Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
isiaczek
isiaczek

isiaczek

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1171
  • Znaleziska 1132
  • Mikroblog 39
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0

798

Norwegia wypycha AI ze szkół. "Dzieci muszą nauczyć się czytać, pisać i liczyć"

Norwegia wypycha AI ze szkół. "Dzieci muszą nauczyć się czytać, pisać i liczyć"

Norwegia wyraźnie hamuje z AI w szkołach. Od nowego roku szkolnego dzieci w wieku od 6 do 13 lat nie będą mogły korzystać z narzędzi takich jak ChatGPT. Rząd tłumaczy, że uczniowie nie mogą przeskakiwać podstawowych etapów nauki tylko dlatego, że odpowiedź w kilka sekund podsunie im algorytm.

ProstoZMainstreamu
z
aihub24.pl
dodany: przedwczoraj, 04:59:42
  • 157
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
isiaczek
isiaczek
isiaczek przedwczoraj, 07:50:01 via Wykop
  • -29
kalkulatory też już zabronili i każą nauczyć się korzystać z liczydła i linijki logarytmicznej?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

isiaczek
isiaczek
isiaczek przedwczoraj, 09:28:42 via Wykop
  • -6
@GlupiLogin: chat gpt wymaga podstaw myślenia i rozumienia txt. ale minusujcie moi rodzice i dziadkowie też chcieli zakazu w szkołach kalkulatorów bo ludzie nie znają tabliczki mnożenia i liczydłem nie będą potrafić się posługiwać - i faktycznie większość nie wie jak mnożyć czy dzielić na liczydle....

54

Jak Miasto Poznań śledzi poczynania uczestników Pyrkonu

Jak Miasto Poznań śledzi poczynania uczestników Pyrkonu

Jak Miasto Poznań śledzi poczynania uczestników Pyrkonu? Czy to jest legalne?

mr_senior
z
instagram.com
dodany: 20.06.2026, 14:20:05
  • 18
  • #
    pyrkon
  • #
    pyrkon2026
  • #
    poznan
  • #
    konwent
  • #
    rodo
  • #
    ochronadanychosobowych
isiaczek
isiaczek
isiaczek przedwczoraj, 05:20:06 via Wykop
  • 0
@fennec: a jak się okaże że jest inaczej co oferujesz? oddasz majątek poszkodowanym i zgłosisz się na odbycie kary dożywocia?

5

Czarzasty reaguje na skatowanie Ukraińca. Ważne spotkanie w Sejmie

Czarzasty reaguje na skatowanie Ukraińca. Ważne spotkanie w Sejmie

Włodzimierz Czarzasty i Magdalena Biejat spotkali się z 16-letnim Ukraińcem i jego rodziną. Artem został na początku maja brutalnie pobity na Moście Świętokrzyskim. - Takie sytuacje nie mają prawa się zdarzyć - powiedział marszałek Sejmu. Zapewnił o swojej interwencji w resorcie spraw wewnętrznych.

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.06.2026, 10:04:01
  • 4
  • #
    czarzasty
  • #
    biejat
  • #
    ukrainiec
  • #
    policja
  • #
    sejm
isiaczek
isiaczek
isiaczek 20.06.2026, 11:09:12 via Wykop
  • 10
kim jest Artem że w sejmie temat omawiają, gdy polak jest pobity to jakoś bez echa przechodzi i nie ważne kto kogo leje....
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1536

Hanflarz samochoów oburzony pytaniem o vin i nr rej.

Hanflarz samochoów oburzony pytaniem o vin i nr rej.

Handlarz samochodów oburzony, że ktoś chce sprawdzić numer vin i tablice. Wyzywa od buraków itp. Reklamuje się jako elitarny klub miłośników aut.

Kowalm2
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 11:41:11
  • 138
  • #
    januszebiznesu
  • #
    samochody
  • #
    kupujzwykopem
  • #
    motoryzacja
  • #
    auta
isiaczek
isiaczek
isiaczek 19.06.2026, 13:47:20 via Wykop
  • 43
to wina otomoto że mimo zgłoszenia błednego VIN sami go nie sprawdzają czy jest rzeczywisty, od prywatnych sprzedawców potrafią szybko się czepiać a komisy i cała reszta wpisze sobie X w losowym polu tablic podać nie muszą a w zgłoszeniach udają że wszystko jest.....
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

isiaczek
isiaczek
isiaczek 20.06.2026, 10:51:12 via Wykop
  • 2
@DriveSpace: tu potrzeba pomocy UOKIK który skontroluje co robią w przypadku zgłoszenia nieprawidłowego VIN. urząd mógłby stwierdzić że podając nieprawidłowy VIN utrudniają potencjalnym klientom weryfikację zgłoszenia... ale urząd znając życie stwierdzi że to mała grupa i nie zajmie się tematem...

13

Znany lekarz broni "saloników VIP". Kontrowersyjna opinia wybitnego hematologa

Znany lekarz broni "saloników VIP". Kontrowersyjna opinia wybitnego hematologa

Dlaczego wszyscy mają stać w tej samej kolejce, skoro w bardzo różny sposób składają się na koszty jej obsługi? I sprawiedliwości tu nie ma żadnej, nawet takiej, aby było jednakowe (w sensie procentowym, a nie bezwzględnym) obciążenie składką pyta w swoim tekście znany hematolog

alpiel
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 19.06.2026, 23:29:02
  • 6
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    afera
isiaczek
isiaczek
isiaczek 20.06.2026, 06:57:49 via Wykop
  • 5
czy za taką publiczną wypowiedź nie da się zacząć go ścigać, przecież powinien być natychmiast wykluczony z zawodu i odebrany dyplom, to tak jakby kierowca ciężarówki twierdził że on może więcej bo jedzie dużym autem i małe mają przed nim uciekać do rowu bo ciepłe bułki wiezie do sklepu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

65

Lek. Damian Patecki napisał, ile zarabia

Lek. Damian Patecki napisał, ile zarabia

tl;dr 300 zł / godzina. "W publicznym systemie w miesiącu zwykle przepracowuję od 50 do 80 godzin. Moja stawka to 300 zlotych za godzinę. Pracuję na kontrakcie."

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 12:51:25
  • 30
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    lekarz
isiaczek
isiaczek
isiaczek 20.06.2026, 06:50:47 via Wykop
  • 15
czyli prywatna wizyta trwająca max 20minut powinna kosztować 100zł skoro jednak daje rade pracować za 300zł za godzinę i nie mieć limitu pacjentów.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

422

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Doktor Marcin Socha pokazał przelew, który wpłynął na jego konto za pracę w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kwota to 4 621,40 zł.

sloniasek
z
biznes.o2.pl
dodany: 18.06.2026, 21:32:31
  • 116
  • #
    chirurg
  • #
    wyplata
isiaczek
isiaczek
isiaczek 19.06.2026, 07:45:08 via Wykop
  • 3
pod takim tytułem przelewu może być nawet wyrównanie w związku z nieprawidłowym rozliczeniem nadgodzin czy innej formy dyżuru, trzeba by księgową poprosić na świadka co kryje się pod tym tytułem przelewu.... ale redaktor o2.pl nie rozumie zasad rozliczania i wypłacania środków jakie przysługują pracownikowi.....
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

385

Rozpędzony 18-latek na elektrycznej hulajnodze wbił się w samochód.

Rozpędzony 18-latek na elektrycznej hulajnodze wbił się w samochód.

W sobotę, 13 czerwca, około godziny 19 na skrzyżowaniu ulic Listonoszy i Magneta w warszawskim Rembertowie doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i hulajnogi elektrycznej. Ranny został 18-letni użytkownik jednośladu.

PiersiowkaPelnaZiol
z
miejskireporter.pl
dodany: 16.06.2026, 14:46:04
  • 157
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    wypadek
  • #
    prawojazdy
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    polskiedrogi
isiaczek
isiaczek
isiaczek 17.06.2026, 05:04:50 via Wykop
  • 0
@kot_w_krawacie: no tak zatrzymała by się a ten i tak by na niej się zatrzymał....

631

Rewolucja w Czechach. Rząd likwiduje abonament i obcina budżet mediów publicznyc

Rewolucja w Czechach. Rząd likwiduje abonament i obcina budżet mediów publicznyc

Czeski rząd zatwierdził w poniedziałek projekt ustawy, która odchodzi od finansowania mediów publicznych z opłat abonamentowych i zamienia je na dotację z budżetu państwa. W radiu i TV zapowiedziano strajki ostrzegawcze, a minister kultury Ota Klempirz mówi, że wszyscy muszą oszczędzać

znin
z
bankier.pl
dodany: 15.06.2026, 19:21:28
  • 48
  • #
    czechy
  • #
    ciekawostki
  • #
    telewizja
  • #
    media
  • #
    pieniadze
  • #
    tvp
isiaczek
isiaczek
isiaczek 15.06.2026, 20:31:29 via Wykop
  • 48
u nas proponuje tvp zakodować i dać dostęp tym co płacą
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1549

Żydzi nękają polskie zakonnice w Jerozolimie. Seria ataków wrogości

Pokaż treści 18+

Żydzi nękają polskie zakonnice w Jerozolimie. Seria ataków wrogości

Polska placówka dyplomatyczna w Izraelu opublikowała w poniedziałek fotografie, przedstawiające fragmenty rozbitych butelek przed Nowym Domem Polskim. Ambasada alarmuje także, że w ostatnich tygodniach nasiliły się przypadki nękania prowadzących klasztor sióstr zakonnych.

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 15.06.2026, 13:07:43
  • 86
  • #
    polska
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    antypolonizm
  • #
    polak
  • #
    swiat
isiaczek
isiaczek
isiaczek 15.06.2026, 14:29:58 via Wykop
  • 13
na co czeka nasze ministerstwo z episkopatem, wezwać na dywanik ambasadora izraela niech się tłumaczy a jak nie to wydalić z pl
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

326

Okaleczył jastrzębia. Ptak został uśpiony. Nawet 10 mln zł kary

Okaleczył jastrzębia. Ptak został uśpiony. Nawet 10 mln zł kary

Mieszkaniec gminy Wielkie Oczy na Podkarpaciu usłyszał zarzuty po tym, jak zastawił pułapkę na jastrzębia zwyczajnego ob

PIAN--A_A--KTYWNA
z
o2.pl
dodany: 15.06.2026, 06:44:50
  • 49
  • #
    zwierzaczki
  • #
    zwierzeta
isiaczek
isiaczek
isiaczek 15.06.2026, 09:50:25 via Wykop
  • 1
@sj410: przegiąłeś max nagana lub wina złotej algi
isiaczek
isiaczek
isiaczek 15.06.2026, 09:51:29 via Wykop
  • 41
@Z_d--y_strzelec: zależy jaka płeć była opiekunem

1503

Czarne chmury nad lekarzem

Czarne chmury nad lekarzem

W poniedziałek złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu opuszczenia dyżuru - powiedział rzecznik NIL (Naczelna Izba Lekarska). Pora się wziąć za oszustów...

konkarne
z
money.pl
dodany: 15.06.2026, 07:56:50
  • 172
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    pieniadze
isiaczek
isiaczek
isiaczek 15.06.2026, 08:49:05 via Wykop
  • 9
@dr_Batman: pomyślcie czemu kierowca zawodowy ma tachograf a w Waszej branży nie macie odpowiednika to by pomogło Wam ogarnąć temat czy lekarzy jest mało czy dużo i czy był w szpitalu
isiaczek
isiaczek
isiaczek 15.06.2026, 09:02:05 via Wykop
  • 6
@dr_Batman: póki co odpowiednik do ewidencji by takie sytuacje jak z art. były jasno udokumentowane, nie widzisz przestrzeni że dochodzi do poważnych nieprawidłowości w wydatkowaniu pieniędzy podatników. ja nie mam nic przeciwko dyżurom 24h ale niech one będą jawnie dokumentowane by nie było że dyżur kończy się 8 rano w wrocławiu a lekarz od 8 jest w przychodni w leginicy....

z całym szacunkiem ale nawet między szpitalem i przechodnią w
isiaczek
isiaczek
isiaczek 15.06.2026, 09:21:56 via Wykop
  • 24
@dr_Batman: to co robiliście do tej pory skoro prowadozna jest jakaś ewidencja macie klapki na oczach w NIL i innych branżowych zrzeszeniach - bądź poważna i znajdź kolejnego ancymona co takie numery wali a nie przekonuj plebsu że wszystko ok i to incydent bo przypadków jakie ci wcześniej opisałem macie codziennie kilka w skali każdego województwa, a jak nie to dajcie mi dostęp do danych to wam szybko z bazy
isiaczek
isiaczek
isiaczek 15.06.2026, 09:34:54 via Wykop
  • 4
@dr_Batman: izbie do tego więcej niż myślisz bo burzy wasz wizerunek!

56

Bopælspligt: duński zakaz pustostanów.

Bopælspligt: duński zakaz pustostanów.

Fundamentem duńskiej polityki mieszkaniowej jest bopælspligt, czyli obowiązek zamieszkania. Zasada ta mówi, że mieszkanie lub dom powinny być zamieszkałe przez jego właściciela lub najemcę przez co najmniej 180 dni w roku. Przepis ten ma na celu wyeliminowanie zakupów inwestycyjnych.

Zbychu222
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 08:31:40
  • 26
  • #
    nieruchomosci
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    dania
isiaczek
isiaczek
isiaczek 12.06.2026, 12:02:45 via Wykop
  • 0
może mi ktoś wyjaśni to prawo a co jeśli spółka zoo ma 20 mieszkań jak ona w nich mieszka mając 5 członków zarządu?
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

isiaczek
isiaczek
isiaczek 12.06.2026, 13:46:15 via Wykop
  • 0
@michal-mitko: hmm ciekawe, jeśli to tak zadziała bo coś czuje że te 180dni jest kluczowe i można słupa na chwile zameldować by papiery były tip top... ciężko mi uwierzyć że spółki inwestycyjne nie mają obejścia na te przepisy... trzeba by tam pomieszkać trochę by to zrozumieć że działa, bo nieruchomości nawet na wynajem są tam drogie mimo
isiaczek
isiaczek
isiaczek 13.06.2026, 08:13:32 via Wykop
  • 0
@bart-ka: no i chyba mamy obejście na te duńskie prawo... w korpo ogarną kwity tak by wszystko było 100% ok.....

25

Kiedy przewóz odzieży i obuwia trzeba zgłosić do SENT? Nowe przepisy dla mikropr

Kiedy przewóz odzieży i obuwia trzeba zgłosić do SENT? Nowe przepisy dla mikropr

Masz więcej niż 10 kg ciuchów w aucie? Uważaj, bo państwo może uznać, że powinieneś być w SENT. GPS, zgłoszenia, dokumenty i kary od 20 tys. zł. Za chwilę pewnie trzeba będzie zgłaszać przewóz ziemniaków i skarpetek.

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 12.06.2026, 06:01:05
  • 7
  • #
    sent
  • #
    transport
isiaczek
isiaczek
isiaczek 12.06.2026, 12:07:55 via Wykop
  • 11
zabrać walizkę 20kg ubrań do pociągu i zgłosić do ITD nielegalny transport, kto zostanie zatrzymany kierownik pociągu maszynista?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

23

Rowerzyści pokochali drogę wzdłuż torów. PKP PLK: Nie wolno tu jeździć

Rowerzyści pokochali drogę wzdłuż torów. PKP PLK: Nie wolno tu jeździć

Jedzie się tu świetnie. Jest bezpiecznie, nie ma samochodów - rowerzyści chwalą drogę, którą nie wolno im jeździć. Chodzi o asfaltową drogę o długości ok. 5 km wzdłuż torów Kobiórem a Piaskiem.

sylwke3100
z
katowice.wyborcza.pl
dodany: 11.06.2026, 12:20:06
  • 12
  • #
    slask
  • #
    pszczyna
  • #
    kolej
  • #
    pkp
  • #
    rower
isiaczek
isiaczek
isiaczek 12.06.2026, 07:54:28 via Wykop
  • 0
jeśli powstałą droga serwisowa asfaltowa to chyba jednak jest niegospodarność, można było tłuczniem utwardzić skoro nikt nie ma prawa tamtędy jeździć....
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

29

Zwężenie alei Waszyngtona w Warszawie, aby ocalić drzewa

Zwężenie alei Waszyngtona w Warszawie, aby ocalić drzewa

W warszawie dalej stabilnie. Zwęzimy dużą arterię nasilając korki, a potem będziemy marudzić na zanieczyszczenie samochodami

potworzak21
z
tvn24.pl
dodany: 10.06.2026, 15:30:37
  • 10
  • #
    samochody
  • #
    warszawa
  • #
    polskiedrogi
isiaczek
isiaczek
isiaczek 11.06.2026, 04:51:35 via Wykop
  • 5
@KarmazynowyAstrofizyk: dodał bym jeszcze że paczki mieszkańcy odbierają sami tylko z punktów pocztowych by firmy kurierskie im nie niszczyły niczego - wróciłby by kolejki w punktach odbioru paczek poczuli by się jak ich rodzice i dziadkowie...

839

Deweloper nie miał zgody na wycinkę dębów. "Poprzewracał je koparkami"

Deweloper nie miał zgody na wycinkę dębów. "Poprzewracał je koparkami"

Deweloper budujący osiedle bloków w Nowym Dworze Mazowieckim nie dostał zgody na wycinkę kilkudziesięcioletnich dębów, więc wziął dosłownie sprawy w swoje ręce. Zdrowe drzewa zostały poprzewracane koparkami, a że są niskie kary to korzysta.

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
z
tvn24.pl
dodany: 10.06.2026, 09:48:37
  • 97
  • #
    deweloperka
  • #
    drzewa
  • #
    nowydwormazowiecki
  • #
    patologia
isiaczek
isiaczek
isiaczek 10.06.2026, 12:19:37 via Wykop
  • 97
ale oni zabawnie prowadzą te sprawę, skoro na miejscu nie było kierownika budowy to dlaczego policja zwleka z zatrzymaniem operatora/ów maszyny chociaż na zwykłe przesłuchanie w charakterze świadka - jakby to kowalski odwalił maniane to błyskawicznie widzieliby kogo i jak zatrzymać by mieć komplet zeznań.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

isiaczek
isiaczek
isiaczek 11.06.2026, 04:31:53 via Wykop
  • -1
@dziabonq: jak kowalski nie wpuścił policji to mu drzwi wysadzili i stwierdzili że jego wina... a tutaj miło by było by podatnicy dowiedzieli się kogo jednak policja się boi i dlaczego.

2025

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

Mieszkańców najbardziej wzburza drastyczna nierówność wobec prawa. Prawo jest jakie jest, ale dlaczego jednych kara się za najechanie na trawnik, wyrzucenie śmiecia nie do tego pojemnika i wylicza mu się ilość "zużytego" deszczu do opłaty, a innym ich skrajne przewiny są darowane.

ZobaczLink
z
portal.katowice.pl
dodany: 10.06.2026, 11:36:32
  • 295
  • #
    polska
  • #
    wydarzenie
  • #
    katowice
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    imigranci
  • #
    prawo
isiaczek
isiaczek
isiaczek 10.06.2026, 12:05:59 via Wykop
  • 78
gdyby zrobili to w krakowie to ustawa anty smogowa by ich dopadła....
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

58

Koniec z pędzeniem na autostradzie A1. Dlaczego kierowcy boją się OPP?

Koniec z pędzeniem na autostradzie A1. Dlaczego kierowcy boją się OPP?

Autostrada A1 na południu kraju będzie - niemal w całości

WiadomosciWarszawa
z
forsal.pl
dodany: 08.06.2026, 10:13:55
  • 138
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
isiaczek
isiaczek
isiaczek 08.06.2026, 10:21:41 via Wykop
  • 0
darmowa A1 na tym odcinku utrzyma się z wykroczeń - i na to poszły środki z KPO na zakup systemu karania kierowców
  • 24
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

isiaczek
isiaczek
isiaczek 08.06.2026, 10:56:25 via Wykop
  • -6
@nieocenzurowany88: tam są 3 pasy.... w wtorek jechałem to juz wszyscy jechali spokojniej, a teraz będzie tylko lepiej.
isiaczek
isiaczek
isiaczek 08.06.2026, 10:58:07 via Wykop
  • -5
@tetraedr: uważasz że nazwa KPO aKrajowy Plan Odbudowy to środki powinny iść na takie coś czy jednak na coś co bardziej przysłuży się rozwojowi PKB bo mandaty chyba nie mają nic wspólnego PKB - wyjaśnić że się mylę.
isiaczek
isiaczek
isiaczek 08.06.2026, 11:08:45 via Wykop
  • -13
@tetraedr: super pomysł kupić system do monitorowania który w efekcie nie zarobi na siebie bo 99% zwalnia... ale spłacać KPO będą pokolenia...
isiaczek
isiaczek
isiaczek 08.06.2026, 12:12:28 via Wykop
  • -9
@tetraedr: chyba nie rozumiesz czym w teorii miało być KPO - plan odbudowy co zostanie odbudowane po covidzie marnując środki na coś co nie tworzy PKB....
isiaczek
isiaczek
isiaczek 08.06.2026, 14:55:06 via Wykop
  • -2
@nilphilus: z KPO takie coś nie powinno być finansowane powinny być inne źródła i tego się czepiam a to jak kto tam jeździ i jak się to kończy to mamy słynny proces pod rozwagę tych szybko ale bezpiecznie.

38

AFERA! Błąd systemu CANARD a kierowcy muszą sami walczyć o zwrot pieniędzy

AFERA! Błąd systemu CANARD a kierowcy muszą sami walczyć o zwrot pieniędzy

Błędnie działający odcinkowy pomiar prędkości wygenerował wezwania wobec kierowców. To pociągnęło za sobą lawinę kosztów, opłat za udostępnienie danych itp. A co na to urzędnicy? Złóż wniosek, a może oddamy Ci pieniądze. Dyrektor CANARD, Andrzej Kolasa, może być z siebie dumny.

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 05.06.2026, 19:14:15
  • 21
  • #
    canard
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    afera
  • #
    wykopefekt
isiaczek
isiaczek
isiaczek 06.06.2026, 13:36:31 via Wykop
  • 2
pobłażanie prokuratury dla ITD w tej sprawie to przestępstwo i tu powinni zacząć od tymczasowych aresztowań w związku z matactwem wśród odpowiedzialnych.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.10.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 22.09.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking