Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JanPustostan

JanPustostan

Dołączył 3 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1370
  • Znaleziska 1317
  • Mikroblog 53
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3

11

Zełenski nadał jednostce wojskowej imię "Bohaterów UPA"

Zełenski nadał jednostce wojskowej imię "Bohaterów UPA"

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski nadał Samodzielnemu Centrum Operacji Specjalnych "Północ" imię "Bohaterów UPA". Dec

podagra
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 27.05.2026, 14:01:44
  • 10
  • #
    upa
  • #
    bandera
  • #
    historia
  • #
    wolyn
JanPustostan
JanPustostan 27.05.2026, 14:29:52 via Wykop
  • 1
Zaraz mnie tu zjedzą ale trudno


@marcin-cw: Mój Ty bohaterze
JanPustostan
JanPustostan 27.05.2026, 14:39:34 via Wykop
  • 6
Znowu Putin nas ze sobą skłóca. Polecam wspomnienia naocznych świadków wyczynów UPA podczas Rzezi Wołyńskiej. Ludzie którzy na własnej skórze doświadczyli miłości naszych ukraińskich braci żyją do dzisiaj, i bardzo ciepło wspominają te wydarzenia. Niezwykle przyjemnie się tego słucha i czyta, nic dziwnego że nasz narodowy bohater, kawaler Orderu Orła Białego Wołodymir Zełeński zdecydował się na apoteozę tej organizacji.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JanPustostan
JanPustostan 27.05.2026, 14:54:31 via Wykop
  • 4
@marcin-cw: Przeprosił bym, jeśli zaszła by taka potrzeba. Jak na razie to nie wiemy co tam się stało, bo w naszym własnym kraju zabroniono badań w tym miejscu. Gdyby jednak miało się okazać że tam rzeczywiście Polacy dopuścili się zbrodni, to byłbym pierwszy który by protestował przed nazywaniem czegokolwiek imieniem "Podpalaczy Stodoły w Jedwabnem". To co napisałeś jest tak żałosne i głupie że aż na mdłości się zbiera.
JanPustostan
JanPustostan 27.05.2026, 15:20:11 via Wykop
  • 1
"(czyt. mają cię za debila"

@marcin-cw: O, to zupełnie tak jak ja Ciebie. Bywaj.

23

Nowe informacje ws. fałszywych alarmów. Są zatrzymania, szef MSWiA potwierdza

Nowe informacje ws. fałszywych alarmów. Są zatrzymania, szef MSWiA potwierdza

Trzy osoby zostały zatrzymane w związku z fałszywymi alarmami, po których służby interweniowały m.in. w domach polityków

jaros69-ja
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 27.05.2026, 06:11:39
  • 14
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
JanPustostan
JanPustostan 27.05.2026, 15:11:34 via Wykop
  • 6
Żeby tam się nie okazało że to p. minister osobiście wydzwaniał zamówić taksówkę, pizzę, remont chodnika, kablówkę, straż pożarną czy pogotowie tylko włączył pogłos i nic nie pamięta XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

301

Duchowny. pomagał Rosjanom naprowadzać rakiety w Ukrainie

Duchowny. pomagał Rosjanom naprowadzać rakiety w Ukrainie

Duchowny z ukraińskiej cerkwi prawosławnej został zatrzymany przez SBU. Jak wynika z komunikatu, mężczyzna pomagał Rosja

PiotrPiter
z
o2.pl
dodany: 27.05.2026, 13:53:24
  • 36
  • #
    ukraina
  • #
    cerkiew
  • #
    wojna
JanPustostan
JanPustostan 27.05.2026, 14:27:26 via Wykop
  • -1
"Pop usłyszał zarzut na podstawie art. 2 ust. 111 Kodeksu karnego Ukrainy (zdrada stanu popełniona w warunkach stanu wojennego). Obecnie przebywa w areszcie. Grozi mu dożywocie i konfiskata majątku." To jakaś kpina? Albo jest niewinny, i wtedy puścić wolno, albo jest winny i wtedy pod mur. No chyba że on tak troszkę tylko naprowadzał te rakiety, to wtedy pół dożywocia i prace społeczne.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

530

Afgańczyk napadł 11 latke w toalecie szkolnej

W Niemczech zatrzymano Afgańczyka podejrzanego o seksualne wykorzystanie 11 latki. Do ataku miało dojść 28 kwietnia w toalecie szkoły im. Hansa Zulligera w Koblencji. Śledczy sprawdzają też wątek możliwego wspólnika i kolejne zgłoszenie dotyczące innej dziewczynki.

raszko754
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 26.05.2026, 12:59:35
  • 62
  • #
    niemcy
  • #
    swiat
  • #
    imigranci
  • #
    4konserwy
  • #
    europa
  • #
    policja
JanPustostan
JanPustostan 26.05.2026, 13:50:08 via Wykop
  • 140
Aj jakie to bogactwo sobie Niemcy przygarnęli.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JanPustostan
JanPustostan 27.05.2026, 08:18:32 via Wykop
  • 1
@ShelbyCompany: "Ułomie" z wielkiej litery nieuku XD

16

Zielona Góra. Problemy ze zwrotem butelek, butelkomaty nie działają

Zielona Góra. Problemy ze zwrotem butelek, butelkomaty nie działają

Próbowaliśmy oddać butelki w Biedronce na Jędrzychowie oraz w Macro, ale butelkomaty nie działały. Przy kasie w Macro ni

MistrzZG
z
poscigi.pl
dodany: 26.05.2026, 07:32:03
  • 2
  • #
    butelkomat
  • #
    recykling
  • #
    kaucja
  • #
    gospodarka
JanPustostan
JanPustostan 27.05.2026, 05:50:19 via Wykop
  • 0
Wczoraj z całym worem pojechałem do Kauflanda przy którym stoi dedykowany budynek do oddawania butelek. Na drzwiach informacja że nieczynne, żeby butelki zdawać w punkcie informacyjnym. Tak mnie szlag trafił, że aż na głos zakląłem. To jest ta ekologia??? Najpierw robię sobie śmietnik z domu zbierając te zasrane butelki, potem jadę samochodem ( bo nie będę się tułał trzech kilometrów na piechotę z worem sto parędziesiąt litrów ) wreszcie dowiaduję się że
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1432

Krytyczna podatność umożliwiająca całkowite ominięcie logowania w ZUS-ie

Krytyczna podatność umożliwiająca całkowite ominięcie logowania w ZUS-ie

Co najmniej kilkanaście systemów administracji publicznej dostępnych z poziomu internetu było podatnych na atak umożliwiający całkowite pominięcie uwierzytelniania i zalogowanie się na konto dowolnej osoby fizycznej przy założeniu znajomości imienia, nazwiska i numeru PESEL ofiary.

IntruderXXD
z
zaufanatrzeciastrona.pl
dodany: 25.05.2026, 15:08:33
  • 127
  • #
    it
  • #
    cybersecurity
  • #
    niebezpiecznik
  • #
    zaufanatrzeciastrona
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    hackingnews
JanPustostan
JanPustostan 26.05.2026, 12:27:53 via Wykop
  • 0
esz zrezygnować z elektronicznej wersji zus oraz z ksef tylko dlatego że dane mogą wyciec?

@zeszyt-w-kratke: "Tylko dlatego że dane mogą wyciec" ku....?!?!?! Tylko? W kraju w którym esąd przyklepuje wszystko co mu przyślą do przyklepania to nie jest żadne "tylko". To jest zagrożenie śmiertelne. Ciekawy jestem ile osób popłynie na tym wycieku, bo kto za to nie odpowie to już wiem.

56

Tajemnicza śmierć żony polskiego fanatyka ruskiego miru.

Tajemnicza śmierć żony polskiego fanatyka ruskiego miru.

Anna Tyc utopiła się podczas podróży do Osetii Północnej kontrolowanego przez Rosję regionu Gruzji gdzie kręciła film o specjalnej operacji wojskowej. W 2018 r. została deportowana z Polski pod zarzutem zagrażania bezpieczeństwu państwa

darosoldier
z
centrumeuropy.pl
dodany: 25.05.2026, 20:31:06
  • 18
  • #
    rosja
  • #
    pok
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    europa
JanPustostan
JanPustostan 26.05.2026, 12:07:29 via Wykop
  • 1
@pomarancza3000: "Anna Tyc utopiła się podczas podróży do Osetii Północnej " Popis sprawnego dziennikarstwa. W pierwszej chwili pomyślałem że ruszyła wpław do tej Osetii, i gdzieś na 800 kilometrze złapał ją jaki skurcz czy szczupak?

651

Manipulacja Interii. Biedni Ukraińcy bez dostępu do leczenia....

Manipulacja Interii. Biedni Ukraińcy bez dostępu do leczenia....

Z artykulłu nie dowiesz się że teraz mają takie same prawa i obowiązki jak Polacy i takie same jak i inni uchodźcy ani nawet przez jaki czas mieli specjalne prawa. Podana jest łzawa historyjka o nie płaczącej składek staruszce która z dnia na dzień ... a z resztą przeczytajcie sami

mistalowa
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 26.05.2026, 06:42:20
  • 60
  • #
    zdowie
  • #
    uchodzcy
  • #
    ukraina
JanPustostan
JanPustostan 26.05.2026, 10:49:14 via Wykop
  • 83
Akurat tej pani Ludmile to można pomóc, jakkolwiek żale córki że musi iść do pracy zamiast zajmować się sztuką i samorozwojem to już zakrawają na jakieś ponure żarty. Jeszcze zacznijmy tu sponsorować ukraińskie wersje Jasiów Kapel i temu podobne tałatajstwo jakby rodzimych darmozjadów brakowało.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

210

Te lwy siały grozę. Ofiarą ludojadów z Tsavo mogło paść ponad 100 osób

Te lwy siały grozę. Ofiarą ludojadów z Tsavo mogło paść ponad 100 osób

Przez kilka miesięcy para lwów polowała na robotników pracujących przy budowie kolei między Kenią a Ugandą. Życie straciło dziesiątki osób, a niektóre wstępne szacunki mówiły o ponad stu ofiarach śmiertelnych. Co kierowało słynnymi ludojadami z Tsavo?

Histmag
z
histmag.org
dodany: 25.05.2026, 16:30:53
  • 62
  • #
    histmag
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
  • #
    zwierzeta
JanPustostan
JanPustostan 25.05.2026, 20:27:26 via Wykop
  • 4
@SpaceMonkey: Również polecam. Jeden z moich ulubionych.
JanPustostan
JanPustostan 25.05.2026, 20:37:50 via Wykop
  • 22
To jest ciekawe: "Badania potwierdziły wysuwaną wcześniej tezę, że lwy z Tsavo były braćmi, którzy opiekowali się sobą nawzajem np. poprzez pielęgnację, o czym świadczą pozostałości ich DNA w zębach. W 2009 roku, na podstawie złożonych analiz uwzględniających m.in. dietę lwów, zapotrzebowanie energetyczne oraz rozmieszczenie zwierząt roślinożernych w regionie pod koniec XIX i na początku XX wieku, ustalono, że lwy zjadły razem prawdopodobnie równowartość ok. 34,7 człowieka, ale mogły odpowiadać za śmierć
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JanPustostan
JanPustostan 26.05.2026, 10:46:09 via Wykop
  • 2
@SpaceMonkey: Mnie akurat najbardziej urzekł klimat polowań i tamtych czasów w Afryce. Ale dziękuję za polecjakę, chętnie zobaczę w wolnej chwili :)

544

Odkurzacze, lodówki i ekspresy do kawy. Tak posłowie wydają sejmową kasę na biur

Odkurzacze, lodówki i ekspresy do kawy. Tak posłowie wydają sejmową kasę na biur

279 720 zł to maksymalna kwota, jaką każdy poseł mógł rozliczyć w ramach ryczałtu na prowadzenie biura poselskiego za 20

starnak
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 25.05.2026, 06:21:04
  • 104
  • #
    polska
  • #
    sejm
  • #
    biuraposelskie
  • #
    poslowie
JanPustostan
JanPustostan 25.05.2026, 07:53:00 via Wykop
  • 149
Właściwie taki poseł, to poza głosowaniem w sposób jaki mu mądrzejsi nakazali - czym się zajmuje? Po co im te biura? Pamiętam raz widziałem gdzieś tego tłuka Jachirę która chwaliła się że pomogła jakiemuś ojcu w problemach z córką. I to takich 400 dyżurnych potrzebujemy? Po tej akcji to takiej Jachirze już chyba helikpter powinien się należeć. Ja wiem, że w skali kraju taki rozbuchany parlament to mimo wszystko żaden pieniądz, ale
  • 22
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JanPustostan
JanPustostan 26.05.2026, 10:24:17 via Wykop
  • 0
@ATAT-2: Podsumowując - poseł ma działać na nibyXD
JanPustostan
JanPustostan 26.05.2026, 10:25:42 via Wykop
  • 0
@test1uci: Pełna zgoda.

569

Po terapii hazardowej chciałem zamknąć konto na zawsze. Usłyszałem: proszę iść d

Po terapii hazardowej chciałem zamknąć konto na zawsze. Usłyszałem: proszę iść d

To moja historia opisana dziś przez Zero.pl.Po terapii uzależnienia od hazardu chciałem definitywnie odciąć się od gry i trwale zamknąć konto bukmacherskie. Dowiedziałem się, że do trwałego zamknięcia wymagany jest notarialnie poświadczony podpis.Redakcja sprawdziła, jak wyglądają procedury u innych

Otwin10
z
wykop.pl
dodany: 25.05.2026, 06:42:33
  • 115
  • #
    polska
  • #
    hazard
  • #
    bukmacherka
  • #
    psychologia
  • #
    prawo
JanPustostan
JanPustostan 25.05.2026, 07:26:53 via Wykop
  • 94
Organizatorzy tych gier doskonale wiedzą że z nimi wygrać się nie da. Grając dostatecznie długo, musisz przegrać ( praktycznie zawsze - czy istnieje choć jeden człowiek na ziemi, który po pierwszej wygranej nigdy nie wrócił do kasyna? ). Czy od kogoś świadomego tego mechanizmu, kto utrzymuje się ze świadomego żerowania na drugim człowieku można oczekiwać jakiejś moralności? Jesteście masą którą trzeba wyeksploatować do spodu, i nie ma zmiłuj.
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JanPustostan
JanPustostan 25.05.2026, 10:10:21 via Wykop
  • -6
@Bijelodugme: Znasz kogoś kto wygrał? Tzn. nie takiego który to deklaruje, tylko takiego który np. się z tego utrzymuje? No właśnie. Pozdrawiam. A matematyki to lepiej uczyć się w szkole zamiast u fryzjera.
JanPustostan
JanPustostan 25.05.2026, 18:52:27 via Wykop
  • 0
"Nie wiesz biedaku o co chodzi z fryzjerem?"


@Bijelodugme: Nie wiem, i najwyraźniej nie załapałem czegoś. Przybliżysz?
JanPustostan
JanPustostan 25.05.2026, 20:00:56 via Wykop
  • -1
@tomek-olszak: Serdecznie winszuję fantazji.
JanPustostan
JanPustostan 26.05.2026, 10:21:45 via Wykop
  • 1
@YarpenZid: To gratuluję, ale lepiej nie baw się tak więcej. Ja na druga nóżkę mam kilkadziesiąt przykładów że nieszczęśliwie wygrani stawali się jeszcze bardziej nieszczęśliwie wrąbani w to g.... . Np. pewien pracownik branży gastronomicznej. Nie miał któregoś razu jak wydać klientowi, i wpadł na pomysł że "przekręci" za 5 zł żeby rozmienić. Wygrał 10 000. Kilka dni później pożyczał pieniądze. Mój pracownik, dostał wypłatę ( czasy kiedy wypłatę płaciło

30

Hałas w mieście nas wykańcza. Mamy choroby serca, depresję i źle śpimy

Hałas w mieście nas wykańcza. Mamy choroby serca, depresję i źle śpimy

Europejczycy żyją w coraz głośniejszym środowisku, a skutki nie ograniczają się do dyskomfortu. Badania pokazują związki między długotrwałą ekspozycją na hałas a zaburzeniami snu, stresem, problemami z koncentracją, chorobami układu krążenia, a nawet depresją i lękiem.

n_____S
z
zielona.interia.pl
dodany: 24.05.2026, 10:09:25
  • 11
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    miasto
  • #
    halas
  • #
    patologia
  • #
    zdrowie
JanPustostan
JanPustostan 25.05.2026, 07:40:50 via Wykop
  • 5
Najgorsze są łby z podziurawionymi albo celowo modyfikowanymi tłumikami. Nie wiem czy ci ludzie zdają sobie sprawę, że są słyszalni parę kilometrów od miejsca w którym akurat znaczą swoją obecność? Jestem ciekaw, czy choć jednemu przyszło do głowy jak to jest, kiedy chory człowiek cierpiąc nie może zasnąć godzinami, a kiedy ta chwila wreszcie przychodzi, jakiś upośledzony umysłowo wciska gaz w swoim gruzie do oporu i wybudza go na nowo? We Wrocławiu
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JanPustostan
JanPustostan 25.05.2026, 10:01:01 via Wykop
  • 1
@FireDash: Takiemu z zatyczkami to już bym chyba przylał. Przecież jego koncertów wysłuchuje parędziesiąt tysięcy osób jednocześnie. Zapytałem AI jaka rzesza może stać się mimowilnymi odbiorcami takich koncertów dla Miasta Wrocławia?

Wynik: Scenariusz A: Przejazd przez gęste osiedle mieszkaniowePromień słyszalności ($r$): $1{,}5\text{ km}$ (umiarkowane tłumienie przez bloki)Pole rażenia ($S$): $\approx 7\text{ km}^2$Gęstość zaludnienia: $10000\text{ os./km}^2$Wynik: Około $70\ 000$ osób staje się mimowolnymi słuchaczami w trakcie jednego przyspieszenia.

Ilu w tej
JanPustostan
JanPustostan 25.05.2026, 10:02:41 via Wykop
  • 1
@the_good_guy: Właśnie odpytałem AI ilu też może być słuchaczy nocnego koncertu ścigacza z modyfikowanym tłumikiem? Wg. Gemini w czasie pojedyńczego przyspieszania do 70 000 osób dla miasta Wrocławia. Jak objedzie miasto, to i pół miliona, bo czemu nie?

3408

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

Człowiek, który według złożonych dokumentów miałby 162 lata, otrzymał urzędowe zaświadczenie że żyje i odzyskał kamienicę.

enterprize
z
msn.com
dodany: 25.05.2026, 07:23:13
  • 300
  • #
    krakow
  • #
    kamienice
  • #
    nieruchomosci
  • #
    przekret
  • #
    afera
  • #
    oszustwo
JanPustostan
JanPustostan 25.05.2026, 07:44:04 via Wykop
  • 848
@misk4cy: Nie szukaj na siłę spisku. Przecież taki właściciel może być dowolnej narodowości, po prostu nie wolno mówić jakiej bo to antysemityzm.

577

Podatek od kaucji za zwrócone butelki i puszki. Fiskus nie odpuści

Podatek od kaucji za zwrócone butelki i puszki. Fiskus nie odpuści

Niemal codziennie pojawiają się doniesienia o rekordowych kwotach uzyskiwanych przez zbieraczy opakowań objętych systemem kaucyjnym. Niektórzy w ten sposób dorabiają, odbierając kwoty sięgające nawet kilkuset złotych dziennie. Mogą się teraz zderzyć z fiskusem. Jeśli ktoś robi to systematycznie,..

KapitanTorpedal
z
fakt.pl
dodany: 25.05.2026, 03:10:34
  • 252
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
JanPustostan
JanPustostan 25.05.2026, 07:31:04 via Wykop
  • 82
Za chwilę i dziady spod mostu będą zmuszone do płacenia za prytę truskawkową kartą, więc podateczek prędzej czy później zacznie być egzekwowany. Jeśli ktoś łyka to całe p--------o o ekologii, to jest głupszy od psa mojego sąsiada który wprawdzie jest głupi jak but, ale przynajmniej jak mu się chce kupę to wyje pod drzwiami.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

949

Wydała 20 tys. zł na tanią stronę www. Posłanka KO od kilometrówek i ziemniaków

Kinga Gajewska, posłanka KO, kóra błysnęła wręczając ziemniaki w DPS, a potem rozliczając kilometrówki za przejazdy długości równika, znów podpadła. Internauci dopatrzyli się wydatków na kwotę 20 tys. zł za tanią stronę na Wordpress. Marnowania kasy podatników ciąg dalszy....

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 24.05.2026, 09:58:41
  • 155
  • #
    polityka
JanPustostan
JanPustostan 24.05.2026, 16:50:54 via Wykop
  • 2
Strona pisana na kolanie, przez amatora. Ciekawy jestem czy złożyła fakturę, i kto ją wystawił? Marcinek z 3c? Łupią ten kraj bez zlitowania.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

646

Donald Tusk reaguje po incydencie nad Morskim Okiem. "Surowe konsekwencje"

Donald Tusk reaguje po incydencie nad Morskim Okiem. "Surowe konsekwencje"

"Zwróciłem się do MSWiA o pilne ustalenie wszystkich szczegółów tego zdarzenia i wyciągnięcie surowych konsekwencji" - D.Tusk. Wobec kogo? Ukraińca? Policji czy posłów, którzy uchwalają śmieszne kary?

ScypioAfricanus
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 23.05.2026, 14:00:44
  • 212
  • #
    polska
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    afera
  • #
    ukraina
  • #
    bekazpodludzi
JanPustostan
JanPustostan 23.05.2026, 19:41:46 via Wykop
  • 1
Z jednej strony to dobrze że kończy się traktowanie Ukraińców jak dzieci specjalnej troski, a z drugiej, to jednak wstyd, żeby taki pachoł uruchamiał polskiego premiera? No i nie lada to prezent dla takiego awanturnika - z pewnością dzięki interwencji p. Tuska zarobi jeszcze więcej. Popamięta on tę lekcję, nie ma co.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3358

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Ukraiński influencer Andriy Gavryliv wjechał samochodem na teren rezerwatu przyrody bezpośrednio pod Morskie Oko, kiedy deportacja?

H100
z
o2.pl
dodany: 23.05.2026, 05:29:13
  • 621
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    imigranciboners
  • #
    deportacja
  • #
    prawo
JanPustostan
JanPustostan 23.05.2026, 05:58:20 via Wykop
  • 109
"- Przegapiłem znak, że to rezerwat przyrody, za co chcę przeprosić Polaków, bo po prostu nie wiedziałem. Kiedy wracaliśmy, zatrzymała nas policja i za taką jazdę dostałem mandat w wysokości 100 złotych i 8 punktów karnych - opisuje w sieci.
Ukrainiec przekonuje, że gdyby mógł cofnąć czas, wolałby iść pieszo, bo rozumie "jak bardzo mógł zranić czyjeś uczucia".

Czy tylko ja mam wrażenie że on chciał do czegoś nawiązać? ( kto normalny
  • 15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JanPustostan
JanPustostan 23.05.2026, 06:07:35 via Wykop
  • 8
@ukradlem_ksiezyc: Może jestem przewrażliwiony, ale do dzisiaj mimo upływu kilku lat mam przed oczami kąśliwy uśmieszek pewnego Ukraińca kiedy pytał "heh, wy Polaki nie lubicie Bandery?".
JanPustostan
JanPustostan 23.05.2026, 06:13:54 via Wykop
  • 9
@isiaczek: Polak dostał by trafił pod sąd i skończylo by się na 5000zł. Jak chodzi o ten audyt którego jestem umiarkowanym entuzjastą, to tutaj naprawdę trzymał bym za niego kciuki.
JanPustostan
JanPustostan 23.05.2026, 06:37:44 via Wykop
  • 82
@isiaczek: Raczej nie. Ja bym niczego nigdzie już nie kierował. Nawet się zastanawiałem czy to wykopywać. Ostatecznie to na tym rozgłosie mu najprawdopodobniej najbardziej zależało. Niemniej kibicował bym Audytowi, żeby uświadomić ludziom jak podwójne standardy panują w naszym pięknym kraju. Temu konkretnemu Ukraińczykowi wuj w zupę. Tu chodzi o coś innego.
JanPustostan
JanPustostan 23.05.2026, 06:40:15 via Wykop
  • 19
@Chelik: Wtedy nie było jeszcze żadnych nagłówków. Jesteś Ukraińcem, prawda?
JanPustostan
JanPustostan 23.05.2026, 08:38:14 via Wykop
  • 1
@Adonix: Po przemyśleniu i ochłonięciu (jednakowoż niechętnie;) - przyznaję że możesz mieć rację.
JanPustostan
JanPustostan 23.05.2026, 18:40:51 via Wykop
  • 1
@jaros69-ja: Zdecydowanie za wysokie szarże się nim zajęły. Tylko nabiją mu rozpoznawalności, na czym mu przecież zależało. To nas odrobinę jednak ośmiesza.

725

40mln zł na piwo dla Perły ... na to idą podatki

Pokaż treści 18+

40mln zł na piwo dla Perły ... na to idą podatki

Celem Projektu jest opracowanie nowego rodzaju piwa o ustandaryzowanej strukturze profilu cukrowego, niskiej zawartości alkoholu i obniżonym indeksie glikemicznym. Wkład z Funduszy Europejskich: 38 231 650,28 PLN

michalson18
z
dlahandlu.pl
dodany: 22.05.2026, 12:58:17
  • 95
  • #
    piwowarstwo
  • #
    piwo
  • #
    craftbeer
  • #
    alkohol
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
JanPustostan
JanPustostan 23.05.2026, 05:49:56 via Wykop
  • 254
Haruj człowieku od rana do nocy, a oni Ci powiedzą że im w budżecie brakuje i musza po raz kolejny podnieść podatek. Oto są najpilniejsze wydatki! Pilnie trzeba wynaleźć p--o (!niesłychany wynalazek!), które wepchnie kolejne rzesze w objęcia alkoholizmu. To będzie p--o fit, takie dla ludzi którzy o siebie dbają. Fit! Zadbana mama pójdzie rano do Żabki po jogurcik, musli i sześciopak, bo trzeba o siebie dbać. No to się w pale
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JanPustostan
JanPustostan 23.05.2026, 09:37:05 via Wykop
  • 1
@kjubikul: No ale żebyś wiedział że mnie to bodłoXD

352

18-latek pijany i bez prawa jazdy. Sąd wydał wyrok już kilka godzin później

18-latek pijany i bez prawa jazdy. Sąd wydał wyrok już kilka godzin później

Młody obcokrajowiec został zatrzymany podczas kontroli drogowej. Jak się okazało, prowadził auto pod wpływem alkoholu i bez wymaganych uprawnień. Sprawa błyskawicznie trafiła do sądu w trybie przyspieszonym, gdzie zapadł wyrok. Policja przypomina o konsekwencjach takich zachowań.

InfoMagazyn
z
wielkopolskamagazyn.pl
dodany: 21.05.2026, 16:26:56
  • 54
  • #
    policja
  • #
    alkohol
  • #
    kierowca
  • #
    wielkopolska
  • #
    wiadomosci
  • #
    prawo
JanPustostan
JanPustostan 22.05.2026, 07:02:51 via Wykop
  • 11
Naprawdę trzeba przykrócić cugli naszym bezcennym gościom i gościniom, bo na łeb gotowi gospodarzom włazić. Jest taki próg ( tu uważam został osiągnięty ) po którym od ręki takich przybyszy ( i przybyszynie ) niepotrafiących docenić gościny należało by żegnać na granicy kujawiakiem w dupsko.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JanPustostan
JanPustostan 22.05.2026, 21:36:06 via Wykop
  • 0
@mddx: Niczego nie uogólniam. To są goście. Gość ma swoje prawa, ale musi mieć też swoje obowiązki. Jak Ci ktoś przyjdzie na imprezę i nasra do fikusa, to też "nie będziesz uogólniał" czy go po prostu więcej nie zaprosisz?
JanPustostan
JanPustostan 23.05.2026, 05:33:31 via Wykop
  • 0
Ale to nie znaczy, że nie zaproszę kogokolwiek z jego miasta, bo takie macie płytkie myślenie. Lemingi.


@uciuuu: Człowieku! Gdzie ja coś takiego napisałem? Przecież Ty sam tworzysz świat, na który później w poczuciu wyższości intelektualnej się później oburzasz. Dramat.

549

Policja publikuje wizerunek rowerzysty, który popchnął starszą panią we Wrocławi

Policja publikuje wizerunek rowerzysty, który popchnął starszą panią we Wrocławi

Ta sprawa bulwersuje opinię publiczną od kilku dni. 11 maja na wrocławskich Pilczycach rowerzysta popchnął starszą panią. Jak ktoś go rozpozna to prośba o informację zgodnie z artykułem - pomżmy namierzyć chorego i osadzić gdzie jego miejsce!!!

priom
z
msn.com
dodany: 22.05.2026, 11:54:19
  • 116
  • #
    rower
  • #
    wroclaw
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    hobby
JanPustostan
JanPustostan 22.05.2026, 14:30:10 via Wykop
  • 4
@buont666: Też tłuczesz stare baby jak Ci się jaka nawinie?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 4 z 6
  • >

Bazyli Foltynowicz

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.01.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.09.2025

    Rocznica
  • Złotousty
    od 01.06.2026

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking