Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
br0da

br0da

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6480
  • Znaleziska 5576
  • Mikroblog 904
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 15
Markotny_Marek
Markotny_Marek
17.04.2026, 04:38:00
  • 1945
Język polski vs zaburzenia psychiczne 😊

#jezykpolski #ciekawostki #heheszki
Markotny_Marek - Język polski vs zaburzenia psychiczne 😊

#jezykpolski #ciekawostki ...

źródło: 7947

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

br0da
br0da 17.04.2026, 16:45:55 via Wykop
  • 1
This statement is false.
Polish grammar does not refer to the person's gender.
The correct statement is:

»In Polish, the word for "non binary" is "niebinarny" or "niebinarna", depending on the person's s-x, and "niebinarne" when referring to children or undecided individuals.«
  • Odpowiedz

350

Nowe zasady dla Airbnb. Sejm zdecydował, by pracować nad ustawą Polski 2050

Nowe zasady dla Airbnb. Sejm zdecydował, by pracować nad ustawą Polski 2050

Obowiązkowy rejestr mieszkań, nowe uprawnienia dla gmin oraz ograniczenia dla właścicieli lokali to tylko kilka założeń poselskiego projektu ustawy regulującej najem krótkoterminowy. W piątek posłowie zdecydowali, by dalej pracować nad nią w komisji. Przeciwko byli parlamentarzyści Konfederacji.

DawidParzyk
z
zero.pl
dodany: 17.04.2026, 11:40:43
  • 138
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
  • #
    wykop
br0da
br0da 17.04.2026, 16:11:45 via Wykop
  • -7
@Czytelnik30 @zeszyt-w-kratke:

Powiem więcej, nawet gdyby się tak nie działo (a wiele dowodów anegdotycznych wskazuje, że jednak się dzieje), to ograniczenie możliwości prowadzenia usług hotelowych i erotycznych pomiędzy "zwykłymi mieszkańcami" zasługuje na poparcie.

316

Duzy różnice w mózgach kobiet i mężczyzn

Duzy różnice w mózgach kobiet i mężczyzn

Prof: Piotr Rieske: "Co za tę różnicę odpowiada? Co ją powoduje? Autorzy twierdzą, że głównie biologia (geny, hormony). Czyli nature (natura), a nie nurture (wychowanie, kultura, doświadczenia społeczne)."

qeti
z
science.org
dodany: 16.04.2026, 21:50:36
  • 93
  • #
    nauka
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    logikaniebieskichpaskow
  • #
    ciekawostki
  • #
    biologia
  • #
    medycyna
br0da
br0da 17.04.2026, 13:28:49 via Wykop
  • 0
@bropek: Pracownicy uczelni mają. Pozostali muszą zapłacić albo poczekać; może @LukaszLamza zrobi skrót tego artykułu na swoim kanale, bo niestety, na sci-hub artykułu nie ma.

960

4 mężczyzn w rękach policji. Mieli zaatakować chłopaka w Bystrzycy Kłodzkiej

Pokaż treści 18+

4 mężczyzn w rękach policji. Mieli zaatakować chłopaka w Bystrzycy Kłodzkiej

Klękajcie narody! Dopiero jak jeden patus poszedł do piachu dolnośląska policja zatrzymała cztery osoby podejrzane o udział w bulwersującym ataku z zeszłego roku

Kismeth
z
onet.pl
dodany: 15.04.2026, 22:13:06
  • 109
  • #
    bystrzycaklodzka
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    afera
  • #
    patologiazewsi
  • #
    polskiepato
br0da
br0da 16.04.2026, 06:47:44 via Wykop
  • 49
@Emes91: chyba wieloletniego.

919

Menedżer zadań miał kiedyś 80 KB i działał błyskawicznie

Menedżer zadań miał kiedyś 80 KB i działał błyskawicznie

Dzisiejszy Menedżer zadań w Windowsie to narzędzie, które potrafi pokazać niemal wszystko o systemie. Problem w tym, że przez lata urósł razem z nim. Jak przypomina Dave Plummer, inżynier odpowiedzialny za jego pierwotną wersję, pierwszy Task Manager zajmował zaledwie około 80 KB.

ochucki
z
pixelnerd.pl
dodany: 13.04.2026, 07:18:33
  • 179
  • #
    windows
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    microsoft
  • #
    oprogramowanie
  • #
    software
br0da
br0da 13.04.2026, 11:43:51 via Wykop
  • 5
Pierwszy Task Manager zajmował zaledwie około 80 KB. Dla porównania, współczesna wersja to już około 4 MB


@PunxNnotDead: Kiedy widzę coś takiego w wykonaniu Microsoftu, to od razu włącza mi się tryb paranoiczny i zastanawiam się, czy nowy TM przypadkiem nie czesze wszystkich działających aplikacji, szukając, co by można z nich wyciągnąć do celów telemetrii i śledzenia użytkownika.

411

TV Republika przyznaje, ze Orban przegrał

TV Republika przyznaje, ze Orban przegrał

Mam z tym tytułem jakąś cichą satysfakcję, że najwięksi kłamcy i największa szczujnia w Polsce muszą przyznać niewygodny dla nich fakt.. A już spodziewałem się alternatywnej rzeczywistości, w której Orban wygrałby na Węgrzech - wg Tfupubliki jako jedynego medium na świecie... Nie zdziwiłbym się

shadow_82
z
tvrepublika.pl
dodany: 12.04.2026, 20:16:41
  • 124
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    wegry
  • #
    wybory
  • #
    polityka
br0da
br0da 12.04.2026, 23:13:24 via Wykop
  • -6
Wybacz, TVP i TVN to jest tępa propaganda i manipulacja.


@yansvanhorn: A spodziewasz się, że widz TVN albo czytelnik Gazety Wyborczej przyzna Ci rację? ¯\(ツ)/¯

386

Śmierć Blu-ray jeszcze nie nadeszła. Te dwie firmy własnie go uratowały

Śmierć Blu-ray jeszcze nie nadeszła. Te dwie firmy własnie go uratowały

Japońskie oddziały Verbatim oraz IO Data ogłosiły rozszerzenie współpracy, która ma utrzymać dostępność nośników i napędów Blu-ray na rynku. Firmy zapowiadają zabezpieczenie komponentów, dostosowanie produkcji i dalsze wprowadzanie nowych urządzeń. Z rynku wycofali się już najwięksi jak Sony.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 12.04.2026, 12:58:55
  • 199
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    bluray
br0da
br0da 12.04.2026, 23:04:57 via Wykop
  • 0
Mmm, bardzo dobrze.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

994

Windows 11 bez Edge i telemetrii. Unia zmusiła Microsoft do zmian

Windows 11 bez Edge i telemetrii. Unia zmusiła Microsoft do zmian

Historyczny moment dla prywatności w UE. Pod naciskiem aktu DMA 2.0 Microsoft odblokował możliwość usunięcia Edge i Binga z Windows 11. Apple otwiera NFC dla zewnętrznych płatności. Zobacz, jak nowe przepisy czyścisz Twój komputer i telefon z narzuconych usług i szpiegującej telemetrii.

konto usunięte
z
selekcja.org
dodany: 04.04.2026, 14:33:47
  • 173
  • #
    microsoft
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    technologia
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    cybersecurity
  • #
    komputery
br0da
br0da 05.04.2026, 17:38:13 via Wykop
  • 1
@lemon0042:
Windows 7 Pro SP1, Firefox 115.34.0esr (64 bity)
To samo pod Brave Version 1.47.186 Chromium: 109.0.5414.119 (Official Build) (64-bit).
To samo pod Waterfox G6.0.3 (64-bit).
To samo pod Crome Wersja 109.0.5414.120 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)
br0da - @lemon0042: 
Windows 7 Pro SP1, Firefox 115.34.0esr (64 bity) 
To samo pod Br...

źródło: Unfortunately

Pobierz

649

40-letnie Polki: "Kiedy wchodzę do baru, prawie nie łapię męskich spojrzeń"

40-letnie Polki: "Kiedy wchodzę do baru, prawie nie łapię męskich spojrzeń"

40-letnie Polki czują się przezroczyste. "Kiedy wchodzę do baru, prawie nie łapię męskich spojrzeń"

groceries
z
newsweek.pl
dodany: 01.04.2026, 11:38:14
  • 410
  • #
    pieklokobiet
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    podryw
br0da
br0da 01.04.2026, 21:43:30 via Wykop
  • 3
prawda jest jak zwykle w środku


@rflstf: Bzdura. Prawda jest tam, gdzie jest. Może być "po środku", może być po jednej albo po drugiej stronie, ale może też być zupełnie gdzie indziej.

616

Hiszpania znów mówi "nie" USA

Hiszpania znów mówi "nie" USA

Hiszpania zamknęła swoją przestrzeń powietrzną dla amerykańskich samolotów uczestniczących w wojnie z Iranem

Pasterz30
z
rmf24.pl
dodany: 30.03.2026, 10:02:25
  • 90
  • #
    hiszpania
  • #
    trump
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    izrael
br0da
br0da 30.03.2026, 12:55:06 via Wykop
  • 49
@misk4cy: Myślę, że oni nie są antywojenni (choć może się mylę - obym się mylił). Oni są raczej zatwardziałą lewicą (premier Sanchez zgodził się nawet na żądania separatystów z Kraju Basków i Katalonii, byle tylko nie stracić władzy), a Trumpa postrzegają jako reprezentanta prawicy (choć w rzeczywistości reprezentuje on albo tylko siebie i swoją rodzinę, albo - być może - żydowskich amerykańskich oligarchów). I jako lewica, chcą po prostu
br0da
br0da 30.03.2026, 17:05:45 via Wykop
  • -2
@radzioso532: Byłem w Hiszpanii sporo czasu temu, był to wówczas naprawdę piękny i dobry do życia kraj. Teraz jest już tylko piękny, https://businessinsider.com.pl/gospodarka/hiszpania-legalizuje-migrantow-media-ostrzegaja-przez-mafia-i-handlem-ludzmi/w754mqb

372

Drony Ukrainy paraliżują eksport Rosji - bałtyckie porty stoją

Drony Ukrainy paraliżują eksport Rosji - bałtyckie porty stoją

Ukraińskie drony uderzają w infrastrukturę kluczową dla rosyjskiego eksportu paliw. Ataki sparaliżowały porty nad Bałtykiem, a skutki odczuwa cały łańcuch logistyczny. Artykuł analizuje skalę strat i reakcje Moskwy.

Nick7C5
z
energia.rp.pl
dodany: 29.03.2026, 17:37:18
  • 65
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    energetyka
  • #
    swiat
  • #
    konflikty
br0da
br0da 30.03.2026, 11:06:32 via Wykop
  • 8
Jaka piękna, gorąca wiadomość. Od razu kawa lepiej smakuje.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

540

Kabel za 4000 dolarów kontra tani przewód z Amazona. Ośmieszyli audiofilów

Kabel za 4000 dolarów kontra tani przewód z Amazona. Ośmieszyli audiofilów

Z jednej strony przewód Amazon Basics RCA Cable za kilka dolarów. Po drugiej stronie ekskluzywny Kimber Kable KS 1036, którego cena przekracza 4000 dolarów.Różnice w testach? Brak. Ale za 4000$ dostajemy przewodniki ze srebra, diamentowe matryce i zaawansowaną izolację FEP.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 29.03.2026, 15:00:04
  • 185
  • #
    audiovoodoo
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    audio
br0da
br0da 30.03.2026, 11:03:25 via Wykop
  • 2
Wprawdzie "audiofil" rymuje się z "debil" (chociaż słabo, bo nie 3, a tylko 2 ostatnie głoski), ale zadziwia mnie, że jedno słowo nie jest anagramem drugiego.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

7

Zodiak ma 13 konstelacji, nie 12. Dlaczego więc używamy tylko dwunastu?

Zodiak ma 13 konstelacji, nie 12. Dlaczego więc używamy tylko dwunastu?

Większość ludzi zna zodiak składający się z 12 znaków. Mało kto jednak wie, że astronomicznie Słońce w ciągu roku przechodzi przez 13 konstelacji. Tą trzynastą jest Wężownik (Ophiuchus). Skąd więc wzięła się dwunastka? Około 2500 lat temu Babilończycy podzielili zodiak na 12 części bo tyle miesięc

SolarCalendarDev
z
wykop.pl
dodany: 24.03.2026, 18:27:53
  • 20
  • #
    astronomia
  • #
    zodiak
  • #
    kalendarz
  • #
    wezownik
  • #
    ciekawostki
br0da
br0da 24.03.2026, 20:02:14 via Wykop
  • 1
@SolarCalendarDev masz tu kumpla z tego samego podwórka, podyskutujcie sobie: https://wykop.pl/ludzie/TheMoonth

P.S. "Tradycyjny" kalendarz gregoriański ze skorygowaną zasadą obliczania dni przestępnych jest absolutnie najlepszy. Dopiero za 3300 lat przesunie się o jeden dzień w stosunku do roku słonecznego. Na razie powinno styknąć. A znaki zodiaku, to bajki dla niemądrych bab.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

br0da
br0da 25.03.2026, 10:19:19 via Wykop
  • 1
@SolarCalendarDev:

Radzimy sobie z tym "chaosem" całkiem nieźle od 4 i pół stulecia. Ja bym powiedział, że ten "chaos" jest całkiem zaawansowanym porządkiem. Drobne urozmaicenia tylko pomagają - ludzki mózg nienawidzi jednorodności. Widziałem już różne propozycje zmian kalendarza, łącznie z taką, że dany dzień miesiąca jest zawsze określonym dniem tygodnia; no cóż, ja na przykład nie chcę mieć urodzin zawsze w piątek i mam na to najzupełniej wylane, w jaki
br0da
br0da 26.03.2026, 07:28:05 via Wykop
  • 0
@SolarCalendarDev:

Popatrzmy obiektywnie na ostatnie 2000 lat. Wojny, kryzysy,


Nie widzę żadnego związku między powyższymi a kalendarzem, zresztą przez ostatnie 2000 lat kalendarz był poprawiany. Jak wspomniałem wyżej, gregoriański ma niespełna 450
br0da
br0da 30.03.2026, 10:58:18 via Wykop
  • 1
@SolarCalendarDev: Dobrze, że przynajmniej co do tego się zgadzamy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

516

Coraz więcej nawróceń we Francji. W tym roku padnie kolejny rekord chrztów

Coraz więcej nawróceń we Francji. W tym roku padnie kolejny rekord chrztów

W Wielką Sobotę we Francji kolejny rok z rzędu rekordowo dużo osób dorosłych przyjmie chrzest

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 28.03.2026, 08:00:51
  • 199
  • #
    francja
  • #
    chrzescijanstwo
  • #
    wiara
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
br0da
br0da 29.03.2026, 18:17:24 via Wykop
  • -1
@Kriss23: Głupi obrazek i nieprawdziwy. No chyba, że masz na myśli protestantów - wówczas to prawda, oni tak właśnie uważają, a w każdym razie ci z nich, którzy wierzą w "predestynację". Nie wiem, ile protestanckich denominacji uznaje predestynację, ale w katolicyźmie jest to herezja.
br0da
br0da 30.03.2026, 10:56:37 via Wykop
  • -1
@Kriss23: I Ty w to wierzysz? Współczuję.
thorgoth
thorgoth
29.03.2026, 15:56:15
  • 1260
Turysta z Polski uderzył w twarz pracownicę Parku Narodowego Torres de Paine w Chile, gdy poprosiła, aby zgasił papierosa.
W Parku obowiązuje całkowity zakaz używania ognia i palenia papierosów ze względu na susze i duże ryzyko pożarów.

Po ataku próbował uciec, ale został ujęty przez innych zwiedzających i przekazany chilijskiej policji. Sąd skazał go w przeliczeniu na 60 tysięcy złotych grzywny i zakaz wjazdu do Chile przez 3 lata. Mężczyzna został już
thorgoth - Turysta z Polski uderzył w twarz pracownicę Parku Narodowego Torres de Pai...
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

br0da
br0da 30.03.2026, 10:55:18 via Wykop
  • 0
Drugi Majtczak, ma w dupie życie innych ludzi.
br0da - Drugi Majtczak, ma w dupie życie innych ludzi.

źródło: i_bardzo_kurwa_dobrze

Pobierz
  • Odpowiedz

766

Dlaczego kobiety w Polsce rzadziej oddają krew [analiza]

Dlaczego kobiety w Polsce rzadziej oddają krew [analiza]

Po dodaniu poprzedniego znaleziska opisującego statystyczną dysproporcję pomiędzy mężczyznami a kobietami w Polsce w obszarze krwiodastwa postanowiłem zbadać przyczynę tego stanu rzeczy. W artykule przeprowadzam analizę porównawczą pomiędzy Polską a innymi dużymi krajami europejskimi oraz USA.

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 28.03.2026, 19:54:18
  • 352
  • #
    zdrowie
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    rozowepaski
  • #
    medycyna
  • #
    krwiodastwo
  • #
    gruparatowaniapoziomu
br0da
br0da 29.03.2026, 18:15:41 via Wykop
  • 2
@Kagernak: To nie jest takie proste, żelazo generalnie słabo się wchłania. Moja córka jest honorowym dawcą krwi, przed terminem oddawania żre wątróbkę, kiełbasy, słonecznik i szpinak, a i tak czasami jej mowią, że ma za niskie żelazo i nie mogą od niej pobrać krwi ze względu na za niski poziom żelaza.

275

Zwolnienie bez wypowiedzenia za wpis w social mediach

Zwolnienie bez wypowiedzenia za wpis w social mediach

Powodem utraty stanowiska miało być poniżanie, wyśmiewanie i pouczanie podwładnych na TikToku. Sąd stwierdził, że zwolnienie kierowniczki, która w internecie wyśmiała pracownicę za to, że ta nie umiała znaleźć przycisku enter, było uzasadnione.

LOTA
z
rp.pl
dodany: 28.03.2026, 06:10:06
  • 35
  • #
    praca
  • #
    prawo
  • #
    kodekspracy
br0da
br0da 28.03.2026, 19:59:33 via Wykop
  • 11
Co myślała? Coś mi się zdaje, że po prostu nie myślała.

375

"Flamingo uderzył w samo serce produkcji. Rosjanie bez szans"

"Flamingo uderzył w samo serce produkcji. Rosjanie bez szans"

"Ukraiński pocisk Flamingo uderzył w rosyjską fabrykę Promsintez. To jeden z największych producentów materiałów wybuchowych w Rosji. Atak wywołał eksplozje i pożary."

paramedix
z
polskieradio24.pl
dodany: 28.03.2026, 12:54:49
  • 62
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
  • #
    ruskimir
br0da
br0da 28.03.2026, 13:39:57 via Wykop
  • 49
Pięknie, pięknie. Żródło obrazka: https://x.com/AryoSomeGumul/status/2037793079927681070
br0da - Pięknie, pięknie. Żródło obrazka: https://x.com/AryoSomeGumul/status/20377930...

źródło: Promsintez

Pobierz
br0da - Pięknie, pięknie. Żródło obrazka: https://x.com/AryoSomeGumul/status/20377930...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

382

Iran publikuje specjalne filmiki dla Trumpa

Iran publikuje specjalne filmiki dla Trumpa

Żeby Donald mógł zrozumieć co sie dzieje i bedzie dzialo :)

motvik
z
facebook.com
dodany: 26.03.2026, 15:27:05
  • 131
  • #
    heheszki
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
br0da
br0da 27.03.2026, 12:49:27 via Wykop
  • 9
@pomaranczowyogorek: I był całkiem fajnym krajem, zanim do władzy dorwali się islamiści. A dorwali się, bo ostatni szachinszach Iranu, Mohammad Reza Pahlawi, był tak kiepskim władcą, że sprowokował rewolucję...

356

Ukraina uderza w największy zakład chemiczny w Europie. Kijów realizuje plan

Ukraina uderza w największy zakład chemiczny w Europie. Kijów realizuje plan

Ukraińska armia zaatakowała rosyjskie zakłady Apatit największe zakłady chemiczne w Europie i jedną z największych tego typu fabryk na świecie. Apatit to największy w Europie i jeden z największych na świecie zakładów produkujących nawozy fosforowe, amoniak, azotany, kwas fosforowy i kwas siarkowy

sub_zero_1
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 27.03.2026, 08:48:44
  • 92
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    nawozy
  • #
    rolnictwo
  • #
    inflacja
br0da
br0da 27.03.2026, 12:02:45 via Wykop
  • 2
O ile dobrze pamiętam, kwasy siarkowy i azotowy są konieczne do produkcji wielu typów ładunków wybuchowych - więc możliwe, że o to chodziło w tym nalocie. A jak przy okazji rozjebią ruZZkim rolnictwo, to może pojawi się w zaczadziałych łbach, pomiędzy wódką a zagrychą, że ktoś na Kremlu jest odpowiedzialny za to, że głodują.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

br0da
br0da 27.03.2026, 12:33:22 via Wykop
  • 5
@funky-koval: Nie sądzę, żebym myślał życzeniowo. Jak niedawno relacjonowała Andromeda, gdy w Rassiji drożeje w---a, to nie tatuś mniej pije, tylko dzieci mniej jedzą. Pewnie jeszcze trochę ich tam zginie, zanim się ockną, ale mi jest generalnie obojętne, czy zagrożenie dla Polski jest niwelowane na ukraińsko-rosyjskim froncie, czy przez biedę i głód na głubince. Ale prędzej czy później ktoś tam powinien zrozumieć, że ich wrogiem nie jest Ukraina czy
br0da - @funky-koval: Nie sądzę, żebym myślał życzeniowo. Jak niedawno relacjonowała ...
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 17
  • Strona 3 z 17
  • >

Haha Nope

  • inżynier
  • Polska
  • https://www.ww
  • publiczny@e.mail

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.02.2024

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.09.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 29.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking