#primemma Coś czuję zapach patologii. O dziwo mam dobre przeczucia że dzisiaj program dowiezie. Tam będzie gniazdo tych prostackich szmuli, oczywiscie Wiolka Top, potem ten od pizzy no i nasz Robalini. Zabieramy popkorn,zapinamy pasy i jedziemy!
Co tam, gaśniczaki - wy pabiedzili? Jeśli tak, to czy to znaczy, że waszych dziadów przywieziono zza Buga na ruskim czołgu? Po aparycji oraz inteligencji, rozumowaniu większości z was można przyjąć takie założenie. #dzienpabiedy #diewiatogomaja #polityka #ukraina #wojna #rosja #bekazszurow
Czy jest może gdzieś do sprawdzenia na co DOKŁADNIE, w jakiej kwocie na jaki sprzęt pójdzie pożyczka SAFE? Oraz na jaki procent oraz na ile jest lat? Ile będzie do spłaty łącznie? Przypominam, że to my będziemy spłacać, nie rząd, jakikolwiek by nie był. Pozdrawiam serdecznie i liczę na kulturalną odpowiedź.
@peszek_leszek: nie do końca oczywiste, gdyż my będziemy spać pożyczkę. Oby nie było jak za PiS i teraz PO, że pakują miliardy w TVP i nikt nie wie gdzie i na co poszła kasa
@peszek_leszek: ja tego nie zarzucam. Nie oceniam nawet tutaj tego SAFE;) mimo swojej opinii chciałbym po prostu wiedzieć to o co pytałem, bo może zmienie zdanie. Ja się nie zamykam, nie jestem betonem
@peszek_leszek: znając te nasze rządy od kilkunastu lat, wśród marzę żeby chociaż połowa poszła na obronność. W mojej opinii jest to za duży, zbyt ryzykowny kredyt, ale to tylko moje zdanie, każdy ma swoje
@radkoski: no tak, bo przecież jak ktoś nie chce kredytu na dziesiątki lat to na Białoruś albo do Rosji? Tylko tam bliżej jest aktualnemu rządowi niestety
Chwała wolnej i silnej Polsce w silnej zjednoczonej Europie. Niech żyje wolność i poszanowanie praw obywateli w Europie, rozwój i pokój. Śmierć rosyjskim imperialistom bez honoru, spuścić w kiblu miliarderów z usa, którzy chcą zagarnąć jak najwięcej władzy dla siebie i nas tutaj wykorzystywać. Nie dajmy się antypolskim politykom, którzy pod pozorem patriotyzmu chcą nas wprowadzić w ruski mir i tak ustawić system aby już nigdy nie mieli przegrać wyborów i tylko
@programista_wykopek: to jedna siatka jest, on i batyr z Pomorza, Wielki bu się tam opiekował, każdy znajomy ze sobą.. bojówka Lechii nie jest byle jaka biznesowo
#primemma No elo Mireczki, muszę się wam do czegoś przyznać, choć pewnie zaraz polecą gromy. Czekam na to Fame MMA 31 bardziej niż na jakąkolwiek inną galę ostatnio i tak, nieironicznie zamierzam kupić PPV. Wiem, że zaraz usłyszę o wspieraniu cyrku, ale patrząc na kartę, to zapowiadają się naprawdę konkretne sportowe waleczki. Najbardziej jaram się starciem Matrixa z Dawidem Załęckim. To jest dokładnie to, czego szukam w tej federacji –
Debiutanci w PDFame: jakieś randomowe parchy z tik-toka Debiutanci w PRIME: Mejza, Młody Kiejkut, Estrogenowy Ułan, Kaczor BRS, Jaś Kapela, Ważka G, Ali5cali To są te detale #primemma
#primemma