Jakby ktoś chciał kupic teścia to odzywać się bo mam recke na żel a i tak nie będę wykupował bo mi nie potrzebny obecnie. #silownia #sterydy #mikrokoksy #mirkokoksy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

konto usunięte
- 0

przegro_pisarz
via Wypiek- 0
@JesteMlodyGzGdyni ja chcę
214 ng/dl teścia w wieku 22 lat. Da rade zrobić forme i coś zbudować mięśni na tak niskim testosteronie? #sterydy #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
@JesteMlodyGzGdyni: nie ma szans, przy takich wynikach to fizycznie niemożliwe. Może oddaj się w pełni Pilatesowi albo Yodze, nie każdy może mieć 40cm w łapie ( ͡° ʖ̯ ͡°) kilka miesięcy i jeszcze nauczysz się ciekawych sztuczek, w Twoim przypadku pewnie się przydadzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 5691156400_8909e55134_b
Pobierz@JesteMlodyGzGdyni: https://wykop.pl/wpis/59687077/mirku-sluchajcie-taka-sytuacja-mam-27-lat-mam-120- takie rzeczy były na starcie
- 0
chcę zamienić master na dhb, warto? czego się mogę po tej zmianie spodziewać xD? ew. jeszcze prima wchodzi w grę
#sterydy
#sterydy
- 0
Prima vs master ktoś ma info z własnego doświadczenia jaka jest różnica bo na reddicie to co człowiek to opinia.
#sterydy
#sterydy
- 0
@Kasahara: nie no mam to 250 zł na badanie. Bardziej mnie interesuje czy ma to jakiś sens bo mastera jak biorę 400 i wyżej to cera mi się już robi tłusta i zaczyna mnie ropnie na barkach i plecach wysfiac. I zastanawia mnie czy ma sens przejść na primę i czy istenieje jakiś sensowny argument na prima>master
@RedPULL: według mnie nie istnieje, być może trochę inaczej sylwetka na niższym BF wygląda, na primie jest minimalnie bardziej zaakrąglona
źródło: temp_file4283084059396909760
Pobierz@eustachy777: chodziłem z nim do jednej klasy w liceum przez rok, bo po pierwszej klasie zmienił szkołę. Już wtedy jadł na przerwach ryż z kurczakiem xD
@Jigglypuff8: nie warto
- 2
Przykład maskotki tagu #sterydy - jak można wejść w tyłek ludziom z WK XD zaraz wam wklei link do stronki z pepaki i sarmami zeby zarobic pare groszy. Panie @Lewusx - miałes pan szanse zostać prawdziwym PRO a stałeś sie kolejnym średniakiem na scenie PL, poza PL to to średniej ci daleko
#dieta #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
#dieta #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
źródło: image
Pobierz@TS_X9: trzeba być ułomem, żeby mieć ludzi za tak nawinych i przekonywać ich że Młody Ninja to natural xD
- 1
@Kodzirasso: a co to ma za znaczenie? widziałeś jego przemianę?
konto usunięte via Wykop
- 0
@Serpentens: Oho, ktoś tu chyba niedawno przeszedł na ciepłą stronę mocy xD
- 0
- 9
Siema, siema.
Mały trochę bardziej szczegółowy update co dalej.
Skończyłem okres redukcyjny zaczynając z średnią wagą na poziomie około 121kg, kończąc z średnią około 108kg.
Dlaczego bazuje na średnich? Bo był dzień lub dwa w których ważyłem i 125kg, a był taki w którym ważyłem 106,5kg.
Mały trochę bardziej szczegółowy update co dalej.
Skończyłem okres redukcyjny zaczynając z średnią wagą na poziomie około 121kg, kończąc z średnią około 108kg.
Dlaczego bazuje na średnich? Bo był dzień lub dwa w których ważyłem i 125kg, a był taki w którym ważyłem 106,5kg.
źródło: b5f63a5f-6a2a-4be4-9ea3-9edef50854c3
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Poemat: Ja raczej na wszystko dobrze reaguje, tutaj bardziej kwestia checi trzymania tej sylwetki troszke "suchszej", a w ostatnim okresie masowym idealnie sie to sprawdzilo.
@MamMalegoSiurka Spektrum dzialania Lki jest tak szerokie, ze warto ja stosowac caly rok, chociazby dla ukladu sercowo-naczyniowego.
Planuje 3-4 imprezy, ja nie z tych co truja sie dla 3min na scenie. :)
@MamMalegoSiurka Spektrum dzialania Lki jest tak szerokie, ze warto ja stosowac caly rok, chociazby dla ukladu sercowo-naczyniowego.
Planuje 3-4 imprezy, ja nie z tych co truja sie dla 3min na scenie. :)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Lewusx aż mi stanął
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 2
@depresyjny_pieselek nędznie, podczas srania te pomiary czy pójścia po kiełbasę do lodówki
- 8
- 6
Wskakuj na pokład!
Pokażę Ci czym jest pasja i do czego mnie doprowadzi.
Pozdrawiam!
#
Pokażę Ci czym jest pasja i do czego mnie doprowadzi.
Pozdrawiam!
#
źródło: 6CA9A2FA-53ED-42C3-BF48-570604331165
Pobierz@Lewusx wskakuję
- 22
@Lewusx: ale co to jest
Mam HCG, które przeleżało rok w pudełku ze smakołykami w temp pokojowej i tak się zastanawiam, czy nic się z nim nie stało, czy będzie działać. Nie rozrobione oczywiście. Czy nic mi nie będzie jak przybije? W sumie to i tak już przybilem, ale pomyślałem że nie zaszkodzi zapytać.
Drugie pytanie: wie ktoś gdzie idzie obecnie dostać cabaser?
#silownia #doping #sterydy
Drugie pytanie: wie ktoś gdzie idzie obecnie dostać cabaser?
#silownia #doping #sterydy
@Randy_the_Ram: bic i obserwowac
@Randy_the_Ram: Nawet jak jest rozrobione to ma to małe znaczenie, po 20 dniach tracisz może z 10%, to samo dotyczy też peptydów (jakby nie patrzeć to naturalnie wszystkie są wytwarzane i krążą w temperaturze ~36,6 stopni). To co mocno niszczy jakość to światło słoneczne.
Siema mam problem z HCG na cyklu byłem przygotowany miałem wiedzę co i jak zrobić by było dobrze a i tak może przez to że dużo rzeczy złożyło się naraz i zamiast ogarnąć receptę na HCG to machnąłem ręką i wziąłem undera w sumie to brałem 3 różne na cyklu jestem 7 tydzień jaja mi się zmniejszyły o połowę spermy to prawie wogóle nie ma libido bardzo słabe praktycznie zerowe.
Jedyne co mnie
Jedyne co mnie
@kamil-pirowski: Zacznij bić podwójną dawkę undera, hcg underowe jest zaniżone często.
@kamil-pirowski: jeśli nie masz libido to podejrzewam, że najmniejszy wpływ jest tego HCG czy je biłeś/nie biłeś i czy było zaniżone, raczej na cyklu problemem jest libido za wysokie niż za niskie
- 3
- 1
@hallowedbythyname: Hahahha. W punkt!
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
od jakich do jakicj dawek mg/tyg warto rozważyć teścia żeby stosunek potencjalnych benefitow do potencjalnego ryzyka był jak najlepszy? czyli ze np poniżej jakiejś dawki nie warto bo benefit mały a dochodzi jakies ryzyko zdrowotne i w drugą stronę - że od jakiejś dawki juz jest tego na tyle dużo że potencjalne problemy mogą być duze/b.duze a benefity już niekoniecznie w porównaniu do mniejszych dawek #silownia
od jakich do jakicj dawek mg/tyg warto rozważyć teścia żeby stosunek potencjalnych benefitow do potencjalnego ryzyka był jak najlepszy? czyli ze np poniżej jakiejś dawki nie warto bo benefit mały a dochodzi jakies ryzyko zdrowotne i w drugą stronę - że od jakiejś dawki juz jest tego na tyle dużo że potencjalne problemy mogą być duze/b.duze a benefity już niekoniecznie w porównaniu do mniejszych dawek #silownia
@mirko_anonim: nie ma takiej proporcji. Najbezpieczniej zawsze będzie nie brać
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 28
Wczoraj konsultacje u trenera, dziś u kolegi z branży. Kolega jest zawodnikiem kategorii Classic Physique. (Inne pozowanie, przyjemniejsze dla oka sylwetki)
Różnica między nami jakby ktoś się zastanawiał, około 15-16kg wagi i 5-6cm wzrostu.
Aleks pomagał mi dziś ogarnąć pracę grzbietu, mam z tym największy problem, a przed debiutem w pro, muszę zrobić wszystko żeby coś tam zbudować.
Pozdro.
Różnica między nami jakby ktoś się zastanawiał, około 15-16kg wagi i 5-6cm wzrostu.
Aleks pomagał mi dziś ogarnąć pracę grzbietu, mam z tym największy problem, a przed debiutem w pro, muszę zrobić wszystko żeby coś tam zbudować.
Pozdro.
źródło: IMG_1218
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




















