• 1
@Wight @nexe bardziej chodziło mi o aspekty psychiczne. Samopoczucie, libido, motywacja. Naturalnie jest to u mnie na dnie dna. Na T czułem się jak młody bóg

Nie ukrywam "24h nabicie jakbym ledwo trening skończył" - to też ciekawy "skutek" brania
  • Odpowiedz
  • 2
@gacek2121: Nie wiem, mam tak od kilku tygodni, 4, może 6. Po całym ciele mi to idzie, nawet po udach, wydaje mi się że gospodarka elektrolitowa się p------a.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od tygodnia chodzę na #silownia z kumplem, który regularnie chodzi od roku. Moje wymiary to 175/120. Niestety ulaniec ze mnie. No i kumpel mówi, że sterydy trzeba zacząć brać możliwie szybko i rekomenduje 1000mg testosteronu typgniowo, bo dużo ważę. Nie wiem, jakoś średnie mi się to wydaje, ale on się upiera, że tak będzie najlepiej i ze on zaczął brać od razu po dwóch typgniach, ale
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2 tygodnie przygotowań za mną. Waga ucieka jak szalona, spadło z 127,5kg do 119,6kg. Samopoczucie od razu dużo lepsze. Lepiej się śpi, lepiej się trenuje, lepiej się spaceruje. W niedziele składam drugi raport, do zawodów zostało jakieś 14 tygodni, jestem bardzo spokojny, patrząc na poziom tkanki tłuszczowej na moich pośladkach. :)

Brzuch w miarę ogarnięty, jem dosłownie 8 produktów na krzyż:
P----i z kurczaka, kleik ryżowy, izolat białka, ryż, wafle ryżowe, masło pistacjowe,
Lewusx - 2 tygodnie przygotowań za mną. Waga ucieka jak szalona, spadło z 127,5kg do ...

źródło: IMG_2244

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem na wielu siłowniach w całej Polsce i moje pytanie dotyczy: co sprawia, że ludzie idą do danego trenera/Jak oceniacie dzisiejszą branżę/konkurencje? Czy łatwo pozyskać klienta, czy trzeba wymyślać cuda "przysiad na piłce, podrzucając piłeczki PING PONGOWE, dzięki temu aktywujesz gowno w dupie i PRACUJ STOPOM" XD albo wymyslac koło dietetyczne na nowo: "
wegan jeden posiłek dziennei, bo mięso jest be i fe/tylko mięso, warzywa som
Zimny-jak-lod - Siema Mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem na wielu siłowniach w całej Polsce i ...

źródło: young-people-using-message-gun_23-2149516701

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zimny-jak-lod: 100 PLN za godzinę to chyba na jakiejś wsi :) teraz raczej około 200 PLN. I tak konkurencja jest ogromna i wygrywają Ci z najładniejszym wyglądem zazwyczaj, bo to głowne kryterium + umiejętności miękkie
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod:

No tylko haracz to 1000 PLN za karnet, zależy ile za dojazd 1800 PLN ZUS czy trochę wiećej i 19 % dochodowego, wtedy to wyjdzie z 6k i 5 bożenek to za mało (no chyba, że to ktoś młody i to jego jedna z pierwszych robó† i ma czas, aby to się rozkręciło). I naprawdę jest tak ogromna konkurencja obecnie, że nie wiem skąd znajdziesz Bożenek, bo większość z
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
1. Leci moj pierwszy cykl (wczesniej bylem na TRT), bije 500mg tescia tygodniowo, do tego doszlo 40mg anavaru (oxa) dziennie. Tesc 500mg zaplanowany na 12 tyg, anavar na 8 tyg. Cel: masa.

Pytanie: jak dlugo powinna byc przerwa od cyklu? Bede robil i tak cruising na TRT (jakies 150-200mg tygodniowo) takze nie bawie sie w odbloki.

2. Chcialbym zaplanowac kolejny cykl, cel to hipertrofia.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie hipotetyczne :
czy da się wytrzymać na 250 mg testosteronu powiedzmy 10 lat + czy raczej zawsze prędzej czy później trzeba będzie zejść. Druga sprawa czy da się jakoś skutecznie nie ogłupić przy tym powiedzmy branie hcg i jakaś suplementacja?
załóżmy ze celem byłoby :
-siła
-niski bf
-energia i regeneracja
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adruns:

10 lat teścia xDD


Tej przygody nie warto zaczynać bez świadomości, że jest dozgonna. Ergo - testa leci sie całe życie, dawki to druga sprawa.
  • Odpowiedz
@SzmaragdowySmok: Wytrzymasz, ale to co na początku było magiczne, z czasem zrobi się normalne i będziesz się czuł, jakbyś był normalny. Tak samo z efektami, dojdziesz do pewnego poziomu i się zatrzymasz, chociaż ten poziom to też nie 1-2 lata pracy, a więcej.

Btw. dałbym 350mg na tydzień, to wciąż niska dawka, a jak już coś brać, to dla efektów, nie dla idei.
  • Odpowiedz
To jest sylwetka bez ani jednego dnia na siłowni. Jak się czujecie z tym, że tyracie latami, bierzecie suple, jakiej anaboliki nawet, rozkminiacie każdy detal i molekułę w-----------o żarcia, a mój pies was was wciąga nosem i ma lepsze efekty bez niczego?

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #testosteron #fitness #sterydy
MakiawelicznyAltruista - To jest sylwetka bez ani jednego dnia na siłowni. Jak się cz...

źródło: Grupsztal klata

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od jakiegoś czasu siłownia zeszła u mnie na dalszy plan. Mimo że trenuję dość regularnie, brak mi progresu – czasem coś dołożę, potem odejmę, i tak kręcę się w kółko. Moje wyniki siłowe też nie są imponujące: 135 kg w przysiadzie, 100 kg na ławce, 160 kg w martwym ciągu, przy wadze około 88 kg.

Postanowiłem zbadać testosteron i wyniki mnie zaskoczyły. Jak na dwudziestoparolatka wydaje się dość niski – 4,41 ng/mL.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KulaChleba: nie sluchaj 'ekspertow' z siłowni mówiacych 'jeden centymetr testo w dupe raz w tygodniu mordoooo'.

Dodatkowy testo rozwala ci równowagę hormonalną, musisz brac dodatkowe środki w odpowiednich ilosciach.
Z ilościami jest problem, bo nigdy nie wiesz jakie faktyczne stężenie mają srodki, które sprzeda ci seba z siłowni - to nie jest produkt z apteki, pomimo legitnie wyglądającego opakowania.
Po cyklu musisz zrobić odblok - i tu znowu nie masz pewności
  • Odpowiedz
Siema Mirki, potrzebuje kogoś ogarniętego od hormonów na priv. Po badaniach wyszła mi prolka 2x norma a cala reszta badań (morfo/wątroba/tarczyca/lipidy) wzorowo. Zaznaczę,że żaden doping nie leci ani nie leciał. Dzięki

#mirkokoksy #mikrokoksy #sterydy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SLK6: no to dobrze, że idziesz do endo. Beta blokery, z tego co mi wiadomo, raczej nie powinny podnosić prolaktyny, może to być kwestia mikrogruczolaka przysadki, ale raczej za niski poziom, ale diagnozę w tym kierunku na pewno trzeba zrobić, poza tym to też nic strasznego i dość łatwo kontrolowane lekami
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Saprofit Dzięki za zainteresowanie wpisem! Zobaczymy co powie,staram się odrzucić mikrogruczolaka bo dużo badań miałem w kierunku migreny (mam rodzinną) i z tego powodu mam z 5/6 rezonansow głowy i jest wszystko si. Tam samo tsh,ft3,ft4,lh i fsh - wszystko w normie.
  • Odpowiedz
Czy da się coś osiągnąć na polskim podwórku trójboju siłowego w seniorach bez kucia? Na przykład jakiegoś Mistrza Polski, niekoniecznie chodzi o pobijanie aktualnych rekordów. Światowe podwórko pozwolę sobie przemilczeć, bo tam sprawa jest oczywista...

#silownia #mikrokoksy #powerlifting #trojboj #sterydy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kasahara: A nie bierzesz pod uwagę czasem wyników bombiarzy w taśmach? W IPF te wyniki często nie są takie wyżyłowane tym bardziej, jeśli jakiś faworyt nie przyjedzie. Sam mam ziomka z siłki, który wygrywał PP, AMP, 1/2 miejsce MP junorzy/seniorzy w 93 kg jeździł na EPF (tam akurat 6 miejsce) i nie jest bombiarzem ¯\(ツ)/¯ Tzn. robi to teraz, nie 10 lat temu jak poziom był 3x niższy. Pomijam też
  • Odpowiedz
@EWENEMENTINOR to, że nie odczuwasz żadnych skutków ubocznych na ten moment to o niczym nie świadczy. Z biegiem czasu mogą wyjść ładne kwiatki trzymania takiego poziomu :) Ja poleciałbym Ci trzymać E2 w ryzach, ewentualnie te max 10-20pg wyżej ponad normę. Takie moje osobiste zdanie. A tak btw to sam test leci? Jeśli masz inne środki w tle to polecalbym zejść z testem do górnych widełek i opierać się głównie na
  • Odpowiedz
@bossgirl Wrzucasz chłopów bijących całą aptekę i tych którzy biorą trochę testosteronu do tego samego worka. Skala szkolidowsxi dla zdrowia jest taka sama, jak gość jedzący burgera z burgerowni raz w miesiącu do ludzi żrących same fast foody codziennie i ważący 150 kg. Wielu facetów na małych dawkach testosteronu czuję się lepiej, wygląda lepiej i są de facto w lepszym zdrowiu niż gdyby tego nie robili.
  • Odpowiedz
Nowy rok, nowy Ty, a ja mogę o to zadbać. :)

Od dłuższego czasu błądzisz? Nie masz progressu?
Twoja redukcja trwa już 3 lata, a waga jest 10kg wyższa niż wyjściowa? Jesteś p---ą i nie możesz się pozbierać? Napisz, zapłać, spróbuj inaczej, przełam zastój, przestań marnować czas.

#mikrokoksy
Lewusx - Nowy rok, nowy Ty, a ja mogę o to zadbać. :)

Od dłuższego czasu błądzisz? N...

źródło: ff9a9535-27fb-4ef4-9eec-6a28fa9eb7c9

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach