Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
abhagebhar

abhagebhar

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20722
  • Znaleziska 20424
  • Mikroblog 298
  • Obserwujący 42
  • Obserwowane 5

1573

Jawność wynagrodzeń lekarzy! Zdecydowana deklaracja Polaków

Jawność wynagrodzeń lekarzy! Zdecydowana deklaracja Polaków

Dwie trzecie Polaków jest za jawnością wszystkich wynagrodzeń lekarzy finansowanych ze środków publicznych wynika z najnowszego sondażu UCE Research. Przeciwnicy ujawnienia zarobków medyków stanowią bardzo niewielki odsetek

SzotyTv
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: wczoraj, 05:06:49
  • 100
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    finanse
abhagebhar
abhagebhar 2 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
Czemu nie tak?


@kawkanorbert: temu że to komunizm ? Czym innym jest jawność jak się wydaje PUBLICZNE pieniądze - i to powinno być oczywiście jawne, a czym innym są pieniądze prywatnych firm.
Problem nie polega na tym, że lekarze sobie zarabiają na prywatnych praktykach. Problem jest ile doją z NFZ bezpośrednio lub pośrednio.

1206

"Prawo po naszej stronie, a nic nie możemy". Polska firma walczy o miliony w Ukr

"Prawo po naszej stronie, a nic nie możemy". Polska firma walczy o miliony w Ukr

Miasto Lwów odsunęło polską spółkę Control Process od budowy, 40 milionów wydane, nie ma komu płacić.

Chuopijak
z
money.pl
dodany: 15 godz. i 24 min temu
  • 97
  • #
    ukraina
  • #
    biznes
abhagebhar
abhagebhar 3 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 6
Gdzie walczy ? W Ukrainie ? W ziemi tam grzebią ?
To może niech zaczną walczyć NA Ukrainie ?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

abhagebhar
abhagebhar 3 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 2
A co oni chcą odbudowywać


@iKac: Wille dla kolegów Dejłenskiego. Odbudować, wybudować - podobne słowa.
abhagebhar
abhagebhar 3 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 1
@PROpagoTOR: ja nawet w takiej opcji bałbym się tam robić interesy. Mogą potem kałachem negocjować zwrot pieniążków. Wolałbym z Afryką kooperować.
abhagebhar
abhagebhar 3 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 1
nagle mają nas gdzieś


@malkontent: nagle ?
abhagebhar
abhagebhar 3 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 5
@konkarne: Ukraina była chyba największą republiką ZSRR. I zawsze uważali się za największych i najważniejszych. Biznes i służby to przecież tam ludzie sowieccy - mający w głowach tamtejsze metody i mentalność. Oni Polskę traktują jak niemieckiego pieska, który ma płacić i dziękować. Nic więcej. Polacy sobie uroili, że to jest jakiś cywilizowany naród i tylko przypadkiem przez 30 lat nie potrafił w swoim burdelu niczego naprawić ale jak będziemy ich

197

MSZ - W całej Francji obowiązuje najwyższy poziom zagrożenia terrorystycznego.

MSZ - W całej Francji obowiązuje najwyższy poziom zagrożenia terrorystycznego.

MSZ OSTRZEGA Na całym terytorium Francji obowiązuje najwyższy poziom zagrożenia terrorystycznego Oznacza to, że według władz francuskich istnieje wysokie ryzyko zamachu.

DziobakPepe
z
gov.pl
dodany: 16 godz. i 12 min temu
  • 24
  • #
    francja
  • #
    europa
  • #
    islam
  • #
    4konserwy
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
abhagebhar
abhagebhar 4 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 4
@Senex: Wcale nie upada. Wszystko OK. Coraz bardziej OK.

https://www.la-croix.com/France/Immigration-pari-convention-citoyenne-2023-04-28-1201265391
abhagebhar
abhagebhar 4 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 2
dobra kulturowego


@MiKeyCo: a tobie się wydaje, że obcowanie z kulturom to jest takie proste i bezpieczne ??

https://www.youtube.com/watch?v=1Igkqb7ALJM&t=3s
abhagebhar - >dobra kulturowego

@MiKeyCo: a tobie się wydaje, że obcowanie z kulturo...

54

Ciąg dalszy tematu płytek gresowych w markecie budowlanym.

Ciąg dalszy tematu płytek gresowych w markecie budowlanym.

Dostałem pismo na 10 stron od upoważnionego przedstawiciela producenta gresu z Ukrainy. Niestety, pismo praktycznie nic nie wyjaśnia. Temat jest nadal rozwojowy, gdyż płytki nie zostały wycofane ze sprzedaży.

brunoted
z
youtube.com
dodany: 11 godz. i 38 min temu
  • 11
  • #
    budujzwykopem
  • #
    budownictwo
  • #
    afera
  • #
    budowadomu
  • #
    remontujzwykopem
abhagebhar
abhagebhar 7 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 1
Niech mi ktoś wyjaśni - z tymi płytkami jest jakiś problem realny - czy koleś jest jebnięty i poświęca swoje życie na analizowanie znaczków i biurokracji ? Sam jestem producentem i od lat (właściwie od dekad) obserwuję postępujące z------e UE pod względem biurokracji i "certyfikacji" wszystkiego co się tylko da. To co obecnie mamy jest już na takim poziomie paranoi, że brak obelżywych słów na opisanie tego cyrku.

Oczywiście taki produkt jak
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

abhagebhar
abhagebhar 5 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 8
"nieuczciwa konkurencja"


@villog: Możliwe, chociaż sensownym rozwiązaniem byłoby raczej zracjonalizowanie tego biurokratycznego szamba no ale nie po to urzędasy najpierw to szambo robiły, żeby je teraz oczyszczać.
Ja jestem drobnym producentem specjalistycznej elektroniki - i już ładnych parę lat temu Bruksela zrobiła tak, że NIEZALEŻNIE od wielkości produkcji (nawet jak robisz 1 szt.) to musisz spełnić dokładnie te same wymagania formalne co przy milionowej produkcji jakiejś fabryki.
Efekt jest taki że 99%

238

Białoruś wyłączyła przekaźniki do ataków na Ukrainę

Białoruś wyłączyła przekaźniki do ataków na Ukrainę

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski poinformował, że od 22 czerwca na terytorium Białorusi przestały działać retransmitery, które pomagały rosyjskim dronom typu Szahed w atakach na Ukrainę. Kilka dni temu Zełenski wystosował do władz w Mińsku ultimatum w tej sprawie, wyznaczając Alaksandrowi Łukasz

czosnekiss
z
rmf24.pl
dodany: 11 godz. i 53 min temu
  • 29
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    bialorus
  • #
    konfliktynaswiecie
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
abhagebhar
abhagebhar 6 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 1
"Wołodymyr Zełenski poinformował"

Ta informacja ma wartość równą komunikatom Trumpa o kolejnej wygranej wojnie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

818

31 lek. milionerów w wojewódzkich szpitalach Wielkopolski. Niektórzy ponad 2 mln

31 lek. milionerów w wojewódzkich szpitalach Wielkopolski. Niektórzy ponad 2 mln

W szpitalach podległych samorządowi województwa wielkopolskiego 26 lekarzy zarobiło w ubiegłym roku od 1 do 2 mln zł, a pięcioro przekroczyło próg 2 mln zł.

tomasztomasz1234
z
gloswielkopolski.pl
dodany: przedwczoraj, 18:15:22
  • 37
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    wielkopolska
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarski
  • #
    zarobki
abhagebhar
abhagebhar 8 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
Każdy jak tylko może to bierze


@dziacha: Żal mi ciebie. I siebie, że żyję w społeczeństwie takich złodziei jak ty.

860

Mamy to! Lekarz może wyciągnąć ponad 10 milionów rocznie

Mamy to! Lekarz może wyciągnąć ponad 10 milionów rocznie

Gdyby Pan Jędrzejewski skupił się tylko na pieniądzach i robił 5 operacji jelita grubego dziennie, chociaż z jego wypowiedzi wynika że mógłby i 6 spokojnie, to wyciągałby 40 tys. dziennie, 200 tys. tygodniowo, ponad 800 tys. miesięcznie, czyli 10 milionów rocznie

PIAN--A_A--KTYWNA
z
x.com
dodany: 23 godz. i 6 min temu
  • 53
  • #
    zarobki
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
abhagebhar
abhagebhar 15 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 5
bo nie mieliby czym pracować


@MalaBala: boszsz co za brednie...

638

Lekarze dużo zarabiają, bo ich praca jest wymagająca i są surowo rozliczani

Lekarz, który zaszył dwie chusty w ciele pacjenta we Wrocławiu jest prawomocnie niewinny. Sąd apelacyjny podtrzymał wyrok uniewinniający dla pana doktora, bo przecież nie może on liczyć każdej chusty, która przechodzi przez jego ręce w czasie operacji.

adenrno
z
wroclaw.eska.pl
dodany: przedwczoraj, 17:23:04
  • 124
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    prawo
  • #
    polska
abhagebhar
abhagebhar 16 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 1
A ja jestem ciekaw, czy ten pacjent zapłacił podateczek za wzbogacenie się ? Taka chusta przecież nie jest darmo. A w ogóle - czy to nie kwalifikuje się jako kradzież ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

596

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Norma Euro 7 nadchodzi! Gotowi na rewolucję? Bo oto nadciąga unijny triumf biurokracji nad zdrowym rozsądkiem. Film idealnie pokazuje, jak z pasją ocalić planetę. Zapnijcie pasy.

mirekwirek
z
facebook.com
dodany: przedwczoraj, 14:57:32
  • 268
  • #
    euro7
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
abhagebhar
abhagebhar 16 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 1
@glupiJakWyborcaKonfederacji: doceniam szczerość w nicku. Ale nie powinni być "jak" tylko "bardziej jak".

1285

Na Wołyniu uczczono dowódcę UPA. W tle kpina z Warszawy i 100 tysięcy ofiar.

Pokaż treści 18+

Na Wołyniu uczczono dowódcę UPA. W tle kpina z Warszawy i 100 tysięcy ofiar.

W cieniu najpoważniejszego od początku wojny sporu między Warszawą a Kijowem na Wołyniu odsłonięto pomnik upamiętniający sotnika Ukraińskiej Powstańczej Armii Petra Gudzowatego Oczeretenkę.

Bobito
z
warszawawpigulce.pl
dodany: przedwczoraj, 19:16:31
  • 196
  • #
    polityka
abhagebhar
abhagebhar przedwczoraj, 20:39:28 via Wykop
  • 8
dla wielu Łupaszka albo Basaj też w niektórych środowiskach uchodzą za bohaterów


@lycaon_pictus: Właśnie raczej dla niewielu - i to jest różnica. A druga różnica to to, że taki Łupaszka działał sam - to była jego oddolna z-----a wizja - a nie oficjalna polityka rządu Polski. A trzecia różnica, że my nie kłamiemy, że tak się nie działo. A czwarta różnica, że nasi wymordowali ułamek tego, co banderowcy.
abhagebhar
abhagebhar przedwczoraj, 21:40:16 via Wykop
  • 2
ja jestem w stanie uwierzyć w jeszcze wielokrotne odznaczanie tego typu elementów i w niewiedzę o zbrodniach na podobną skalę co na wschodzie.


@lycaon_pictus: serio ? w Polsce mamy hołubienie zbrodniarzy na tą samą skalę co na UA ? Jak Łupaszkę odznaczali to nie było u nas afery na ten temat ? Wszyscy bili brawo ? Bo ja pamiętam aferę na całą Polskę.
Może powiesz też , że u nas w Warszawie
abhagebhar - >ja jestem w stanie uwierzyć w jeszcze wielokrotne odznaczanie tego typu...

źródło: drzewo

Pobierz
abhagebhar
abhagebhar przedwczoraj, 22:59:02 via Wykop
  • 1
niezależnie od tego czy to co jest tam napisane jest prawdą.


@lycaon_pictus: prawda nie ma znaczenia bo ci się nie podoba XD

chyba dekadę temu czytałem o tym zdjęciu, że jest używane z błędnym
abhagebhar
abhagebhar 18 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
zabezpieczyło na zamrożonych rosyjskich aktywach


@Filipterka25: na pewno :) Jak tylko się wojna skończy i Niemcy wrócą do "business like usual" to pieniążki zostaną natychmiast odmrożone. Myślisz, że Niemcy będą się bardziej martwić o naszą kasę niż swoje biznesy ? Serio ?
abhagebhar
abhagebhar 18 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 0
Polecam założyć znowu


@tomasz-wisniewski1989: no co ty powiesz :) Właśnie szukam czegoś porządnego.

714

Ujawniono tajne wytyczne Policji: Normy mandatowe i 823 mln zł zabrane kierowcom

Ujawniono tajne wytyczne Policji: Normy mandatowe i 823 mln zł zabrane kierowcom

Ujawniono w Senacie kwity na policyjną maszynkę do pieniędzy! W Senacie ruszyła petycja z linku o patologicznym systemie statystyk. KGP zmusza do norm (min. 50% mandatów za prędkość), a RPO alarmuje o limitach legitymowań na patrol. Dokumenty obnażające dojenie kierowców na 823 mln zł w petycji!

MXMR
z
senat.gov.pl
dodany: przedwczoraj, 17:52:45
  • 156
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    afera
abhagebhar
abhagebhar przedwczoraj, 23:59:18 via Wykop
  • -2
Opowiem wam moją przygodę z dziś. Postaram się bez wulgaryzmów.
Jadę sobie w sznurze samochodów ulicą w niewielkim mieście. Godzina poranna, droga jest zatłoczona - bo to dojazdówka do większego miasta. Więc jedzie samochód za samochodem z prędkością 40-50km. Zbliżam się do stacji ORLENu, i widzę że na wyjeździe z niej stoi drogówka.
Zwróciłem uwagę na nich - bo pomyślałem sobie "po c--j ino stoją tam ? przecież prędkości nie mierzą, bo
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

abhagebhar
abhagebhar wczoraj, 00:25:16 via Wykop
  • 9
po ostatnim remoncie drogi przez ponad 2 tygodnie nikt nie ściągnął ograniczenia do 40km/h


@brokenik: to jest przecież norma. Albo "dupokrytki" urzędnicze i absurdalne ograniczenia ustawiane bez najmniejszego sensu przy rozmaitych pracach w okolicy drogi - nie zdejmowane miesiącami potem, albo w ogóle idiotyczne ograniczenia, do których nie stosuje się nikt - łącznie z policją. Jak będziesz jechać taką drogą zgodnie z ograniczeniem bo będą cię wymijać literalnie wszyscy - i
abhagebhar
abhagebhar 21 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@Mario5508: za dużo filmów się na oglądałeś. Nie, niczego nie "wywinąłem". Ostatnie zdarzenie "drogowe" to był mandat + 1 pkt. Za fotoradar i przekroczenie o chyba kilkanaście km. Jakieś 3 lata temu o ile pamiętam. Jak się ma prawie 60 na karku to się nie "wywija".

✓Nie popełniłeś wykroczenia i przyjąłeś mandat? Ciekawe...

Ja sądzę że nie popełniłem - bo nic nie zauważyłem. Policjant z kolegą twierdzą że popełniłem. Nie
abhagebhar
abhagebhar 21 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@tomasz-wisniewski1989: najśmieszniejsze że miałem w tym aucie kamerkę jakiś czas temu ale zdjalem bo coś nawaliło. No i potem nie było czasu i głowy żeby się tym zajmować...

Ale oczywiście jak ochłonąłem to zrozumiałem, że trzeba było nie przyjmować - skoro nic nie zauważyłem. Ale rzecz nawet nie w tym tylko w poczuciu że jest się drakońsko karanym za coś co nie wiadomo czy w ogóle się wydarzyło. I w

199

Test Stroopa ujawnia granicę, której algorytmy nie przeskoczą

Test Stroopa ujawnia granicę, której algorytmy nie przeskoczą

Prosty test Stroopa, który bez wysiłku przechodzi każdy zdrowy dorosły, obnaża fundamentalną lukę w architekturze najpotężniejszych modeli językowych przy dłuższych listach słów GPT-5 i Claude tracą kontakt z zadaniem niemal do zera.

Nolanpl
z
noktus.pl
dodany: 22.06.2026, 08:45:11
  • 174
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    chatgpt
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
abhagebhar
abhagebhar wczoraj, 02:24:54 via Wykop
  • 1
@pisk: może nie wiesz, ale to jest test na czas - liczy się szybkość :)

324

Zełenski bez Orderu Orła Białego. MSZ Ukrainy: zyska jedynie Moskwa!

Zełenski bez Orderu Orła Białego. MSZ Ukrainy: zyska jedynie Moskwa!

Decyzja o pozbawieniu prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego Orderu Orła Białego jest strategicznym błędem prezydenta Polski, na którym zyska jedynie Moskwa - skomentował ukraiński minister spraw zagranicznych Andrij Sybiha.

cepheus
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 19.06.2026, 19:47:51
  • 193
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    nawrocki
abhagebhar
abhagebhar 20.06.2026, 23:26:03 via Wykop
  • 2
kim jest Zelenski?


@Senex: https://www.youtube.com/watch?v=E20TaZrgIaM
abhagebhar - > kim jest Zelenski?

@Senex: https://www.youtube.com/watch?v=E20TaZrgIa...
abhagebhar
abhagebhar 20.06.2026, 23:30:45 via Wykop
  • 4
wy jeszcze klaszczecie uszami


@wkplogin: Jasne. Na każde splunięcie Ukrainy w twarz Polakom mamy klaskać. Wtedy to będą dobre oklaski.

Zełeński się raczej w takiej sytuacji tam nie
abhagebhar
abhagebhar 20.06.2026, 23:35:27 via Wykop
  • 1
zarobimy na odbudowie Ukrainy


@Senex: niektórzy już zarobili.

https://www.msn.com/pl-pl/finanse/ekonomia/lw%C3%B3w-nas-oszuka%C5%82-i-okrad%C5%82-polska-firma-w-dramatycznej-sytuacji/ar-AA24zNNM

Jestem przedsiębiorcą w PL. Nie ma takich pieniędzy, za obiecanie których wybrałbym się do tej dziczy robić "interes". Chyba, że zapłacą z góry. Ale też niechętnie. Wolałbym kooperować z Afryką. Też chvjnia, ale przyroda ciekawsza i mafii mniej jednak chyba.
abhagebhar
abhagebhar 20.06.2026, 23:40:21 via Wykop
  • 2
@daniel-c: Polska, która nadawała ordery Musolliniemu jest od polski odległa o prawie 100 lat (W przypadku carycy sporo więcej) - zatem DUŻO więcej niż dzisiejsza Ukraina od republiki ZSRR, którą była 30 lat temu. Może więc sprawdzimy, komu i jakie ordery Ukraińcy nadawali wtedy ?
Przypominam ci też, że gdyby nie Polska - to od 4 lat Ukrainy by nie było ponownie. Więc zawdzięcza nam WSZYSTKO.
My im nic -
abhagebhar
abhagebhar przedwczoraj, 06:13:20 via Wykop
  • 2
nie robić cyrku


@daniel-c: ale ten cyrk jest OK ?

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/szokuj%C4%85ce-sceny-w-sercu-kijowa-neonazi%C5%9Bci-z-flagami-upa/ar-AA23VONS

427

Lista hańby Orderu Orła Białego. Ci ludzie nie zasłużyli na odznaczenie

Lista hańby Orderu Orła Białego. Ci ludzie nie zasłużyli na odznaczenie

Order Orła Białego jest najwyższym odznaczeniem Rzeczypospolitej. W jego dziejach pojawiają się tacy ludzie jak caryca Katarzyna II czy Iwan Paskiewicz który zdobył dla cara Warszawę

lapagapa
z
historia.org.pl
dodany: 21.06.2026, 11:04:17
  • 132
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
abhagebhar
abhagebhar 22.06.2026, 05:27:26 via Wykop
  • 1
, nie dostali a pożyczyli,


@Filipterka25: ta, na pewno k---a oddaja jak im Rosja wypłaci reparacje :)))) prędzej zobaczycie własną dupę niż reparacje od Putina XD
.
abhagebhar
abhagebhar przedwczoraj, 00:40:32 via Wykop
  • 3
@bleblebator:
abhagebhar - @bleblebator:

źródło: Złoty Medal

Pobierz

768

Banderowcy nigdy nie wystąpili przeciwko ludności. Nauka w ukrainskiej szkole

To, jak ukraińska historiografia i oświata widzą Stepana Banderę, Organizację Ukraińskich Nacjonalistów, Ukraińską Powstańczą Armię i całą ukraińską ideologię nacjonalistyczną z tamtych czasów, ma ścisły związek z tym jak widzą II wojnę światową i okres powojenny.

darosoldier
z
centrumeuropy.pl
dodany: 21.06.2026, 20:08:16
  • 165
  • #
    ukraina
  • #
    historia
  • #
    drugawojnaswiatowa
  • #
    2wojnaswiatowa
  • #
    nauka
abhagebhar
abhagebhar przedwczoraj, 00:04:44 via Wykop
  • 2
Z nikim się dogadać nie potrafimy


@slane: to pojedź do Niemiec i pospaceruj tam ze swastyką. Zobaczysz, jak się z tobą "dogadają" banderowcu.
abhagebhar
abhagebhar przedwczoraj, 00:08:26 via Wykop
  • 3
@Kom_bajn: co prawda zbrodnie AK to kilka procent w porównaniu ze zbrodniami banderowców, co prawda te zbrodnie nie były popierane odgórnie przez władze Polski - a zbrodnie banderowców były oficjalną polityką ich władz, co prawda Polska nie udaje, że nie było takich przypadków w AK i nie utrudnia ich badania - a Ukraina prosto w oczy kłamie i fałszuje. No ale mądrzej o tych "drobnych" różnicach nie wspominać, co nie
abhagebhar
abhagebhar przedwczoraj, 00:10:07 via Wykop
  • 0
interweniować.


@Satyr: wystarczy zrobić pilny remont pasów w Jasionce.
abhagebhar
abhagebhar przedwczoraj, 00:10:54 via Wykop
  • 3
o ilu ludobójstwach/pogromach wykonanych przez Polaków


@nobodynobody: o wszystkich, których Polska nie ukrywa - w przeciwieństwie do Ukrainy ?
abhagebhar
abhagebhar przedwczoraj, 00:12:55 via Wykop
  • 1
aż 67 mieszkańców Dubinek


@deeprest: to prawie tyle samo co 100.000 c'nie ?
abhagebhar
abhagebhar przedwczoraj, 00:19:51 via Wykop
  • 1
Bardzo patrzą na nas z góry


@shitman6: pamiętajmy, że ten "kraj" był największą republiką ZSRR. Oni wtedy uważali się za najważniejszych - i zostało im tak do dziś. Przecież ludzie, którzy tam siedzą w służbach i biznesie to są wszystko postsowieci - z tą samą mentalnością. Dla nich Polska to mały piesek na usługach Niemiec - który ma wykonywać polecenia i dawać forsę. Polacy są naiwni jak dzieci - im

450

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

W sobotę rano policjanci przeprowadzili przeszukania w kilku lokalizacjach na terenie kraju. Jak nieoficjalnie dowiedział się Onet, chodzi o sprawę samozwańczych patroli zaczepiających cudzoziemców m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie

freedomseeker
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 21.06.2026, 12:07:40
  • 336
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    prawo
  • #
    afera
abhagebhar
abhagebhar 22.06.2026, 01:21:53 via Wykop
  • 6
@UczesanyPedryl: wolisz kolorowe rasy z śrubokrętami ?
abhagebhar
abhagebhar 22.06.2026, 01:22:50 via Wykop
  • 5
Jaki ma cel to co te grupy robią?


@blargotron: ma taki cel, żeby kolorowi chodzący po naszych ulicach nie czuli się panami - jak w całej zachodniej Europie.
abhagebhar
abhagebhar 22.06.2026, 01:24:16 via Wykop
  • -3
co robią lepiej?


@editores: wszystko - ponieważ "służby" nie robią dokładnie nic.
abhagebhar
abhagebhar 22.06.2026, 01:25:45 via Wykop
  • 1
Nie życzę sobie tego ścierwa


@editores: jak pogoni cię kolorowy okulista ze śrubokrętem to sobie zażyczysz. Bardzo.
abhagebhar
abhagebhar 22.06.2026, 01:26:58 via Wykop
  • -2
Od kontroli są służby, a nie przebierańcy bez uprawnień napędzani nienawiścią.


@bugg: "Służby" jak na razie są przepełnione miłością - szkoda, że nie do obywateli własnego kraju a do kolorowych inżynierów.
abhagebhar
abhagebhar 22.06.2026, 01:27:49 via Wykop
  • 4
Leczcie się.


@bugg: jak tylko wypier*oli się z Polski Ukraińców i imigrantów zajmujących miejsca z kolejkach do lekarzy.
abhagebhar
abhagebhar 22.06.2026, 02:05:18 via Wykop
  • 39
@VZee: cokolwiek - to więcej niż nic. I zapewniam cię , że już tylko to niektórych sprowadzi na ziemie. Kolorowi są agresywni tam gdzie widzą całkowita pasywność.
abhagebhar
abhagebhar 22.06.2026, 05:12:51 via Wykop
  • -1
Nie życzę sobie


@VZee: ale to nie jest koncert życzeń.
abhagebhar
abhagebhar 22.06.2026, 07:25:50 via Wykop
  • -2
@bugg: jeśli nie odróżniasz białego Polaka, ciężko pracującego (zwykle lepiej niż lokalsi) - od kolorowego pasożyta z Afryki, będącego na utrzymaniu tego Polaka, chodzącego ze śrubokrętem w kieszeni to nie ma już dla ciebie ratunku biedny lewaku.
Na szczęście Angole już odróżniają - doznali poprawy wzroku.
Tymczasem Polacy jakoś coraz chętniej z tego raju wracają.
abhagebhar
abhagebhar 22.06.2026, 23:10:18 via Wykop
  • -1
o ktoś ich zaczepił


@blargotron: bo ktoś się nie boi zwracać na nich uwagę.
abhagebhar
abhagebhar 22.06.2026, 23:11:14 via Wykop
  • -2
zwykłych podróżnych


@bugg: Zwykłym podróżnym jest w Polsce biały Polak - a nie kolorowy imigrant.
abhagebhar
abhagebhar 22.06.2026, 23:12:50 via Wykop
  • -1
policja i prokuratura się jednak do moich życzeń przychyliły


@VZee: jedź do UK - tam "przychylają się" jeszcze bardziej. Będziesz mógł obcować z ukochanymi inżynierami jeszcze lepiej. Może nawet któryś cię zoperuje maczetą.
abhagebhar
abhagebhar 22.06.2026, 23:17:13 via Wykop
  • -1
nue wszyscy podzielaja poglady prawicy a tym bardziej skrajnej.


@nukedclx: a jeszcze więcej nie podziela poglądów lewactwa. A reakcja na kolorową imigrację to nie jest kwestia "poglądów" tylko obrony przed aktywnym niszczeniem narodu. Skoro lewica chce żyć wśród kolorowych - to Afryka jest ich pełna. Wsiadać do samolotów i wio - a nie sprowadzać ich do nas.
Jeszcze 10 lat temu ktoś mało lotny intelektualnie mógł się nabierać na brednie

466

Iran ogłasza: cieśnina Ormuz zamknięta dla wszystkich statków

Iran ogłasza: cieśnina Ormuz zamknięta dla wszystkich statków

Irański Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej (IRGC) powiadomił w sobotę, że cieśnina Ormuz jest teraz zamknięta dla wszystkich statków. Strażnicy ostrzegli także jednostki przebywające na morzu, aby nie zbliżały się do cieśniny, ponieważ może być to dla nich niebezpieczne.

haha123
z
money.pl
dodany: 21.06.2026, 10:44:55
  • 79
  • #
    gielda
  • #
    ropa
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    trump
abhagebhar
abhagebhar 21.06.2026, 19:49:41 via Wykop
  • 14
Może USA wcale nie chcą normalizacji sytuacji, a Trump nie jest jednak taki głupi jak wszyscy myślą


@Lasoslaw: Wg. wykopków Putin to kretyn, Trump to debil, Natanchuju to idiota itp. Czyli światem rządzi kilku upośledzonych matołków.
Co prawda tak się składa, że oni trzymają glob za mordę, mają miliardy, żyją w luksusach i to my skaczemy do ich muzyki - no ale to są głupki przecież - bo tak się
abhagebhar
abhagebhar 21.06.2026, 19:53:08 via Wykop
  • 8
@Aleale2: Nic nie dostaną - oprócz rakiet z Izraela i oskarżeń, że to "ich wina"
abhagebhar
abhagebhar 21.06.2026, 22:37:48 via Wykop
  • 1
@Pawel993: tak, ale nie o tym mowa tylko o obietnicach Trumpa.
abhagebhar
abhagebhar 21.06.2026, 22:39:33 via Wykop
  • 0
usa zdejmie im parasol, bo to jest mało możliwe ale jednak niewykluczone


@gorobei: niestety - to jest zupełnie wykluczone. Nie ma czegoś takiego jak "USA" - to jest "oddalona placówka Izraela". A w przypadku Trumpa to nawet szczególnie mocno. Turcja tu nic nie zmieni - również niestety. Tzn. ewentualnie zmieni w tą stronę, o którą chodzi Izraelowi - jeszcze większą rozpierduchę.
abhagebhar - >usa zdejmie im parasol, bo to jest mało możliwe ale jednak niewykluczon...

źródło: Trump Coin

Pobierz

735

Iran zamyka cieśninę Ormuz. Obarcza winą USA i Izrael

Iran zamyka cieśninę Ormuz. Obarcza winą USA i Izrael

Mistrz zawierania porozumien pokojowych bedzie mial kolejna szanse! Iran zamknął cieśninę Ormuz

Czolo_waw
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.06.2026, 14:26:40
  • 77
  • #
    iran
  • #
    tump
  • #
    ormuz
  • #
    wojna
abhagebhar
abhagebhar 21.06.2026, 04:23:00 via Wykop
  • 4
szanowanych krajów na świecie


@xc-d: Piszesz o USA ? To ma być niby ten "szanowany kraj" ? Przez kogo poza Europą zachodnią ?

728

USA przegrało wojnę z Iranem.

USA przegrało wojnę z Iranem.
DziobakPepe
z
en.wikipedia.org
dodany: 20.06.2026, 11:58:37
  • 174
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    trump
  • #
    swiat
  • #
    bliskiwschod
abhagebhar
abhagebhar 21.06.2026, 04:02:25 via Wykop
  • -7
(1) Wojna się nie skończyła - i nieprędko się skończy, więc wstrzymałbym się z wydawaniem werdyktów (2) USA nic Iranowi nie wypłaci. Trump równie dobrze mógł podpisać, że odda Iranowi całe wschodnie wybrzeże USA :) (3) O tym co będzie dalej decyduje Izrael - a będzie jeszcze wesoło.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

895

Afera że krewetka to luksus, ale nikt nie widzi że woda w butelce to też luksus.

Afera że krewetka to luksus, ale nikt nie widzi że woda w butelce to też luksus.

Po ostatnich aferach z pizza z krewetkami, śmieje się bo nikt nie krzyczy że idąc do restauracji czy żabki kupując butelkę wody, płacimy 23% VATu. Przecież woda powinna byc dobrem podstawowym

michal-polikowski
z
podatki.biz
dodany: 19.06.2026, 15:50:48
  • 110
  • #
    vat
  • #
    afera
  • #
    podatki
abhagebhar
abhagebhar 21.06.2026, 00:48:03 via Wykop
  • 1
butelkowana woda nie jest rzeczą nie do zastąpienia


@Snowdr0p: powiedz mi wełniana istoto gdzie w Polsce w wodociągu masz taką wodę jak Muszynianka ? A może ty masz w domu 200 metrową studnię z wodą mineralną ?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.07.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking