@damch: ciekawe ktory programista zarobi 700pln za 10 min wypelniania papierow i zmierzenia cisnienia. jak bylem ostatni raz to nawet tych 10 nie siedziałem, lekarz prawie usypiał z nudów, kolejka k---a na całe piętro, ten przyszedł spozniony godzine, pewnie i tak miał zapłacone xD posiedział 8, zainkwasował 5k pln i wyszedł hehe
peoplearestrange - @damch: ciekawe ktory programista zarobi 700pln za 10 min wypelnia...

źródło: bieda lekarzy

Pobierz
  • Odpowiedz
Właśnie obliczyłem moje miesięczne wydatki i wyglądają następująco:
12 000 zł – leasing za Porsche Cayenne
8000 zł – rata za apartament w prestiżowej lokalizacji
2500 zł – czynsz, media i ochrona
6000 zł – catering dietetyczny i luksusowe restauracje
4000 zł – markowe ciuchy i medycyna estetyczna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DalaCiLama:

niedawno lekarz urolog wsadziła mi palec w dupę, i za to kasuje jeszcze 100 koła masakra


To skandal, na Grinderze znalazłbyś Mirków co za darmo by sprawdzili a nawet by doplacili :/ czysty (hehe) profit. I na mieszkanko by człowiek odłożył. To jest myśl dla spadkowiczy myślę do przemyślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wykopki są jakieś upośledzone czy o co chodzi? Gość wstawia posta, w którym stawia tezę, że lekarz rezydent w Danii zarabia gorzej niż rezydent w Polsce, następnie na potwierdzenie tej tezy wrzuca screena swojego payslipa jako rezydent drugiego roku w Danii, który jest dowodem na to, że teza jest fałszywa, ponieważ z tego payslipa wynika 21 tysięcy PLN na rękę, tymczasem rezydenci w Polsce mogą jedynie pomarzyć o takich zarobkach

https://wykop.pl/wpis/86579769/z-zaciekawieniem-przygladam-sie-aferze-kacprzyka-i

Co więcej z
@krzysztoforek +329
Z zaciekawieniem przyglądam się aferze Kacprzyka i wręcz horrendalnym wynagrodzeniom lekarzy w Polsce. Może #nikogo ale jest okazja do pokazania patologii, jaka w Polsce zachodzi, oczywiście biorąc pod uwagę, że nie wszyscy lekarze w Polsce zarabiają > 100 tys. PLN miesięcznie. Są uczciwi ludzie z powołania,
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieknylowca +9
Dla tych którzy twierdzą że lekarze po studiach zarabiają miliony, każdy zarabia 200zl/h i przychodzi sobie do pracy na 10ta i wychodzi przed 12ta. Rzeczywistość moja jako lekarza rezydenta chirurgii -przychodzę do pracy 7:00, odbijam kartę, obchód od godz 7:15-20, następnie operację/SOR/poradnia chirurgiczna, nie pamiętam żebym w czerwcu
  • Odpowiedz
Niedocenianych efektów tej całej sprawy jest jeszcze kilka.
Nie da się uzasadnić dysproporcji w zarobkach na poziomie 1:20 pomiędzy pracami najemnymi. To jest jeszcze do uzasadnienia jak mowa o prezesach dużych spółek - co i tak powoduje napięcia społeczne. To zdemoralizuje społeczeństwo i zniechęci do pracy - będziemy obserwowali dalszy spadek konkurencyjności i jakości pracy.
Kolejną rzeczą jest kompletny spadek zaufania do państwa, które ściąga ogromne pieniądze z gospodarki. Kto będzie mógł
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LaurenceFass: Mnie już dawno zniechęciło. Po c--j mam się starać jako inżynier jak i tak skończę przecwelony przez lekarza który uczył się raptem rok dłużej niż ja? xD Robię jakieś g---o byleby płacili, zero chęci samorozwoju jak nami się mnie wizja podwyżki o 1000 PLN, a tu lekarz cweluchy bierze 5k za dyżur

Trzeba stąd s--------ć do Skandynawii bo nas pijawki zeżrą żywcem. Zapisać się do związku zawodowego, wynająć mieszkanie
  • Odpowiedz
Po tej pięknej akcji piętnowania lekarzy (słusznie za milionerów-oszustów i niesłusznie szeregowych etatowców) - wczoraj była taka posucha w grafiku, że aż dyrektor d/s lecznictwa mojego szpitala musiał wziąć dyżur na SORze xD Jak nic zostanie kolejnym milionerem

#zarobki #heheszki #lekarz100k #konowalposting
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach