Nowy rok, nowy Ty, a ja mogę o to zadbać. :)

Od dłuższego czasu błądzisz? Nie masz progressu?
Twoja redukcja trwa już 3 lata, a waga jest 10kg wyższa niż wyjściowa? Jesteś p---ą i nie możesz się pozbierać? Napisz, zapłać, spróbuj inaczej, przełam zastój, przestań marnować czas.

#mikrokoksy
Lewusx - Nowy rok, nowy Ty, a ja mogę o to zadbać. :)

Od dłuższego czasu błądzisz? N...

źródło: ff9a9535-27fb-4ef4-9eec-6a28fa9eb7c9

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy Tamoxifen rzeczywiście ma możliwość farmakologicznego „zniwelowania” powstałego już guzka gino w sutku? Zakładając oczywiście, że to świeża sprawa.
Idąc dalej czy jest sens łączenia go z Ari zakładając, że efekt końcowy w obu przypadkach jest podobny?
Oczywiście wiem, że w przypadku obu tych leków mechanizm działania jest inny.

#silownia #mikrokoksy #sterydy #mirkokoksy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Suplement_Diety: nie ma; jeśli tkanka już przeszła stan zapalny/ma zwłóknienia. Zazwyczaj osoby się tym interesują, gdy jest już dawno po ptakach. Najwyżej może obkurczyć przez zablokowanie receptora. W skrócie - ma możłiwość zmiejszenia do takiego rozmiaru, że nie widąc/cieżko zobaczyć na USG/Nie czuć w dotyku/ale to zalezy, ale nie sprawi że zniknie do 0
  • Odpowiedz
Wesołych świąt dla Was wszystkich.

Zrozumienia, że najprostszym sposobem na schudnięcie jest trzymanie deficytu kalorycznego, nie keto, IF czy głodówki.

Zrozumienia, że najlepszy efekt da wam trening blisko upadku/do upadku, nie ważne czy będzie to fbw, push/pull czy upper/lower. Wasze zaangażowanie jest ważniejsze niż rozkład planu.

Zrozumienia,
Lewusx - Wesołych świąt dla Was wszystkich.

Zrozumienia, że najprostszym sposobem na...

źródło: 53095EA5-ED49-4AF3-ADED-E19077CA76A6

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy ktoś tu stosuje iniekcyjną karnitynę ale macie tipa jak można zaoszczędzić:

1. Aktualnie po wpisaniu iniekcyjna karnityna w google wychodzą wyniki po 199 zł za 10 ml
Wychodzi nam koszt: 9,95 zł za dawkę 400 mg

2. Nie wiem jak wygląda teraz sytuacja (ale widzę że ciężko już z dostępnością) ale rok temu kupowałem gotową do wbijania iniekcyjną karnitynę marki Mesoaroma, 10 fiolek po 10ml 500mg/ml kosztowały mnie 318 zł
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kreation: tak jak napisał @klefonafide
Tutaj masz podobną sytuację jak w sportach walki. Z opisu przy filmiku wynika, że miesiąc temu startował w zawodach sylwetkowych, do których zszedł wagą prawdopodobnie tak nisko jak był tylko w stanie. On pewnie kolejnego dnia miał już parę kilo więcej niż w dniu zawodów/w dniu poprzedzającym zawody
  • Odpowiedz
@bst: Co do 1 pkt, dlaczego tak uważasz? Więcej dht = szybsze wypadanie włosów u kogoś z łysieniem androgenowym.
Zwłaszcza jak ktoś bije pochodna dht jak master czy prima
  • Odpowiedz
@hypperlopp

Zwłaszcza jak ktoś bije pochodna dht jak master czy prima

Co to kurde 2010? Pochodne DHT to nie DHT i nie wywołują tego samego efektu.
Ps. BST pisze o swoim doświadczeniu a nie o opinii
  • Odpowiedz
@DavenJayX: Anaboliku z malymi sajdami ktory mozna brac bez podstawy z testosteronu nie ma. Co do hgh to zamow sobie z propeptydy . pl z kodem "lewus" masz taniej. Ja tego uzywam od 2 lat. (przerw od gh sie nie robi jak cos)
  • Odpowiedz
Miraski wytłumaczcie mi jedno - dlaczego w polsce można robić takie wałki na suplementach diety rodem z USA?
Wpadł mi dziś artykuł z epoznan apropu zamkniętego "laba" który produkował takie suple - Artykuł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze jest to, że działalność zarejestrowana w UK na Panią Patrycję 23 - latkę xD (Pewnie słup?)

Najlepsze nr 2 jest to, że niektórzy kierują się ceną i kupują od takich firm-krzak a później flaki
1mnew - Miraski wytłumaczcie mi jedno - dlaczego w polsce można robić takie wałki na ...

źródło: Screenshot 2024-12-09 at 11-47-52 Produkowali suplementy diety z narkotykami dopalaczami i sterydami. Zatrzymano 7 osób

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach