via Wykop Mobilny (Android)
  • 147
Pamiętam jak na studiach mój bardzo dobry kolega w zasadzie przyjaciel zaproponował mi pójście na siłownię.

Kiedyś wcześniej chodziłem z nim miesiąc na siłkę gdzie był wielki lansik każdy odwalony w markowych dresach pełno kobiet i facetów jak z okładki.

W sumie ja przy nich wyglądałem jak totalny leszcz i miałem wrażenie, że każdy się tam na mnie patrzy i obgaduje. Gdyby nie fakt, że przyjaciel pokazał mi kilka ćwiczeń (a znał
Uszanowanko, chcialbym do swojej malej silowni na poddaszu dolozyc wyciag gorny i dolny myslalem nad tym od k-sport lub zeby doplacic do marbo sport dokladnie tego lub doplacic do tego lepszego Czy moglibyscie mi doradzic? Niezbyt sie na tym znam a chcialbym byc zadowolony jak juz kupie, no i tez pytanie o chwyty, jakie warto dokupic? Najbardziej na wyciagu chcialbym chyba rozbudowac plecy bo z aktualnym sprzetem mogem wioslowac sztanga, hantlami i
Sznur im dłuższy tym lepszy moim zdaniem, więc zamawiaj minimum 85cm albo i więcej.


@sew1k: też mam wyciąg więc mogę sprzedać ci protipa bo w sprzedaży są same krótkie sznury do wyciągów. kup sobie 2-3 metry takiej liny + szeklę i będziesz ustawiony jak księciunio:
https://allegro.pl/oferta/lina-pleciona-pp-20-mm-linka-holownicza-sznur-5912227998
https://allegro.pl/oferta/szekla-kablakowa-omega-8-0-kwasoodporna-nierdzewna-9446422084

lina jest giętka więc na końcach zawiążesz sobie supły a szekla żeby zaczepić o karabinek wyciągu
[świąteczne rymy vibe] Wita was w świąteczny czas wstrętny grubas ( ͡° ͜ʖ ͡°) [/off]
Otóż mam do was wielką prośbę o poradę - w związku, że lata lecą a wraz z nimi także waga, która dobiła mi do 120kg przy 186cm wzrostu w wieku 28 lat, czego zacząłem odczuwać już skutki postanowiłem wziąć się za siebie twardo.
Celem jest:
- redukcja wagi (i w tym miejscu zainstalowałem
@choosewisely: Jeśli nie masz x2-3 takiego budżetu albo i więcej daj se siana. To z linków to najgorszy shit, który nie dość, że niestabilny zaraz się rozleci, będzie niebezpieczny to nie ma możliwości rozbudowy go pod większe potrzeby na przyszłość. Za tą cenę masz kilka lat karnetu na siłownie i jakis sensowny personal z kimś ogarniętym
@belmond0: siedzę w kulturystyce od 20 lat.
Jedno czego się nauczyłem, to ze wciąż pojawiają się pseudolegalne gowniane produkty, których kulturyści by patykiem nie dotknęli, ale reklamują je młodym adeptom, bo na tym można robić olbrzymia kasę.
Jak jestes mlodym adeptem kulturystyki, to albo decydujesz się na doping i na nim zostajesz cale życie, jeśli chcesz jako tako wyglądać, albo w ogóle nie zaczynasz z nim przygody.
Te wszystkie pseudo-sterydy, które
Ósmy rok z rzędu wigilijny trening z rana i praktycznie koniec planu, więc musiałem sprawdzić na ile powtórzeń pójdzie 300 kg w martwym, które do końca 2022 miało pójść na raz w bólach i ważąc max 100 kg xD. Plany się zmieniły i trójbojowo osiągnąłem w tym roku trochę więcej niż zamierzałem, w sporej mierze dzięki waszym namowom co do startów. Nie wiem czy trzy powtórzenia można nazwać amrapem, ale wyszło ok,
Xaroks - Ósmy rok z rzędu wigilijny trening z rana i praktycznie koniec planu, więc m...
#anonimowemirkowyznania
Hej mirki. Wczoraj byłem na siłowni i odkąd skończyłem trening boli mnie lewe kolano. Wczoraj jedyne ćwiczenie na nogi jakie robiłem to wykroki, które robiłem na początku treningu(oczywiście z wcześniejszą rozgrzewką). Zaczęło mnie boleć zaraz po tym jak skończyłem lat pulldown , który był moim ostatnim ćwiczeniem. Da się uszkodzić kolano przy ćwiczeniu które nie wykorzystuje nóg? A jeśli tak to mogłoby się stać?
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #sport #zdrowie

---
Kliknij
@AnonimoweMirkoWyznania: na 90% coś ci jebnęło przy wykrokach a ostatnie ćwiczenie było jedynie momentem w którym to się ujawniło, może się jakoś zaparłeś mocno nogami czy coś

sam miałem problem z mocnym bólem ala uciskanie nerwu przy łopatce i to przez wiele miesięcy, ból się ujawnił przy robieniu czwórek na maszynie a cokolwiek na plecy robiłem godzinę wcześniej xD
#anonimowemirkowyznania
hiho,
z racji tego, że idą święta i czas pamiętania o swych najbliższych to mam pytanko o #sterydy tudzież #silownia ew. #mikrokoksy .
Minowicie Tata (lvl.70) miał raka prostaty, którego pokonał, następnie poprzez naświetlania i błędy lekarzy musi chodzić codziennie z workiem na mocz, przez co sukcesywnie wypłukuje sobie minerały i witaminy z organizmu a co za tym idzie - jego masa mięśniowa kurczy się z miesiąca na miesiąc.
Gdzie mogę
Niewiasty przestańcie ciągle mnie zagadywać na treningu; jestem niewrażliwy na Wasze wdzięki, wybrałem jedyną słuszną drogę - drogę żelaza; nie ma w niej miejsca na takie prymitywne rzeczy jak zaloty i inne błachostki; liczy się aby być WIEKIM i #!$%@?ć jak największy ciężar.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #orgrepill #ogremaxing #przegryw
Pobierz Kasahara - Niewiasty przestańcie ciągle mnie zagadywać na treningu; jestem niewrażliw...
źródło: comment_1671890563ALtZjZnuUzcbr6sCYpU68z.jpg