- godziny rozgrywania meczu nie pasują do mojego trybu życia; oglądam mecze jednie w godzinach 18-24, a reszta to skróty lub retransmisje - podoba mi się styl gry zespołów poza strefy UEFA; więcej radości i indywidualności od europejskiego taktycznego męczenia buły - słaby poziom realizacji mundialu przez polską telewizje; widać, że tną koszta - ładna scenografia podczas prezentacji drużyn przed rozpoczęciem spotkania
- godziny rozgrywania meczu nie pasują do mojego trybu życia; oglądam mecze jednie w godzinach 18-24, a reszta to skróty lub retransmisje
@PROponujek: co do tego, zastanawiam sie jaki wplyw na jakosc meczow ma taki rozklad godzinowy. wiekszosc bengierow podczas tych mistrzostw byla w nocy naszego czasu, czyli wieczorem na miejscu. faza pucharowa jest zaplanowana tak, ze np polfinaly i final beda o 14/15 czasu lokalnego. szkoda by bylo, gdyby
Totalną żenadą ze strony TVP jest zupełny brak wypożyczeń komentatorów z innych stacji żeby ten komentarz podczas mundialu trzymał jakiś poziom, tak jak to było jeszcze kilka lat temu. Przy 104 meczach efekt jest taki, że 3/4 meczów komentują jakieś nołnejmy zabijające emocje, a resztę robią w kółko Borek i Laskowski. Nie wiem czy jakby taki mecz jak ten skomentował ktoś żyjący na co dzień angielską piłką jak np. Pełka to takiemu
Ale się wkręciłem w Japońskie kryminały. Została mi ostatnia książka do przeczytania Keigo Higashino. I teraz szukam innych autorów Japońskich wydanych na naszym rynku. Gemini wymięka bo uparcie podsyła tylko książki w języku Angielskim. Macie coś do polecenia? #ksiazki #czytajzwykopem #ebook
Drugi najgorszy dzień w życiu, zaraz po śmierci najbliższej osoby. Właśnie się człowiek dowiedział, że musi odpuścić pracę i swoją pasję, że musi zostawić wszystko co uwielbia. To co daje siłę i piniondz do życia, przewodnictwo górskie, fotografia w terenie. Powodem jest otrzymany wyrok - nowotwór. Nie wiedziałam, że można wpaść w taką panikę, po usłyszeniu diagnozy, a jednak. ( ͡°ʖ̯͡°) Człowiek uczy się całe życie...
jedna ksiazke moge podrzucic, ‚Krzywda’ Pawla Rzewuskiego. jest lekka i przyjemna, osadzona w XVII wieku, w dodatku akurat na stronie wydawnictwa artrage jest promocja -45% ( ͡°͜ʖ͡°)
Jakkolwiek dziwnie to nie brzmi, od zawsze jestem fanem "stadionowej architektury". Od dzieciaka lubiłem różnorodność stadionów i to że wiele z nich jest "jakichś". Do nie dawna wiele z nich podążało też schematami - stadiony w Ameryce Południowej, albo w Europie Wschodniej, albo na Wyspach - wystarczył rzut oka i było wiadomo gdzie się obiekt znajduje.
ale biorac pod uwage starzejace sie spoleczenstwo, bylby to dobry ruch, bo w przeciwienstwie do uwielbianych w tym kraju sportow zespolowych, w ktorych o kontuzje mega latwo, jest to faktycznie sport na cale zycie. tylko taki samorzad patrzy se ile srednio osob przewinie sie tygodniowo przez kort vs boisko (przy bardzo optymistycznych, dla boisk, zalozeniach) i od razu mysli ze sie nie oplaca. u
@bartolomeov: do ladnego postu @ratty dodam jeszcze, ze jesli dostaniesz medikinet ir, to koniecznie bierz go w trakcie posilku, bo zlagodzi ci to jego dzialanie, szczegolnie na poczatku, kiedy nie jestes przyzwyczajony. zalecam tez ostroznosc z kofeina, ludzie roznie reaguja, mnie strasznie trzepie jesli wezme medi ir i wypije kawe w krotkim odstepie czasu. przy medi cr nie mam tego problemu
Cześć. Od tygodnia biorę Medakinet, bo lekarz zdiagnozował u mnie ADHD. Chciałbym zapytać osób, które go przyjmują czy moje spostrzeżenia są w normie. Wydaje mi się, że zrobiłem się bardziej "sztywny", mam mniejsze poczucie humoru, jakoś mi dziwnie. Może to też wynika z tego, że aktualnie nie pracuję i nie mogę tej koncentracji przelać na coś na czym powinienem się koncentrować. Oczywiście do kolejnej wizyty nie mam zamiaru nic zmieniać bez konsultacji.
Katarzyna Kawa niestety przełamana w ostatniej chwili drugiego seta no i mamy trzeci set. Ale nie poddajemy się, i jedziemy dalej. Finał turnieju na mączce WTA 125 w Modenie Włochy.
#tenis #mecz właśnie Kamil Majchrzak wygrał swój pierwszy turniej rangi ATP, wchodzę na wykop zobaczyć co tu o tym piszą, a tu Hamilton wygrywa pierwszy raz w ferrari w #f1 i w sumie to juz zapomnialem kim jest ten caly Majtczak i dalej nie interesuje sie tenisem ( ͡°͜ʖ͡°)
mordo to byl post typu satyrycznego, ja wiem ze brunson sie z luka lubi. powiem wiecej - sposrod wszystkich zawodnikow bez pierscienia w lidze, to luce najbardziej zycze tytulu ( ͡°͜ʖ͡°)
@vinmcqueen @JanTadeusz: win probability to w zasadzie odwzorowanie tego, kto prowadzi w meczu. spurs prowadzili przez 80% czasu gry w tych finałach. bardziej potwierdzić tego zesranska się nie da ( ͡°͜ʖ͡°)
- godziny rozgrywania meczu nie pasują do mojego trybu życia; oglądam mecze jednie w godzinach 18-24, a reszta to skróty lub retransmisje
- podoba mi się styl gry zespołów poza strefy UEFA; więcej radości i indywidualności od europejskiego taktycznego męczenia buły
- słaby poziom realizacji mundialu przez polską telewizje; widać, że tną koszta
- ładna scenografia podczas prezentacji drużyn przed rozpoczęciem spotkania
@PROponujek: co do tego, zastanawiam sie jaki wplyw na jakosc meczow ma taki rozklad godzinowy. wiekszosc bengierow podczas tych mistrzostw byla w nocy naszego czasu, czyli wieczorem na miejscu. faza pucharowa jest zaplanowana tak, ze np polfinaly i final beda o 14/15 czasu lokalnego. szkoda by bylo, gdyby