Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko206
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
typ53B

typ53B

Dołączył 3 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22682
  • Znaleziska 14449
  • Mikroblog 8233
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 13

42

Ciężarówka podczas cofania najechała na rowerzystę. Nie żyje 36-latek

Ciężarówka podczas cofania najechała na rowerzystę. Nie żyje 36-latek

W Długokątach Małych w powiecie żyrardowskim kierowca cofając ciężarówką przejechał 36-latka w biały dzień.

siedzewrobo
z
miejskireporter.pl
dodany: 11 godz. i 56 min temu
  • 34
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    prawojazdy
  • #
    rower
  • #
    rowery
typ53B
typ53B 5 godz. i 58 min temu via Android
  • -16
@gr0m1t: współczuję twojej rodzinie, bo tobie to już nic nie pomoże.
typ53B
typ53B 5 godz. i 53 min temu via Android
  • -11
Obserwuję rowerzystów i oni potrafią bezrefleksyjnie przejechać z pełną prędkością kilkanaście centymetrów za cofającym samochodem.
Raktywiści miejscy krzyczą o odczłowieczaniu pedalarzy, ale oni sami to sobie robią swoim bezmyślnym zachowaniem.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

typ53B
typ53B 3 godz. i 5 min temu via Android
  • -5
@mvmxks: Od kiedy mi wiadomo mamy zasadę ograniczonego zaufania, czyli ufamy innym użytkownikom dróg, do momentu gdy nie mamy podstaw do stwierdzenia, że jednak może ktoś cię zwyczajnie nie widzieć, bo poruszasz się zygzakiem w szparach pomiędzy samochodami.
To, że coś jest "legalne" nie znaczy, że jest mądre, co z tego, że tutaj rowerzysta miał pierwszeństwo? Uratowało go to?
typ53B
typ53B 2 godz. i 58 min temu via Android
  • -1
@mvmxks: ale wiesz, że samochód jest inaczej skonstruowany niż jowelek i jak się spojrzysz do tyłu , albo w lusterko to po każdej stronie masz słupki b,c i D które ograniczają widoczność? Nie wiesz, bo jesteś niedojdą która z placu WORD nawet nie potrafi wyjechać.
typ53B
typ53B 28 min temu via Android
  • 0
@mvmxks: Jak zawsze manipulujesz, chodzi słupki b, c i d . Pewnie żeby zdać z fizyki i matematyki musiałeś stawiać pały nauczycielom.
typ53B - @mvmxks: Jak zawsze manipulujesz, chodzi słupki b, c i  d . Pewnie żeby zdać...

źródło: 1093

Pobierz
typ53B
typ53B 21 min temu via Android
  • 0
@mvmxks: Jak to jest używać słów nie rozumiejąc ich znaczenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
typ53B
typ53B 12 min temu via Android
  • 0
@mvmxks: nawet ci wkleiłem zdjęcie na którym widać słupki b, c i d odbite w lusterku wstecznym. Ty serio te pały stawiałes.

51

Skandal w OMZRiK.Prezes Konrad D. z zarzutami o przywłaszczenie ponad 1.65 mln

Skandal w OMZRiK.Prezes Konrad D. z zarzutami o przywłaszczenie ponad 1.65 mln

Białostocka prokuratura przedstawiła Konradowi D., prezesowi Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, nowe zarzuty dotyczące przywłaszczenia ponad 1,65 mln zł. Za oszustwa prawomocnie skazany jest już twórca OMZRiK Rafał Gaweł. Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym.

Makavlani
z
zero.pl
dodany: 41 min temu
  • 11
  • #
    omzrik
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    prawo
  • #
    4konserwy
  • #
    informacje
  • #
    polska
typ53B
typ53B 36 min temu via Android
  • 18
Grubasowi gawłowi jest smutno samemu w Norwegii, będzie miał kolegę do udawania uciśnionych tęczowych XD
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

typ53B
typ53B 3 godz. i 19 min temu
  • 4
#konowalposting #heheszki #warszawa
Zapomniał wspomnieć że to przez pokoik VIP XD
typ53B - #konowalposting #heheszki #warszawa 
Zapomniał wspomnieć że to przez pokoik ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Official
Official
Official
3 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 6
@typ53B: zeby powiedzieć na głos że średni czas oczekiwania na sorze gdziekolwiek wynosi 21 minut i nie poczuć samemu że coś tu nie gra i trzeba się poprawić to trzeba nie stykać się z rzeczywistością wcale.
  • Odpowiedz
uncles
uncles
uncles
3 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 2
@Official: nie stykać - to jest klucz :) odklejone elyty
  • Odpowiedz

41

Chcą odwołać Trzaskowskiego. Rusza inicjatywa

Chcą odwołać Trzaskowskiego. Rusza inicjatywa

W Warszawie zainicjowano Stołeczną Operację Referendalną, czyli obywatelską akcję, która ma doprowadzić do referendum w sprawie odwołania prezydenta miasta Rafała Trzaskowskiego oraz rady Warszawy. Jak zapowiedział inicjator przedsięwzięcia, zbiórka podpisów ma ruszyć za kilka tygodni.

ochucki
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 17 godz. i 47 min temu
  • 15
  • #
    trzaskowski
  • #
    warszawa
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    referendum
typ53B
typ53B 3 godz. i 27 min temu via Android
  • 1
Warszawa jest zbyt głupia na ten krok.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

45

MAZUREK: TA AFERA POGRĄŻY RZĄD?

MAZUREK: TA AFERA POGRĄŻY RZĄD?

Czyli o próbie ratowania wizerunku przez platformę wszelkimi sposobami

pangkor
z
youtube.com
dodany: 17 godz. i 29 min temu
  • 16
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    kanalzero
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
typ53B
typ53B 3 godz. i 29 min temu via Android
  • 1
@23kulpamens: nauczyli się.
Jak więcej kraść ( ͡° ʖ̯ ͡°)

326

Sprawa sygnalisty z Warszawy stawia pytania o realną ochronę zgłaszających

Sprawa sygnalisty z Warszawy stawia pytania o realną ochronę zgłaszających

Historia z Warszawy pokazuje, jak kończy się zgłaszanie problemów w dużej publicznej placówce. Bez względu na personalia najciekawsze jest tu pytanie, czy system potrafi chronić ludzi, którzy ujawniają nieprawidłowości.

Famine
z
zero.pl
dodany: 5 godz. i 54 min temu
  • 84
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    praca
  • #
    januszebiznesu
  • #
    polityka
typ53B
typ53B 3 godz. i 33 min temu via Android
  • 2
@dziacha: tak to jest jak się z mafią zaczyna, byleby nie skończył jak Brzeska, albo inni.
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
wczoraj, 08:26:32
  • 421
Dobrze to rozumiem? Jakiś lekarzyk nagadał głupot u stanowskiego pisowskiego, że gdzieś tam mordują pacjentów, prokuratura słusznie powiedziała "sprawdzam", wezwali go na przesłuchanie, na przesłuchaniu chłop nic nie powiedział bo by złożył fałszywe zeznania, Tusk słusznie wyszedł z założenia że chłop jest niewiarygodny a prawaki teraz uważają, że Tusk wydał już wyrok za prokuraturę a wgl to wiarygodny był "Murański, postać znana"?
Prawakoidy to chyba serio by wolałby, by wpis na twitterze
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 20 godz. i 25 min temu via Android
  • 0
@RetorykaPisowska: źle rozumiesz, pozdrów mecenasa konia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 20 godz. i 24 min temu via Android
  • 0
@aresius: to jest państwo z gwna, a nie z dykty.
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 19 godz. i 49 min temu via Android
  • 0
@aresius: na razie to srają do złotych kibli koledzy dupiarza jak capstrzyk i inni jego kolesie porozstawiani po spółkach miejskich i przewalających miliony.
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 4 godz. i 8 min temu via Android
  • 0
@aresius: przecież dopiero co cały zarząd szpitala poleciał, bo dupiarz obiecał jego "odpolitycznienie", czym potwierdza moje słowa. Nic nie poradzę, że fakty są dla ciebie niewygodne bocie od mecenasa konia.
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
17 godz. i 15 min temu
  • 187
Co oni tak się spieszą w Kanale G---o? Tam już jest non stop Sakiewicz vibe, już nawet piszą o „prokuraturze Tuska”

Co chwilę wypluwają jakiś k---a prowokacyjny gniot

Mariusze mają słabe procesory, a w fabryce kurzu i biedy w Brighton też ich nie oszczędzają. Zwolnij, Krzysiu, bo im transferu nie starczy w baraku, żeby to wszystko przejrzeć

#kanalzero #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa
Fatalista1988 - Co oni tak się spieszą w Kanale G---o? Tam już jest non stop Sakiewic...

źródło: hyKxg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 12 godz. i 13 min temu via Android
  • 0
@Fatalista1988: ehh, coraz większych analfabetów zatrudnia Giertych...
  • Odpowiedz

462

Kolejna afera w Szpitalu Południowym. Sfałszowano 20 kart zgonu

Kolejna afera w Szpitalu Południowym. Sfałszowano 20 kart zgonu

"Postępowanie zainicjowane zostało zawiadomieniem osoby, której pieczątka zaginęła" - przekazał prokurator Piotr Antoni Skiba. To nowe informacje w sprawie patologii w Szpitalu Południowym w Warszawie. Tym razem śledczy badają podrobienie kart zgonów 20 pacjentów placówki na Ursynowie.

Drzepetto
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: wczoraj, 09:14:49
  • 51
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
typ53B
typ53B 13 godz. i 57 min temu via Android
  • 2
Jaki piękny szpital dupiarz postawił XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1119

Polska na czele krajów z największą ceną za "wypożyczenie" sobie GTA VI.

Polska na czele krajów z największą ceną za "wypożyczenie" sobie GTA VI.

My jak zawsze w czołówce światowej.

Pierdyliard
z
wykop.pl
dodany: 22 godz. i 7 min temu
  • 188
  • #
    gta
  • #
    gry
  • #
    polska
  • #
    konsole
  • #
    pcmasterrace
  • #
    steam
typ53B
typ53B 20 godz. i 17 min temu via Android
  • 48
@Arkhar: to testujcie na konsolach ;)
splinter96
splinter96
wczoraj, 10:02:39
  • 1124
chłop od 2015 do 2023 był non-stop na grillu
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
splinter96 - chłop od 2015 do 2023 był non-stop na grillu
#polityka #bekazpisu #bekaz...

źródło: 1000030768

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 20 godz. i 26 min temu via Android
  • 1
@splinter96: kurde masz nawet konia w avatarze, nie zwalonego co prawda, ale...
Roman, to ty? Jak nie ty to pozdrów go.
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 21 godz. i 39 min temu
  • 3
#bekazpodludzi #konowalposting #heheszki
Ojoj Caprztyk na pierwszym roku specjalizacni dostał o------l za niedopilnowanie procedur od ordynatora oddziału i się popłakal XD
Matko jaki miękiszon...
typ53B - #bekazpodludzi #konowalposting #heheszki 
Ojoj Caprztyk na pierwszym roku sp...

źródło: 1092

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B
Autor
21 godz. i 33 min temu via Android
  • 2
@Anomalocaracid: przecież to, że sor był przepełniony i to, że dostał o------l to są dwa całkowicie niepowiązane że sobą wątki XD.
Poza tym, w szpitalu jest monitoring, a capstrzyk wycofał się z tego oskarżenia o popchnięcie...
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B
Autor
21 godz. i 11 min temu via Android
  • 1
@fizzly: capstrzyk już miał udowodnioną bilokację, bo pobierał pieniądze za jednoczesną obecność na radzie miasta i dyżurze, oraz wiele różnych innych machlojek, więc jakoś mu nie wierzę...
  • Odpowiedz

79

KO próbuje zastraszyć lekarza sygnalistę

KO próbuje zastraszyć lekarza sygnalistę

Polska praworządność... Zamiast wysłuchac i chronić świadka próbują go zastraszyć i skompromitowac. Dla nich nie istotne jest, jakie prawa mogly być łamane, najważniejsze teraz by znaleźć powody do podważenia opinii świadka i zrobić z niego umysłowo chorego. Gdzie praworzadność? Gorzej niż PiS...

danielbr3
z
polsatnews.pl
dodany: wczoraj, 09:19:23
  • 56
  • #
    polityka
  • #
    prawo
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    informacje
typ53B
typ53B 23 godz. i 19 min temu via Android
  • -3
@TenXen47: pozdrów mecenasa konia

1079

Radny KO Konrad Wcisło kłamał. Nie ma i nigdy nie miał karty inwalidzkiej

Radny KO Konrad Wcisło kłamał. Nie ma i nigdy nie miał karty inwalidzkiej

Nowe fakty ws. radnego KO z Lublina, który zajął niebieską kopertę. Konrad Wcisło twierdził, że posłużył się kartą ojca przez pomyłkę, bo ma własną. Śledztwo Jawnego Lublina wykazało, że polityk kłamał. Nie posiada takiego dokumentu, a wniosek o niego złożył dopiero... 10 dni po wybuchu afery.

jawnylublin
z
jawnylublin.pl
dodany: wczoraj, 08:41:07
  • 79
  • #
    lublin
  • #
    polityka
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    afera
  • #
    samochody
  • #
    polska
typ53B
typ53B 23 godz. i 59 min temu via Android
  • 46
Członek KO kłamał? Serio?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

typ53B
typ53B wczoraj, 07:44:14
  • 2
#konowalposting #kapitanbomba
typ53B - #konowalposting #kapitanbomba
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
wczoraj, 07:52:24 via Android
  • 0
@typ53B

Widziałem na X. Złoto
  • Odpowiedz

522

Lekarze niekiedy zarabiają za 2 dyżury jednocześnie (tylko B2B i nie zawsze)

Lekarze niekiedy zarabiają za 2 dyżury jednocześnie (tylko B2B i nie zawsze)

"Dyrektorzy, żeby oszczędzić to robią tak, że jeden lekarz jest na dwóch oddziałach. [...] Na UOP jest płacone raz, na B2B zależy od umowy" - Jakub Kosikowski na X oraz w Kanale Zero

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 17:57:31
  • 42
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zarobki
typ53B
typ53B wczoraj, 07:39:26 via Android
  • 1
@Anomalocaracid: tak, za 50k miesięcznie.
Każdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

356

"Czeka go proces". Pełnomocnik Dawida Kacprzyka ostrzega byłego ordynatora

"Czeka go proces". Pełnomocnik Dawida Kacprzyka ostrzega byłego ordynatora

Pełnomocnik Kacprzyka, mecenas Jacek Dubois zapowiedział pozew przeciwko byłemu ordynatorowi oddziału chirurgii w Szpitalu Południowym w Warszawie. - Jeżeli w ciągu najbliższych godzin Emil Jędrzejowski nie odwoła zniesławiających, oszczerczych i nieprawdziwych informacji wówczas czeka go proces

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 11:15:11
  • 97
  • #
    afera
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    prawo
typ53B
typ53B wczoraj, 07:36:29 via Android
  • -1
@Adihal: tak ten od ***** psy
typ53B
typ53B wczoraj, 07:37:49 via Android
  • 9
@dziacha: najpierw to dobre imię trzeba mieć XD

251

Valve szykuje rewolucję dla graczy. SteamOS trafi na komputery

Valve szykuje rewolucję dla graczy. SteamOS trafi na komputery

Valve pracuje nad udostępnieniem systemu SteamOS w wersji przeznaczonej dla praktycznie każdego komputera. Gigant prowadzi intensywne prace nad pełną obsługą kart graficznych Nvidii, a także nad instalatorem z dual boot. SteamOS może zabrać sporo użytkowników Windowsa

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: przedwczoraj, 11:42:59
  • 140
  • #
    linux
  • #
    steam
  • #
    gry
  • #
    komputery
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
typ53B
typ53B wczoraj, 05:44:12 via Android
  • -3
@Project_Yi: To złóż na AM5 kompa z takimi parametrami i o takich wymiarach, cena wyjdzie zbliżona, albo nawet wyższa.
typ53B
typ53B wczoraj, 06:45:59 via Android
  • 0
@rafau16: To jest ładne pudełko do postawienia przy telewizorze, taki "Xbox" od gabena.

373

Policja i straż pożarna usunęły baner "Nie bać Tuska" z prywatnej posesji.

Policja i straż pożarna usunęły baner "Nie bać Tuska" z prywatnej posesji.

Do zadziwiających scen doszło w Izdebniku, w gminie Lancokorna. Policjanci z pomocą straży pożarnej zniszczyli tam banner z napisem "nIebać Tuska". Jak donoszą lokalne media w akcji miało uczestniczyć 2 radiowozy, 6 policjantów, 2 wozy straży pożarnej, drabina i 5 strażaków.

Sekumbomoboko
z
tysol.pl
dodany: przedwczoraj, 17:45:45
  • 117
  • #
    demokracja
  • #
    wolnoscslowa
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
typ53B
typ53B wczoraj, 05:53:53 via Android
  • -1
@Danuel: tam w ośmiu gwiazdach chodziło o psy...
typ53B
typ53B wczoraj, 05:55:28 via Android
  • 0
@SHOGOKI: tam chodziło o psy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

244

"Pytania skwitował milczeniem". Koniec przesłuchania lekarza Jędrzewskiego

"Pytania skwitował milczeniem". Koniec przesłuchania lekarza Jędrzewskiego

Zakończyło się przesłuchanie lek. Emila Jędrzejewskiego, który ma mieć wiedzę o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym. - Prokuratorzy zadali świadkowi kilkadziesiąt pytań dotyczących postępowania, które jest prowadzone w tutejszej prokuraturze. Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powie

airaG
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 13:15:46
  • 176
  • #
    nfz
  • #
    polityka
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    wydarzenia
typ53B
typ53B przedwczoraj, 21:04:43 via Android
  • 21
Ładnie manipuluje giertychowy podnóżek
typ53B - Ładnie manipuluje giertychowy podnóżek

źródło: 1085

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

typ53B
typ53B przedwczoraj, 21:05:36 via Android
  • 8
@James_Error: Nie, bo to bardzo niewygodna dla nich sprawa polityczna.
typ53B
typ53B przedwczoraj, 21:08:36 via Android
  • 5
@giorgioborgio: Nie powie nic bez papugi, już była Jolanta Brzeska co wojowała z takimi typami.
typ53B
typ53B przedwczoraj, 21:13:08 via Android
  • 1
@BoneOO: było kilkanaście takich dziwnych zgonów w szpitalu południowym, to jest akurat fakt.
typ53B
typ53B przedwczoraj, 21:18:17 via Android
  • -2
@PrawdziwyRealista: taa w tfuskowy teoretycznym państwie XD
typ53B
typ53B przedwczoraj, 21:19:43 via Android
  • 0
@Dragonan: chodzi o dokumentację, w tym szpitalu nadal pracują jego partyjni koledzy.
typ53B
typ53B przedwczoraj, 21:20:52 via Android
  • 4
@BoneOO: powie w obecności swojego adwokata i mu się nie dziwię.
typ53B
typ53B wczoraj, 05:37:00 via Android
  • 2
@TenXen47: a jak nie będzie się pilnował przed tym układem mafijnym dla niepoznaki nazwanym KO to skończy jak Jolanta Brzeska albo w pasiaku za obrazę jaśnie pana konowała z kało.
typ53B
typ53B wczoraj, 05:40:31 via Android
  • -1
@mhmhmhmhm: a później jak pan Emil zostanie znaleziony z 5 dziurami w głowie to żulkowa prokuratura stwierdzi, że popełnił s---------o.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 15.04.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 27.01.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking