Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 21
@Lewusx: dotykałem tych samych ciężarków na siłce nic dziwnego, że chłop sukces osiągnął
- 6
Jedna gwiazda tez tak umiala robic. Zgadnijcie co sie stalo i dlaczego juz tak nie robi.
#sterydy
#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#sterydy
#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia

- 2
@gacek2121: Nie wiem, mam tak od kilku tygodni, 4, może 6. Po całym ciele mi to idzie, nawet po udach, wydaje mi się że gospodarka elektrolitowa się p------a.
@Pan_Szeryf: specjalnie napisałem bardzo ogólnie o zastrzykach, aby zostawić pole do spekulacji xD
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od tygodnia chodzę na #silownia z kumplem, który regularnie chodzi od roku. Moje wymiary to 175/120. Niestety ulaniec ze mnie. No i kumpel mówi, że sterydy trzeba zacząć brać możliwie szybko i rekomenduje 1000mg testosteronu typgniowo, bo dużo ważę. Nie wiem, jakoś średnie mi się to wydaje, ale on się upiera, że tak będzie najlepiej i ze on zaczął brać od razu po dwóch typgniach, ale
Od tygodnia chodzę na #silownia z kumplem, który regularnie chodzi od roku. Moje wymiary to 175/120. Niestety ulaniec ze mnie. No i kumpel mówi, że sterydy trzeba zacząć brać możliwie szybko i rekomenduje 1000mg testosteronu typgniowo, bo dużo ważę. Nie wiem, jakoś średnie mi się to wydaje, ale on się upiera, że tak będzie najlepiej i ze on zaczął brać od razu po dwóch typgniach, ale
@mirko_anonim: Wstrzykuje się przez ucho do mózgu, pamiętaj, to ważne. Wtedy lepiej się wchłania.
@mirko_anonim: kolega nie ma racji nie 1000 mg, a 2500 mg musisz zacząć; bo tak to bez sensu chodzić
- 10
2 tygodnie przygotowań za mną. Waga ucieka jak szalona, spadło z 127,5kg do 119,6kg. Samopoczucie od razu dużo lepsze. Lepiej się śpi, lepiej się trenuje, lepiej się spaceruje. W niedziele składam drugi raport, do zawodów zostało jakieś 14 tygodni, jestem bardzo spokojny, patrząc na poziom tkanki tłuszczowej na moich pośladkach. :)
Brzuch w miarę ogarnięty, jem dosłownie 8 produktów na krzyż:
P----i z kurczaka, kleik ryżowy, izolat białka, ryż, wafle ryżowe, masło pistacjowe,
Brzuch w miarę ogarnięty, jem dosłownie 8 produktów na krzyż:
P----i z kurczaka, kleik ryżowy, izolat białka, ryż, wafle ryżowe, masło pistacjowe,
źródło: IMG_2244
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 24
@wykopowy_brukselek: Ja mam wygrywac zawody i zyc z kulturystyki, nie potrzebne mi bycie zajebistym w cudzych oczach. :)
Siema Mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Byłem na wielu siłowniach w całej Polsce i moje pytanie dotyczy: co sprawia, że ludzie idą do danego trenera/Jak oceniacie dzisiejszą branżę/konkurencje? Czy łatwo pozyskać klienta, czy trzeba wymyślać cuda "przysiad na piłce, podrzucając piłeczki PING PONGOWE, dzięki temu aktywujesz gowno w dupie i PRACUJ STOPOM" XD albo wymyslac koło dietetyczne na nowo: "
wegan jeden posiłek dziennei, bo mięso jest be i fe/tylko mięso, warzywa som
Byłem na wielu siłowniach w całej Polsce i moje pytanie dotyczy: co sprawia, że ludzie idą do danego trenera/Jak oceniacie dzisiejszą branżę/konkurencje? Czy łatwo pozyskać klienta, czy trzeba wymyślać cuda "przysiad na piłce, podrzucając piłeczki PING PONGOWE, dzięki temu aktywujesz gowno w dupie i PRACUJ STOPOM" XD albo wymyslac koło dietetyczne na nowo: "
wegan jeden posiłek dziennei, bo mięso jest be i fe/tylko mięso, warzywa som
źródło: young-people-using-message-gun_23-2149516701
Pobierz@Zimny-jak-lod: 100 PLN za godzinę to chyba na jakiejś wsi :) teraz raczej około 200 PLN. I tak konkurencja jest ogromna i wygrywają Ci z najładniejszym wyglądem zazwyczaj, bo to głowne kryterium + umiejętności miękkie
@Zimny-jak-lod:
No tylko haracz to 1000 PLN za karnet, zależy ile za dojazd 1800 PLN ZUS czy trochę wiećej i 19 % dochodowego, wtedy to wyjdzie z 6k i 5 bożenek to za mało (no chyba, że to ktoś młody i to jego jedna z pierwszych robó† i ma czas, aby to się rozkręciło). I naprawdę jest tak ogromna konkurencja obecnie, że nie wiem skąd znajdziesz Bożenek, bo większość z
No tylko haracz to 1000 PLN za karnet, zależy ile za dojazd 1800 PLN ZUS czy trochę wiećej i 19 % dochodowego, wtedy to wyjdzie z 6k i 5 bożenek to za mało (no chyba, że to ktoś młody i to jego jedna z pierwszych robó† i ma czas, aby to się rozkręciło). I naprawdę jest tak ogromna konkurencja obecnie, że nie wiem skąd znajdziesz Bożenek, bo większość z
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
1. Leci moj pierwszy cykl (wczesniej bylem na TRT), bije 500mg tescia tygodniowo, do tego doszlo 40mg anavaru (oxa) dziennie. Tesc 500mg zaplanowany na 12 tyg, anavar na 8 tyg. Cel: masa.
Pytanie: jak dlugo powinna byc przerwa od cyklu? Bede robil i tak cruising na TRT (jakies 150-200mg tygodniowo) takze nie bawie sie w odbloki.
2. Chcialbym zaplanowac kolejny cykl, cel to hipertrofia.
1. Leci moj pierwszy cykl (wczesniej bylem na TRT), bije 500mg tescia tygodniowo, do tego doszlo 40mg anavaru (oxa) dziennie. Tesc 500mg zaplanowany na 12 tyg, anavar na 8 tyg. Cel: masa.
Pytanie: jak dlugo powinna byc przerwa od cyklu? Bede robil i tak cruising na TRT (jakies 150-200mg tygodniowo) takze nie bawie sie w odbloki.
2. Chcialbym zaplanowac kolejny cykl, cel to hipertrofia.
Komentarz usunięty przez moderatora
@mirko_anonim: 4 tygodnie takiego cyklu to maks, weź nie przesadzaj…
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tomwick55: wolalbym nie cwiczyc
Fajna, poszedłbym
- 79
2 lata pod moim okiem, 10kg miesa wiecej netto. :)
Bardzo ladny kosciec, talia osy, szerokie plecy, do poprawy obecnie wciaz glownie lapy i nogi.
Dla rozwiania watpliwosci, zbudowanie 10kg w 2 lata, na tym poziomie to wynik dobry. :)
#sterydy
#mikrokoksy
Bardzo ladny kosciec, talia osy, szerokie plecy, do poprawy obecnie wciaz glownie lapy i nogi.
Dla rozwiania watpliwosci, zbudowanie 10kg w 2 lata, na tym poziomie to wynik dobry. :)
#sterydy
#mikrokoksy
źródło: 163550C5-E519-4779-B3B8-9503A69EB6EF
Pobierz
źródło: maxresdefault
Pobierz@Lewusx: a czo on się stał taki czerwony
Pytanie hipotetyczne :
czy da się wytrzymać na 250 mg testosteronu powiedzmy 10 lat + czy raczej zawsze prędzej czy później trzeba będzie zejść. Druga sprawa czy da się jakoś skutecznie nie ogłupić przy tym powiedzmy branie hcg i jakaś suplementacja?
załóżmy ze celem byłoby :
-siła
-niski bf
-energia i regeneracja
czy da się wytrzymać na 250 mg testosteronu powiedzmy 10 lat + czy raczej zawsze prędzej czy później trzeba będzie zejść. Druga sprawa czy da się jakoś skutecznie nie ogłupić przy tym powiedzmy branie hcg i jakaś suplementacja?
załóżmy ze celem byłoby :
-siła
-niski bf
-energia i regeneracja
@Adruns:
Tej przygody nie warto zaczynać bez świadomości, że jest dozgonna. Ergo - testa leci sie całe życie, dawki to druga sprawa.
10 lat teścia xDD
Tej przygody nie warto zaczynać bez świadomości, że jest dozgonna. Ergo - testa leci sie całe życie, dawki to druga sprawa.
@SzmaragdowySmok: Wytrzymasz, ale to co na początku było magiczne, z czasem zrobi się normalne i będziesz się czuł, jakbyś był normalny. Tak samo z efektami, dojdziesz do pewnego poziomu i się zatrzymasz, chociaż ten poziom to też nie 1-2 lata pracy, a więcej.
Btw. dałbym 350mg na tydzień, to wciąż niska dawka, a jak już coś brać, to dla efektów, nie dla idei.
Btw. dałbym 350mg na tydzień, to wciąż niska dawka, a jak już coś brać, to dla efektów, nie dla idei.
To jest sylwetka bez ani jednego dnia na siłowni. Jak się czujecie z tym, że tyracie latami, bierzecie suple, jakiej anaboliki nawet, rozkminiacie każdy detal i molekułę w-----------o żarcia, a mój pies was was wciąga nosem i ma lepsze efekty bez niczego?
#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #testosteron #fitness #sterydy
#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #testosteron #fitness #sterydy
źródło: Grupsztal klata
Pobierz- 1
@In_thrust_we_trust: Przez neta to każdy kozak jest. Z łokcia i z dyńki by ci wypłacił i byś się złożył.
@MakiawelicznyAltruista: low kinga by mu wypłacił na wejściu i nara
Od jakiegoś czasu siłownia zeszła u mnie na dalszy plan. Mimo że trenuję dość regularnie, brak mi progresu – czasem coś dołożę, potem odejmę, i tak kręcę się w kółko. Moje wyniki siłowe też nie są imponujące: 135 kg w przysiadzie, 100 kg na ławce, 160 kg w martwym ciągu, przy wadze około 88 kg.
Postanowiłem zbadać testosteron i wyniki mnie zaskoczyły. Jak na dwudziestoparolatka wydaje się dość niski – 4,41 ng/mL.
Postanowiłem zbadać testosteron i wyniki mnie zaskoczyły. Jak na dwudziestoparolatka wydaje się dość niski – 4,41 ng/mL.
@chaddeveloper naturalnie to nic nie pomoże oprócz diety i higieny snu, no może jeszcze brak stresu. Masz testo w normie, podniesienie do górnej granicy nic Ci nie da na siłowni
@chaddeveloper: no nic nie zrobisz oprócz zdrowego prowadzenia się :) nie ma innych metod
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KulaChleba: nie sluchaj 'ekspertow' z siłowni mówiacych 'jeden centymetr testo w dupe raz w tygodniu mordoooo'.
Dodatkowy testo rozwala ci równowagę hormonalną, musisz brac dodatkowe środki w odpowiednich ilosciach.
Z ilościami jest problem, bo nigdy nie wiesz jakie faktyczne stężenie mają srodki, które sprzeda ci seba z siłowni - to nie jest produkt z apteki, pomimo legitnie wyglądającego opakowania.
Po cyklu musisz zrobić odblok - i tu znowu nie masz pewności
Dodatkowy testo rozwala ci równowagę hormonalną, musisz brac dodatkowe środki w odpowiednich ilosciach.
Z ilościami jest problem, bo nigdy nie wiesz jakie faktyczne stężenie mają srodki, które sprzeda ci seba z siłowni - to nie jest produkt z apteki, pomimo legitnie wyglądającego opakowania.
Po cyklu musisz zrobić odblok - i tu znowu nie masz pewności
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Siema Mirki, potrzebuje kogoś ogarniętego od hormonów na priv. Po badaniach wyszła mi prolka 2x norma a cala reszta badań (morfo/wątroba/tarczyca/lipidy) wzorowo. Zaznaczę,że żaden doping nie leci ani nie leciał. Dzięki
#mirkokoksy #mikrokoksy #sterydy
#mirkokoksy #mikrokoksy #sterydy
@SLK6: no to dobrze, że idziesz do endo. Beta blokery, z tego co mi wiadomo, raczej nie powinny podnosić prolaktyny, może to być kwestia mikrogruczolaka przysadki, ale raczej za niski poziom, ale diagnozę w tym kierunku na pewno trzeba zrobić, poza tym to też nic strasznego i dość łatwo kontrolowane lekami
- 0
@Saprofit Dzięki za zainteresowanie wpisem! Zobaczymy co powie,staram się odrzucić mikrogruczolaka bo dużo badań miałem w kierunku migreny (mam rodzinną) i z tego powodu mam z 5/6 rezonansow głowy i jest wszystko si. Tam samo tsh,ft3,ft4,lh i fsh - wszystko w normie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Horrorystyczny_Demon_Pagona: Mmmmm olej kujawski w małych opakowaniach.
@Horrorystyczny_Demon_Pagona: Kozak nuta
- 1
Czy da się coś osiągnąć na polskim podwórku trójboju siłowego w seniorach bez kucia? Na przykład jakiegoś Mistrza Polski, niekoniecznie chodzi o pobijanie aktualnych rekordów. Światowe podwórko pozwolę sobie przemilczeć, bo tam sprawa jest oczywista...
#silownia #mikrokoksy #powerlifting #trojboj #sterydy
#silownia #mikrokoksy #powerlifting #trojboj #sterydy
@PepeChad: bez kucia z pewnością. Widziałeś kiedyś, żeby jakiś trojboista nawet z topki sam kuł sobie sztangę?
@Kasahara: A nie bierzesz pod uwagę czasem wyników bombiarzy w taśmach? W IPF te wyniki często nie są takie wyżyłowane tym bardziej, jeśli jakiś faworyt nie przyjedzie. Sam mam ziomka z siłki, który wygrywał PP, AMP, 1/2 miejsce MP junorzy/seniorzy w 93 kg jeździł na EPF (tam akurat 6 miejsce) i nie jest bombiarzem ¯\(ツ)/¯ Tzn. robi to teraz, nie 10 lat temu jak poziom był 3x niższy. Pomijam też
#mikrokoksy #mirkokoksy #sterydy #silownia
W jakich granicach najlepiej trzymać estradiol? Ogólnie nie czuje jakichś skutków ubocznych i nie widać rozwoju gino. Leci test enan 200 co 4 dni. Lepiej mieć w widełkach czy może być max 2x normy?
W jakich granicach najlepiej trzymać estradiol? Ogólnie nie czuje jakichś skutków ubocznych i nie widać rozwoju gino. Leci test enan 200 co 4 dni. Lepiej mieć w widełkach czy może być max 2x normy?
źródło: badania2024
Pobierz@EWENEMENTINOR to, że nie odczuwasz żadnych skutków ubocznych na ten moment to o niczym nie świadczy. Z biegiem czasu mogą wyjść ładne kwiatki trzymania takiego poziomu :) Ja poleciałbym Ci trzymać E2 w ryzach, ewentualnie te max 10-20pg wyżej ponad normę. Takie moje osobiste zdanie. A tak btw to sam test leci? Jeśli masz inne środki w tle to polecalbym zejść z testem do górnych widełek i opierać się głównie na
@bossgirl Wrzucasz chłopów bijących całą aptekę i tych którzy biorą trochę testosteronu do tego samego worka. Skala szkolidowsxi dla zdrowia jest taka sama, jak gość jedzący burgera z burgerowni raz w miesiącu do ludzi żrących same fast foody codziennie i ważący 150 kg. Wielu facetów na małych dawkach testosteronu czuję się lepiej, wygląda lepiej i są de facto w lepszym zdrowiu niż gdyby tego nie robili.
- 7
Nowy rok, nowy Ty, a ja mogę o to zadbać. :)
Od dłuższego czasu błądzisz? Nie masz progressu?
Twoja redukcja trwa już 3 lata, a waga jest 10kg wyższa niż wyjściowa? Jesteś p---ą i nie możesz się pozbierać? Napisz, zapłać, spróbuj inaczej, przełam zastój, przestań marnować czas.
#mikrokoksy
Od dłuższego czasu błądzisz? Nie masz progressu?
Twoja redukcja trwa już 3 lata, a waga jest 10kg wyższa niż wyjściowa? Jesteś p---ą i nie możesz się pozbierać? Napisz, zapłać, spróbuj inaczej, przełam zastój, przestań marnować czas.
#mikrokoksy
źródło: ff9a9535-27fb-4ef4-9eec-6a28fa9eb7c9
Pobierz- 7
@SlepyBazant: Wbijajac sterydy w plecy, proste.




























Nie ukrywam "24h nabicie jakbym ledwo trening skończył" - to też ciekawy "skutek" brania