Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rudz1elec
Rudz1elec

Rudz1elec

Dołączył 3 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10748
  • Znaleziska 2676
  • Mikroblog 8072
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 5
model_trzy_zmianowy
model_trzy_zmianowy
16 godz. i 40 min temu
  • 2
Ale po co te dane miastu #poznan ? Ja wiem że apki np google też trackuja lokalizację, ale poznanie po co to? Bonus w komentarzu

#pytanie #programista15k #programowanie #pracait #cyberbezpieczenstwo #polska #izrael #inwigilacja #niebezpiecznik
modeltrzyzmianowy - Ale po co te dane miastu #poznan ? Ja wiem że apki np google też ...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec 4 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 1
@model_trzy_zmianowy: duzo ludzi przyjeżdża. Moze po prosru celem zebrania danych co uczestnicy robią poza miejscem pyrkonu. Gdzie jedzą, śpią itd
  • Odpowiedz
Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec 2 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 0
@Pan_Slon: zdjąłes mnie z czarnej listy?
  • Odpowiedz
Antybuka
Antybuka
3 godz. i 13 min temu
  • 0
Ktoś znajomy, narzeka, że nie starcza mu do pierwszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wchodzę na konto a tam... Netflix pro, HBO, SRO, ICloud 12 tb xD, jakieś suby i inne pierdoły, raty za jakieś pierdoły, kredyt na 1200zł za breloki labubu, k---a mać ludzie xD

I słuchasz 20 minut, jak bardzo to wszystko jest niezbędnymi, podstawowymi rzeczami do życia, ja p------e xD

#finanse #bekazpodludzi
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec 3 godz. temu via Wykop
  • 0
@Antybuka: czemu wszedłeś na konto kolegi?
  • Odpowiedz
Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec 21.06.2026, 15:04:24
  • 1
#pathofexile2

Czy jest ktos kto wytlumaczylby mi teoche mechanik? Gram weekendowo i w sumie nie rozumkem wielu rzeczy co sie dzieje.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
Autor
21.06.2026, 17:00:30 via Wykop
  • 0
@acidd: NIe mama zamiaru oglądać kilka h nagrań, jak to co potrzebuje wiedzieć, to max 15 min tłumacznia dla kogoś kto rozumie
  • Odpowiedz
Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
Autor
21 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
@ravz: na moje weekendowe granie mysle ze 15 min wystarczy aby odpowiedzieć na moje pytania.
@Naczelny_Przegryw_Polski nawet nie rozumiem o czym gadasz
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch
21 godz. i 38 min temu
  • 1
Ostateczna debata przed usunięciem konta.
Jaki klimat jest bardziej znośny?
1) Polski umiarkowany przejściowy, który umiarkowany jest wyłącznie z nazwy, gdyż przynosi półroczne zimy z przeszywającym chłodem i lata, w których fale upałów nie są rzadkością
2) Kambodżański gorący i wilgotny podrównikowy. Przez cały rok jest gorąco i wilgotno, ale nieco można się do tego przyzwyczaić, poza tym schłodzenie wychodzi taniej niż ogrzewanie w zimnej Polsce.

#raportzpanstwasrodka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec 21 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 2
@Bejwatch: jak jest za zimno to zawsze mozesz nałożyć dodatkowa koszulkę.
Jak jest za gorąco to masz limit rozbierania sie i moment graniczny gdzie i tak nawet bycie nago nie pomaga
  • Odpowiedz
genesis12
genesis12
genesis12
23 godz. i 21 min temu
  • 1
Cześć czy ktoś z was miał styczność z najmem instytucjonalnym i napisze z czym to się je. Do tej pory wynajmowałem od osoby prywatnej przez najem okazjonalny i zastanawiam się jak to wygląda gdy wynajmuje się od biura nieruchomości czy tam innej firmy zarządzającej. Plus co potrafią wrzucić do umowy. #wynajem #nieruchomosci #warszawa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec 23 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 2
@genesis12: nie masz praw lokatorów to główna różnica
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
wczoraj, 13:09:48
  • 1
Kojarzycie takie małe plastikowe potworki, które się pstrykało palcem i strącało inne? Były dodawane razem z jakimiś gumami i tych potworków było kilkadziesiąt, każdy się czymś różnił. Nawet można było dostać taki atlas ze wszystkimi tymi potworkami. Ktoś pamięta jak się to nazywało?

#gimbynieznajo #90s #nostalgia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec 23 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
@Mega_Smieszek: byly chuba od kilku firm.
Te najbardziej popularne to chyba shockery czy jakos tak
  • Odpowiedz

528

Sprawa sygnalisty z Warszawy stawia pytania o realną ochronę zgłaszających

Sprawa sygnalisty z Warszawy stawia pytania o realną ochronę zgłaszających

Historia z Warszawy pokazuje, jak kończy się zgłaszanie problemów w dużej publicznej placówce. Bez względu na personalia najciekawsze jest tu pytanie, czy system potrafi chronić ludzi, którzy ujawniają nieprawidłowości.

Famine
z
zero.pl
dodany: wczoraj, 04:19:35
  • 103
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    praca
  • #
    januszebiznesu
  • #
    polityka
Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec wczoraj, 07:32:15 via Wykop
  • -3
@ShelbyCompany: jako świadek to przeciez pełnomocnik nawet sie odzywać nie moze do Cidbie xd
gorzki99
gorzki99
gorzki99
przedwczoraj, 20:56:53
  • 0
OK ja boomer. I przyznaje sie do tego. Na kompach znam sie na tyle ze wiem jak odpalic gre :P
Na discordzie znam sie wcale i to jest dla mnie czarna magia. No ale mam bo sie przydaje w jednej gierce w jaka gram.

Ktos mi moze wyjasnic co sie odwalilo ze niby ja wyslalem scam i to zarowno na kanal gildiowy i do kumpla ktory nie nie jest na tym kanale?

Jak sprawdzic,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec przedwczoraj, 20:58:19 via Wykop
  • 0
@gorzki99: pewnie miales hasło podobne do nazwy użytkownika lub to samo hasło uzywane w innych kontach.
  • Odpowiedz
Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec przedwczoraj, 21:17:29 via Wykop
  • 0
@gorzki99: trojany kiedys wyglądały hasła

Jeszcze możesz zobaczyć na
Haveibeenpwned.com czy jest tam twój email. Jeśli tak to bedzie napisane jakie hasła moga byc z nim powiązane ( z jakich wyciekow)
  • Odpowiedz
Clefairy
Clefairy
przedwczoraj, 20:28:29
  • 1
Czy ktoś kojarzy jak w 2005 roku w Polsce przyjęty był World of Warcraft? To w sumie peak moich lat interesowania się grami, ale o WoWie to praktycznie nie słyszałem. Według GPT gra niby była bardzo popularna nawet u nas, ale ciężko jest mi uwierzyć aby w czasach powszechnego piractwa i braku jakiegokolwiek przyzwyczajenia ludzi do płacenia za cokolwiek wirtualnego znalazło się dużo osób, które najpierw zapłaciłyby pełna cenę za pudełko z
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec przedwczoraj, 20:32:49 via Wykop
  • 2
@Clefairy: w 2005 znalem tylko jedna osobe co grala. Ja dolaczylem jakos 2 lat apozniej, ale mnie nie wciagnalo wtedy.
Nie wiem tylko czy ten ktos gral na orygualnym serwerze (Tak piraty juz byly).
Potem wlasnie cos 2006 czy 2007 dwoch moich kolegow zaczel ograc, ale tylko piraty.

Ja wrocilem na krotko przed premieta TBC i wtedy juz znalem 4 osoby co placily za granie.
  • Odpowiedz
Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec przedwczoraj, 20:48:36 via Wykop
  • 0
@armin-van-kutonger: nie grałeś w ultime online, tibie, everquesta. Każda z tych gier posiadała grind.
Jakkolwiek plusem wowa było z pewnością to, ze byl mniej hardcorowy aniżeli ultima online co do smierci ( jak i tibie, nie pamietam jak bylo z everquestem)
Zarzucano wtedy wowowi ze to zbyt latwe i casualowe.

Każde mmo mialo Grind.
  • Odpowiedz
tywon
tywon
tywon
przedwczoraj, 19:07:23
  • 20
#raportzpanstwasrodka
tywon - #raportzpanstwasrodka

źródło: 1000070287

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec przedwczoraj, 19:20:17 via Wykop
  • 14
@tywon: srejle nigdy sie tak nie odstrzeliła
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
przedwczoraj, 17:33:09
  • 2
Jak wy składacie te pc xD k---a dzisiaj oglądałam szybki poradnik i jest to mega trudne

Widzę ze większość gotowców pobierają sobie za składanie pc tysiak -2k

#pc #komputer #windows
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec przedwczoraj, 17:35:40 via Wykop
  • 0
@walicwasss: jak klocki Lego
  • Odpowiedz
Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec przedwczoraj, 17:41:17 via Wykop
  • 0
@walicwasss: przeciez nikt tego nie bedzie robil za darmo. A chwila nieuwagi to bedzie Twoja wina ze cos zle zrobilas.
  • Odpowiedz
Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec przedwczoraj, 18:09:11 via Wykop
  • 0
@walicwasss: fizycznie uszkodzisz cos, albo spalisz cos
  • Odpowiedz
Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec przedwczoraj, 16:04:08
  • 0
Jakies rady przed egzaminem #motocykle ?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

11mariom
11mariom
przedwczoraj, 16:06:24 via Wykop
  • 6

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

EmJakMarian
EmJakMarian
przedwczoraj, 16:32:29 via Wykop
  • 2
@Rudz1elec: jak praktyczny, to polecam wykupić w dzień egzaminu ze 2h jazd po placu, żeby się "wjeździć". Miasto ustaw na godziny szczytu jak się niepewnie czujesz. Więcej w korkach będziesz stać, niż jeździć.
  • Odpowiedz
DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
przedwczoraj, 13:20:38
  • 74
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec przedwczoraj, 13:27:04 via Wykop
  • 3
@DorodnyTucznik: i must confess im single Mother
( I know nobody is pefect)
I have beautiful Carmel child
  • Odpowiedz
Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec przedwczoraj, 13:52:23 via Wykop
  • 3
@gorobei: ale żyłka Ci penkla
Dlatego dodam ciebiem na czarnom listem
  • Odpowiedz
KartyR
KartyR
przedwczoraj, 13:19:29
  • 0
W nawiązaniu do tematu z #gta6 i braku fizycznego nośnika z grą, przypomniała mi się moja historia z #gtav. Jaki wczas temu stwierdziłem, że wróciłbym do Los Santos. Pobrałem launchera i przy próbie logowania pojawia się okienko: „wysłaliśmy link na twój adres e-mail”. Problem w tym, że mail na którym miałem zarejestrowane konto rockstar było założone jeszcze za dzieciaka na jakimś Onecie czy interii i w zasadzie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec przedwczoraj, 13:28:38 via Wykop
  • 1
@KartyR:
Rudz1elec - @KartyR:

źródło: 17823941046673690653526498157692

Pobierz
  • Odpowiedz
vipcypr8
vipcypr8
24.06.2026, 15:42:31
  • 7
Ja naprawdę was przepraszam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda
vipcypr8 - Ja naprawdę was przepraszam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda

źródło: IMG_20260624_173853

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec 24.06.2026, 15:55:28 via Wykop
  • 0
@vipcypr8: u mnie rekordowe zyski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Besticandois0
Besticandois0
Besticandois0
24.06.2026, 15:43:07
  • 1
Właśnie zapukali do mnie smarkacze z propozycją odkupu butelek za 30g/szt.Namówili mnie. #biznes
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec 24.06.2026, 15:55:10 via Wykop
  • 0
@Besticandois0: w sumie pozytywna akcja
  • Odpowiedz
Ekrad
Ekrad
23.06.2026, 16:12:47
  • 40
Z pozytywów tej afery, to naczelna wykopowa lekarka a.k.a. "lekarze tyle nie zarabiajo!!!111" zamknęła w końcu mordę i przestała tu robić chlew
#lekarz100k
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec 23.06.2026, 16:32:45 via Wykop
  • 11
@Ekrad: haha prawda. Zawsze ja wołam ale chyba spi od 2 tygodni na dyżurze na 5 etatach
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.05.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 26.11.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 29.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking