Wpis z mikrobloga

Czekam jeszcze az napiszesz, ze polacy wstaja rano, zeby rzucic recznik na lezak przy basenie. Rozczaruje cie, dla przykladu niemcy i angole robia to samo.


@DeoMondeo: W Niemczech to jest nawet narodowy mem (zaraz za noszeniem skarpetek do sandałów).
  • Odpowiedz
@Heady1991 bylem w wypasionym hotelu, bardzo drogim i z polski byly dwie pary tylko. Hotel instagram friendly laski tylko d--y w stringach wypinaly do zdjec i kazda miala fotografa i reklamowali produkty, generalnie sami piękni ludzie. Godzina 6:00 skandynawia, francuzi i inni w dresach z kocami rezerwowali lezaki (takie wypasione jak łozka). Tyle w temacie
  • Odpowiedz
@DeoMondeo: zaskocze Cie, jak idę rano na basen i widzę ręczniki na leżakach to zgłaszam to do obsługi albo sam je w---------m. Prawie wszystkie hotele w których byłem miały w regulaminie zakaz rezerwacji leżaka ręcznikiem a jednak ludzie dalej myślą że to fajne xD
  • Odpowiedz
@interpenetrate chcesz to Ci polecę hotel na Rodos, gdzie co prawda na obiadach ludzi było dużo, ale w samym hotelu nie odczuwa się tłoku czy to na basenach czy na plaży. No i rezerwacja leżaków jest zakazana xD mimo to nigdy nie miałem problemu z wolnym leżakiem na plaży.
  • Odpowiedz
@Heady1991: widać że nie jeździłeś na takie wakacje, wiadomo że z kołchoźniczej pracy to raczej ludzi nie stać.

Śniadanie rano przed wszystkimi na AI to jest sztos. Pusto, nie ma kolejek, dobre miejsca z ładnym widokiem, obsługa dostępna, jedzenie całe do wyboru. Potem to potrafi być kolejka na 20-30 min czekania żeby do restauracji wejść a potem czekasz na jajka jak robią na zamianie.

Masz popatrz jak to jest jeść
russo - @Heady1991: widać że nie jeździłeś na takie wakacje, wiadomo że z kołchoźnicz...

źródło: IMG_2822

Pobierz
  • Odpowiedz
@pottymouth ja akurat mam na to w------e j---a bo zawsze szukam przybytku zaraz obok morza/oceanu, p------e te zaszczane baseny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ewentualnie ide tam kolo 19 jak juz jest w miare pusto i sacze drina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@russo: matko jedyna, co to za siatka? wsadzili cię do jakiejś klatki? nie możesz wyjść? Jeśli cię obserwują, mrugnij dwa razy i wyślemy pomoc.
  • Odpowiedz
@Heady1991 a to jak wstanę wcześniej rano to muszę odczekać pewien czas żeby taki zakompleksiony przegryw jak ty nie pomyślał że poleciałem „żeby pierwszy być przy korycie”.

I nie, nie za darmo. Za to się gamoniu płaci xd
  • Odpowiedz