Wpis z mikrobloga

Przykro mi, że wykop tak mocno ogranicza zasięgi materiałów które poniekąd nagrywam również dla was, bo właśnie od was to wszystko się zaczęło, kilka lat temu, 3-4, ktoś zapytał czy będą jutuby, no i są. Szkoda tylko, że post z automatu jest wyzerowany pod względem zasięgu, bo naprawdę wiele można z tych materiałów wyciągnąć, poświęcając chwilę czasu.

Jest między innymi DARMOWY PLAN TRENINGOWY na 4-5 treningów w tygodniu.
Mnóstwo inspiracji jedzeniowej.
Omówione zagadnienia z diety i treningu.
Wytłumaczenie poprawnej techniki ćwiczeń itd.

Lewus IFBB PRO, tak się przedstawiam, jestem wszędzie, jestem dla was, pomagam, doradzam, tłumaczę, znajdź mnie i skorzystaj z mojego doświadczenia.

#silownia
#dieta
#trening
#chudnijzwykopem
#mikrokoksy
#mirkokoksy
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lewusx: kto szuka zrobienia formy na towarze to ciebie na wykopie znajdzie. Tylko co po sylwetce jak w wieku 45 lat człowiek wyglada jakby wrócił z obozu pracy z rosji. Zawały serca w wieku 45 50 lat to tylko kwestia czasu. Dożycie do 60 roku życia będzie można uznać za sukces.
Zasada jest taka że dużym chłopem trzeba poprostu się urodzić. Stymulacja tego towarem i robienie z siebie wielkiego chłopa
  • Odpowiedz
@stara_biauka_ optymistyczny scenariusz piszesz, jak sterydziarze 30 lat nie dożywają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja jestem naturalem a oglądam jego materiały i stosuje wskazówki. Planu treningowego nie używałem bo mi 3 razy w tygodniu starczy.
  • Odpowiedz
@Lewusx

@stara_biauka_: Z 90 paru moich aktualnych klientów, około 70 jest naturalnych, osoby które są na b----e to mniejszość u mnie.

Zawsze się zastanawiałem z czego żyją Ci personalni trenerzy, bo myślałem, że oni mają max 10 klientów. Teraz widzę że to możliwe że ktoś ma 100 klientów. Jeśli każdy da 500zl to już widzę że można z tego dobrze żyć. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Lewusx: Czemu uważasz, że wykop ogranicza zasięgi? To bardzo duża nisza mimo wszystko, a z doświadzczenia wiem, że czas wrzucenia postu, tagi itd mają ogromne znaczenia. Dodatkowo duże znaczenia ma miniaturka filmiku na YT, a Twoje miniaturki nie wpisują się najnowsze "trendy" na youtube. Zadaj sobie pytanie, czemu dana osoba miałaby obejrzeć Twój film kiedy może w tym samym czasie włączyć coś od Bumsteda, RP, Kuby Cielenia itp.
  • Odpowiedz
  • 2
@DywanTv: Chodzi mi tylko o to, że dając link lub miniaturkę w poście, Twój post jest praktycznie zerowany. O nic innego. W gorących jestem bardzo często tak jak wspomniał @Zgrywajac_twardziela.

Po prostu blokowanie treści przy bezpośrednim, a nie pośrednim ich promowaniu, mnie zastanawia; dlaczego tak mocno jest to ograniczane.
  • Odpowiedz
@Lewusx Przewijają mi się Twoje posty, szanuję pasję oraz konsekwencję, ale... jako kobieta uważam, że efekt jest obrzydliwy. Przepraszam, nie gniewaj się, nie jest to atak na Ciebie.
  • Odpowiedz
  • 8
@stara_biauka_: Jakies banialuki opowiadasz o tym jak sie wyglada w wieku 45 lat i zycie sie konczy w wieku 60 lat. Po pierwsze, trzeba odroznic to co biora osoby ktore wychodza na scene a to, co ludzie ktorzy chca dobrze wygladac, byc duzi. Niby i jedni i drudzy biora to samo, ale diabel tkwi w szczegolach. Umieraja przewaznie od diuretykow i Ci ktorzy maja niezdiagnozowana wade serca. Oczywiscie trafiaja sie
  • Odpowiedz
@Lewusx: bolą Cię czasem nerki po podaniu HGH?
Ja zauważyłem ostatnio, że jak bije w pośladek to mnie nera boli po tej samej stronie. 2iu rano i wieczorem
  • Odpowiedz
@Lewusx: chcesz miec zasiegi nagrywaj filmiki o patryk 2703 czy jak mu tam, wyzywaj jakis popularniejszych tworcow na yt mow ze technika nie taka itd
  • Odpowiedz
@Lewusx: Mateusz na spokojnie. Znamy się jakoś tam. Mniej musisz jakby nadskakiwać ludziom medialnie, bo czasem to trochę nachalne dla osób będących po środku. Powiem jak ja to widzę z boku

- Kto Ci kibicuje i docenia Cię to będzie robił to zawsze i znajdziesz klientów, którzy chcą iść drogą podobną do Ciebie, zarówno naturalną jak i na dopingu. Znają Twoją historię i przejścia. Robisz dobrą robotę na scenie i każdy
  • Odpowiedz