• 2
ona jako dziecko miała inne wyobrażenia i potrzeby niż on, a u----i tylko podkręcają sytuację.


@WrzeCiOna:

On jakby zaczął się staczać gdy skończył szkołę, bo ona się z nim poznała gdy był jeszcze uczniem (wtedy był ok i jej rodzice/szkoła go lubili), matury nie chciał pisać, więc się nie musiał do niej uczyć, lecz mógł ćpać, a potem jakby stracił cel życia (gdy skończył edukację), więc brał coraz więcej różnych
  • Odpowiedz
  • 2
nie ma kombinować że coś zawiniła bo powinna to czy tamto, nie wiemy dlaczego tak było


@WrzeCiOna:

Tak było, bo to ujawnione informacje z jej telefonu. Miał urojenia, ataki agresji, a Gabrysia się go bała już w kwietniu.
Zlekceważyła sytuację, a mogła łatwo
  • Odpowiedz
@radzioso532: zapędzasz się w tych swoich dewagacjach - pisanie w jej kontekście coś o branży p. jest mocno nie na miejscu. Ona była z wielodzietnej rodziny, możliwe że mieszkała tam zwyczajnie bo nie miał kto jej dowozić na przystanek (nie mieszkała w samej Leśnej) i potrzebowała większego spokoju do nauki. Brzeska jest mocno specyficzną szkołą, ale pod względem używek znałem większych świrów ze Staszica czy Kraszewskiego, zwłaszcza z takich rodzin
  • Odpowiedz
@radzioso532: Cicha woda brzegi rwie. Do tego mylisz edukację z inteligencją. Ona mogła być i najwyraźniej była tępa jak but, a oceny zdobywała kuciem i ślęczeniem nad zadaniami do czasu, aż nie ogarnie (mnie np. nauczycielka matmy nie potrafiła wytłumaczyć problemu przez 2 x 45 minut dwóch lekcji, a kumpel na 15 minutowej przerwie przed kartkówką mi to tłumaczył tak, że łapałem od razu i zdawałem).
  • Odpowiedz
@radzioso532: nie wiem jak było, ale dziwne by z kochającego domu dziecko wyprowadziło się. W kochającym domu z reguły jest za dużo dobrych rzeczy by chciec się wyprowadzić, poza tym dzieci z pełnych i normalnych domów raczej nie randkują z patusami. Po prostu gdy jest się zdrowym psychicznie to ciągnie nas do zdrowych psychicznie ludzi, a czujemy obrzydzenie do zaburzonych ludzi. Dlatego musiało coś być w tamtym domu rodzinnym przez
  • Odpowiedz
https://lublin.se.pl/miala-byc-milosc-na-cale-zycie-damian-brutalnie-zamordowal-16-letnia-gabrysie-robil-wrazenie-milego-aa-vR4t-F7t9-MUPH.html

https://www.o2.pl/informacje/16-letnia-gabrysia-zamordowana-jej-matka-zabrala-glos-7294668763589088a

- Prokurator przedstawił Damianowi F. zarzut o to, że działając w zamiarze bezpośrednim pozbawienia życia G.K., zadał jej liczne ciosy ostrym narzędziem w postaci noża w okolice szyi oraz tułowia, powodując rany kłute oraz cięte, skutkujące jej zgonem na miejscu zdarzenia. Mężczyzna przyznał się do zarzutu i złożył obszerne wyjaśnienia. Damian F. nie był dotychczas karany sądownie - dodaje prok. Kozak.


Ostatnia
radzioso532 - https://lublin.se.pl/miala-byc-milosc-na-cale-zycie-damian-brutalnie-za...

źródło: gabriela 01

Pobierz
radzioso532 - https://lublin.se.pl/miala-byc-milosc-na-cale-zycie-damian-brutalnie-za...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@radzioso532: Przecież to standard. Jak byłem w gimnazjum/liceum to też laski wzdychały do takich niestabilnie emocjonalnych. Z resztą dalej też się to nie zmienia, 90% kobiet które spotykam jest po toksycznych, często nieprzepracowanych związkach.
  • Odpowiedz
Na początku września 2018, na jednym z wesel, na które nie zostałem zaproszony, zginął człowiek. Napił się, zaczął z kimś się szarpać i upadł na beton. Po kilku dniach w szpitalu, zgon. Początkowo wszyscy kryli tego, który go popchnął. Gdyby nie ruszyło go sumienie i po kilku miesiącach (!) nie poszedłby i nie opowiedział, jak było, uszłoby mu to na sucho. #przegryw #zbrodnia #zabojstwo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach