minimalizacji strat. Klasyka jak to mawiają.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1015

Afera: bronią inwestycji na Bemowie. Ktoś kupił najtańsze boty

Afera: bronią inwestycji na Bemowie. Ktoś kupił najtańsze boty

Właściciel galerii, węgierski koncern Futureal, planuje więc rozbiórkę budynku i budowę nowych kwartałów mieszkaniowych z ok. 1,2 tys mieszkań. Na lokalnym forum mieszkańców trwa gorący spór o przyszłość Galerii. Dodatkowe emocje wywołują komentarze publikowane przez konta wyglądające na fałszywe.

BezDobry
z
rp.pl
dodany: 14.05.2026, 18:34:33
  • 91
  • #
    afera
  • #
    patodeweloperka
  • #
    polska
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
dominium
dominium 14.05.2026, 20:20:18 via Wykop
  • 11
@Bord: miałem okazje przez jakiś czas bywać przy narwik i lazurowe, jak jeszcze nie było bloków wzdłuż lzurowej po stronie pól w stronę s8. Huk nie do wytrzymania, nie wiem jak ludzie mogą płacić tyle za odgłosy szosy.

1153

W Jaworznie policjanci walczyli ze sobą? A i tak wylądowałem w kajdankach! Beton

W Jaworznie policjanci walczyli ze sobą? A i tak wylądowałem w kajdankach! Beton

Jeden z policjantów zna audyt i namawia dowódcę do zmiany zdania? Policja przyznaje, że mogę filmować, ale to ja wyląduję w kajdankach, a ci co łamią prawo pozostaną bez konsekwencji? Dlaczego policja kara tych, co prawa nie łamią i pobłaża tym, co postępują wbrew prawu? Czy to już prywatna ochrona

elemel90
z
youtube.com
dodany: 13.05.2026, 16:11:26
  • 230
  • #
    audytobywatelski
dominium
dominium 14.05.2026, 05:26:23 via Wykop
  • 0
Klasyka policyjna... https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/kodeks-karny-16798683/art-231 - swoją drogą ciekawi mnie ile takich akcji odbywa się bez udziału kamery i nie jest publikowania w mediach?!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2399

Matka Kornelii Wieczorek: moją córkę wciągnięto w polityczną grę

Matka Kornelii Wieczorek: moją córkę wciągnięto w polityczną grę

Nikt nas nie pytał co jest kłamstwem a co prawdą A to przypadkiem nie córka mówiła że robiła eksperymenty na myszach? (Czemu później instytut zaprzeczył) To łaskawie mieli ją spytać czy akurat teraz nie kłamie? :D

Ryzcel
z
forbes.pl
dodany: 06.05.2026, 11:36:02
  • 295
  • #
    p0lka
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
dominium
dominium 06.05.2026, 15:16:33 via Wykop
  • 18
"Podczas sześciogodzinnego wywiadu w redakcji Forbes Women, autorce zostały pokazane zaświadczenia, dokumenty i korespondencja, które miały na celu potwierdzenie wiarygodności dorobku edukacyjnego i naukowego Kornelii Wieczorek." - jak długo będą powtarzane kłamstwa o dorobku naukowym? Kłamstwa w wywiadzie nie docenił faktów, przecież to nie media mówiły, że kroiła mysz i asystował przy operacji w Białymstoku. Masakra....
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

504

Ochroniarz niezwykle pobudzony i ma gdzieś to, co ci wolno! Niebywała hipokryzja

Ochroniarz niezwykle pobudzony i ma gdzieś to, co ci wolno! Niebywała hipokryzja

Odwiedzam Rybnik, wyciągam kamerę i natychmiast są pretensje. Ochroniarz krzyczy, nakazuje natychmiastowe wyłączenie sprzętu, jest mocno pobudzony, agresywny a w dodatku łamie przepisy Prawa o Ruchu Drogowym. A policja? Policja też te przepisy łamie i to przy karaniu kierowców za ich wykroczenia! Ws

elemel90
z
youtube.com
dodany: 03.05.2026, 17:10:00
  • 58
  • #
    audytobywatelski
dominium
dominium 03.05.2026, 18:40:11 via Wykop
  • 8
@tecza: jakaż zawiść... Być może gdyby te i inne sprawy, w tym sposób działanie policji były wcześniej nagłaśniane to nie doszłoby do widelca i wielu martwych zatrzymanych.

2714

Można komentować.Profil Państwo w Państwie udostępnił kolejne okrojone nagrani e

Można komentować.Profil Państwo w Państwie udostępnił kolejne okrojone nagrani e

A my je skróciliśmy LOL: "Twórca internetowy Konfitura opublikował fragmenty wypowiedzi reportera programu Państwo w Państwie, Lecha Dawidowicza. Youtuber zamieścił je na swoim FB"

zawisza
z
facebook.com
dodany: 28.04.2026, 16:23:27
  • 281
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polsat
dominium
dominium 29.04.2026, 04:31:55 via Wykop
  • 7
@sl4v3x: masz świadomość, że to co piszesz to ściema? Za twoich czasów (o ile żyłeś w latach 80-90) jakby jakiś kierowca prz jechał po chodniku, gdzie czyjaś żona szła z dzieckiem i jeszcze na nią trąbił, to by go z Wisły wyławiali...

4271

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

Tl:dr: Konfitura walcząc z parkowaniem na chodniku niszczy ludziom życia i biznesy, pastwi się nad ludźmi i przyczynia się do wypadków drogowych.

Bulbulator1234
z
facebook.com
dodany: 26.04.2026, 18:03:23
  • 617
  • #
    polska
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polsat
dominium
dominium 26.04.2026, 18:43:10 via Wykop
  • 132
Ziobro zaskoczenia, ale dziwić może to majtczakowanie pismaka, winny pieszy bo stoi na chodniku.

Merytorycznie rzecz ujmując, przestańcie tępe gnidy jeździć po chodniku, to i kasy z yt nie będzie miał. Puścicie go z torbami, a chyba o zemstę wam wszystkim chodzi, prawda? Zróbcie wszystko aby nie zarobił na reklamach, przestańcie jeździć po chodnikach.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dominium
dominium 26.04.2026, 18:48:30 via Wykop
  • 10
@jimi_: po pierwsze to nie on skoczył, po drugie to dziad ruszył na chodniku wprost w pieszego z pełnym impetem. Natomiast zniszczenie mienia to imho gruba przesada, zbyt dużo agresji że strony samochodozy.
dominium
dominium 26.04.2026, 19:30:36 via Wykop
  • 1
@biggle: zapytaj Edzię z pazurkiem... za co ciągnęła.
dominium
dominium 27.04.2026, 16:24:30 via Wykop
  • 1
@JackVifon: to przy poniedziałku zagadka ode mnie: czy gdyby nie robił show i dramy na pół Warszawy to czy miałby szanse coś zmienić czy zainteresować tym opinie publiczną?
dominium
dominium 27.04.2026, 16:34:15 via Wykop
  • 0
@JackVifon: xd xd xd - czyli sam widzisz, tylko kontrowersje i emocje się sprzedają. Pozdrawiam.

3005

Polsat urządził publiczną szczujnię

Polsat urządził publiczną szczujnię

O ile przed publikacją wczorajszego materiału można było się łudzić, co do przewidzianego formatu programu Państwo w Państwie, o tyle dzisiaj już wiemy, że zaproszenie Konfitury miało jedynie na celu jego zaszczucie, a nie żadną dyskusję o problemie nielegalnego parkowania i braku jego karania.

sosiwoczostkowe
z
x.com
dodany: 27.04.2026, 07:41:58
  • 298
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    polska
dominium
dominium 27.04.2026, 13:02:44 via Wykop
  • 72
Szanowni Państwo,

niniejszym składam skargę na materiał wyemitowany w programie „Państwo w Państwie” (Polsat), zapowiadany m.in. pod tytułem „Donosiciel z kamerką czy bohater naszych ulic? Konfitura kontra kierowcy”.

W mojej ocenie przedmiotowy materiał narusza podstawowe standardy rzetelności dziennikarskiej, obiektywizmu oraz odpowiedzialności społecznej mediów, wynikające m.in. z ustawy o radiofonii i telewizji, w szczególności w zakresie:

*
dominium - Szanowni Państwo,

niniejszym składam skargę na materiał wyemitowany w pro...

źródło: 4d2edb6380bd9ce198a49d6c97cc6a483d684dc786badc20cbfb3173b2092117

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Strefa Wolna od pedryli

  • Tradycjonalista.
  • Polska
  • Http://Google.pl
  • noname@yopmail.com
  • Facebook
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.03.2023

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 19.08.2020

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 17.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.06.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking