Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Anderson_

Anderson_

Dołączył 15 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2222
  • Znaleziska 683
  • Mikroblog 1539
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 64

407

Ceny mieszkań w Polsce spadają. Dobre wieści dla kupujących

Ceny mieszkań w Polsce spadają. Dobre wieści dla kupujących

Ceny nowych mieszkań od deweloperów częściej spadają, niż rosną, a poziom sprzedaży pozostaje stabilny. Najlepsze wiadomości są dla chcących kupić mieszkania w Krakowie i Warszawie wynika z analizy serwisu tabelaofert.pl.

Bolxx454
z
businessinsider.com.pl
dodany: 14.01.2025, 22:54:55
  • 104
  • #
    nieruchomosci
  • #
    inwestycje
  • #
    inwestowanie
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
Anderson_
Anderson_ 16.01.2025, 09:05:46 via Android
  • 0
@wieczny-student 20 tys za metr? Gdzie ty szukasz tych mieszkań, na rynku?
RenkaRenkeMyje
RenkaRenkeMyje
12.01.2025, 20:50:56
  • 802
Jeśli Wojtek już nie zagra żadnego meczu (a wiele na to wskazuje) to będzie to epicka akcja na zakończenie kariery. Podsumowanie całokształtu wyczynów Wojtuli idealne xD
Chłop po zakończeniu kariery, wznowił ją w Barcelone, i grając w el clasico wykosił przed polem karnym Mbappe przy wyniku 5:1 xD

#mecz #pilkanozna
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 13.01.2025, 08:06:51 via Wykop
  • 0
@dr_papieros: śmieszny chłopczyk :D
  • Odpowiedz
Lewusx
Lewusx
07.01.2025, 11:20:58
  • 79
2 lata pod moim okiem, 10kg miesa wiecej netto. :)
Bardzo ladny kosciec, talia osy, szerokie plecy, do poprawy obecnie wciaz glownie lapy i nogi.
Dla rozwiania watpliwosci, zbudowanie 10kg w 2 lata, na tym poziomie to wynik dobry. :)

#sterydy
#mikrokoksy
Lewusx - 2 lata pod moim okiem, 10kg miesa wiecej netto. :) 
Bardzo ladny kosciec, ta...

źródło: 163550C5-E519-4779-B3B8-9503A69EB6EF

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 07.01.2025, 15:12:05 via Wykop
  • 0
@Lewusx: raczej olałbym komentarze, w których piszą że nie widać różnicy bo różnica jest kolosalna.
B---a? Jeśli tak to z dzikiej ciekawości cos więcej info? Może być na priv :-)
Jeśli nie - potraktuj to jako komplement

EDIT: dobra, przepraszam, było odpowiedziane w poprzednich komentarzach.
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 07.01.2025, 15:20:59 via Wykop
  • 1
@Lewusx: Konkret przez duże K. Duma rozpiera trenera przy takich efektach zapewne ;-)
Pewnie kiedyś się zgłoszę, ale muszę naprostować michę bo masa mięśniowa leci w górę ale bebzon też.
  • Odpowiedz

892

Jak "Budda" manipulował wizerunkiem "dobroczyńcy". Tak oszukują nas influencerzy

Jak "Budda" manipulował wizerunkiem "dobroczyńcy". Tak oszukują nas influencerzy

Budda uchodził za wzór influencera. Dorobił się fortuny w sieci, by dzielić się majątkiem z potrzebującymi, hojnie wspierał dzieci z domów dziecka i akcje pomocowe. Czar prysł, kiedy Kamil L., kryjący się pod posągowym pseudonimem, został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze Policji pod zarzutem

SezonBurz
z
holistic.news
dodany: 18.12.2024, 09:15:54
  • 197
  • #
    budda
  • #
    youtube
  • #
    youtuberzy
  • #
    afera
  • #
    spoleczenstwo
Anderson_
Anderson_ 18.12.2024, 14:19:44 via Wykop
  • 0
@BykNieDajeMleka: Mówisz o Makłowiczu? Możesz rozwinąć?
Podobno "never meet your heroes"

390

Półmetrowe hot dogi z budki w Krakowie

Półmetrowe hot dogi z budki w Krakowie

"Czas leci a hot dogi te same" mówili nam klienci podczas nagrywania państwa Małek - właścicieli niepozornej budki z hot dogami w Nowej Hucie na os. Szkolnym. Półmetrowe hot dogi z kiełbasą leszczyńska to kultowe danie serwowane w tym miejscu od niemal 30 lat. Ich sukces tkwi w prostocie składników,

polskapress84
z
youtube.com
dodany: 02.11.2024, 17:36:36
  • 173
  • #
    hot
  • #
    dog
  • #
    jedzenie
  • #
    nowa
  • #
    huta
  • #
    krakow
Anderson_
Anderson_ 17.12.2024, 14:32:32 via Wykop
  • 0
Lata 2000 przy AGH były hotdogi max i hamburgery max. Hamburger max to taki chleb był z 3 hamburgerami w środku. Na gastro człowiek nie wnikał co tam siedziało a za 6 pln to kicha pełna i można było iść w kimę.


@snup-siup: pamietam tę budę i typa z wytatuowanymi palcami, który je robił. Hamborger max to była legenda.

429

Wigilia 1996

Wigilia 1996

Nie znalazłem duplikatu, mam nadzieję, że nie było.

Jendrazzz
z
youtube.com
dodany: 12.12.2024, 20:47:56
  • 173
  • #
    polskiedomy
  • #
    wigilia
  • #
    nostalgia
  • #
    kiedystobylo
  • #
    feels
  • #
    gimbynieznajo
Anderson_
Anderson_ 13.12.2024, 20:52:53 via Wykop
  • -1
@MichaS_LwK: Robercik ma 50 lat i mieszka sobie w Panamie z synem i łacińską żoną. Wygląda na szczęśliwego i takiego wyluzowanego. W sumie spoko
Minieri
Minieri
21.11.2024, 03:29:41
  • 1586
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 21.11.2024, 20:47:37 via Wykop
  • 0
@AltCtrlSpace: Japa tam z tyłu.
  • Odpowiedz
Agui94
Agui94
19.11.2024, 05:53:32
  • 1450
Moja wczorajsza rozmowa z kierownikiem #pracbaza
Agui94 - Moja wczorajsza rozmowa z kierownikiem #pracbaza

źródło: temp_file6234290213263005390

Pobierz
  • 197
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 19.11.2024, 22:39:58 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 20.11.2024, 15:24:00 via Wykop
  • 3
@zeszyt-w-kratke No a z drugiej strony, czemu ktoś ma mniej dostawać bo więcej choruje? To niekoniecznie musi być jego wina, może dbać o siebie a po prostu mieć taki układ odpornościowy, ty możesz nie dbać i nie chorować wcale


@r333m4k444: Słyszysz siebie? Jeśli ktoś więcej choruje to mniej pracy wykonuje, a całkiem prawdopodobnie że będziesz tyrać za taką osobę. Marzy wam sie komuna? Wszyscy po równo bez względu na
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 20.11.2024, 15:25:14 via Wykop
  • 0
@dannykay: Kolejny z dzieckiem, który z błahego powodu wali el quattro bo dzieciak kichnął? :)
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_ 08.11.2024, 11:26:20
  • 0
#invitro #pytanie

Wiecie może czy w Polsce lub na świecie są jakieś statystyki co do invitro, a mianowicie powodu decyzji na invitro, czy problem u kobiety czy mężczyzny?
ChatGPT - próbowałem, ale nie do końca podał konkrety.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
08.11.2024, 11:40:56 via Wykop
  • 1
@Anderson_: tego się nie da zmierzyć za bardzo. Sprawdza się i leczy po obu stronach (jakość nasienia, działanie jajników) ale jeśli uda się podnieść jakość/liczność plemników do zadowalającego poziomu i stymulacją wyprodukować zadowalająco dużo komórek jajowych to się wchodzi w procedurę bez wymyślania czyja to była bardziej wina.
  • Odpowiedz

4551

Przekażmy 1,6 mld zarezerwowane na dopłaty dla deweloperów na powodzian

Przekażmy 1,6 mld zarezerwowane na dopłaty dla deweloperów na powodzian

Jak wiemy w budżecie na mieszkalnictwo zarezerwowane jest 1,6 mld na dopłaty dla deweloperów, tj. kredyty 0%. Proponuję, aby tą rezerwę w całości przekazać na likwidację skutków powodzi, w szczególności odbudowę infrastruktury i pomoc polskim rodzinom. Pieniądze są. Potrzebne są tylko decyzje.

mickpl
z
wykop.pl
dodany: 15.09.2024, 18:12:45
  • 156
  • #
    powodz
  • #
    nieruchomosci
  • #
    kredyt0procent
Anderson_
Anderson_ 16.09.2024, 06:36:47 via Wykop
  • 15
Nie chcę zabrzmieć jak ch*j bez serca, ale przecież jeśli ktoś mieszka na terenie zalewowym to chyba ma ubezpieczony dobytek, nie?
Pamietam powódź w '97, okolice Sandomierza. Pełno zbiórek na powodzian, różne akcje charytatywne a miałem w szkole rówieśnika, którego rodzice odbudowali podlane piętro domu i starczyło jeszcze na kapitalne jak na tamte czasy audio do TV oraz plazma rozmiarów, która dla mnie była abstrakcją i widziałem tylko na filmach.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Arbuzlele
Arbuzlele
16.08.2024, 05:57:35
  • 1028
#heheszki #humorobrazkowy #takaprawda
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy #takaprawda

źródło: temp_file1891498142662508725

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 17.08.2024, 04:34:52 via Wykop
  • 0
@dzieju41: Kreta?
  • Odpowiedz
Tywin_Lannister
Tywin_Lannister
05.08.2024, 20:24:45
  • 36
Ależ to się zestarzeje. Autorów będzie trzeba wołać i im przypominać co jakiś czas, żeby nie zapomnieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Elita Internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kanalzero #stanowski
Tywin_Lannister - Ależ to się zestarzeje. Autorów będzie trzeba wołać i im przypomina...

źródło: MixCollage-05-Aug-2024-10-21-PM-9962

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 06.08.2024, 18:11:00 via Android
  • 2
@Tywin_Lannister proponuję wołać co miesiąc dokładnie w momencie ukazania się video. Siedziałem cicho i czekałem na rozwój wydarzeń. Czytałem te nędzne wysrywy i czekałem. Najlepsze jest to że taki @d4wid wciąż się broni 😅
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
05.08.2024, 19:11:05
  • 247
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 06.08.2024, 18:07:41 via Android
  • 0
@d4wid beka z ciebie 😅 ależ zacna kompromitacja
  • Odpowiedz
Mdx91
Mdx91
03.08.2024, 00:52:42
  • 1
Mdx91

źródło: temp_file5692530373801838416

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 03.08.2024, 01:07:39 via Wykop
  • 1
@Mdx91: Koło wejścia do Osówki?
  • Odpowiedz

828

Pomóż odnaleźć nam Tomka - zaginął 23.07 w Lloret De Mar

Pomóż odnaleźć nam Tomka - zaginął 23.07 w Lloret De Mar

Czy ktoś z Was przebywa w Lloret De Mar? Jeśli ktoś jest w stanie pomóc to proszę o kontakt.

lronman
z
wykop.pl
dodany: 25.07.2024, 18:26:04
  • 56
  • #
    lloretdemar
  • #
    hiszpania
  • #
    zaginieni
  • #
    pomocy
Anderson_
Anderson_ 26.07.2024, 06:36:46 via Wykop
  • 2
@chandler-bing: ty to może nie dawaj już znać nikomu.
ZygmuntJedyny
ZygmuntJedyny
04.06.2024, 04:23:34
  • 614
W końcu się udało! Mityczny sen. ( ͡º ͜ʖ͡º) #garmin #forerunner965 #sen
ZygmuntJedyny - W końcu się udało! Mityczny sen. ( ͡º ͜ʖ͡º) #garmin #forerunner965 #s...

źródło: temp_file1443075040429848302

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 04.06.2024, 08:05:43 via Wykop
  • 0
@ZygmuntJedyny: Dobra, powiedz jak tego dokonałeś :) U mnie jakość snu "dostateczny" to jest max. Wiadomo, każdy jest inny, ale co zmieniłeś że udało Ci się dobrze wyspać? (jakkolwiek idiotycznie to nie zabrzmi)
  • Odpowiedz
dddobranoc
dddobranoc
07.05.2024, 09:44:05
  • 1302
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 203
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 08.05.2024, 06:36:23 via Wykop
  • 1
@dawid-hopek: chłopie :)
chyba masz jakieś problemy z sobą, po co ta agresja? Weź wyluzuj, wypij ciepłe kakao od mamy i idź być toksyczny gdzie indziej.
  • Odpowiedz
CzlowiekMagnetowid
CzlowiekMagnetowid
13.03.2024, 09:19:46
  • 1
Polecam wszystkim miłośnikom bólu i cierpienia.

Po takiej ilości sosu na nachosie, wrażenia są dużo mocniejsze od Buldaka x3.

#chilihead #ostrezarcie #jedzenie
CzlowiekMagnetowid - Polecam wszystkim miłośnikom bólu i cierpienia.

Po takiej ilośc...

źródło: temp_file130206773791559549

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anderson_
Anderson_ 13.03.2024, 09:26:58 via Android
  • 0
@CzlowiekMagnetowid da się to gdzieś sprawniej kupić niż ściąganie ze Stanów?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 21
  • Strona 3 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.04.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.06.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.03.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking