Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MuchoMaas

MuchoMaas

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1039
  • Znaleziska 21
  • Mikroblog 1018
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5
PROponujek
PROponujek
3 godz. i 19 min temu
  • 9
Moja wrażenia po pierwszej kolejce:

- godziny rozgrywania meczu nie pasują do mojego trybu życia; oglądam mecze jednie w godzinach 18-24, a reszta to skróty lub retransmisje
- podoba mi się styl gry zespołów poza strefy UEFA; więcej radości i indywidualności od europejskiego taktycznego męczenia buły
- słaby poziom realizacji mundialu przez polską telewizje; widać, że tną koszta
- ładna scenografia podczas prezentacji drużyn przed rozpoczęciem spotkania
PROponujek - Moja wrażenia po pierwszej kolejce:

- godziny rozgrywania meczu nie pas...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas 10 min temu via Wykop
  • 0
- godziny rozgrywania meczu nie pasują do mojego trybu życia; oglądam mecze jednie w godzinach 18-24, a reszta to skróty lub retransmisje


@PROponujek: co do tego, zastanawiam sie jaki wplyw na jakosc meczow ma taki rozklad godzinowy. wiekszosc bengierow podczas tych mistrzostw byla w nocy naszego czasu, czyli wieczorem na miejscu. faza pucharowa jest zaplanowana tak, ze np polfinaly i final beda o 14/15 czasu lokalnego. szkoda by bylo, gdyby
  • Odpowiedz
melquiades
melquiades
12 godz. i 40 min temu
  • 103
Totalną żenadą ze strony TVP jest zupełny brak wypożyczeń komentatorów z innych stacji żeby ten komentarz podczas mundialu trzymał jakiś poziom, tak jak to było jeszcze kilka lat temu. Przy 104 meczach efekt jest taki, że 3/4 meczów komentują jakieś nołnejmy zabijające emocje, a resztę robią w kółko Borek i Laskowski. Nie wiem czy jakby taki mecz jak ten skomentował ktoś żyjący na co dzień angielską piłką jak np. Pełka to takiemu
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas 12 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 1
@melquiades:

tak jak to było jeszcze kilka lat temu


ale w 2022 'wypozyczali' tylko Pelke, wczesniej nie kojarze zeby w ogole to mialo miejsce
  • Odpowiedz
maxelm2
maxelm2
15 godz. i 9 min temu
  • 7
Ale się wkręciłem w Japońskie kryminały. Została mi ostatnia książka do przeczytania Keigo Higashino.
I teraz szukam innych autorów Japońskich wydanych na naszym rynku. Gemini wymięka bo uparcie podsyła tylko książki w języku Angielskim.
Macie coś do polecenia? #ksiazki #czytajzwykopem #ebook
maxelm2 - Ale się wkręciłem w Japońskie kryminały. Została mi ostatnia książka do prz...

źródło: pobrane

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas 14 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 2
@maxelm2: z tego co ja kojarze po polsku wyszlo pare ksiazek Natsuo Kirino i Zniszczona mapa Kobo Abe

moze @wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka cos podpowie
  • Odpowiedz
Historycznygagatek
Historycznygagatek
19 godz. i 3 min temu
  • 234
Drugi najgorszy dzień w życiu, zaraz po śmierci najbliższej osoby.
Właśnie się człowiek dowiedział, że musi odpuścić pracę i swoją pasję, że musi zostawić wszystko co uwielbia. To co daje siłę i piniondz do życia, przewodnictwo górskie, fotografia w terenie. Powodem jest otrzymany wyrok - nowotwór. Nie wiedziałam, że można wpaść w taką panikę, po usłyszeniu diagnozy, a jednak. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Człowiek uczy się całe życie...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas 17 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 1
@Historycznygagatek: dolaczam sie do polecenia tagu bookmeter, tylko wygodniej jest to robic ze strony https://bookmeter.pl/podsumowanie/edycja10/index.php

jedna ksiazke moge podrzucic, ‚Krzywda’ Pawla Rzewuskiego. jest lekka i przyjemna, osadzona w XVII wieku, w dodatku akurat na stronie wydawnictwa artrage jest promocja -45% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a nowotworowi h-j do d--y
  • Odpowiedz
cult_of_luna
cult_of_luna
przedwczoraj, 18:25:37
  • 19
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #przemysleniazdupy

Jakkolwiek dziwnie to nie brzmi, od zawsze jestem fanem "stadionowej architektury". Od dzieciaka lubiłem różnorodność stadionów i to że wiele z nich jest "jakichś". Do nie dawna wiele z nich podążało też schematami - stadiony w Ameryce Południowej, albo w Europie Wschodniej, albo na Wyspach - wystarczył rzut oka i było wiadomo gdzie się obiekt znajduje.

No
cultofluna - #mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #przemysleniazdupy

Jakkolwiek d...

źródło: Metlife_stadium_(Aerial_view)

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas wczoraj, 08:08:23 via Wykop
  • 1
@Thor14: @cult_of_luna Bernabeu tez popsuli, a jeszcze gorszy los czeka za kilka lat San Siro, ktore zostanie zburzone

w Korei i Japonii 2002 byly tez zajebiste stadiony, Daegu, Incheon i Oita przede wszystkim. a teraz wszystko na jedno kopyto jak piszesz :<
  • Odpowiedz
first
first
wczoraj, 06:30:52
  • 16
Czy Gikiewicz w trakcie transmisji powiedział, że bramkarz Jordanii może teraz zdechnąć zamiast odetchnąć, czy dla mnie się wydawało się?

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas wczoraj, 07:03:28 via Wykop
  • 1
@first: @travis_marshall dla mnie to bylo ‚wzdechnac’ xd ulom straszny z tego gikiewicza tak czy siak
  • Odpowiedz
kinson
kinson
przedwczoraj, 07:37:35
  • 21
1004 + 1 = 1005

Tytuł: Wita państwa Dariusz Szpakowski. Autobiografia
Autor: Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski
Gatunek: biografia, autobiografia, pamiętnik
Ocena: ★★★★★★
kinson - 1004 + 1 = 1005

Tytuł: Wita państwa Dariusz Szpakowski. Autobiografia
Autor...

źródło: 1336884-352x500

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas przedwczoraj, 07:55:25 via Wykop
  • 1
@kinson:

Ale najgorsze jest i tak posłowie Rudzkiego gdzie ten cieszy się, że może pan Dariusz uważa go za syna którego zawsze chciał mieć ...


skislem, ale to typowy rudzki. ja bym chyba to poslowie pominal xd
  • Odpowiedz
Jasak
Jasak
15.06.2026, 07:52:11
  • 3
Takie tam podsumowanie czerwca w Polskim tenisie:
https://x.com/z_kortu/status/2066421626657239175

Ja tam dumny.

#tenis
Jasak - Takie tam podsumowanie czerwca w Polskim tenisie:
https://x.com/z_kortu/statu...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas 15.06.2026, 10:14:06 via Wykop
  • 2
@2-aminopirydyna: nie no tyle to nie

ale biorac pod uwage starzejace sie spoleczenstwo, bylby to dobry ruch, bo w przeciwienstwie do uwielbianych w tym kraju sportow zespolowych, w ktorych o kontuzje mega latwo, jest to faktycznie sport na cale zycie. tylko taki samorzad patrzy se ile srednio osob przewinie sie tygodniowo przez kort vs boisko (przy bardzo optymistycznych, dla boisk, zalozeniach) i od razu mysli ze sie nie oplaca. u
  • Odpowiedz
bartolomeov
bartolomeov
14.06.2026, 15:35:03
  • 0
Cześć wszystkim,

Psycholog stwierdził mi adhd i za tydzień będę szedł do psychiatry po lekarstwo.

Zrobiłem już jako taki research ale chciałbym zapytać osób które testowały i elvanse i concrete i medikinet co lepiej na nich działało.

Zdaje
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas 15.06.2026, 10:03:38 via Wykop
  • 0
@bartolomeov: do ladnego postu @ratty dodam jeszcze, ze jesli dostaniesz medikinet ir, to koniecznie bierz go w trakcie posilku, bo zlagodzi ci to jego dzialanie, szczegolnie na poczatku, kiedy nie jestes przyzwyczajony. zalecam tez ostroznosc z kofeina, ludzie roznie reaguja, mnie strasznie trzepie jesli wezme medi ir i wypije kawe w krotkim odstepie czasu. przy medi cr nie mam tego problemu
  • Odpowiedz
blazko
blazko
10.08.2025, 17:22:35
  • 2
Cześć. Od tygodnia biorę Medakinet, bo lekarz zdiagnozował u mnie ADHD. Chciałbym zapytać osób, które go przyjmują czy moje spostrzeżenia są w normie. Wydaje mi się, że zrobiłem się bardziej "sztywny", mam mniejsze poczucie humoru, jakoś mi dziwnie. Może to też wynika z tego, że aktualnie nie pracuję i nie mogę tej koncentracji przelać na coś na czym powinienem się koncentrować. Oczywiście do kolejnej wizyty nie mam zamiaru nic zmieniać bez konsultacji.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas 15.06.2026, 09:59:50 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MuchoMaas
MuchoMaas 15.06.2026, 07:09:57
  • 4
skrot meczu Kawy z wczoraj dla koneserow, polecam przynajmniej zobaczyc jak obronila match point dla Bronzetti ok. 19:05

#tenis
MuchoMaas - skrot meczu Kawy z wczoraj dla koneserow, polecam przynajmniej zobaczyc j...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasak
Jasak
14.06.2026, 19:37:32
  • 2
Katarzyna Kawa niestety przełamana w ostatniej chwili drugiego seta no i mamy trzeci set.
Ale nie poddajemy się, i jedziemy dalej.
Finał turnieju na mączce WTA 125 w Modenie Włochy.

#tenis
Jasak - Katarzyna Kawa niestety przełamana w ostatniej chwili drugiego seta no i mamy...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas 14.06.2026, 19:39:50 via Wykop
  • 1
@Jasak: transmisja tutej, trzeba tylko zalozyc konto https://www.wtatennis.com/tournaments/1171/modena-125/2026
  • Odpowiedz
MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof
14.06.2026, 15:11:23
  • 7
#tenis Super talerz :D
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas 14.06.2026, 15:15:24 via Wykop
  • 1
@MajkelDudikof: az sie sikac zachcialo pdk
  • Odpowiedz
YodaMonster
YodaMonster
14.06.2026, 15:13:48
  • 3
#tenis #mecz właśnie Kamil Majchrzak wygrał swój pierwszy turniej rangi ATP, wchodzę na wykop zobaczyć co tu o tym piszą, a tu Hamilton wygrywa pierwszy raz w ferrari w #f1 i w sumie to juz zapomnialem kim jest ten caly Majtczak i dalej nie interesuje sie tenisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas 14.06.2026, 15:14:06 via Wykop
  • 0
@YodaMonster: W
  • Odpowiedz
MuchoMaas
MuchoMaas 14.06.2026, 15:05:07
  • 14
niesamowity gest sympatycznego australijczyka, wyreczyl kamila w zesraniu sie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

renniferlopez2
renniferlopez2
14.06.2026, 14:34:34
  • 1
#tenis Przełamał. Błagam, niech to dowiezie do końca.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas 14.06.2026, 14:35:30 via Wykop
  • 2
@renniferlopez2:
MuchoMaas - @renniferlopez2:

źródło: 79848b526b2d051c8b5ffcc622fa18ce1355740d030804d6f01020c48f38a1e6

Pobierz
  • Odpowiedz
MuchoMaas
MuchoMaas 14.06.2026, 08:32:17
  • 3
brunson mógłby se teraz wytatuować ‘luka doncic over me?’ ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#nba
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas
Autor
14.06.2026, 09:02:51 via Wykop
  • 0
@Demon_Cleaner: ringz erneh
  • Odpowiedz
MuchoMaas
MuchoMaas
Autor
14.06.2026, 09:16:59 via Wykop
  • 2
@Demon_Cleaner: najak

mordo to byl post typu satyrycznego, ja wiem ze brunson sie z luka lubi. powiem wiecej - sposrod wszystkich zawodnikow bez pierscienia w lidze, to luce najbardziej zycze tytulu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

lal - nyk w finalach za rok pls
  • Odpowiedz
MuchoMaas
MuchoMaas 14.06.2026, 08:42:59
  • 4
to jak się wspaniale zestarzało

https://streamable.com/ydo4l1

#nba
MuchoMaas - to jak się wspaniale zestarzało 

https://streamable.com/ydo4l1

#nba
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vinmcqueen
vinmcqueen
14.06.2026, 07:00:18
  • 9
#nba tak, Spurs przewalili te wszystkie mecze
vinmcqueen - #nba tak, Spurs przewalili te wszystkie mecze

źródło: image_picker_17ED80C0-1BA6-422A-BA13-56B66B4271A1-18855-00000A379169F56F

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas 14.06.2026, 08:29:20 via Wykop
  • 1
@vinmcqueen @JanTadeusz: win probability to w zasadzie odwzorowanie tego, kto prowadzi w meczu. spurs prowadzili przez 80% czasu gry w tych finałach. bardziej potwierdzić tego zesranska się nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Idaho597
Idaho597
14.06.2026, 03:32:33
  • 5
#nba
Należało im się
Za Marburego, Francisa i Crawforda
za Ediego Currego
za Bargianieniego

Knicks mistrzem NBA!!!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MuchoMaas
MuchoMaas 14.06.2026, 08:26:29 via Wykop
  • 1
@Idaho597: @pasta_alla_carbonara @miki4ever szkoda tylko, że Dolan wciąż u steru i będzie mógł se tym wycierać mordę
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 01.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking