Chodzę na siłownię już od 3 lat (2 regularnie bez przerw) 4 razy w tygodniu.
Daję z siebie 100% i robię co najmniej dwie serie danego ćwiczenia do upadku. Dieta jest dopięta, a pomimo tego efekty są bardzo ale to bardzo powolne, bardzo ciężko mi jest progoresowac z ciężarem. Na ławce płaskiej stoję w miejscu od miesięcy, a waga rośnie.
Szukając przyczyny poszedłem zbadać mój poziom testosteronu. Wynik to 504 ng/dl oraz 25 pg/ml
Daję z siebie 100% i robię co najmniej dwie serie danego ćwiczenia do upadku. Dieta jest dopięta, a pomimo tego efekty są bardzo ale to bardzo powolne, bardzo ciężko mi jest progoresowac z ciężarem. Na ławce płaskiej stoję w miejscu od miesięcy, a waga rośnie.
Szukając przyczyny poszedłem zbadać mój poziom testosteronu. Wynik to 504 ng/dl oraz 25 pg/ml



























- niskie libido
- nie satysfakcjonują mnie moje efekty na siłowni
Według mnie testosteron jest za niski, lekarz zaproponował że w przyszłości mogę rozważyć
Klomifen, warto? Z pewnością teść urośnie, ale czy przełoży się to na wyniki siłowe + libido?
źródło: 21899
Pobierz