#lekarz100k #medycyna #pracbaza #heheszki #afera #zarobki

Wiecie co jest najgorsze? Że rządzący myślą że jak już kogoś mainstream dopi3rdoli to się go w-----e z roboty, zabierze mu wpływy polityczne i wszystko spoko.

Ale krwa to że nawet jakby do końca życia był skompromitowany i nigdzie roboty nie mógł dostać nic nie zmienia bo po kilku latach takiego eldorado on jest
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie uwierzycie. Zacząłem się zastanawiać jakbym wyglądał, gdybym poszedł na lekarskie. Może udałoby się zostać jakimś koordynatorem SORu, pracować w kilku placówkach medycznych, a nawet zostać radnym jeśli by się poszczęściło. Możliwe, że zarabiałbym kupę kasy. Ta ciekawość nie dała mi spokoju i wrzuciłem do AI swoje przemyślenia i pytanie "Jakbym wyglądał gdyby moje życie się tak potoczyło?" no i wyszło to... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lekarz100k
Guzinek - Nie uwierzycie. Zacząłem się zastanawiać jakbym wyglądał, gdybym poszedł na...

źródło: jakisbiedak

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na wykopie panuje jakiś zbiorowy autyzm, władza zarówno ta jak i poprzednia umiejętnie rozgrywa społeczeństwo. Udało im się przekonać ludzi, że problemy ochrony zdrowia to wina lekarzy, a nie systemu.

Oczywiście lekarze mają swoje za uszami, ale z jakiegoś powodu ludzie ostrzą widły na całą branżę, zamiast przycisnąć patologię.

To, że ktoś pisał za dużo godzin to jedno, ale też ktoś mu na to pozwalał - kto zarządza tym całym burdelem, kto tych dyrektorów
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczywiście lekarze mają swoje za uszami, ale


@ShadowDancer: Czekałem właśnie na ale, dalej nie trzeba czytać. Według ciebie nie jest żadnym problemem, że w Polsce powstała specjalna kasta, która może wyciągać pieniądze bez żadnych konsekewncji, a potem np. skupować hurtowo mieszkania nie ma żadnego wpływu na życie innych?
Nighthuntero - >Oczywiście lekarze mają swoje za uszami, ale 

@ShadowDancer: Czekałe...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Może i brakuje lekarzy, ale kto był odpowiedzialny za ilość miejsc na studiach? NIL czy minister? No miejmy rigcz.


@ShadowDancer: no nie wiem, chyba NIL

problemy ochrony zdrowia to wina lekarzy, a nie systemu.


@ShadowDancer: a kto tworzy ten system jak nie lekarze? to wy za kazdą propozycją zmiany płaczecie że tak nie wolno, ile już było narzekania na aktualną minister
gaz_wieprzowy - >Może i brakuje lekarzy, ale kto był odpowiedzialny za ilość miejsc n...

źródło: HJzdu4bWoAA0VYw

Pobierz
  • Odpowiedz
Takie tam skromniutkie pensje.

Zarobki w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie są bardzo zróżnicowane i zależą głównie od formy zatrudnienia (etat lub kontrakt).
W placówce tej odnotowano jedne z najwyższych stawek w kraju.Lekarze na kontraktach:
Rekordzista (ortopeda pracujący na dwóch etatach) w ciągu miesiąca zarobił 316 tys. zł. Inny lekarz współpracujący z placówką zainkasował 258 tys. zł miesięcznie.
Stawki te wynikają z wysokiej presji konkurencyjnej na rynku i ogromnej liczby przepracowanych godzin.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skoro lekarze grożą przejściem na tryb prywatny jak wprowadzi się rozdzielność między tymi na nfz a tymi na priv, to czemu nie dowalić 90% ryczałtu jeśli lekarz świadczy usługi prywatnie? Tych na nfz zwolnić z podatków, bo i tak są z nich karmieni, przez to nie będzie trzeba dawać im podwyżek.
#zarobki #heheszki #przemysleniazdupy #lekarz100k #praca
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idę o zakład że tych specjalistów zarabiających powyżej 1 mln zł rocznie jest w h00y więcej niż 674.

Na tagach tutaj przewinęło się już sporo takich ananasów, a nie wymagało to jakiegoś głębokiego i czasochłonnego researchu xD

A potem przyjdzie tutaj jakiś odklejus i powie że ich średnia zarobków to 26k czy tam ile xDD

#lekarski #lekarz #lekarz100k #konowalposting #zarobki #medycyna
johann_10 - Idę o zakład że tych specjalistów zarabiających powyżej 1 mln zł rocznie ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 21.24.48

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 000 USD miesiecznie

2. Prezydent USA - 33 000 USD

3.Przewodniczacy
Czoso - Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 ...

źródło: image

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Czy trzeba mieć 200 IQ, żeby prowadzić własny biznes?
Czy żeby mieć własny #biznes trzeba mieć 200 IQ? Na stare lata dochodzę do wniosku że etat to współczesne niewolnictwo i nigdzie na świecie nikt się nie dorobił na etacie. Jednocześnie zawsze uważałem że posiadanie własnego biznesu to jakaś metafizyka i trzeba być mega inteligentnym żeby ogarniać cały biznes, znać się na prawie, finansach, podatkach i zarządzaniu a jeszcze mieć
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wręcz przeciwnie. często wystarczy cisnąć do przodu. Nie bez powodu większość najbogatszych osób ma za sobą mniejsze lub większe bankructwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak wisisz komuś 1000zł to masz problem jak wisisz kilka milionów to w sumie oni mają problem ;-)
  • Odpowiedz
Parkowałem ostatnio na vipie na lotnisku. Boże jakie auta. Jaki ból d--y nagły u mnie wystąpił.

Człek zarabia z żoną grubo ponad 40k po podatkach, a i tak nawet o takich autach nie myślę, bo raty leasingowe w stylu 7-10k miesięcznie to jest jakiś absurd w naszych warunkach.

Polacy się strasznie szybko bogacą. W topowych miastach w Polsce to auta po 0,6 - 1 mln latają co chwilę.

Widziałem
codziennaKasia - Parkowałem ostatnio na vipie na lotnisku. Boże jakie auta. Jaki ból ...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#praca #zarobki #przegryw #depresja #minimalnakrajowa

Odechciewa się człowiekowi żyć przez te zarobki. Nie stać mnie na prawo jazdy, kilkukrotnie rezygnowałem z przyjścia na wesele znajomych, bo nie miałem włożyć czego do koperty, nie stać mnie na jakiekolwiek wakacje, na jakąkolwiek p--------ą przyjemność w tym życiu z-------m.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anomalocaracid: Nie znasz zarobków lekarzy w Europie. To co ten radny-konował odwalił to nawet dla hamerykańskiego lekarza byłoby atrakcyjne (juz nawet pomijając podatki, które w np. Francji są bardzo wysokie). To jakieś 440 tysięcy dolarów, sprawdź sobie ile zarabiają to się zdziwisz, szczególnie, że mowa o Polsce, kraju wielokrotnie biedniejszym, a USA to czołówka zarobków lekarzy.
  • Odpowiedz