#sterydy #mikrokoksy siema, jestem na pierwszym cyklu na cypku, 500 mg/tydzień i jestem po 4 strzale i nic nie czuję, zero efektów. Siłownia co drugi dzień, micha w miarę utrzymana. Podróbka czy jestem niecierpliwy?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artur-warszawa: w teorii są to dwa z prawdopodobnych skutków, ale każdy organizm reaguje inaczej. Jeśli miałeś drastycznie niski poziom energii, który dalej pozostał, to rozwiązania trzeba szukać w innym miejscu. Tak samo z libido. Nie za wszystko - i przede wszystkim nie zawsze - odpowiada testosteron. Jeśli wszystko było, nazwijmy to, normalne i dalej takie jest, to znaczy, że wszystko jest w porządku.
  • Odpowiedz
Siema, byłem ponad rok na testosteronie (z hcg i symexem). Najpierw dawki 350mg, ostatnie miesiące dawki TRT. Niestety powaliło mi się w życiu i odstawiłem z dnia na dzień nie robiąc odbloku. Generalnie nie było tragedii, kuśka raczej normalnie pracowała (choć chciałbym, aby troszkę było lepiej), gorzej z samopoczuciem, zmęczeniem, rozleniwieniem - nie wiem czy to powód hormonów, bo leczę się też psychiatrycznie.
Chciałbym teraz poprawić to co zaniedbałem.

Pytanie czy jest
D7_DOPE - Siema, byłem ponad rok na testosteronie (z hcg i symexem). Najpierw dawki 3...

źródło: IMG_20241203_105718

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@D7_DOPE: wygląda jakbyś był odblokowany. Różnica w poziomie testosteronu to norma, w zależności od pory dnia, diety i wielu innych czynników poziom ten będzie fluktuował.

Ja bym nic nie robił. Ale jak ma ci to poprawić psychę i chcesz mieć pewność że coś jednak zrobiłeś to bierz sobie tamoksyfen 5mg codziennie przez miesiąc
  • Odpowiedz
@D7_DOPE: wyniki wyglądają w porządku. Nic nie rób dalej, bo to jednak zawsze kolejna ingerencja w hormony, a skoro wszystko działa, to nie ma co mieszać. Z tym samopoczuciem to może by tak jak mówisz i to bardziej kwestia neuroprzekaźników, niż typowych hormonów.
Oczywiście nie jest też tak, że każdego mała dawka testosteronu nie wiadomo jak zablokuje, a nawet jeśli, to z czasem powinna naturalna produkcja testosteronu ruszyć, jak u
  • Odpowiedz
@LinczusXP: zobacz sobie na power-zone.store ktos tu chyba nawet mial rabat do nich, jak nie to obczaj sobie ich na instagramie i zobacz kogos kto ich reklamuje i ma kod
  • Odpowiedz
To uczucie kiedy ludzie tak bardzo skupiają się na poziomach wolnego testosteronu, a mało osób wie, że niemniej ważna (a może nawet ważniejsza) jest czułość receptora androgenowego. Mierzy się ją ilością powtórzeń sekwencji CAG receptora androgenowego.

Pierwszy ekson ludzkiego receptora androgenowego (AR), zlokalizowanego na chromosomie X (Xq11.2-q12) zawiera translację powtórzeń CAG (poliglutaminy, polyQ). Długość powtórzeń jest polimorficzna w normalnej populacji i wynosi średnio 22 w zakresie od 15 do 30 powtórzeń. Ilość powtórzeń
3k1m - To uczucie kiedy ludzie tak bardzo skupiają się na poziomach wolnego testoster...

źródło: 1000017738

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@3k1m: akurat na wolnym testosteronie też nie ma co się skupiać, ani na całkowitym. Nad wrażliwością receptora androgenowego również, ani jego ekspresją.
Ogólnie nie ma co się spuszczać nad rzeczami, które mają drugorzędne znaczenie jeżeli wszystko inne leży...
  • Odpowiedz
akurat na wolnym testosteronie też nie ma co się skupiać, ani na całkowitym. Nad wrażliwością receptora androgenowego również, ani jego ekspresją


@Saprofit: 500mg tygodniowo poprawi wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#sterydy
Siema pytanko, bije juz pol roku 250mg enana co 5 dni.Planuje jeszcze pociągnąć 2-3 miesiące. Co brać po cyklu żeby się dobrze odblokować?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robiłem badania:

Estro widełki do 45, u mnie 90. Zbijać? W sumie czuję się spoko, suty nie swędzą, nie płaczę oglądając M jak miłość, nie napuchłem jakoś wodą Mam letro pod ręką, może celować w 60 NG estradiolu?

Prolaktyna w normie

Testosteron
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chcę zamienić master na dhb, warto? czego się mogę po tej zmianie spodziewać xD? ew. jeszcze prima wchodzi w grę
#sterydy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prima vs master ktoś ma info z własnego doświadczenia jaka jest różnica bo na reddicie to co człowiek to opinia.

#sterydy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Kasahara: nie no mam to 250 zł na badanie. Bardziej mnie interesuje czy ma to jakiś sens bo mastera jak biorę 400 i wyżej to cera mi się już robi tłusta i zaczyna mnie ropnie na barkach i plecach wysfiac. I zastanawia mnie czy ma sens przejść na primę i czy istenieje jakiś sensowny argument na prima>master
  • Odpowiedz
@eustachy777: żyje zajmuje się innymi rzeczami, przez chorobę nie wygląda tak jak wyglądał nadal ma pewne problemy zdrowotne. Miałem okazje go spotkać jakieś pół roku temu
  • Odpowiedz