Skończyła mi się subskrypcja nintendo switch i planuję wykupić kolejną. W związku z tym poszukuję osób do rodzinki (póki co będzie 5 miejsc wolnych). Wstępny koszt około 31-32 zł, ale zależy czy promocję uda się wyrwać. Chętnych proszę o kontakt na priv
Skoro możemy kontrolować czas pracy kierowców i wielu innych, aby dbać o nich i wszystkich w koło, to powinniśmy się upewnić, że ludzie, którzy decydują o naszym życiu w momencie największej słabości są wyspani. Przy okazji można ukrócić patologie w stylu Kacprzyka. anty-patologia, pro-jakość
#disclosureday obejrzany. Na świeżo - nie wiem, co mam myśleć o tym filmie. Z jednej strony widać, że Spielberg śledzi temat UFO, z drugiej film jest miejscami głupawy, a tajna organizacja i ludzie w niej pracujący… aż trudno uwierzyć, że przy ich głupocie mogliby dochować tajemnicy przez ponad 70 lat, ale finał musiał być zgodny z tytułem filmu i przymykając na to oko, nie mogło być inaczej.
@Saper86 tylko odcinki mogły by być dłuższe bo nie ważne jak dobry jest serial to zawsze będzie tracił na tak krótkich odcinkach. No chyba że ktoś ogląda wszystko naraz ale ciężko czekać do końca
Myslalem, że to kwestia wieku, że gry przestały sprawiać mi radość. Okazało się, że po prostu brakowało mi dobrej gry, a #firstlight przywraca dawną frajdę. Ciekawe odczucia mi towarzyszą, szczególnie kiedy przed misją na Słowacji wszystko wydaje się niewinną zabawą, a każde odwiedziny w laboratorium kończą się zabawą w poltergeista. Po Słowacji gra nabiera nagle powagi. Imo jest super :) #bond #gry #007
@sm_m: z uncharted i hitmana czerpie pełnymi garściami, ale mimo to ma fajny bondowski klimat. Na plus, że można się skradać i unikać niepotrzebnej walki (choć czasem nie ma wyjścia)
Dla posiadaczy MacOS niemających w co grać ( ͡°͜ʖ͡°) #apple - od dziś na Steamie aktualizacja dla Age of Empires 2, hula natywnie od dziś na wszystkich jabłkach #komputery #gry #steam #ageofempires
@Uuroboros: we wrześniu zmieniam prefix na 4 z przodu, ten zegarek to prezent ode mnie dla siebie. Chyba najlepsza z opcji kupowania zegarka- jubileusz, istotne wydarzenie w życiu etc.
@congobongo: przecież speedy ma teoretyczne 50m wodoszczelności. W praktyce, w wielu przypadkach kończy zalany. W dodatku na wersję z szafirem musisz sporo dopłacić. Nic, nie będę się sprzeczał, bo nie chcę ujmować zegarkowi, który ma fantastyczną historię i wizualnie też mi się bardzo podoba. Gust jak d--a, każdy ma swój
@vladimir1923: timetradergroup - wysylkowo. Lepszych cen nie widziałem. Skróciłem bransoletę, ale od początku byłem nastawiony na pasek gumowy, więc wskoczył czerwony (fajnie się komponuje z czerwonymi napisami Seamaster). Lumia w mojej opinii świetna
@krulkartonu: 2tygodnie, bo sprzedawca potwierdza cenę z dystrybutorem Omegi i czeka na wysyłkę zegarka. Natomiast przez cały czas czułem się „zaopiekowany”. Zaryzykowałem i finalnie mogę polecić. Nikt w Polsce nie ma chyba takich cen jak oni
Pierwszy odcinek 9 sezonu bardzo fajny, mam nadzieję, że wróci poziom z najlepszych sezonów, bo te ostatnie miały duży spadek w jakości, zobaczymy. #rickandmorty #seriale
Rynek pracy starzeje się szybciej, niż wielu pracodawców chce to dostrzec. Choć osoby 50+ już dziś stanowią nawet jedną trzecią aktywnych zawodowo Polaków, wielu z nich mimo doświadczenia i kompetencji zderza się z milczeniem po wysłaniu CV.
Próbuję sprzedać samochód. Auto garażuję po drugiej stronie miasta, więc żeby nie jechać bez sensu poprosiłem potencjalnego chętnego o potwierdzenie przyjazdu… i tak sobie siedzę i czekam bez sensu. Czemu ludzie nie szanują innych? #wpiszdupy #otomoto #samochody
Właśnie ukończyłem dodatek do #cyberpunk Na początku jak wyszedł, obrałem ścieżkę So Mi, zdradzając ją tuż przed wysłaniem na księżyc. Tym razem przechodząc drugi raz, od początku byłem lojalny wobec Reeda (i siebie), ale na końcu słuszne wydawało mi się nie oddawać jej Mayers…. I chyba wybrałem najgorsze zakończenie ze wszystkich. Da się gorzej lub lepiej? #phantomliberty #gry
Naukowcy z Uniwersytetu Genewskiego użyli AI do analizy mikrobiomu jelitowego z próbki stolca. Wynik 90% wykrywalności jest porównywalny z kolonoskopią, ale bez nieprzyjemnego badania. Badania kliniczne właśnie ruszyły.
Skończyła mi się subskrypcja nintendo switch i planuję wykupić kolejną. W związku z tym poszukuję osób do rodzinki (póki co będzie 5 miejsc wolnych). Wstępny koszt około 31-32 zł, ale zależy czy promocję uda się wyrwać. Chętnych proszę o kontakt na priv