Nie rozumiem, po co kobiety na Tinderze dają polubienia facetom , którymi nawet nie mają zamiaru pisać albo tylko odpowiedzą na przywitanie i dalej cisza??? Jak ktoś się mi nie podoba to tej osobie lajka nie zostawiam, czemu w przypadku takich kobiet jest inaczej???
#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #badoo