Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Punkt_M

Punkt_M

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 120
  • Znaleziska 66
  • Mikroblog 54
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

4

Jak zwiększyć dzietność w Polsce (pół-żartem)

Jak zwiększyć dzietność w Polsce (pół-żartem)

W Polsce niska dzietność to efekt braku młodych kobiet poza największymi miastami. Jak to rozwiązać? Wystarczy zakazać kobietom opuszczania gminy urodzenia do czasu, aż same urodzą 2 dzieci, zlikwidować wszystkie humanistyczne kierunki studiów czy zamknąć granice Polski dla migrantów płci męskiej.

Punkt_M
z
wykop.pl
dodany: 05.06.2026, 18:49:29
  • 9
  • #
    heheszki
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    zwiazki
  • #
    rozowepaski
  • #
    takaprawda

55

Jak Polacy uratowali Ukraińców przed głodem Stalina

Jak Polacy uratowali Ukraińców przed głodem Stalina

Wielki głód na Ukrainie z lat 193233 pochłonął prawie 4mln żyć - radziecka część Ukrainy straciła ok 25% ludności. W tym czasie w Polskiej części z głodu nie ginął prawie nikt. Mimo tego, że Polacy traktowali Ukraińców znacznie lepiej niż sowieci, oni "oddźwięczeli" się nam rzezią wołyńską...

Punkt_M
z
wykop.pl
dodany: 04.06.2026, 07:13:59
  • 20
  • #
    historia
  • #
    wolyn
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    4konserwy

336

Wg. niemieckiej prokuraturyto jest ok

Pokaż treści 18+

Wg. niemieckiej prokuraturyto jest ok

Śledczy z Berlina uznali, że slogan nie stanowi podżegania do przemocy ani nawoływania do nienawiści.

Headcrab_B
z
dojczland.info
dodany: 30.05.2026, 09:02:06
  • 100
  • #
    niemcy
  • #
    rasizm
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpodludzi
Punkt_M
Punkt_M 30.05.2026, 16:05:18 via Wykop
  • 0
Nie niemiecka, a niemieckojęzyczna ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jeden wielki teatr dla gojów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Punkt_M
Punkt_M 30.05.2026, 12:20:01
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Punkt_M
Punkt_M
Autor
30.05.2026, 12:30:18 via Wykop
  • 3
@D00M666:

Nikt nie chce - dlatego od głębokiego PRLu kobiety mają w Polsce jak pączki w maśle, a faceci... jak faceci :)
  • Odpowiedz
Punkt_M
Punkt_M 30.05.2026, 06:47:43
  • 6
Cała ta zgraja to jeden syf - mamy taki super "wzrost gospodarczy" że dziś np. na chleb trzeba pracować 2 razy dłużej niż 15 lat temu, za to ten chleb ma mniejszą masę i jest gorszej jakości.

A czekolada to już pomijam - żeby kupić 100g mlecznej z dobrym, składem to już trzeba prawie godzinę w fabryce siedzieć.

O najdroższych kredytach czy prądzie we wszechświecie już nie wspomnę.

Pozdrawiam
Punkt_M - Cała ta zgraja to jeden syf - mamy taki super "wzrost gospodarczy" że dziś ...

źródło: 831ac8d8-8cff-4625-9e3f-43e03e06fe05

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Punkt_M
Punkt_M
Autor
30.05.2026, 07:08:26 via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio:

Nie licz od minimalnej tylko od średniej...

A w 2011 minimalna to 1000zł netto
  • Odpowiedz
Punkt_M
Punkt_M
Autor
30.05.2026, 07:17:03 via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio:

Nie pisałem ile można prądu, a że jest najdroższy na świecie...

Elita Internetu a nie potraficie czytać ze zrozumieniem XD

To może tak - zobacz sobie ile zł można było kupić za średnią krajową w 2000r 2010 2020 i dziś :)
  • Odpowiedz
Punkt_M
Punkt_M
Autor
30.05.2026, 07:36:01 via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio:

Gdzieś miałem tabelkę dla złota, mieszkań, kredo itp ale nie chce już szukać

tl;dr - za minimlalną od kilkunastu lat można kupić +/- tyle samo (tylko dziś gorszej jakości, zobacz co się z ptasim mleczkiem stało) a za średnią krajową jakieś 10% mniej...
Punkt_M - @fidelio-fidelio: 

Gdzieś miałem tabelkę dla złota, mieszkań, kredo itp al...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-30 093442

Pobierz
  • Odpowiedz
Punkt_M
Punkt_M
Autor
30.05.2026, 07:55:43 via Wykop
  • 0
@zadowyn31:

Patrzyłeś na skład tej "czekolady za 5zł"?

Właśnie przez takich ludzi jak ty w tym kraju NIGDY nie będzie dobrze....
  • Odpowiedz
Punkt_M
Punkt_M
Autor
30.05.2026, 10:43:17 via Wykop
  • 1
praktycznie kazda czekolada ma takie same sklady


@zadowyn31:

Matko, człowieku ty chyba trolujesz - skład czekolad zmienia się co roku i to na gorszy...

Czekolada 100g o składzie na poziomu tego z 2016r to dziś nie 5zł, a 15-20zł...
  • Odpowiedz
Punkt_M
Punkt_M 30.05.2026, 07:09:54
  • 13
Od lat w Polsce pieniądze defraudowane są w tak bezczelny sposób, że powoli samo płacenie podatków zaczyna być przestępstwem przeciwko narodowi...

Punkt_M - Od lat w Polsce pieniądze defraudowane są w tak bezczelny sposób, że powoli...

źródło: WhatsApp Image 2026-05-30 at 08.59.22

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Punkt_M
Punkt_M 30.05.2026, 06:42:58
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bill_Kilgore
Bill_Kilgore
30.05.2026, 08:55:13 via Wykop
  • 1
@Punkt_M: gdzie te komentarze?
  • Odpowiedz
PowiatowyBanan
PowiatowyBanan
PowiatowyBanan
01.06.2026, 06:01:15 via Wykop
  • 0
Nawet jeśli te historie to fejki - chociaż zdziwilibyście się ile z tego jest "na faktach" a ile jeszcze zostało "złagodzonych" - to reakcje i komentarze pod nimi są prawdziwe.


@Punkt_M: czytałem wypowiedzi kilku trochę cynicznych puasów, którzy podrywali panny podczas eventów firmowych. Nie raz nie musieli nic robić, czasem wystarczyła sama informacja, że chętna X zobaczyła, jak chętna Y poszła z typem za rączkę do kibla , po czym
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
28.05.2026, 11:30:26
  • 961
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Witam, przypominam ponownie, można plusować ale nie ma obowiązku.
straszny_cham - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Witam, przypominam ponownie, moż...

źródło: 59F18603-E965-4B74-96D2-B9178DFAC0F1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Punkt_M
Punkt_M 28.05.2026, 20:38:53 via Wykop
  • 1
@straszny_cham:

W NORMALNYM kraju w następnych wyborach PL2050 byłby na topie - ale Polska to kraj ludzi umysłowo niesprawnych, skoro Her Tusk teraz jest "tym złym" to następne wybory wygra PiS...

Pytanie co z Braunem, bo z jednej strony odpycha bo rusofil z drugiej przyciąga bo antysemita ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Punkt_M
Punkt_M 28.05.2026, 17:34:08
  • 16
Przeciętny pracownik w Polsce jest opodatkowany na 60%*.

Dzięki ciężkiej pracy 32% Polaków - bo tyle pracuje w gospodarce, reszta to budżetówka i nieroby - artyści mogą dostawać nie tylko ich półroczne zarobki za godzinny występ na Dniach Koziej Dupki ale także dopłaty do emerytur ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


*chyba że nic
Punkt_M - Przeciętny pracownik w Polsce jest opodatkowany na 60%*.

Dzięki ciężkiej p...

źródło: WhatsApp Image 2026-05-28 at 17.03.13

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berlinale
berlinale
berlinale
28.05.2026, 17:39:28 via Wypiek
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Punkt_M
Punkt_M 28.05.2026, 17:30:28
  • 12
#punktm

Polski chłop w "wieku produkcyjnym" polskiemu społeczeństwu potrzebny jest w dwóch przypadkach:
-kiedy trzeba zapierdzielać ponad siły za psi kuj, płacąc przy tym ogromne podatki;
-kiedy trzeba "iść na wojnę" umierać w okopach;

Punkt_M - #punktm

Polski chłop w "wieku produkcyjnym" polskiemu społeczeństwu potrze...

źródło: WhatsApp Image 2026-05-28 at 09.48.26

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrzyzowiecAlfred
KrzyzowiecAlfred
28.05.2026, 17:41:07 via Wykop
  • 2
@Punkt_M: już biegnę, żeby mnie jakiś dron zabił w tych okopach. O niczym innym nie marzę i do niczego innego nie jestem potrzebny
  • Odpowiedz

31

Jesteśmy Punkt M, niezależną grupą, mającą na celu wspieranie mężczyzn w Polsce

Jesteśmy Punkt M, niezależną grupą, mającą na celu wspieranie mężczyzn w Polsce

Samotność, odrzucenie, brak przyjaciół i znajomych. Bieda, nadwaga, depresja. Uzależnienia od alkoholu, papierosów, hazardu, słodyczy, energetyków. Przepracowanie, stres w pracy, niekończące się nadgodziny. To problemy, które w większym lub mniejszym stopniu dotyczą dziś wszystkich polskich mężczyzn

Punkt_M
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 15:09:31
  • 7
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    depresja
  • #
    polska
  • #
    samotnosc
  • #
    przegryw
  • #
    blackpill
Punkt_M
Punkt_M
Autor
27.05.2026, 15:11:54 via Wykop
  • 2
Zapraszamy do powitalnego słuchowiska!

Pod filmem wymieniliśmy tematy które będą następne - jeśli macie jeszcze jakieś prośby, to zapraszamy do dyskusji pod filmem albo nawet tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1000

Kierowcy ze Wschodu mandatów nie płacą.

Kierowcy aut spoza Unii popełnili w Polsce w ubiegłym roku ponad 120 tys. wykroczeń drogowych. Ile mandatów z fotoradarów nałożono? Niespełna 3,5 tys. ustaliła Rzeczpospolita. Powodem jest brak umów międzynarodowych nawet z Ukrainą.

dariuszowy
z
rp.pl
dodany: 27.05.2026, 09:04:44
  • 102
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
  • #
    policja
Punkt_M
Punkt_M 27.05.2026, 14:23:25 via Wykop
  • 50
Bo mandaty, wyroki sądów i podatki są tylko dla białych, polskich mężczyzn - reszta świata ma tutaj plac zabaw ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Punkt_M
Punkt_M 26.05.2026, 17:03:01
  • 17
Nie ma w Polsce ŻADNEJ grupy społecznej tak pogardzanej jak polscy mężczyźni w wieku produkcyjnym.

Migranci czy psy mają w Polsce może nie tyle "więcej praw i przywilejów" - chociaż w pewnych kwestiach mają - ale są nieustannie wspierani przez polskojęzyczne media, polityków czy damską część społeczeństwa.

Punkt_M - Nie ma w Polsce ŻADNEJ grupy społecznej tak pogardzanej jak polscy mężczyźn...

źródło: WhatsApp Image 2026-05-26 at 08.22.32

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Punkt_M
Punkt_M
Autor
26.05.2026, 17:53:01 via Wykop
  • 0
@TonyMalin:

Stary, nie ważne czy jesteś januszem na budowie, Marcinem przy CNC, Pawełkiem z "biura" czy nawet dyrektorem - jak nie masz TOP stanowiska w prestiżowej firmie (czyt zarabiasz między minimalna a 1,5 średniej krajowej) to jesteś jedynie wkładką mięsną do fabryki - masz tyrać ponad siły, płacić podatki i nie narzekać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

23

W Polsce nie ma dzieci, bo kobiety ich nie chcą

W Polsce nie ma dzieci, bo kobiety ich nie chcą

Wśród młodych osób w Polsce, ze względu na migrację, przewaga kawalerów nad pannami to jakieś 2mln. Dodatkowo, zaledwie 40% kobiet w ogóle chce mieć dzieci, główny powód braku to nie lubię dzieci. W ten sposób, już za 15 lat w Polsce może rodzić się zaledwie 50k dzieci rocznie, przy 500k zgonach.

Punkt_M
z
wykop.pl
dodany: 23.05.2026, 06:20:31
  • 41
  • #
    polska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    zwiazki
  • #
    p0lka
  • #
    demografia
Punkt_M
Punkt_M 22.05.2026, 20:41:34
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spojrzenie_1000_i_jednej_szpary
Spojrzenie_1000_i_jednej_szpary
22.05.2026, 23:15:38 via Wykop
  • 2
@Punkt_M: Jesteś judeofilem że boisz się Hindusów?
  • Odpowiedz
cyganztorunia
cyganztorunia
cyganztorunia
23.05.2026, 13:43:44 via Wykop
  • 2
@Spojrzenie_1000_i_jednej_szpary: wybierają kobiety (np patrz kolejna pozerka na IG "rodzina polsko indyjska"), kupują nieruchomości itp. Wypie... do siebie. Ganges sprzątać. Z dwoja złego lepsi od negoridów ale... to tacy też romowie. Uważać na nich.
  • Odpowiedz
Punkt_M
Punkt_M 21.05.2026, 16:00:43
  • 528
Raz pracowałem w miejscu, w którym zwolniono cały dział inżynierów, bo wg. excela "za mało robili".

Firma miała przez to ogromne problemy, jakościowo wszystko poleciało na łeb na szyję, ale excell był zielony (przez chwilę).

Ogólnie zarząd korpo to debile, ale w Polsce jest wybitnie ciekawie - polnische wirtschaft ale w szklanych domach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
Punkt_M - Raz pracowałem w miejscu, w którym zwolniono cały dział inżynierów, bo wg. ...

źródło: WhatsApp Image 2026-05-21 at 07.30.34

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Punkt_M
Punkt_M
Autor
21.05.2026, 19:22:34 via Wykop
  • 0
@Kismeth: Nie ja robiłem mema
  • Odpowiedz
Punkt_M
Punkt_M 21.05.2026, 16:05:28
  • 11
#punktm

Dwie przyczyny niskiej dzietności w Polsce:
- brakuje pewnie z 4mln młodych, zdrowych kobiet;
- obciążenia psychiczne;

Fajnie,
Punkt_M - #punktm

Dwie przyczyny niskiej dzietności w Polsce:
- brakuje pewnie z 4ml...

źródło: WhatsApp Image 2026-05-21 at 07.30.13

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adamsowaanon
adamsowaanon
21.05.2026, 19:10:44 via Wykop
  • 1
@Punkt_M: ja prosty imigrant w UK na tirach. Czyli jedna z najbardziej pogardzanych branż.
I.w 5 lat Sam odłożyłem na połowę dużego domu w mieście w środkowej Anglii 15 min piechotą od uniwersytetu.

Teraz wystarczy że 5-6 miesięcy w roku popracuję i mam na wszystkie totalnie oplaty, łącznie z 4 miesięcznym urlopem w tropikach.
Więc jakim cudem wykształceni Anglicy narzekają, ? Przecież to żaden problem odłożyć na dom, szczególnie jak
  • Odpowiedz
olokynsims
olokynsims
22.05.2026, 06:43:38 via Wykop
  • 4
Wszystko zgodnie z planem chazarów na Polskę, ale to się zaczęło w 1968, jak przez świat przetoczyła się wielka fala lewactwa, wolna miłość (cielesność bez uczuć), dzieci kwiaty i cała reszta innych bzdetów. Od tamtej pory całkowicie niszczona jest podstawowa komórka społeczna, jaką jest rodzina.
  • Odpowiedz
Punkt_M
Punkt_M 20.05.2026, 22:06:35
  • 87
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Punkt_M
Punkt_M
Autor
21.05.2026, 15:52:08 via Wykop
  • 0
@mayday110:

Nie wiesz, że plan wyborczy Konfy to: oddać Polskę rossjanom za wiadro paróweczek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
KrolSandaczPierwszyRozrzutny
KrolSandaczPierwszyRozrzutny
11.05.2026, 16:10:17
  • 2
Wiedzieliście, że KOTOR 1 dostał pełny polski dubbing? Zrobiony za pomocą AI ale brzmi super, może trochę za bardzo „powolne” to wszystko, x1.25 byłoby idealnie
Jak wpiszecie na YT KOTOR polski dubbing to będzie sporo gameplayów

#kotor #staregry #starwars #gry #gwiezdnewojny
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Punkt_M
Punkt_M 20.05.2026, 22:07:40 via Wykop
  • 0
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: KOTOR 1 to najlepsza gra w historii ludzkości.
  • Odpowiedz
Punkt_M
Punkt_M 20.05.2026, 20:52:54
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSUBA94
eSUBA94
25.05.2026, 12:33:18 via Wykop
  • 1
@Punkt_M: jezu dosłownie każdy to przewidział, film pod dzieci fortnite/tiktoka

oby stracili kasę - ale tą kase my straciliśmy bo mogła ona iść na serial, chociażby 2 seon obiwana
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Tomasz N

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking