Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ostatni_login
ostatni_login

ostatni_login

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2548
  • Znaleziska 1479
  • Mikroblog 1069
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9

489

"Zakaz wjazdu na teren RP". Ukraiński ciul zneutralizowany

Ukraiński influencer, który wjechał prywatnym autem na drogę do Morskiego Oka w Tatrzańskim Parku Narodowym, ma trafić na sób niepożądanych i dostać zakaz wjazdu do Polski na pięć lat - zapowiedział szef MSWiA Marcin Kierwiński.

gheost1410
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 19:55:21
  • 112
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    polska
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 12 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
@jobless: przecież już jest. Nazywa się D----s.
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 12 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
swoją drogą co tam policja robiła na wjeździe i to o tej porze
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3215

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Ukraiński influencer Andriy Gavryliv wjechał samochodem na teren rezerwatu przyrody bezpośrednio pod Morskie Oko, kiedy deportacja?

H100
z
o2.pl
dodany: przedwczoraj, 05:29:13
  • 611
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    imigranciboners
  • #
    deportacja
  • #
    prawo
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login przedwczoraj, 11:07:47 via Wykop
  • 0
Potwierdza to zasadę, że jeśli czegoś nie wolno ale bardzo się chce to można
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

368

Afera o masło z Biedronki i Lidla. Poszło zawiadomienie do UOKiK

Afera o masło z Biedronki i Lidla. Poszło zawiadomienie do UOKiK

Jest skarga do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) na praktyki Biedronki i Lidla. "Społem" zarzuca dyskontom agresywną politykę cenową informuje serwis DlaHandlu. Poszło o drastycznie niskie zdaniem związku ceny masła.

Marcepanowy_Detektyw
z
businessinsider.com.pl
dodany: 17.05.2026, 17:58:11
  • 186
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    uokik
  • #
    gospodarka
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 18.05.2026, 07:10:15 via Wykop
  • 4
Nic dziwnego, to jest nielegalna konkurencja. Sprzedaż poniżej kosztów aby wykosić konkurencję.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

277

Dlaczego muzyka jest coraz prostsza?

Dlaczego muzyka jest coraz prostsza?

Zespół naukowców zbadał ponad 20 tysięcy utworów z ostatnich 400 lat. Ich wniosek? Muzyka zachodnia w tym jazz i klasyka staje się coraz prostsza i coraz bardziej do siebie podobna. Czy więc muzyka głupieje? A może harmonia zrobiła miejsce na inne elementy?

Roszp
z
youtube.com
dodany: 16.05.2026, 13:43:23
  • 82
  • #
    muzyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    tworczoscwlasna
  • #
    tonskladowy
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 17.05.2026, 07:11:35 via Wykop
  • 5
@mbn-pl: słuchasz RMF i na tej podstawie twierdzisz, że polska muzyka jest kiepska.
Please...
breakdown1
breakdown1
13.05.2026, 11:55:30
  • 229
No i chwila po zakupie, a ja już zarabiam pieniądze. Naprawdę nie rozumiem ludzi co boją się giełdy, nie ma nic prostszego

#gielda
breakdown1 - No i chwila po zakupie, a ja już zarabiam pieniądze. Naprawdę nie rozumi...

źródło: image_picker_FB5305C6-EAA5-4DC6-994D-C045ADC33DB7-58424-00001673F29D9FC2

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 13.05.2026, 19:43:19 via Wykop
  • 1
@breakdown1: ile minut w godzinie, a godzin w wieczności...
Tu już jesteś bogaty, tylko jeszcze o tym nie wiesz.
  • Odpowiedz

705

Kierujący Porsche nie kontroluje swoich emocji na drodze. Łódź.

Kierujący Porsche nie kontroluje swoich emocji na drodze. Łódź.

Zdarzenie miało miejsce 29 kwietnia 2026 r. o godz. 11:54 na ulicy Aleksandrowskiej w Łodzi.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 06.05.2026, 20:42:37
  • 86
  • #
    lodz
  • #
    prawojazdy
  • #
    agresjadrogowa
  • #
    stopcham
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 07.05.2026, 16:56:10 via Wykop
  • 6
@Opryskus69: może on też ma 20 lat?

2396

Matka Kornelii Wieczorek: moją córkę wciągnięto w polityczną grę

Matka Kornelii Wieczorek: moją córkę wciągnięto w polityczną grę

Nikt nas nie pytał co jest kłamstwem a co prawdą A to przypadkiem nie córka mówiła że robiła eksperymenty na myszach? (Czemu później instytut zaprzeczył) To łaskawie mieli ją spytać czy akurat teraz nie kłamie? :D

Ryzcel
z
forbes.pl
dodany: 06.05.2026, 11:36:02
  • 294
  • #
    p0lka
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 06.05.2026, 19:43:18 via Wykop
  • -30
Ludzie przestańcie już.
Takiej ilości hejtu nikt nie udźwignie a to dziecko jest jeszcze.
Dziewczyna się nauką zajmuje i super, że młodzi widzą w tym cel. Jeśli to podkororyzowanie sprawi, że więcej osób się tym zajmie - to jeszcze lepiej.

Koniec końców - zakop, wystarczy.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 06.05.2026, 21:25:12 via Wykop
  • -7
@RandomowyMirek: i to co się dzieje w internecie w stosunku do niej i matki to wg ciebie jest konstruktywna krytyka, naturalna językowo, bez poniżania i personalnych wycieczek?
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 07.05.2026, 11:10:58 via Wykop
  • 1
@Iskald: dobrze, że tu jeszcze ktoś jest normalny. Pozdrawiam.

361

Grał na okupowanym Krymie, wystąpił w Moskwie, teraz ma bawić w Bolesławcu

Grał na okupowanym Krymie, wystąpił w Moskwie, teraz ma bawić w Bolesławcu

- My na Bałkanach zawsze czujemy wielkość idącą ze wschodu, z Rosji. Moim zdaniem Zachód od zawsze ma paranoję na tym tle - powiedział Goran Bregović, muzyk ceniony przez prezydenta Bolesławca, Piotra Romana i dyrektora Bolesławieckiego Ośrodka Kultury, Kornela Filipowicza. Wysoko ceniony. Za pienią

ememee
z
bolec.info
dodany: 05.05.2026, 09:31:58
  • 53
  • #
    muzyka
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    dolnyslask
  • #
    polska
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 05.05.2026, 21:45:23 via Wykop
  • 2
@spokoromek: płyta z Kayah to jest skarb narodowy.

1256

6 godzin na SOR w USA, koszt: 180 tys. zł :)

6 godzin na SOR w USA, koszt: 180 tys. zł :)

Z pozdrowieniami dla fanów prywatyzacji służby zdrowia. Dziewczynę rozbolał brzuch w USA i pojechała na ER. Narobili badań, wykryli infekcję nerek i wysłali rachunek na 49 323 USD :) Na dziś to jakieś 178 799 PLN.

nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi
z
onet.pl
dodany: 30.04.2026, 20:33:35
  • 522
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    us
  • #
    nfz
  • #
    usa
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 01.05.2026, 16:36:31 via Wykop
  • 0
@LudzieToDebile: czy ty porównujesz normalne ubezpieczenie zdrowotne do ubezpieczenia turystycznego?

298

Zagranica kontroluje rekordowe 70 procent obrotów akcjami na GPW

Zagranica kontroluje rekordowe 70 procent obrotów akcjami na GPW

Jeszcze nigdy w historii inwestorzy zagraniczni nie dominowali na krajowym rynku głównym tak jak w całym 2025 r. Na podstawie najnowszych danych za 2025 rok widać rekordowy poziom ich dominacji oraz dynamiczny wzrost bazy aktywnych rachunków maklerskich

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 29.04.2026, 13:08:54
  • 40
  • #
    gielda
  • #
    xtb
  • #
    inwestycje
  • #
    kryptowaluty
  • #
    gpw
  • #
    inwestowanie
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 30.04.2026, 10:46:29 via Wykop
  • 3
@malkontent: ja jestem właścicielem spółek w USA, taki szaraczek. Także zwykły etf na rynki wschodzące może zawierać nasze polskie spółki.
siodemkaxx
siodemkaxx
30.04.2026, 05:38:55
  • 691
#rolnictwo #ogrodnictwo #jedzenie
szykujcie portfele na tegoroczne zakupy owoców i części warzyw, 4 noc pod rząd dokończyła zniszczeń, w wielu miejscach temperatura do szła do -8/-10, straty w większości gatunków 95-100%
zanim się zesracie w komentarzach to odpowiadam na najpopularniejsze:
1. nie, nie dało się ubezpieczyć, żadna firma nie oferowała ubezpieczeń owoców od przymrozków
2. nie, przy takich mrozach nie dało się ochronić, bo nawet najlepsze
  • 380
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 30.04.2026, 08:00:13 via Wykop
  • 4
@siodemkaxx: przecież historycznie to 15 mają jest ostatnim dniem możliwych przymrozków. Nawet jest jakieś powiedzenie z tym związane. Co dziwnego że w kwietniu jest rano minus?
  • Odpowiedz

393

Zamach na "rzeźnika z Buczy". Dowodził brygadą, która okupowała miasto

Zamach na "rzeźnika z Buczy". Dowodził brygadą, która okupowała miasto

W Kraju Chabarowskim na rosyjskim Dalekim Wschodzie doszło do zamachu na generała majora Azatbeka Omurbekowa - informują na Telegramie kanały powiązane z tzw. białym wywiadem. Omurbekow to jeden z dowódców rosyjskich odpowiadających za zbrodnie w Buczy.

motvik
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 29.04.2026, 11:35:58
  • 61
  • #
    rosja
  • #
    kryminalne
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    wydarzenia
  • #
    ruskie
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 30.04.2026, 06:47:34 via Wykop
  • -1
@dariusz476:
Ваня, что за чушь ты несёшь?

Eh, Wania...

208

DLC do Wiedźmina 3 już w maju? Akcje CD Projekt rozpędzają hossę

DLC do Wiedźmina 3 już w maju? Akcje CD Projekt rozpędzają hossę

Giełdowy wiedźmin znów ostrzy miecze, a inwestorzy zacierają ręce. CD Projekt zaliczył imponujący rajd, rosnąc o niemal 17% w zaledwie miesiąc. Analitycy już analizują fundamenty tego wzrostu, od plotek o niespodziewanym powrocie do Wiedźmina 3, aż po ruchy byłych weteranów studia.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 29.04.2026, 10:13:02
  • 58
  • #
    gielda
  • #
    cdprojektred
  • #
    wiedzmin
  • #
    wiedzmin3
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 30.04.2026, 06:42:53 via Wykop
  • 16
@Rapidos: wręcz bym powiedział, że najlepiej sprzedać kilka dni wcześniej, bo na premierę już poleci.

653

Koniec chaosu z ładowarkami, laptopy mają mieć USB-C

Koniec chaosu z ładowarkami, laptopy mają mieć USB-C

Unia Europejska oficjalnie uruchomiła nowe przepisy dotyczące sprzedaży laptopów. Sprzedaż laptopa bez usb-c będzie nielegalne

iggy_p
z
ithardware.pl
dodany: 29.04.2026, 08:18:26
  • 292
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 29.04.2026, 12:00:42 via Wykop
  • -4
@jas0nas: wymienialny jest od strony 20V, na stałe od 230V. Kwestia bezpieczeństwa. Przecież możesz go odciąć i przylutowac nowy.
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 29.04.2026, 13:09:56 via Wykop
  • 1
@czwartafaza: Apple ma jednak dużo fajnych i przemyślanych rozwiazan
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 29.04.2026, 17:04:12 via Wykop
  • 1
@monster-erni: z parametrami to jest różnie. Jednak jak rozbierali te ich ładowarki to miały wszystko co trzeba, z jakościowymi elementami, zabezpieczeniem. W chińskich zdarzało się, że podstawowych układów zabezpieczających nie było, albo były uproszczone.
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 29.04.2026, 21:04:54 via Wykop
  • 1
@jas0nas: ale w sumie po co się z tym szarpać, skoro jest usbC?
Ładowarki wtyczkowe odchodzą do lamusa. Miałem laptopa z i5 8gen i już wtedy miał ładowanie przez USB.

3563

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?

Dwa dni temu na polskim subreddicie portalu reddit.com pojawiła się bardzo obszerna analiza naukowej "działalności" Kornelii Wieczorek podważająca jej "osiągnięcia". Dzień później artykuł został usunięty, a w sieci pojawiła się informacja o krokach prawnych podjętych w kierunku autora.

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 16.04.2026, 05:14:25
  • 602
  • #
    polska
  • #
    oszukujo
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    afera
  • #
    nauka
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 19.04.2026, 18:51:44 via Wykop
  • -6
tak powstaje i rośnie hejt, fala wzbiera w dwa dni. Zejdźcie trochę z tonu.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 28.04.2026, 21:51:07 via Wykop
  • -1
@groceries: to jest czysty hejt w formie jakiej się to odbywa. Dziewczyna ma 17 lat, wystarczy tych ataków. jeden post wyjaśnia sprawę, a nie grill od 2 tygodni.

3

Szczegóły uwolnienia Poczobuta. Wymiana "5 za 5"

Szczegóły uwolnienia Poczobuta. Wymiana "5 za 5"

Białoruska Agencja Telegraficzna poinformowała, że 28 kwietnia między białoruskimi i polskimi funkcjonariuszami straży granicznej doszło do wymiany więźniów. Zastosowano format pięciu więźniów za pięciu. Jednym z nich jest Andrzej Poczobut

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 28.04.2026, 12:37:15
  • 2
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
  • #
    bialorus
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 28.04.2026, 14:50:29 via Wykop
  • 0
Nareszcie. Byle tylko nie chciał tam wracać, bo go znowu capną.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2403

Opieka naprzemienna jako opcja domyślna po rozwodzie.

Opieka naprzemienna jako opcja domyślna po rozwodzie.

Dziecko nie jest własnością. Dziecko to człowiek, którego dobro musi stać ponad konfliktem rodziców.

KrowkaAtomowka
z
bankier.pl
dodany: 26.04.2026, 18:50:37
  • 341
  • #
    rozwod
  • #
    dzieci
  • #
    prawo
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 27.04.2026, 05:45:11 via Wykop
  • 3
@tellet: badania na temat opieki naprzemiennej udowadniają, ze dla dziecka pełny kontakt z obojgiem rodziców jest ważniejszy niż logistyka.

https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC4516006/
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 27.04.2026, 05:47:23 via Wykop
  • 0
@oskarosama: nie jest to prawda.
Badania wykazały, że opieka naprzemienna to najlepszy model dla dzieci, to w nim mają najmniej problemów psychicznych.
Sieci poczucie bezpieczeństwa zapewnia kontakt z rodzicami a nie kwestia mieszkania tylko w jednym miejscu.

Jest na ten temat masa badań.
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 27.04.2026, 05:48:16 via Wykop
  • -1
@peters294: to nie jest jedyną opcja.
Opieka naprzemienne realizowana w domach rodziców też się sprawdza i dzieci z niej korzystają najlepiej, tzn. nie ma lepszego modelu.
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 27.04.2026, 05:54:41 via Wykop
  • 3
Super, bardzo dobry kierunek.

Tutaj jest podsumowaniem wiedzy na ten temat:
https://www.senat.gov.pl/download/gfx/senat/pl/senatinicjatywypliki/790/5/776_obywatel_8_zalacznik.pdf
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 27.04.2026, 20:07:14 via Wykop
  • 0
@Biala_koldra: najpierw przeczytaj, potem komentuj.

408

Japonia tworzy własną wersję CIA. Ma walczyć z dezinformacją komunistów z Pekinu

Japonia tworzy własną wersję CIA. Ma walczyć z dezinformacją komunistów z Pekinu

Japoński Parlament przegłosował w czwartek ustawę o powołaniu służby wywiadowczej, określanej mianem "japońskiej CIA". Będzie pierwszą od II wojny światowej organizacją szpiegowską Japonii. Tokio obawia się przede wszystkim Pekinu, który wykorzystuje internet do szerzenia fałszywych informacji.

Spojrzenie_1000_i_jednej_szpary
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 24.04.2026, 10:45:15
  • 33
  • #
    japonia
  • #
    wojna
  • #
    azja
  • #
    propaganda
  • #
    bekazkomunistow
  • #
    chiny
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 25.04.2026, 05:47:16 via Wykop
  • -6
Akurat Japończycy w czasie wojny to się jakoś specjalnie nie wykazali humanitaryzmem. Chińczycy raczej są normalniejsi
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

657

Matka Kornelii Wieczorek składa zawiadomienie do prokuratury.

Matka Kornelii Wieczorek składa zawiadomienie do prokuratury.

Zawiadomienie dotyczy konkretnych osób, które przekroczyły granice krytyki, zamieniając ją w ordynarny stalking i nękanie.

Kruk_
z
i.ibb.co
dodany: 23.04.2026, 16:32:01
  • 86
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    prawo
  • #
    socialmedia
  • #
    internet
  • #
    wieczorek
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 23.04.2026, 21:41:45 via Wykop
  • -11
To co widać w komentarzach to jedno, ale pewnie co bardziej zaangażowani jeszcze pewnie poszli dalej i powysylali prywatne wiadomości do niej.

Ale wykopki nie rozumieją, że dziecko hejtują, liczy się afera i plusy.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

300

Rosja traci 250 osób na kilometr kwadratowy. "Ich to w ogóle nie martwi"

Rosja traci 250 osób na kilometr kwadratowy. "Ich to w ogóle nie martwi"

Wojskowi z Europy są w szoku, gdy zdradzam im realia wojny - mówi pułkownik Serhij Hrabski.

Z_ostatniej_chwili
z
polskieradio24.pl
dodany: 21.04.2026, 13:27:33
  • 95
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    swiat
  • #
    donbaswar
  • #
    ukrainainfo
ostatni_login
ostatni_login
ostatni_login 22.04.2026, 10:30:38 via Wykop
  • 22
@Edonik: chyba zadowoleni bo PKB na mieszkańca rośnie tym bardziej im mniej mieszkańców.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.10.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking