Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SlepyBazant

SlepyBazant

Dołączył 5 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11187
  • Znaleziska 671
  • Mikroblog 10516
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 12
SlepyBazant
SlepyBazant wczoraj, 16:02:14
  • 1
Ważne!

#kiciochpyta #ankieta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

wolisz dać 800+ na:

  • toksycznego przegrywa z wykopu 73.3% (22)
  • czarne dziecko samotnej Ukrainki 26.7% (8)

Oddanych głosów: 30

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robert_przylbica
robert_przylbica
wczoraj, 16:04:41 via Wykop
  • 5
@SlepyBazant: podobno nie ma głupich pytań
  • Odpowiedz
Kostor95
Kostor95
przedwczoraj, 14:36:37
  • 2
10 stripsów w KFC na obiady w dni treningu to dobry posiłek? #silownia unikam frytek i bułeczek a samemu nie gotuję nic, kuchni nie używam jak leń śmierdzący
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlepyBazant
SlepyBazant przedwczoraj, 17:37:24 via Wykop
  • 0
@Kostor95: pewnie Cię przeczyści (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz

553

Rozjeżdżali jego pole quadami. Rolnik szarżował na nich Ursusem,

Rozjeżdżali jego pole quadami. Rolnik szarżował na nich Ursusem,

Gdy jadące nią trzy młode osoby, poruszające się quadem i dwoma motocyklami typu enduro, zjechały na łąkę, aby przepuścić jadący z naprzeciwka ciągnik Ursus C-360, kierowca traktora nagle zjechał z drogi i ruszył w kierunku quada, próbując go staranować.

byferdo
z
cenyrolnicze.pl
dodany: przedwczoraj, 06:32:59
  • 177
  • #
    rolnictwo
  • #
    traktorboners
  • #
    polska
  • #
    wies
  • #
    enduro
  • #
    motocross
SlepyBazant
SlepyBazant przedwczoraj, 15:00:31 via Wykop
  • 8
Samoobrona to obrona siebie, a nie pola.


@rzeznia22: ta "samoobrona" to obrona konieczna i jak najbardziej można ją stosować do obrony własności, bo prawo własności jest pod ochroną, ale stosowanie broni palnej, bo ktoś rozjeżdża pole najpewniej zostanie potraktowane jako rażące przekroczenie obrony koniecznej.

Quadziarzy powinno sie dojechać zgodnie z prawem - tak


@free-your-mind: to fajnie brzmi w teorii, ale w praktyce nie działa. Nikt nie będzie prowadzić
SlepyBazant
SlepyBazant przedwczoraj, 15:04:58 via Wykop
  • 2
@relike: lokalna polka prawdopodobnie miała jakieś powiązania z rolnictwem, bo żadne cywilizowane państwo nie zezwoli na to, aby strzelać do kogoś, kto wtargnął na pole/sad/nieruchomość/działkę. Czym innym jest włamanie się w nocy do domu, ale pole to nie dom.
SlepyBazant
SlepyBazant przedwczoraj, 15:07:52 via Wykop
  • 3
Z artykuły wynika, że sobie jechali po drodze.


@dfg1: na filmiku wygląda, jakby da droga to była prywatna, którą rolnik sobie zrobił na polu. Jeżeli tak było, to ci endurowcy nie mieli prawa się nią poruszać.
SlepyBazant
SlepyBazant przedwczoraj, 15:10:36 via Wykop
  • 0
nawet jeżeli jest totalnie prywatną drogą to bez tabliczki przy wjeździe nie ma prawa nic wyegzekwować


@dzem_z_rzodkiewki: a to niby skąd wziąłeś? prawo chłopskiego rozumu przekazywane z pokolenia na pokolenie?
SlepyBazant
SlepyBazant przedwczoraj, 15:58:24 via Wykop
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki: to nie właściciel ma znakować nieruchomość, tylko osoba, która chce przejechać ma obowiązek upewnić się czy nie jest to czasem własność prywatna.

Jedyny automatyczny prawny zakaz wjazdu ma las


@dzem_z_rzodkiewki: to jest wykroczenie 157 kw: Kto wbrew żądaniu osoby uprawnionej nie opuszcza lasu, pola, ogrodu, pastwiska, łąki lub grobli,
podlega karze grzywny do 500
SlepyBazant
SlepyBazant przedwczoraj, 16:02:09 via Wykop
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki: nie powiedziałem, że mógł taranować ursusem, bo nie mógł. Twój wpis odnosił się do tego, że mogli poruszać się tą drogą, a naprawdopodobniej nie mogli, bo była własnością prywatną.
SlepyBazant
SlepyBazant przedwczoraj, 16:02:59 via Wykop
  • 0
stosować obronę osobistą


@dzem_z_rzodkiewki: ale już po samym tym sformułowaniu można się domyślić, że prawo to jedynie widziałeś w telewizji i się wymądrzasz
SlepyBazant
SlepyBazant przedwczoraj, 16:10:41 via Wykop
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki: nie trzeba być prawnikiem, żeby wiedzieć, że nie można wchodzić na prywatny teren bez zgody. To osoba, która chce wejść, musi się upewnić czy czasem nie jest to prywatny teren. Właściciel działając w ochronie swojej własności może przepędzić osobę, która dokonała wtargnięcia, nawet jeżeli teren nie był ogrodzony. Czego nie rozumiesz? Inna rzecz do taranowanie ursusem, ale jak najbardziej można powiedzieć, że won, a jak nie działa to za
SlepyBazant
SlepyBazant przedwczoraj, 17:27:30 via Wykop
  • 0
aha, czyli strzelać do gościa na motorku - co tam robił ustali się późnej, po sekcji zwłok.


@free-your-mind: ale gdzie ja napisałem, żeby strzelać? Przecież wprost napisałem, że strzelanie zostanie najpewniej potraktowane jako rażące naruszenie granic obrony koniecznej
markaron
markaron
12.06.2026, 22:23:57
  • 0
Perfumeria legit? https://perfumowyzwierzaczek.pl/ Na PH linki do grup fb co mnie nie przekonuje
#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlepyBazant
SlepyBazant 13.06.2026, 08:37:44 via Wykop
  • 1
@markaron: kupiłem kilka odlewek, chciałem tylko po 1 ml i wychodziło taniej niż gdyby kupic na tagu 3 czy 5 ml ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ było legit
  • Odpowiedz
ewataewa
ewataewa
12.06.2026, 06:13:57
  • 7
#perfumy
Trzymajcie Mireczki/Mirabelki kody z sovendusa.

parmufmdreams 14% PD85ZNH4SXEG5K

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlepyBazant
SlepyBazant 12.06.2026, 09:41:47 via Wykop
  • 1
@ewataewa: pozdrów chłopa
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
11.06.2026, 16:48:09
  • 0
#perfumy

Wulong cha

  • Hit 56.1% (37)
  • Kit 43.9% (29)

Oddanych głosów: 66

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlepyBazant
SlepyBazant 11.06.2026, 17:06:15 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: początkowo pachnie ładnie herbacianie, ale w drydownie daje już jakąś taką odżywką do włosów.
  • Odpowiedz
prolol
prolol
11.06.2026, 10:34:21
  • 4
wtorkowa próba 180kg nachwytem, udało się poderwać z ziemi, ale wyleciało z rąk, oczywiście zameczkiem poleciało bez najmniejszego oporu.
może na miększej sztandze by się udało, ale akurat na stanowisku była sztywną z eleiko.
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #trojboj
prolol - wtorkowa próba 180kg nachwytem, udało się poderwać z ziemi, ale wyleciało z ...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlepyBazant
SlepyBazant 11.06.2026, 10:41:16 via Wykop
  • 0
@prolol: wyglądasz jak łysy @przegro_pisarz
  • Odpowiedz
SlepyBazant
SlepyBazant 09.06.2026, 20:23:18
  • 2
#perfumy

Marwa

  • mam 25.4% (30)
  • nie mam 11.0% (13)
  • chcę mieć 5.9% (7)
  • nie chcę mieć 57.6% (68)

Oddanych głosów: 118

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anomaly_
anomaly_
09.06.2026, 23:08:11 via Wykop
  • 3
@SlepyBazant: mam ale Hectic tak z 200-250% mocniejszy xd I jednocześnie nie jest gorszy
  • Odpowiedz
Slejpnir
Slejpnir
10.06.2026, 07:44:21 via Wykop
  • 3
Nie chcę w wchodzić w duskusje o samym zapachu, ale muszę nadmienić, że marwa ma najlepszy atomizer z jakim miałem doczynienia od dawna!
  • Odpowiedz

564

Lekarz 25k pielęgniarka 16k

Lekarz 25k pielęgniarka 16k

Od 1 lipca 2026 r. wzrosną nie tylko ustawowe minima w ochronie zdrowia. Nowe wyliczenia przedstawione przez AOTMiT

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetaprawna.pl
dodany: 28.05.2026, 06:37:56
  • 234
  • #
    zdrowie
  • #
    zarobki
  • #
    pieniadze
SlepyBazant
SlepyBazant 28.05.2026, 12:18:02 via Wykop
  • 72
Lekarz po 5 letnich studiach idzie na rok stazu za niecale 6k netto, potem 5/6 letnia specjalizacja, ktora zaczyna sie od jakis 9k do 11k ze wszystkimi dodatkami.


@93michu93: straszne. powiedz mi po jakich innych kierunkach na start ma się zagwarantowane takie wynagrodzenie?
SlepyBazant
SlepyBazant 28.05.2026, 12:33:22 via Wykop
  • 41
@93michu93: cała masa absolwentów w pierwszej pracy ma minimalne + kilkaset zł. To, że lekarzom zrobiono lachę już na starcie, nie oznacza, że inni mają identycznie czy nawet lepiej. A studenci informatyki, to teraz płaszczą się o darmowy staż.
SlepyBazant
SlepyBazant 28.05.2026, 12:08:32
  • 26
#latwogang to aktualnie społeczny szkodnik. Początkowo idea szczytna, ale teraz niedouczone NPC'ty będą dyktować, jakie leki/terapie mają być refundowane, bez brania pod uwagę zdania ekspertów, badań, oceń. Po prostu NPC'ty się domagają, więc ma być. Niech już się typ skończy.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlepyBazant
SlepyBazant
Autor
28.05.2026, 12:11:08 via Wykop
  • 2
@RomanKarburator: jakie moje pieniądze? to co oddajesz w daninach przestaje być twoimi pieniędzmi.
  • Odpowiedz
JulianGangol
JulianGangol
24.05.2026, 21:22:48
  • 0
Ankieta! Zapraszam do udzialu.

Najgorsze rzady w historii Polski po 89 roku to:

  • Tusek Donald 07-15 25.7% (9)
  • Tusek z fajnopolactwem 23-27 74.3% (26)

Oddanych głosów: 35

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlepyBazant
SlepyBazant 24.05.2026, 21:23:53 via Wykop
  • 17
@JulianGangol: zanim nie było internetu to tylko rodzina wiedziała, że...
  • Odpowiedz
SlepyBazant
SlepyBazant 24.05.2026, 19:24:14
  • 7
Pisowskie chorągiewy już się uaktywniły. Bardzo dobrze wiedzą, że jak jest zgłoszenie na 112, to nikt, absolutnie nikt, nie sprawdza do kogo należy mieszkanie/dom/nieruchomość, bo nawet nie mają jak to zrobić, albo nie mają czasu, bo jak miałoby to wyglądać? Dyspozytor ze 112 zgłasza policji np. morderstwo w domu, a policjant pierwsze co robi to odpala bazę i wrzuca adres, żeby sprawdzić do kogo należy chata XD Po prostu jest podany adres
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlepyBazant
SlepyBazant
Autor
24.05.2026, 19:36:56 via Wykop
  • 1
czy jakikolwiek służb to było wałkowanie na wykopie jaki ten PiS jest zły


@Kostor95: to nie wiem piękny kawalerze. Pamiętam, że wałkowanie było zrobienie z policji prywatnej ochrony dla kaczyńskiego. Chyba nie odróżniasz robienia z formacji policji prywatnej ochrony na zawołanie od niezależnej interwencji służb
  • Odpowiedz
SlepyBazant
SlepyBazant 24.05.2026, 18:30:25
  • 5
Człowiek wyszedł na rynek coś zjeść i cofnął się w czasie. Cała masa australopiteków w zielonym ubawieniu. Fenomenalne jest to, jak niektórzy mają patologię i niską inteligencję wypisane na twarzy. No, ale poza nieatrakcyjnością wizualną to nic złego nie robią, jak na razie.

Bardziej zbulwersował mnie widok dwóch autokarów wypchanych drewniakami eskortowanych przez trzy radiowozy. Tak, Ty czekaj na przyjazd policji, bo w tym czasie muszą eskortować drewno.

#wroclaw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bumelante
Bumelante
25.05.2026, 06:16:53 via Wykop
  • 0
@SlepyBazant: zaraz będą marsz równości eskortować, to dopiero marnotrawstwo
  • Odpowiedz
SlepyBazant
SlepyBazant 24.05.2026, 12:25:48
  • 13
Jaka to jest abstrakcja, że ludzie się prują do ZUS'u, ze nie wpłaca na zbiórkę #latwogang przecież to trzeba mieć kompletne braki w wiedzy powszechnej, że takie podmioty państwowe nie mogą sobie robić przelewy jak się chce.

Gdyby tylko jakaś nadgorliwa Anetka z oddziału finansowego zrobiła przelew na zbiórkę, to by od razu skończyła z dyscyplinarką oraz może i z wyrokiem. Nie zdziwiłbym się, gdyby ebile wysyłały maile do zusu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
24.05.2026, 12:31:55 via Wykop
  • 7
@SlepyBazant: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czahrolek98 - @SlepyBazant: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000006771

Pobierz
  • Odpowiedz
miloo
miloo
miloo
24.05.2026, 12:38:59 via Wykop
  • 2
@SlepyBazant: A napisz na tej grupie żeby pisali @ i wrzucali ss, zeby pózniej zus nie powiedział że nie dostał @. Zobaczymy ilu orłów wyśle ;)
  • Odpowiedz
SlepyBazant
SlepyBazant 23.05.2026, 12:54:33
  • 1
kumpel powiedział, żeby białko dobijać spiruliną. Nie mam już siły wpychać w siebie 50 g dziennie tych alg. Da się jakoś inaczej?

#mikrokoksy #silownia #bieganie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onepnch
onepnch
23.05.2026, 13:11:56 via Android
  • 7
@SlepyBazant: jedz normalne białko a nie cuduj
  • Odpowiedz
Ark00
Ark00
Ark00
23.05.2026, 17:59:59 via Wykop
  • 3
Kumpel nie ma co z pieniędzmi robić? Niech puści bliczka.


@vateras131: kumpel sprzedaje spiruline
  • Odpowiedz
SlepyBazant
SlepyBazant 23.05.2026, 12:32:59
  • 1
Ksyś i Suabek mają rację, że należy pić więcej alkoholu, dziecko potrzebuje czasu i uwagi, a nie pieniędzy. Są potrzebni wyrobnicy, tania siła roboczą, takie NPC'ty co to mają z---------ć i się nie pytać o nic. Lepszy nasz plebs do z-----------a niż ściągany zza granicy.

#polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlepyBazant
SlepyBazant
Autor
23.05.2026, 12:53:44 via Wykop
  • 0
@memory: no i co? szkoły nie skończy, pójdzie na taśmę. Jakby nie było, to właśnie takie osoby stojące na taśmie czy w innych prostych pracach są bardzo ważne dla rozwoju społeczeństwa
  • Odpowiedz
SlepyBazant
SlepyBazant 19.05.2026, 18:02:45
  • 5
lekarz powiedział, że hemoroidy mam przez zbyt dużą ilość białka w diecie (╯︵╰,) jakieś rzadkie schorzenie, a to było tylko 2g białka na 1kg masy ciała. Powiedział, że dało się temu przeciwdziałać popijając białko jedną łyżeczką stołową oliwy, ale dla mnie już za późno

#silownia #mikrokoksy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlepyBazant
SlepyBazant
Autor
19.05.2026, 20:51:23 via Wykop
  • 0
@Pariashu: nie, to nic nie da. Mówił, że białko trzeba zapić oliwą, bo to ona daje ślizg
  • Odpowiedz
SlepyBazant
SlepyBazant
Autor
20.05.2026, 14:12:19 via Wykop
  • 0
@GeraltRedhammer: tak powiedział lekarz
  • Odpowiedz
przegro_pisarz
przegro_pisarz
19.05.2026, 14:07:18
  • 0
Byłem u urologa z wynikami hormonów.
Badania dobre, z potencją nie mam problemów, czuję się dobrze fizycznie to jestem zdrowy.
Jeszcze żartował ze mnie i spytał czy mam dzieci. Denerwują mnie te pytania i muszę chwilę się wstrzymać z odpowiedzią by nie powiedzieć "s--------j" lub "proszę bez takich żartów".
#mikrokoksy #zdrowie #medycyna
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlepyBazant
SlepyBazant 19.05.2026, 18:06:13 via Wykop
  • 4
taka pana natura


@przegro_pisarz: kiedyś bardzo szybko pociłem się na czole. Jakikolwiek wysiłek fizyczny i łeb zapocony, nawet po lekko szybszym marszu. Byłem u jakiegoś lekarza i przy okazji podpytał się o to zapocone czoło czy się tak stresuję czy co. Powiedziałem, że nie, szybko się pocę. I standardowo odparł "a, taka pana uroda". Nie uroda, tylko się okazało, że coś z gruczołami było zyebane i naprawiłem kwasem salicylowym oraz
  • Odpowiedz
SlepyBazant
SlepyBazant 19.05.2026, 20:17:31 via Wykop
  • 1
@przegro_pisarz: no ale z przepukliną to nie jest tak, że się sama naprawi. Może być, że się nie pogorszy, a może być, że się pogorszy, a jak się pogorszy i wtedy sobie ogarniesz, to jest większa szansa na powrót ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
SlepyBazant
SlepyBazant 20.05.2026, 14:11:05 via Wykop
  • 0
@Wojciech_Skupien: głównie tak
  • Odpowiedz
SlepyBazant
SlepyBazant 19.05.2026, 20:19:09
  • 11
jpg scandal i lamusy na siłowni w strachu

#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlepyBazant
SlepyBazant
Autor
20.05.2026, 14:09:26 via Wykop
  • 0
@prodigium: efekty? a co to?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.11.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.12.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking