Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ParadygmatYT

ParadygmatYT

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1812
  • Znaleziska 9
  • Mikroblog 1803
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 5
Rogalikznadzieniem
Rogalikznadzieniem
przed chwilą
  • 1
Uwielbiam koreańskiego pamieciorza. Po prostu śpię a on mi rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
Rogalikznadzieniem - Uwielbiam koreańskiego pamieciorza. Po prostu śpię a on mi rośni...

źródło: 1000018096

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT przed chwilą via Wykop
  • 0
@Rogalikznadzieniem: gdzie sprawdzasz jego pre?
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
19 min temu
  • 5
#gielda To jeszcze jeden wykresik pokazujący że jesteśmy w byczym cyklu. To Hossa, nie ma wątpliwości. Ludzie myślą że to największa Hossa ever, ale tak na prawde to dopiero 7 najlepsza hossa. Do najlepszych brakuje duuuuuuużo. Można powiedzieć że jest średnio. A przecież boom AI, półprzewodniki, bóg wie co. No na tle historii to jest "ok" nie super, nie genialnie, po prostu "ok". Hossa może potrwać jeszcze kilka lat, najdłuższa
jatutylkonamoment - #gielda To jeszcze jeden wykresik pokazujący że jesteśmy w byczym...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT 13 min temu via Wykop
  • 3
Ja podziwiam osoby co mówią, że np sprawdzają portfel co np miesiąc albo trzy
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT 10 godz. i 11 min temu
  • 5
#gielda
ParadygmatYT - #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT
Autor
9 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@ethize: a zakład ze nie?
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT 10 godz. i 50 min temu
  • 1
#gielda Jak jutro będzie kolejny krach to będzie trzeba sprzedać szczurka....
ParadygmatYT - #gielda Jak jutro będzie kolejny krach to będzie trzeba sprzedać szczu...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT
Autor
10 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: ja planowałem dłużej potrzymać ale jak jutro znwou będzie promocja 5-10% w pół przewodniki to nie ręcze za siebie
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
15 godz. i 35 min temu
  • 8
#gielda z takimi tu siedzimy @ParadygmatYT
nabla-delta - #gielda z takimi tu siedzimy @ParadygmatYT

źródło: 1000017916

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT 14 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@vladi_putin: nie
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT 14 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@vladi_putin: pierw wpłacałem na ike a teraz USD
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
16 godz. i 28 min temu
  • 5
#gielda jak jesteś taki cwaniak to dawaj Microna albo SanDiska na lewarze @ParadygmatYT

Jak pod tym postem będzie 100 plusów to kupisz?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT 16 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
@nabla-delta: nie przepadam za cfd...
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT 16 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
@nabla-delta: a poka
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT 16 godz. i 10 min temu
  • 68
#gielda Tak zwana dominacja genetyczna. Dobry papier zawsze się obroni
ParadygmatYT - #gielda Tak zwana dominacja genetyczna. Dobry papier zawsze się obroni

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT
Autor
16 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 6
@chlop784: youtube.com/watch?v=UncMc7_K42E
ParadygmatYT - @chlop784: youtube.com/watch?v=UncMc7_K42E
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT 16 godz. i 14 min temu
  • 2
#gielda Patrząc na obecny krach pamięciorzy dobrze, że jestem na peronie **https://youtu.be/eOqKjL546GA
ParadygmatYT - #gielda Patrząc na obecny krach pamięciorzy dobrze, że jestem na peron...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

202492
202492
16 godz. i 33 min temu
  • 1
co się dzieje

#gielda
202492 - co się dzieje 

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT 16 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@202492: cymcyk powiedział, ze te spoolki nie moga urosnac
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT 16 godz. i 45 min temu
  • 3
#gielda Wiele osób mi pisało, że warto się zdywersyfikować troszkę bardziej więc postanowiłem, że kupię ta niemiecka spółkę Kioxia (końcówka de)
ParadygmatYT - #gielda Wiele osób mi pisało, że warto się zdywersyfikować troszkę bar...

źródło: IMG_4093

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT
Autor
16 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 1
@ethize: przepraszam
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
Autor
16 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 1
@Rogalikznadzieniem: mam jeszcze sk na ike
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
Autor
16 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment: @nabla-delta musiałbym sprzedać szczurka żeby zbudować sensowną pozycje
  • Odpowiedz
damasz2
damasz2
damasz2
16 godz. i 46 min temu
  • 5
#gielda Mijają prawie 3 miesiące do wywiadu gdzie Cymcyk wyśmiewał pamięci "starej daty"
https://youtu.be/IBlPbUktYqs?si=4FZfZuldPUlfvanL&t=1800
Od tego czasu Sandisk z 700$ doszedł do 2100$
Western Digital z 300$ do 700$
Robiąc odwrotnie niż radzi Cymcyk można było w ciągu niecałych 3 miesięcy zrobić 200% lub ponad 100%
damasz2 - #gielda Mijają prawie 3 miesiące do wywiadu gdzie Cymcyk wyśmiewał pamięci ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT 16 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 3
@damasz2: On mówi, spółki pamięciowe i mówi o ASML? XDDD
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT 16 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 1
@damasz2: Bardzo sie ciesze, ze mamy kolejnego fana cymcyka na tym portalu
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT 17 godz. i 14 min temu
  • 1
#gielda Myślę czy sprzedać Marvell i kupić kogoś z Seagate, Kioxia, Westerdigital co polecacie?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT
Autor
17 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
smsn


@napster92: https://youtu.be/eOqKjL546GA
ParadygmatYT - >smsn

@napster92: https://youtu.be/eOqKjL546GA
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
Autor
17 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
@Rogalikznadzieniem: to już mam i chciałbym coś z mniejszą kapitalizacją
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
Autor
17 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@Rogalikznadzieniem: Kioxia teoretycznie troszkę tańsza ale różnice są kosmetyczne. Chodzi o dywersyfikację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
Autor
16 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
@Rogalikznadzieniem: to był zart
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson
17 godz. i 36 min temu
  • 3
Co myślicie o takiej dywersykacji portfela?
Tesla - 1000 zł
SpaceX - 1500 zł
Micron - 850 zł
Novo nordisk - 425 zł

Myślę
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT 17 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 1
@Talarsson: może warto jeszcze oddity?
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT 17 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
@Talarsson: już są dwa...
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT 18 godz. i 13 min temu
  • 3
#gielda Ale zwała na MU. Kolega już chyba nie chce rosnąć bo 2% to jak spadki
ParadygmatYT - #gielda Ale zwała na MU. Kolega już chyba nie chce rosnąć bo 2% to jak...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumowyswir
perfumowyswir
18 godz. i 31 min temu
  • 5
#gielda

Sprawiacie sobie czasem jakieś przyjemności za zyski z giełdy czy 100% scully?
Ja część z Micronowych zysków planuję przeznaczyć, aby zabrać rodziców na dłuższy urlop, bo nic poza Europą nie widzieli i jakieś fajne używane autko, bo nie ma co marnować pieniędzy na salonowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT 18 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 1
@perfumowyswir: ja aktualnie lock in i dopiero planuje przy dobrych wiatrach za 6-8 lat wypłacić większą kwotę
  • Odpowiedz
jacas
jacas
18 godz. i 59 min temu
  • 42
Jeszcze SpaceX po 200 i będzie święta trójca akcjomariusza

#gielda
jacas - Jeszcze SpaceX po 200 i będzie święta trójca akcjomariusza 

#gielda

źródło: IMG_7905

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT 18 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
@jacas: a mógł kupić ethernum...
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT 19 godz. i 1 min temu
  • 15
#gielda jak dobrze że KNF i inni się tym nie interesują a gnębią biednego szczurka
ParadygmatYT - #gielda jak dobrze że KNF i inni się tym nie interesują a gnębią biedn...

źródło: IMG_4092

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT
Autor
19 godz. temu via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: pozory lubią mylić...
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT 21 godz. i 41 min temu
  • 18
#gielda Tinder vs rzeczywistość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ParadygmatYT - #gielda Tinder vs rzeczywistość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT
Autor
21 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 6
@KMDZ: kobiety tak robia to czemu on nie może?
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
Autor
19 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@pepe998: w takim razie polecam udać się do okulisty bo jak popatrzysz wszyscy inni widzą
  • Odpowiedz
czlowiekproso
czlowiekproso
22 godz. temu
  • 6
Witam Państwa bardzo serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
najwyższy czas na kolejne wybory do #wykopowyportfelinwestycyjny

Sorki za obsuwę, ale czilowałem sobie na urlopie, w każdym razie lecimy z kolejnymi wyborami spółki do portfela
w tym miesiącu wybieracie spółkę spoza
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT 21 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 2
@czlowiekproso: oddity ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=ni8LtNXUwNM&t=1s
ParadygmatYT - @czlowiekproso: oddity ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=ni8...
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT 21 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 1
@KMDZ: zgadzam się w 100%. Staram się to jakoś nagłaśniać ale no troszkę mały jestem
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT 21 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 1
@KMDZ: nie zwróciłem na to uwagi nawet XD aż to dodam na X
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT 22 godz. i 5 min temu
  • 2
#gielda PAN OMAR to chyba powoli zamienia się w influ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=WQ7vz_o8yoo&list=TLPQMTUwNjIwMjZzbF31vLJegw&index=2
Dla ciekawskich
- w Polsce około 21% klientów w tym roku zawarło transakcje na CFD
- z klientów, którzy zaczęli inwestowanie od akcji i ETF ok. 13-13,5% kupiło jakiekolwiek CFD.
- Francja aktualnie TOP 2
-Majątek Omara to 99% akcji XTB
ParadygmatYT - #gielda PAN OMAR to chyba powoli zamienia się w influ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT
Autor
21 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 2
@nabla-delta: Tak. To on manipuluje akcjami szczura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Paradygmat

  • Prowadzę kanał poświęcony giełdzie https://www.youtube.com/@ParadygmatYT

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 29.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking