Jak zwiększyć dzietność w Polsce (pół-żartem)

W Polsce niska dzietność to efekt braku młodych kobiet poza największymi miastami. Jak to rozwiązać? Wystarczy zakazać kobietom opuszczania gminy urodzenia do czasu, aż same urodzą 2 dzieci, zlikwidować wszystkie humanistyczne kierunki studiów czy zamknąć granice Polski dla migrantów płci męskiej.
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #













Jeden wielki teatr dla gojów.