• 150
@aligator_ginekogucci: Az tak mi nie zalezy, prawdpodobnie wykop nie chce odstraszac reklamodawcow (wiec postanowili odstraszyc uzytkownikow i finalnie beda tu same reklamy, przegrywy na mikroblogu i ruskie boty na glownej). To nowatorski biznes model, ktorego nie zrozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Witam was silacze, mam pytania a mianowicie:

1. czy ozempiczek i inne tego typu srodki juz na dobre weszly w kulturystykę/fitness? Obserwuje kilku fitness influ w Polsce na instagramie i juz widze, ze nawet pro, wrzucaja swoj kod polecajacy i na redukcji wbijaja te specyfiki.

2. jest jakis peptyd/suplement na regeneracje sama w sobie? Wiem, ze jest bpc 157, ale to na stawy, miesnie, a jest cos co zarzucone przed snem, MOCNO wspomaga
Zimny-jak-lod - Witam was silacze, mam pytania a mianowicie: 

1. czy ozempiczek i in...

źródło: 000JD8RZJ2N3IAWR-C466-F4

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zimny-jak-lod:
1. Ozempic dziala i mam na tym klientow, nigdy nikomu jednak sam tego nie zalecilem, zawsze jest to inicjatywa klienta.
2. Hormon wzrostu w dawce 2-3iu przed snem. Nic lepszego nie znajdziesz.
3. Nie zepsulo ani troche albo tego nie zauwazylem, ogolnie jesli chodzi o ilosc chetnych to styczen i luty byly bardzo owocne dla mnie.
4. Wegle to najlepsze zrodlo energii dla osob trenujacych. Posilki b+t sa dobre
  • Odpowiedz
Pytanie do trenerow/dietetykow. Czy chat gpt i ozemiki/podobne srodki, "popsuly" Wam troche branze? Tzn zamiast isc do dietetyka/trenera zwykli ludzie laduja specyfik, dieta z chat gpt, apetyt idzie w dol i ktos zrzuca kilkanascie kg, tym sposobem, zamiast dieta+trening?


@Zimny-jak-lod: u mnie póki co przeciwnie. Przez to, że mogę sobie pomóc w gromadzeniu i przetwarzaniu danych do których łatwiej mi wrócić praca idzie mi szybciej i jestem w stanie przyjąć więcej
  • Odpowiedz
Czasami jak światło siądzie, to wygląda jakbym brał jakieś #sterydy, nie sądzicie?

Pomyśleć co by było jakbym zwiększył dawki i zaczął trenować darmowym planem który rozpisałem specjalnie dla was #mikrokoksy.

Pozdrawiam, miłego
Lewusx - Czasami jak światło siądzie, to wygląda jakbym brał jakieś #sterydy, nie sąd...

źródło: IMG_3171

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

113,3kg dziś na czczo.

Za 7 tygodni debiut w lidze PRO, najbardziej prestiżowej federacji kulturystyczne na świecie, NPC IFBB.

Jest ciężko, ale robi się sucho.

Za
Lewusx - 113,3kg dziś na czczo.

Za 7 tygodni debiut w lidze PRO, najbardziej prestiż...

źródło: IMG_3152

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kreation:

W tym co piszesz ma bardziej rację niż jej brak

Testosteron i ogólnie anabolików w większości sportach nie daje przewagi, ponieważ te sportu są o wiele bardziej złożone niż kulturystyka i trójbój. Nie mówiąc już o sportach zespołowych. Wzrost masy mięśniowej w wielu sportach rodzi też problemy - nawet w sportach
  • Odpowiedz
Siema, siema.

Tak jak obiecywałem około tygodnia temu, dziś swoją premierę miał film z DARMOWYM planem treningowym.

Plan którym ja osobiście, trenowałbym będąc obecnie osobą początkującą, ze stażem 0-3 lata.

Wiele
Lewusx - Siema, siema.

Tak jak obiecywałem około tygodnia temu, dziś swoją premierę ...

źródło: IMG_3120

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach