Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Fushnikov

Fushnikov

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14075
  • Znaleziska 5842
  • Mikroblog 8233
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 28

1324

Koszt koncertu Blanki w Świnoujściu to ponad 184 tysiące z publicznych pieniędzy

Koszt koncertu Blanki w Świnoujściu to ponad 184 tysiące z publicznych pieniędzy

Na kilka dni przed wydarzeniem sprzedanych było 81 z 962 biletów. Zmieniono zatem na bezpłatne aby Blanka nie występowała przed garstką publiczności. Niewielu chętnych do zapłacenia 60zł za bilet na występ Blanki

dickkick
z
x.com
dodany: 19 godz. i 52 min temu
  • 207
  • #
    blanka
  • #
    bejba
  • #
    podatki
  • #
    afera
Fushnikov
Fushnikov 11 godz. i 52 min temu via Android
  • 1
@siodemkaxx: nie przesadzaj. Ile taki burmistrz zarabia? 10?? To dużo? Drogi za to nie zrobisz a jak gość jest poukładany to nie zadłuży gminy.
Fushnikov
Fushnikov 3 godz. temu via Android
  • 0
@Antorus: bo wszyscy od razu muszą kraść. Powinni ucinać dłonie jak kradniesz publiczne pieniądze to by się 10x zastanowili.
Fushnikov
Fushnikov 29 min temu via Android
  • 0
@siodemkaxx: no kurde jak. To Prezydent Polski ile ma 50?? 20 to już trochę dużo ale jeżeli miałoby to konsekwencje prawne to i 20k byłoby ok. Tylko co jak tu nikt nie ponosi konsekwencji od baby w okienku po premiera kraju.
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
3 godz. i 33 min temu
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fushnikov
Fushnikov 1 godz. i 29 min temu via Android
  • 0
@Hole_to_another_universe: koszmarny jeszcze fajnego ma strita j--------a xD
  • Odpowiedz
Lewusx
Lewusx
2 godz. i 45 min temu
  • 3
Wleciał kolejny, już 3 materiał w czerwcu!

AI trochę o------o i dodało mi włosów, ale naprawdę mi odrosły ostatnio, zobaczcie w materiale!

Zachęcam do obejrzenia i poklikania tak żeby zasięg się zgadzał!

Dzięki
Lewusx - Wleciał kolejny, już 3 materiał w czerwcu! 

AI trochę o------o i dodało mi ...

źródło: 0C19F15B-EE09-4BFC-BAA2-F25F835E982F

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fushnikov
Fushnikov 1 godz. i 31 min temu via Android
  • 0
@Lewusx: jaki towar wjechał że włosy odrosły? Kolega pyta
  • Odpowiedz

442

Zarzuty dla piosenkarki Doroty R. i jej męża

Zarzuty dla piosenkarki Doroty R. i jej męża

Akt oskarżenia wobec znanej piosenkarki Doroty R. i jej byłego męża Emila S. skierowała do Sądu Okręgowego w Warszawie p

darino
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 12:57:25
  • 82
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    kryminalne
Fushnikov
Fushnikov 11 godz. i 47 min temu via Android
  • 0
@kowal_dwpl: nie ma co się oszukiwać, jest podreperowana i gdyby miała normalne usta to jest to piękna kobieta.
Fushnikov
Fushnikov 11 godz. i 46 min temu via Android
  • 1
@eSUBA94: nie no jak cenzura na włosy.?? Poka xD

1439

Rekord lekarza ze Śląska - 5 tysięcy godzin w rok, średnio 14 godzin dziennie

Rekord lekarza ze Śląska - 5 tysięcy godzin w rok, średnio 14 godzin dziennie

Przewodniczący Naczelnej Rady Lekarskiej Łukasz Jankowski chce ujednolicenia maksymalnego możliwego czasu, który lekarz może miesięcznie przepracować na kontrakcie. Takie zmiany wprowadził już jakiś czas temu Sosnowiecki Szpital Miejski, gdy okazało się, że w 2023 roku jeden z pracowników chirurgii

airaG
z
tvn24.pl
dodany: 17 godz. i 17 min temu
  • 71
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    polska
Fushnikov
Fushnikov 11 godz. i 50 min temu via Android
  • 4
Najlepsze że wy myślicie że to od roku jest. Tak jest od dekad w tym zawodzie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Frufruf
Frufruf
12 godz. i 49 min temu
  • 15
#perfumy #frufrecki

Bortnikoff Amber Cologne. W otwarciu intensywnie dają o sobie znać cytrusy z soczystą pomarańczą oraz orzeźwiającym grejpfrutem. Bardzo szybko dołącza do nich kwiatowy akord, w postaci plumerii, nadającej lekko tropikalnego charakteru. Zaraz po niej, wychodzi także wyraźny jaśmin, a w tle kręci się nieco subtelnego kardamonu. Perfumy posiadają świeży charakter, ale obecna jest też subtelna słodycz. Jeśli chodzi o bazę zapachu to stanowią ją drzewne nuty
Frufruf - #perfumy #frufrecki

Bortnikoff Amber Cologne. W otwarciu intensywnie dają ...

źródło: pl-p_c_54485

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fushnikov
Fushnikov 12 godz. i 9 min temu via Android
  • 0
@Frufruf: kurcze jakbyś jeszcze wrzucał średnią cenę za produkt xD
  • Odpowiedz
Fushnikov
Fushnikov 12 godz. i 5 min temu via Android
  • 0
@Frufruf: czyli ok 2k za 100 dziękuję dobranox
  • Odpowiedz
Fushnikov
Fushnikov 12 godz. i 6 min temu
  • 3
Weź ktoś mu powiedz że to Hauge a nie hojge:x co za nalepka na kibel #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trampoliniusz-Pompka
Trampoliniusz-Pompka
22 godz. i 18 min temu
  • 2
Czy we łykend padnie niepobity od 83 lat rekord? Biorę po 200 zł z konta każdej drużyny i słucham państwa!

#pogoda
Trampoliniusz-Pompka - Czy we łykend padnie niepobity od 83 lat rekord? Biorę po 200 ...

źródło: {D8466846-893A-4263-99CB-5981DDB8D09B}

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fushnikov
Fushnikov 21 godz. i 10 min temu via Android
  • 0
@Jurasik201: za Hitlera było duszno a nie gorąco.
  • Odpowiedz
atr3ju
atr3ju
22 godz. i 12 min temu
  • 40
#mecz mowcie co chcecie ale to byla najlepsza arkadowa Fifa, pozniej zmienila sie forma gejmpleju bardziej w strone symulatora a to juz zepsulo frajde
ale ja w to cioralem guziora na pleju
i ej sports cyny gejm
atr3ju - #mecz mowcie co chcecie ale to byla najlepsza arkadowa Fifa, pozniej zmienil...

źródło: 1000010130

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fushnikov
Fushnikov 21 godz. i 13 min temu via Android
  • 0
@atr3ju: no tak ale tam każde dośrodkowanie to był gol.
  • Odpowiedz
weezyxboss
weezyxboss
22 godz. i 58 min temu
  • 236
U mnie w powiatowym wypizdowie dolnym w takich zajebistych temperatura lokalne przedsiębiorstwo usług komunalnych postanowiło że będzie ograniczac dostęp bieżącej wody w dzień i wyłączać dostęp do wody od 21 xD na dworze 40 stopni a oni k---a wodę ograniczają bo gdzieś ludzie na domkach napełniają baseny i dbają żeby ich trawniki były wiecznie zielone xD #pogoda #l-------------j #lubuskie #zalesie
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fushnikov
Fushnikov 21 godz. i 14 min temu via Android
  • 0
@weezyxboss: i bardzo dobrze!gdzieś ziemia płonie i ta woda jest tam potrzebna a nie u ciebie!
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
23 godz. i 4 min temu
  • 41
To zdecydowanie nie jest mój czerwiec
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fushnikov
Fushnikov 21 godz. i 16 min temu via Android
  • 0
@Soothsayer: lipcopad to będzie twój miesiąc!
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
wczoraj, 06:29:03
  • 701
Palacze się zesrali o propozycję zakazu palenia na balkonie bo im zabierają wolność i ograniczają.

Przepraszam, ale jakie to jest ograniczenie? Przecież można palić w mieszkaniu i nikomu przy okazji nie przeszkadzać wychodząc na balkon ¯\(ツ)/¯

#polska #palaczetopodludzie #takaprawda #p-------y #bekazpodludzi
WielkiNos - Palacze się zesrali o propozycję zakazu palenia na balkonie bo im zabiera...

źródło: 1000132287

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fushnikov
Fushnikov wczoraj, 08:17:36 via Android
  • 0
@WielkiNos: jasne że czują ten smród.
  • Odpowiedz
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
wczoraj, 06:13:03
  • 446
#mecz
Edward Norton mówiący sam do siebie na mundialu:
stanley-fieldmaster - #mecz 
Edward Norton mówiący sam do siebie na mundialu:

źródło: 1000001145

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fushnikov
Fushnikov wczoraj, 06:35:28 via Android
  • 2
@stanley-fieldmaster: dobrze że się po mordach nie leją.
  • Odpowiedz

2599

Cisowianka pozywa Skarb Państwa. Woda: 23% VAT, a COLA: 5%

Cisowianka pozywa Skarb Państwa. Woda: 23% VAT, a COLA: 5%

Producent wody Cisowianka (Nałęczów Zdrój) złożył pozew przeciwko Skarbowi Państwa i zawiadomił Komisję Europejską w sprawie absurdów w polskim systemie podatkowym. Podczas gdy państwo promuje zdrowy tryb życia, czysta woda butelkowana jest obłożona najwyższą stawką 23% VAT, a niektóre napoje z so

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 13:21:24
  • 235
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
  • #
    gospodarka
Fushnikov
Fushnikov przedwczoraj, 20:21:38 via Android
  • 1
@ocynkowanyodpornynahejt: hipokryzja na wykopie? No gdziieeeeee
kanguru
kanguru
przedwczoraj, 19:32:54
  • 5
huop zaczyna urlop od kebsa #jedzenie #jedzzwykopem #kebab #gownowpis
kanguru - huop zaczyna urlop od kebsa #jedzenie #jedzzwykopem #kebab #gownowpis

źródło: 1000055565

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fushnikov
Fushnikov przedwczoraj, 20:16:25 via Android
  • 1
@kanguru: ja już w sobotę na Zagroze a na fajrant ogginsa <3 nie mogę się doczekać
  • Odpowiedz
licencja-na-plusowanie
licencja-na-plusowanie
przedwczoraj, 18:49:46
  • 6
Wstydzę się chodzić w sandałach bo 15 lat temu mi się z nich śmiali w gimbazie.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fushnikov
Fushnikov przedwczoraj, 20:12:30 via Android
  • 0
@normalne_dziecko: skarpety w sandałach to must have!
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
przedwczoraj, 19:15:46
  • 6
#mecz Sane w składzie xD gość ma wbity gwozd w mózg. Oby dostali szybko bramę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fushnikov
Fushnikov przedwczoraj, 20:11:39 via Android
  • 0
@Lujdziarski: na pewno nie w Milanie.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
przedwczoraj, 19:55:38
  • 6
Mundial w Polsce 2042.
Hymn Curacao na saksofonie gra Robert Chojnacki, śpiewa Andrzej Piasek Piaseczny
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fushnikov
Fushnikov przedwczoraj, 20:10:27 via Android
  • 0
@Lolenson1888: lepiej epic s-x guy
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
przedwczoraj, 13:08:46
  • 417
Maciej Rybus wraca do Polski. Pilkarz ktory ostatnie lata spędził w Rosji, wraca na rodzime boiska.
Po tym jak jego kariera zaczela przygasac, jego żona Lana Rybusova wniosła sprawę o rozwód. Ostatecznie polski piłkarz został pozbawiony wiekszosci majątku, a takze praw do kontaktu z dziećmi.
Obecnie, aby zdobyć środki do zycia, oferował swoje usługi klubom trzecioligowym. Pomocną dłoń wyciągnął jego byly klub Pelikan Łowicz, ktory podpisał z zawodnikiem dwuletnią umowę. Wg nieoficjalnych
thorgoth - Maciej Rybus wraca do Polski. Pilkarz ktory ostatnie lata spędził w Rosji,...

źródło: 1000016251

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fushnikov
Fushnikov przedwczoraj, 14:58:47 via Android
  • 12
@thorgoth: pelikan Łowicz xD
  • Odpowiedz
Kuropatvaa
Kuropatvaa
przedwczoraj, 05:46:35
  • 92
150 x360 to 650000 xD Niezła matematyka. Lekarze nie potrafią nawet tabliczki mnożenia. #lekarz100k #lekarz #praca
Kuropatvaa - 150 x360 to 650000  xD Niezła matematyka. Lekarze nie potrafią nawet tab...

źródło: IMG_3635

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fushnikov
Fushnikov przedwczoraj, 06:57:17 via Android
  • 11
@Kuropatvaa: ale nie powiesz że już ładnie go wygląda? Sprzątaczka która zarabia 600k miesięcznie. Kurde w jakim my idealnym kraju żyjemy. Tylko ja jak dziad zarabiam tylko 8k
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.09.2025

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.03.2019

    Złotousty
  • Rocznica
    od 07.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.05.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.07.2020

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 23.09.2022

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking