Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
eaxata

eaxata

Dołączył 2 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14966
  • Znaleziska 251
  • Mikroblog 14715
  • Obserwujący 24
  • Obserwowane 28
hoszin
hoszin
12 min temu
  • 0
#gry #pcmaster #cyberpunk2077 zamierzam wrócić do grania, jakie mody polecacie? i coś może na romans female v z Panam? Coś na poprawę grafiki czy zachowań npc? albo jakie macie teraz takie must have?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata 11 min temu via Wykop
  • 0
@hoszin: spoko jest mod dodający latarkę, bo wnętrza czasami są bardzo ciekawe i dużo detali fajnych, ale g---o widać bo jest ciemno
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
17 min temu
  • 0
✨️ Dlaczego nie masz już czasu na sukces po 30-tce? Ⓘ
#agepill #przemyslenia #przegrywpo30tce
Nie no rozwalają mnie argumenty kierowane do 30-latków że JESZCZE MASZ CZAS. Jaki czas?! W wieku 30+ to ty powinieneś zbierać owoce swojej pracy i być w swoim peaku a nie że masz czas bo nie masz. Nawet u sportowców mówi się że 30+ to już stary. Jeśli do tej pory nic
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego nie masz już czasu na sukces po 30-tce? Ⓘ
#agepill #przemys...

źródło: Taxi-Driver-HERO

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata 16 min temu via Wykop
  • 1
Co najwyższej możesz awansować z biedaka na przeciętniaka


@mirko_anonim: zawsze coś, wyjście z biedy do "przeciętnego" poziomu życia to jest duża zmiana
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
27 min temu
  • 6
wiedzieliście że nie ma takiego słowa jak wisła
Teuvo - wiedzieliście że nie ma takiego słowa jak wisła

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata 25 min temu via Wykop
  • 2
@Teuvo: nazwy własne się nie liczą z tego co zauważyłem, nazwy miast, imiona itd
  • Odpowiedz
eaxata
eaxata 19 min temu via Wykop
  • 1
@pawelpan: z-----e
  • Odpowiedz
eaxata
eaxata 27 min temu
  • 0
Wordziel.pl #344 6/7
⬜⬜⬜🟨⬜
🟨⬜⬜⬜⬜
⬜⬜⬜⬜🟩
⬜🟩🟨⬜🟩
🟨🟩⬜🟨🟩
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wfyokyga
wfyokyga
11 godz. i 13 min temu
  • 11
wfyokyga

źródło: temp_file7330964738979010219

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata 11 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 3
@wfyokyga: szlachcic
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
12 godz. i 20 min temu
  • 7
#przegryw #jedzenie #gastronomia #ankieta #polska
tomwick55 - #przegryw #jedzenie #gastronomia #ankieta #polska

źródło: 1000033476

Pobierz

Czy to chuopska porcja pierogów scybylqą?

  • Tak 41.7% (10)
  • Nie 58.3% (14)

Oddanych głosów: 24

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata 12 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 1
@tomwick55: bardzo podobne pierogi lepili w barze "Oleńka" na wrocławskim Nadodrzu z 10 lat temu, ciekawe czy ten bar jeszcze istnieje
  • Odpowiedz
hatsune_miku1993
hatsune_miku1993
12 godz. i 22 min temu
  • 4
#przegryw absrakcja jest dla mnie ze ktos codziennie wychodzi gdziekolwiek, na spacer, do pracy itp z domu, ja mega rzadko jaskinie opuszczam, raz na tydzien zeby zapasy zrobic
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata 12 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 1
@hatsune_miku1993: fajnie masz w sumie i niefajnie też
  • Odpowiedz
jutronaobiadznowuryz
jutronaobiadznowuryz
12 godz. i 26 min temu
  • 4
Nie umiem się wpasować w wasze towarzystwo bo wy tylko ciągle powtarzacie jeden za drugim
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata 12 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@jutronaobiadznowuryz: nieprawda
  • Odpowiedz
eaxata
eaxata 12 godz. i 25 min temu
  • 1
op dający plusa mojemu komentarzowi dopiero po tym jak kilka innych osób go zaplusuje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata 12 godz. i 42 min temu
  • 0
(upbeat rock music)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata
Autor
12 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@TomcioPalushek: akurat to było to
eaxata - @TomcioPalushek: akurat to było to
  • Odpowiedz
eisil
eisil
12 godz. i 42 min temu
  • 6
Nic mi się nie chcę. Niby weekend, można odpocząć od kołchozu, ale jak zwykle to przeleżę i przescrolluję. Anhedonia mnie zżera od kilku lat.
#przegryw #depresja
eisil - Nic mi się nie chcę. Niby weekend, można odpocząć od kołchozu, ale jak zwykle...

źródło: proceeds-to-do-nothing-v0-dgr1atxh8n7h1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata 12 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 1
jak zwykle to przeleżę


@eisil: czy to nie jest odpoczywanie? czy zawsze trzeba odpoczywać aktywnie?
  • Odpowiedz
eaxata
eaxata 12 godz. i 31 min temu via Android
  • 1
@Hmrogrz: ja pisałem o przeleżeniu, celowo przescrollowanie pominąłem bo zakładam, że oprócz scrollowania jest też trochę samego leżenia, i to jest ok
  • Odpowiedz
czud
czud
12 godz. i 55 min temu
  • 3
#przegryw niezle sie bawia w tej ameryce
https://www.youtube.com/watch?v=mS5u8YkTTFk
czud - #przegryw niezle sie bawia w tej ameryce
https://www.youtube.com/watch?v=mS5u8...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata 12 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@czud: a w tle same nowiusienkie samochody i to w większości jakieś świniaki kilkulitrowe suvy wyglądające jak czołgi
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
13 godz. i 6 min temu
  • 43
pomagałem dzisiaj chłopu wyciągnąć auto z rowu a później w nagrodę dostałem taką karmę że mi koło wciągnęło jakąś gałąź i pogięło błotnik
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata 13 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 17
@Teuvo: dzisiaj się specjalnie wróciłem do domu bo sobie przypomniałem że upały w c--j a półdzika kicia łazi po siole to jej dałem wody i kabanosów a w nagrodę mi się zapiekł hamulec na autostradzie i piasta spalona prawdopodobnie
  • Odpowiedz
cocojambo210
cocojambo210
13 godz. i 49 min temu
  • 7
W niedziele o 5 pobudka
Ja p------e
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata 13 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 2
@cocojambo210: p--------e
  • Odpowiedz
CCH5OH
CCH5OH
14 godz. i 36 min temu
  • 8
Po skonczeniu wszystkich sezonów chciałhym powiedzieć że kompletnie nie odczuwam do niej takiej niechęci jaką zauważyłem wśród fanów serialu. Miala swoje miejsce, dobrze zagrana zona. Zona hanka to jakas taka głupiutka przerysowana. A ta normalna baba. #seriale
CCH5OH - Po skonczeniu wszystkich sezonów chciałhym powiedzieć że kompletnie nie odcz...

źródło: SmartSelect_20260626_202947_Free Adblocker Browser

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata 14 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 1
@CCH5OH: jak pierwszy raz oglądałem ten serial to jej nie lubiłem, a jak po latach odświeżałem to się zastanawiałem o co mi chodziło, że mnie tak w-------a kiedyś
  • Odpowiedz
rafal19361908
rafal19361908
rafal19361908
przedwczoraj, 21:13:20
  • 2
Czy potraficie wybaczać samemu sobie swoje błędy, złe, głupie decyzje, niedopatrzenia i tak dalej?
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata przedwczoraj, 21:14:21 via Android
  • 1
@rafal19361908: zależy jakie, są takie co mnie od lat prześladują, a są takie że no nie wiedziałem, z------m, trudno, działamy dalej
  • Odpowiedz
eaxata
eaxata wczoraj, 08:53:42 via Android
  • 0
@rafal19361908: takich rzeczy co spłynęły po mnie to ci raczej nie wymienię, bo ich nie pamiętam po prostu, ale no dużo błędów w życiu robię, każdy robi. Prześladują mnie natomiast sytuacje, w których się np zbłaźniłem przed swoim starym. Bardzo surowy i wymagający człowiek to był, kochał warunkowo, oceniał, gnoił itd i to mi mocno siedzi na bani. No i pokłosie tego takie jest, że w sumie mocno się przejmuję
  • Odpowiedz
eaxata
eaxata 22 godz. i 41 min temu via Android
  • 1
@rafal19361908: tak, jedna nawet taka całkiem spora grzywna sądowa, raz OC nie zapłaciłem przez miesiąc i do dzisiaj w ratach spłacam 400 zł miesięcznie, ale jakoś nie gniecie mnie to, trudno, z------m, nigdy o tym już nie zapomnę dzięki temu
  • Odpowiedz
eaxata
eaxata 21 godz. i 36 min temu via Android
  • 1
@rafal19361908: nie do końca naukę, ale no dostrzegam też przy okazji taki pozytyw sytuacji. Jest takie jedno mądre przysłowie, mianowicie każdy swój krzyż niesie. To jest prawdziwe jak mało co. Nie można się porównywać do innych ludzi w kwestii cierpienia albo ogólnie przeżywania różnych rzeczy, bo każdy ma inny próg wytrzymałości psychicznej, każdy ma inne doświadczenia życiowe i różne rzeczy wywierają na różnych ludzi różny wpływ. Ja np nigdy jakoś
  • Odpowiedz
eaxata
eaxata 21 godz. i 34 min temu via Android
  • 1
@rafal19361908: no kary są okrutnicze, w sumie coś koło 11k muszę zapłacić, ale rozbili mi to łaskawie ja 24 raty. Za niedługo planuję wniosek złożyć o umorzenie reszty należności, bo podobno są wyrozumiali w tej kwestii, a sporą część mam spłaconą już, to może odpuszczą
  • Odpowiedz
eaxata
eaxata 20 godz. i 30 min temu via Android
  • 1
@rafal19361908: jakoś 1/3
  • Odpowiedz
eaxata
eaxata 15 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 1
@rafal19361908: a w-----ł mnie taki koleś i go staranowałem samochodem, nie ma o czym gadać
  • Odpowiedz
rukh
rukh
24.02.2025, 23:49:45
  • 3
Gdyby jedna oktawa składała się z 26 interwałów zamiast standardowych 12, tzw. muzyka zachodnia,
to tak by to mogło brzmieć.
Sevish eksperymentuje z różnymi układami interwałów. 26 jest dość nietypowym podziałem.
#mirkoelektronika #muzyka #muzykaelektroniczna #sevish #jazz

Wikipedia
rukh - Gdyby jedna oktawa składała się z 26 interwałów zamiast standardowych 12, tzw....
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata 22 godz. i 3 min temu via Android
  • 0
@rukh: dobry typ jakiś, ten kawałek z posta to był mój soundtrack do końcówki zimy zeszłego roku, tego też będę słuchał częściej coś czuję
  • Odpowiedz
eaxata
eaxata wczoraj, 08:56:54
  • 2
Ostracyzm
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata wczoraj, 05:16:03
  • 4
Wordziel.pl #343 3/7
🟩🟩⬜⬜⬜
🟩🟩🟩⬜⬜
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
#wordziel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • początkujący żul, kryptospermiarz, erudyta, coper-freethinker

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 19.06.2025

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 20.07.2024

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 06.01.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 03.01.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking